Ağız Duşu

Ağız Duşu Fiyatları

190 farklı Ağız Duşu için fiyatlar listeleniyor.

Oral-B Ağız Duşu Waterpulse Ağız Duşu Dr.Bei Ağız Duşu Waterpik Ağız Duşu Aquapick Ağız Duşu Philips Ağız Duşu

Piyasaya Göre Ucuz Ağış Duşları

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

0 - 750 TL Marka

ÖncekiSayfa: 1 / 8Sonraki

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 750 TL750 - 1.000 TL1.000 - 1.500 TL1.500 - 2.500 TL2.500 TL üstü
Markası Ürün Puanı Renk

Diş FırçasıDiş MacunuAğız GargarasıProtez Diş BakımıArayüz FırçasıDiş İpiDiş BeyazlatıcıDiş Fırçası KabıMisvakOral-B Ağız DuşuWaterpulse Ağız DuşuWaterpik Ağız Duşu

En Çok Karşılaştırılan Ağış Duşları

Ağız Duşu Yorumları ve Önerileri

 • FK1 yorum
  9 beğeni
  Oral-BOral-B Aquacare 4 Oxyjet 4 Mod Şarjlı Ağız DuşuFunda K. 15 Eylül 2020
  Oral-B Aquacare 4 Oxyjet 4 Mod Şarjlı Ağız Duşu
  Kolay Sipariş
  Bu Ürünü çok tereddütle aldım çünkü performansından endişe ediyordum.çok araştırma yaptım 1500 tllik lerden çok güçlü olsun diye alacaktımki dişçimin tavsiyesiyle Bu makineyi aldım. İyi almışım hem uygun fiyat hemde çok performansı çok iyi. Önden verilen suyu arkadan hissedebiliyorum.kablosuz olması çok kullanışlı. mod seçenekleri de çok iyi. Yalnız tek kusuru su haznesinin küçük olması bir kullanımda 3 kere su kullanıyorum. Bu durumu pek sevmedim. Ama genel olarak memnunum.
 • Songül A.385 yorum
  1787 beğeni
  Oral-BOral-B Professional Care Oxyjet MD20 Ağız DuşuSongül A. 12 Ağustos 2020
  Oral-B Professional Care Oxyjet MD20 Ağız Duşu
  Plaklara neden olan bakterileri yok edici etkisi dikkat çekiyor. Suyu diş eti masajı yapıyor. Yiyecek artıklarını yok ediyor. Kullanımı gayet kolay. Özellikle diş eti sağlığıyla ilgili sorunları olanlar kullanabilir.
  • Alışverişçi resmi
 • Berna Ç.531 yorum
  3729 beğeni
  XiaomiXiaomi Soocas W3 Taşınabilir Oral İrrigator Ağız DuşuBerna Ç. 9 Ağustos 2020
  Xiaomi Soocas W3 Taşınabilir Oral İrrigator Ağız Duşu
  Darbeli su akışıyla dişleri kısa sürede temizliyor. Tasarımı çok hoş. Sapı kaymaz özellikte olduğu için kullanırken el kaymıyor. Suya karşı dayanıklıymış. USB giriş portu da var. Hassasiyet durumuna göre üç farklı modda çalışıp dişleri temizliyor. Taşıması çok kolay. Çift güvenlik koruması güven veriyor. Şarjlı diş fırçası almak isteyenler için güçlü bir alternatif olabilir.
  • Alışverişçi resmi
Tüm yorumları gör

Ağız Duşu Sıkça Sorulan Sorular

Ağız Duşu

Ağız duşu, ağız içinin ve diş aralarının temizlenmesini sağlayan, su ile hava püskürtme özelliğine sahip olan bir bakım cihazıdır. Diş fırçasının yetersiz kaldığı noktalarda, tazyikli su yardımıyla daha detaylı, etkili bir temizlik imkânı sunar. Etkili ağız bakımı sayesinde diş eti iltihaplanmalarının ve diş eti kanamalarının önüne geçilmesine yardımcı olur. Ağız içindeki problemlerin baskılanmasında destekleyici rol oynar. Ürünün kullanımı oldukça kolaydır; evde ya da ofiste rahatlıkla değerlendirilebilir. Ağız duşunu özellikle bitişik veya çapraşık diş yapısına sahip olan kişilerin kullanması tavsiye edilir. Diş aralarında biriken, zaman içerisinde de kötü kokuya sebep olan yemek artıklarının ortadan kaldırılmasına yardımcı olur. Hidromasaj özelliği sayesinde de ağız içerisinde ferahlık sağlar.

Ağız Duşu Modelleri

Farklı özelliklere ve teknolojilere sahip olan çeşitleri mevcuttur. Tüketicilerin karşısına en çok çıkan iki model; pille çalışan klasik ve şarjlı ağız duşu ürünleridir. Kullanıcıları pil uğraşından kurtardığından şarjlı ağız duşları daha sık tercih edilir. Şarj aparatı ile bataryası pratik bir şekilde doldurulur, üst üste pek çok kez kullanım imkânı sunar. Diğer taraftan mekanik ağız duşu seçenekleri de mevcuttur; bu ürünlerin farklı basınç ayarları vardır ve basınç seviyesini dilediğiniz düzeyde belirleyebilirsiniz. Böylece diş etinin ya da dişlerin durumuna göre basınç hızını arttırıp azaltarak daha detaylı temizlik yapılabilir. Musluğa takılan ağız duşu ise suyun musluktan alınarak makine yardımıyla püskürtülmesini sağlayan ürün çeşididir. Musluğa bağlanarak çalışan su jetli ağız duşu son derece pratik bir kullanım sunar.

Ev tipi ağız duşu seçenekleri, musluğun hemen yanına ya da banyo tezgahına yerleştirilerek rutin bakım sırasında kolaylıkla kullanılabilecek modeller arasındadır. Portatif yapısı sayesinde tüketicilerin sıklıkla tercih ettiği bir başka ürün ise kablosuz ağız duşu cihazlarıdır. Cihaz önceden şarj edilebilir, kablo ile uğraşılmasına gerek kalmadan diş bakımı kolaylıkla tamamlanabilir. Güçlü bataryası dolayısıyla uzun süre uygulama imkânı da sunar. Tüketiciler, taşınabilir ağız duşu ile yalnızca evde değil ihtiyaç duydukları zaman dışarıda da diş bakımlarını kolaylıkla yapabilirler. Küçük ve portatif yapısı dolayısıyla da seyahat için fazlasıyla uygundur. Sizler de ağız duşu satın almadan önce farklı özelliklerle donatılmış olan ürünleri inceleyebilir, ağız duş makinesi sipariş edebilirsiniz.

Ağız Duşu Nasıl Kullanılır?

Ağız duşu ne işe yarar öğrendikten sonra “Ağız duşu nasıl kullanılır?” sorusunun cevabı araştırılır. Derinlemesine temizlik sağlayan ürünün kullanımı şu şekildedir:

Bununla beraber, makinenin özellikle seyahatlerde hijyen koşullarda saklanması gerektiği de unutulmamalıdır. Diş fırçalarının sağlıklı ortamda muhafaza edilebilmesi için diş fırçası kabı seçeneklerinden yararlanıldığı gibi, ağız duşu için de özel bir çanta belirlenebilir. Siz de “Ağız duşu nerede satılır?” öğrenmek istiyorsanız, Akakçe’den farklı seçenekleri inceleyebilirsiniz.

Ağız Duşu Faydaları

Düzenli uygulama ile etkili sonuçlar veren ağız duşları, faydalarıyla kullanıcıların dikkatini çeker. Ağız duşu faydaları arasında şunlar yer alır:

Ağız duşu nedir?” sorusunun yanıtını öğrendikten sonra Akakçe’yle pek çok ürünü karşılaştırmalı şekilde inceleyebilirsiniz. Ayrıca, sağlığınız açısından ağız duşu kadar önemli, her evde bulundurulması gereken ateş ölçer, nabız ölçer ve baskül gibi ürünlere de göz atabilirsiniz.

Ağız Duşu Kullanırken Nelere Dikkat Edilmesi Gerekir?

Rutin ağız bakımı için gerekli olan bu cihazı kullanırken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Aksi takdirde ağız banyosu cihazlarından istediğiniz performansı alamadığınız gibi dişlerinize ve diş etlerinize zarar verme riski de ortaya çıkabilir. İlk olarak unutulmaması gereken, ağız duşunun mutlaka günlük diş fırçalama işlemi ile beraber uygulanması gerektiğidir; etkili temizlik sağlanabilmesi için tek başına yeterli değildir. Bunun yanı sıra, bakım esnasında eğer belli bölgelerde acı, hassasiyet, sızlama duyuyorsanız, diş hekimine görünmeyi ihmal etmemeniz gerekir. İlk kullanımda böyle bir durumla karşı karşıya kalmanız normaldir ancak eğer devam eden şikayetler söz konusuysa, tedavi edilmesi gereken bazı problemler mevcut demektir.

Ağız Duşu Yorumları

Ağız duşu kullananlar tarafından yapılan yorumları incelediğiniz zaman, ürünün farklı pek çok modeli hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Kendi ihtiyaçları doğrultusunda; şarjlı, su jetli, pilli, masajlı gibi çeşitli özellikleriyle ön plana çıkan ürünler arasından tercih yapan kullanıcılar, deneyimlerini yorumlarda paylaşır. Özellikle sıkı, birbirine çok yakın dişlere sahip olan kişiler cihazdan fazlasıyla memnun kaldıklarını, ürünün etkili bir temizlik sağladığını belirtirler. Bunun yanı sıra, diş protezi olan kullanıcılar da makinenin ideal diş bakım cihazı olduğunu aktarır. Ek olarak cihazın suyu basınçla verdiği için protez altlarını derinlemesine temizlediğinden ve bunu yaparken diş etlerinde deformasyon oluşturmadığından da bahsederler. Ayrıca bu sayede ağız kokusunun da ortadan kalktığının altını çizerler.

Ağız duşu yorumları arasında profesyonel masajlı makineler hakkında yapılan değerlendirmeler de dikkat çeker. Profesyonel bakım için su jetli makineleri tercih eden tüketiciler, ürünün en çok akıllı basınç hafızası teknolojisinden memnun kaldıklarını belirtirler. Bu makine, tercih edilen ayarları kaydederek kullanıcıları her bakım için yeniden ayar yapma zahmetinden kurtarır ve hızlı başlangıç imkânı sağlar. İstenen performansın elde edilebilmesi için beraberinde 6 farklı uç sunan cihazlar da kullanıcılardan tam not alır. Tüketiciler, diş teli, diş protezi ve genel kullanım gibi farklı temizlik türleri için özel olarak tasarlanan başlıkların başarılı performans gösterdiğinin altını çizerler. Sizler de yorumları inceleyerek farklı modeller ve markalar arasından en iyi ağız duşu hangisi sorusu için karar verebilirsiniz. Tüketicilerin ağız duşu tavsiye yorumlarını dikkate alarak siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Ağız Duşu Fiyatları

Ağız duşu fiyatları, pek çok faktöre göre değişiklik gösterebilir. Örneğin makineler, farklı hazne büyüklüklerine sahiptir; küçük hazneli modeller ve büyük hazneli modeller arasında fiyat farkı olabilir. Cihazla beraber sunulan yedek başlık adedi de yine fiyat üzerinde etkili olan unsurlardandır. Her başlığın mekanizması ve basınç seviyesi farklılık gösterir. Diş protez temizliğinde etkili olan su jetli modeller çok daha profesyonel bakım imkânı sunduğundan, diğer modellere kıyasla fiyat olarak üst sıralarda yer alabilir. Portatif yapıları ile öne çıkan şarjlı makineler ise yine fiyat olarak değişiklik gösteren modeller arasında yer alır. Satıcıların fiyat listeleri üzerinden ağız duşu en ucuz seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Ağız duşu markaları arasından ihtiyaçlarınıza yanıt veren ve bütçenize uygun ürünleri sipariş edebilirsiniz.