Beybi Eldiven

Beybi Eldiven Fiyatları

105 farklı Beybi Eldiven için fiyatlar listeleniyor.

adet En Ucuz Beybi Eldivenler

Tümü

ÇOK SATANLAR adetEN UCUZ EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT DİĞER EN YÜKSEK PUANEN YENİLER

 • MarkasıBeybi
 • BoyutKüçük Boy
 • BoyutOrta Boy
 • BoyutBüyük Boy
 • BoyutEkstra Büyük Boy
 • TürüLateks
 • TürüNitril
 • TürüVinil
 • ÖzelliklerPudrasız
 • RenkBeyaz
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 5 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • MarkasıBeybi
Fiyatı 0 - 100 TL 100 - 150 TL 150 - 250 TL 250 - 500 TL 500 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerBoyutTürüÜrün PuanıRenk
Temizle Ürünleri Gör (105)

Beybi Abeslang Beybi İdrar Torbası

En Popüler Beybi Eldivenler

Beybi Eldiven Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Beybi Eldiven Sıkça Sorulan Sorular

adet en ucuz Beybi Eldiven hangileri?

En çok satan Beybi Eldiven hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Beybi Eldiven:
 1. Beybi Pudralı Lateks Muayene Eldiveni - 100'lük Kutu
 2. Beybi Lateks Pudralı Büyük Boy (L) 100'lü Muayene Eldiveni
 3. Beybi Pudrasız Lateks Muayene Eldiveni - 100'lük Kutu
 4. Beybi Vinil Pudrasız Eldiven
 5. Beybi (5 Paket) Latex Pudralı Muayene Eldiveni Lateks 100'lü (l) Large

Beybi Eldiven

Beybi eldiven modelleri, medikal düzeyde kullanılabilen pudralı ve pudrasız seçenekleri bulunan geniş bir ürün grubu sunar. Eldivenler, her kullanıcının rahatlıkla faydalanması amacı ile small, medium, large ve xlarge gibi farklı beden aralıklarında üretilir. Ele kolayca oturan eldiven sayesinde muayene veya cerrahi müdahale sırasında kullanıcı, ellerini ideal bir şekilde kullanabilir. Beybi eldiven modelleri; lateks, nitril, polietilen ve vinil gibi farklı materyaller kullanılarak imal edilen seçenekleri bulunur. Farklı iş kolları için kullanıma uygun eldiven çeşitlerine rahatlıkla ulaşmayı mümkün kılar. Sağlık sektöründe geniş kullanım alanına sahip olan eldivenler, çeşitli iş dallarının beraberinde gıda sektöründe de kullanım olanağı sunar.
Eldivenler, birçok iş sırasında ellerin hijyenik kalmasını sağlar. Aynı zamanda kimya sektöründe çalışanlar için ellerin, çeşitli maddelere temas etmesini de önleyerek sağlık açısından pek çok fayda sunar. Beybi eldiven modelleri, geniş çapta kullanım olanağı sunan seçenekleri ile her kullanıcıya hitap eder. Hijyen ve sağlık kurallarına çok daha pratik ve etkin şekilde uyulması için yardımcı olur. Steril cerrahi eldiven, pudralı ve pudrasız içeriği ile bu pratiği, cilt tipine uygun seçenekleri ile ortaya koyar. Beybi cerrahi eldiven, 6.5’tan 8.5’a kadar tüm beden aralıkları ile üretilir. Steril eldivenler, doğal lateks içeriği sayesinde rahatlıkla esneyebilen ve aynı zamanda son derece dayanıklı bir yapıya sahip. Beybi marka eldiven modellerinin virüslere ve bakterilere karşı üstün bir koruma sağlayan yüzeyi ile günlük yaşamda tercih edilen seçenekleri de mevcuttur.

Beybi Eldiven Lateks

Lateks, kauçuk ağacından çıkarılan doğal kauçuğun kaynağıdır. Doğal kauçuktan imal edilen eldiven beybi lateks, muayene eldiveni olarak da anılır. Ağacın özünden kaynaklı olarak çoğunlukla beyaz renkli olan bu eldivenler, muayene ve cerrahi olarak iki çeşide sahip. Muayene eldivenleri, steril olmayan grupta yer alır. Bu yüzden cerrahi operasyonlar için kullanılmaz. Beybi S eldiven ile başlayan bu eldiven grubu, farklı beden aralıkları da sunar. Steril cerrahi Beybi eldiven çeşitleri, zararlı mikroorganizmalardan özel işlemler uygulanarak arındırılmış ürün grubunu ifade eder.
Doğal lateks ile imal edilen bu eldivenler, hem esnek hem de steril yapısı ile konforlu ve güvenli bir kullanım şekli oluşturur. Beybi steril pudralı cerrahi eldiven, giyme ve çıkarma aşamasında oldukça kolaylık sağlar. Beybi ameliyat eldiveni, pudraya temas ettiğinde reaksiyon gösteren ciltler için ise pudrasız seçeneklere sahip. Bu eldivenlere, pudrasız oldukları için maksimum elastikiyet kazandırılarak eldivenler, daha rahat kullanım için hazır hâle getirilir.
Beybi muayene eldiveni ve ameliyat eldivenleri, pudralı ve pudrasız seçenekleri ile ev işlerinde, sıcak su temasında ve benzeri durumlarda da tercih edilir. Rahatlıkla giyip çıkarmak için pudralı eldivenler, bu konuda oldukça dealdir. Beybi muayene eldiveni fiyat aralığıyla da bütçeyi yormayan özelliğe sahiptir. Günlük olarak ev işleri, eşya taşıma ve benzeri görevler sırasında da istenmeyen temasları önler. Güçlü tutuculuğa ve üstün korumaya sahip yapısı sayesinde maksimum koruyuculuk ile yüksek dokunsallık hissiyatını beraber sağlar. Beybi eldiven fiyat aralığı, ürün grubunun çoklu paket içeriği ve üstün koruma potansiyeline oranla oldukça ekonomik basamaklarda listelenir.

Beybi Eldiven Nitril

Hammaddesi sentetik bir ko-polimer türü olan bu eldivenlerin içeriğinde lateks bulunmaz. Bu sayede latekse karşı alerjisi olan kullanıcılar tarafından daha çok tercih edilir. Nitril eldivenler, yırtılma ve delinme gibi durumlara karşı oldukça dirençli bir ürün grubudur. Beybi nitril, steril eldiven fiyat aralığı, bütçeye uygun olması sebebiyle de tercihler arasında yer alır. Isıya ve sürtünmelere dayanıklı olan nitril eldivenler; alt yapı ve bakım, imalat, inşaat, madencilik, makine ve ekipmanlar, otomotiv, depolama, lojistik, kimya sektörü ve birçok alanda daha kullanım olanağı sunar.
Yüksek koruma kapasitesi sayesinde güvenlik önlemlerine, katkı sağlar. Beybi nitril eldivenler, nitril kaplamalı polyester örme ve pamuk dokulu seçeneklere sahip. Örme doku, ellerin hava almasını sağlarken nitril alan, grese ve yağa karşı dayanıklılık gösterir. Pamuk astarlı yapı, ellerin terlemesini önleyerek daha rahat çalışma alanı oluşması için yardımcı olur. Beybi eldiven ölçüleri, farklı aralıklara sahip olduğu için ellere rahatlıkla oturur. Bu sayede konforlu ve korunaklı bir şekilde iş eldiveni kullanımını mümkün kılar. Beybi eldiven fiyatları, eldivenlerin fonksiyonuna oranla oldukça makul aralıklara sahiptir.

Beybi Eldiven Vinil

Hammaddesi PVC (Poli Vinyl Klorür) olan vinil eldivenler, doğal lateks içermez. Üretim koşulları sayesinde latekse karşı hassasiyeti olan kullanıcılar tarafından ideal olarak görülür. Diğer eldivenler gibi tek kullanımlık olan bu eldivenler de çeşitli alanlarda kullanılır. Et kombinaları, gıda, paketleme, ambalaj, üretim, hijyen, temizlik, süt işleri gibi alanlarda vinil eldiven tercih edilebilir. Lateks eldiven kadar esnek bir yapısı bulunmasa da yüksek dayanıklılığa sahiptir. Bu sayede özellikle kimya sektöründe, kimyasal maddeler ile teması bulunan kişilerce kullanıma uygundur. Pudrasız vinil eldivenler, hem içeriği hem de pudrasız olması sebebiyle alerjen bir etkiye sebep olabilecek içeriklere sahip değildir. Dolayısıyla uzun süreli kullanımlarda dahi konfor sunar. Beybi eldiven fiyat basamağı, nitril eldivenlerin geniş kullanım olanağı ve dayanıklı yapı sunmasına karşılık çeşitli web sitelerde, bütçeye uygun şekilde listelenir. Bu sayede Beybi eldiven sipariş tercihinizi, en ucuz fiyatlar ile gerçekleştirebilirsiniz.

Beybi Eldiven ile İlgili Görüşler

Beybi marka eldiven ürün grubu, zengin seçeneklere sahip olması ve bu sayede aranan ürüne kolaylıkla ulaşabilmeleri açısından kullanıcılarda büyük bir memnuniyet oluşturur. Kullanıcıların aradıkları ürünler, hem içerik hem de beden kriterleri için farklılık göstermesine rağmen diledikleri özelliğe sahip eldivene hemen ulaşmaları yönüyle övgüleri toplar. Aynı zamanda Beybi ameliyat eldiveni fiyatı ile de ön plana çıkar. Kullanıcılar, tüm işlerde Beybi eldiven kullanabildikleri ve gayet dayanıklı olduğu için fiyatını uygun olarak değerlendirir.
Beybi eldiven fiyat en ucuz satıldığı web siteden sipariş veren kullanıcılar, devamlı kullandıkları bir ürün olduğu için çoklu paket satın alarak avantajlı bir alışveriş sağlarlar. Eldivenlerin kutusu, hem uzun süreli dayanıklı olması hem de üst kısımdan açılan bölme sayesinde pratik bir kullanım şekli sunması sebebiyle de büyük memnuniyet oluşturur. Beybi eldiven satış sağlayan sitelerden, siz de bu avantajlı ürünlere sahip olabilirsiniz. Fırsatlarla dolu Beybi eldiven fiyatları, tek bir platformdan kolayca takip edilebilir. En ucuz Beybi eldiven ne kadar, nerede satılır bilgilerine, hemen ulaşarak bu avantajı ikiye katlayabilirsiniz.

Beybi Eldiven Nerede Satılır?

Beybi eldiven Akakçe fiyat listeleri sayesinde nerede ve ne kadara satılır, bilgilerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Beybi eldiven nerede satılır ve satıcıların sunduğu fiyatlar gibi tüm bilgileri, tek bir noktadan edinebilirsiniz. Satın almayı düşündüğünüz eldivenin özelliklerine de bu şekilde çok daha kolay şekilde ulaşarak en doğru satın alma kararını verebilirsiniz. Pek çok alanda kullanılan Beybi cerrahi eldiven fiyat aralıkları veya genel olarak Beybi eldiven en ucuz nerede satılır konularına da hızlıca ulaşabilirsiniz.
Galoş fiyatları ve Beybi plastik eldiven fiyatı gibi tüm pazar alanlarında medikal ürünleri değerlendirebilirsiniz. Aradığınız ürünü, hızla bulabilir ve bütçenizi yoracak ödemelerden uzak bir şekilde ürüne sahip olabilirsiniz. Beybi eldiven fiyat listesi sayesinde ürünlerin, piyasadaki alt ve üst basamağı hakkında bilgi edinebilir, bu doğrultuda seçim yapabilirsiniz. En ucuz beybi eldiven seçenekleri ile fiyatları, rahatlıkla karşılaştırabilirsiniz.