Eldiven

Eldiven Fiyatları

1.992 farklı Eldiven için fiyatlar listeleniyor.

Dolphin Eldiven Ebruli Eldiven Beybi Eldiven Mumu Eldiven Reflex Eldiven Tenty Eldiven

adet En Ucuz Eldivenler

Tümü

Fiyatı Düşen Eldivenler

Tümü

ÇOK SATANLAR adetEN UCUZ EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT DİĞER EN YÜKSEK PUANEN YENİLER

 • BoyutKüçük Boy
 • BoyutOrta Boy
 • BoyutBüyük Boy
 • BoyutEkstra Büyük Boy
 • TürüLateks
 • TürüNitril
 • TürüVinil
 • ÖzelliklerPudrasız
 • RenkBeyaz
 • RenkSiyah
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 50 Sonraki

Filtrele
FiltreleFiyatı 0 - 100 TL 100 - 150 TL 150 - 250 TL 250 - 500 TL 500 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerBoyutTürüÜrün PuanıRenk
Temizle Ürünleri Gör (1.992)

Yatak Koruyucu Örtü Maske Hasta Temizlik Ürünleri İlaç Kutusu Galoş Sedye Örtüsü Abeslang Saç Bonesi Ultrason Jeli Dolphin Eldiven Ebruli Eldiven Beybi Eldiven

En Çok Karşılaştırılan Eldivenler

Eldiven Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Eldiven Sıkça Sorulan Sorular

Eldiven Kampanyaları

Eldiven, elleri muhafaza etmek ve dış etkenlerden korumak için üretilmiş ürünler arasında yer alır. Kullanım alanlarına göre farklılık gösteren tasarımları mevcut olan eldivenlerin seçimi de kullanılacak alana göre yapılmalıdır. Eldiven seçimi ile ilgili dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan biri ise, seçilecek olan eldivenin kişilerin el boyutuna göre yapılmasıdır. Bu kapsamda eldiven üretimi de boyutlar ile ilgili farklılık göstermektedir. Kişilerin konforlu bir şekilde kullanım sağlayabileceği şekilde tasarlanan eldiven seçenekleri, renk ve doku olarak da farklılık göstermektedir. Medikal eldivenler, iş için tasarlanmış olan eldivenler ve farklı özelliklerde tasarlanmış olan eldiven seçenekleri arasından, kişiler beklentilerini karşılayacak bir seçim yapabilirler. Eldivenlerin farklı kullanım alanlarına göre şekillenmekte olan işlevsel özellikleri de bulunmaktadır. Bu özelliklere dikkat edilerek konforlu bir eldiven deneyimi yaşayabilmek mümkündür.

Eldiven İndirimleri

Eldivenlerin kullanım amacı farklılık göstermekle beraber temelde eldiven kullanımı, ellerin herhangi bir dış etkenden korunması için tercih edilmektedir. Bu kapsamda en çok tercih edilen eldiven tasarımları arasında iş eldiveni seçenekleri bulunur. Farklı renklerde ve farklı özelliklerde üretilen iş eldivenleri arasından kişiler seçimlerini yapabilir. İş için eldiven kullanımı oldukça önemlidir. Elleri korunaklı bir şekilde muhafaza eden iş eldivenleri ile konforlu bir iş deneyimi yaşamak mümkündür. İş için tercih edilen eldiven modelleri arasında farklı yapılara sahip eldiven tasarımları bulunmaktadır. Bu kapsamda montaj için gerekli olan eldivenler ön plana çıkar. Montaj işlemlerinin daha konforlu bir şekilde yapılması için daha ince bir formda tasarlanmış iş eldivenlerini tercih etmek gerekir. Elleri koruma görevinin yanı sıra, daha rahat bir tutuş sağlamak amacı ile de bu seçim yapılmalıdır.
Parmakların daha fonksiyonel çalışabilmesine olanak veren montaj eldivenleri inşaat işlemleri için tasarlanmış olan eldivenlere göre farklı bir yapıya sahiptir. Bu farklılık ise, detay gerektiren ince işlerin yapılmasına olanak vermektedir. İnce ve küçük formdaki malzemelerin daha rahat kavranabilmesi ve kolay monte edilebilmesi için özel olarak tasarlanmıştır. Yapılacak olan işlemin daha rahat bir şekilde tamamlanabilmesi için eldivenin yapısının bu işleme de uygun olarak seçilmesi gerekir. Bu sebeple eldiven seçimlerinde hassas işlemlerin yapılabilmesini mümkün kılan montaj eldivenleri tercih edilebilir. Bunun yanı sıra özellikle inşaat ya da bahçe işlemlerinde kullanım sağlamak amacı ile geliştirilmiş olan daha kalın yapıya sahip eldiven seçenekleri de bulunmaktadır. Bu eldivenler ile ellerin zarar görmesi engellenir. Tel batmasını engellemek, ağaç köklerinin veya dikenlerin el yapısına zarar vermemesini sağlamak ve mikrobik oluşumların ele zarar vermesine engel olmak için tercih edilebilmektedir. Siyah – kırmızı, beyaz – sarı ya da komple siyah eldiven seçenekleri bulunmaktadır.

En Ucuz Eldiven Çeşitleri

Eldiven modelleri arasında birden fazla kullanım alanına göre şekillenmekte olan tasarımları bulabilmek mümkündür. Bu eldiven tasarımlarının ise farklı özellikleri bulunur. İş için tasarlanmış olan eldiven modellerinin yanı sıra, cerrahi işlemler için özel olarak tasarlanmış steril ve tek kullanımlık eldiven seçeneklerini de bulabilmek mümkündür. Bu tasarımlar özellikle cerrahi işlemler için tercih edilmekle beraber, kişiye özel eldiven kullanımları için de tercih edilebilmektedir. Eldivenlerin farklı özellikleri ve boyutları vardır. Tek kullanımlık olacak şekilde tasarlanmış cerrahi eldiven modelleri, kullanım alanına göre de şekillenebilmektedir. Esnek bir yapıları bulunan cerrahi eldivenler, ince bir yapıya sahiptir. Elin daha rahat hareket edebilmesi için özel olarak tasarlanmış olup, kişilere konforlu bir kullanım sağlamaktadır. Bu eldiven tasarımlarını çoklu paketler halinde temin edebilmek mümkündür.
Muayene eldiveni olarak da bilinen cerrahi eldivenler tamamen steril edilmiş şekilde paketlenmektedir. Kullanım sağlayacak olan kişinin eldiven seçimi yaparken renk ve boy seçeneklerine dikkat etmesi gerekir. Sağlık açısından kullanıma uygun olan bu eldiven tasarımları, hijyenik bir kullanıma olanak vermektedir. Eldivenlerin pek çok tasarımı iç kısmı pudralı olacak şekilde üretilmektedir. Pudralı eldiven kullanımı, daha pratik bir şekilde eldivenin takılmasına olanak verir. Eldiveni takarken ağız kısmını açıp parmakları sağa sola hareket ettirerek parmak bölmelerinde boşluk kalmayacak şekilde parmakların konumlanması sağlanmalıdır. Bu duruma dikkat etmek son derece önem teşkil eder. Bunun sebebi ise, parmakların hareket kabiliyetini kısıtlamamak olarak bilinmektedir. Parmak hareketlerinin kısıtlanmaması için de el ölçüsüne göre seçimler yapılmalıdır. Farklı el yapılarına göre özel olarak üretilmiş olan small boy, daha küçük bir yapıya sahiptir. Bunun yanı sıra orta boy olarak medium seçeneği, daha büyük bir formda eldiven kullanımı için ise, large boyu seçilmelidir. Plastik eldiven olarak tasarlanmış olan cerrahi eldivenler, kullan – at özelliği sayesinde pek çok kişinin mesleki alanda ve özel hayatında gerekli gördüğü ve kullanım sağladığı eldiven seçenekleri arasında yer alır.

Uygun Fiyatlı Eldivenler Akakçe’de

Eldiven çeşitleri seçilirken kişilerin beklentileri doğrultusunda seçimler yapmaları, sağlanacak konforu maksimuma çıkaracak bir faktördür. Fonksiyonlarına göre farklılık gösteren eldiven seçenekleri arasından kişiler seçimlerini kullanım alanlarına göre yapabilmektedir. Bunun yanı sıra eldivenin formu da oldukça önemlidir. Pudralı ya da pudrasız özelliğe sahip eldiven çeşitleri arasından seçim yaparken kişiler kararsızlık yaşayabilmektedir. Bunun için eldivenin yapısını ve kullanıcıya neler sunduğunu bilmek gerekir. Pudralı eldivenler daha kolay takılabilmektedir. Eli tam olarak kavramakla birlikte, aynı zamanda terlemeyi ve işlem sırasında eldivenin kaymasını engelleyecek bir yapıya sahiptir. Cerrahi eldivenlerin pek çoğu pudralı olarak tercih edilmektedir. Ellerin hava alamaması sebebi ile terleme gözlemlenebilir. Bu terlemeyi absorbe edecek yapıya sahip pudralı eldivenler, pek çok kişinin tercih ettiği eldiven tasarımları arasında yer alır. Pudrasız eldiven ise, birtakım durumlarda özel olarak tercih edilebilecek eldiven tasarımları arasında bulunur. Elin sürekli olarak pudra ile teması sonucunda elde çatlak oluşumları gözlemlenebilmektedir.
Daha hassas yapıdaki eller için kuruluk ve bunun yanında kaşıntı gibi sorunlar görülebilmektedir. Bu sebeple de çeşitli olumsuz durumları ortadan kaldırmak için pudra bulunmayan eldiven tasarımları tercih edilebilmektedir. İçeriğinde pudra bulunmayan eldiven kullanımı pek çok kişi için daha konforlu bir seçenek olarak bilinmektedir. Eldiven seçenekleri farklı renklerde tasalanmaktadır. Bu kapsamda beyaz, mavi ya da siyah renk seçenekleri arasından kişilerin tercihlerini yapabilmeleri mümkündür. Beyaz eldivenler; daha çok hastane, klinik, veteriner, eczane gibi alanlarda kullanılmaktadır. Güzellik merkezleri, kuaförler, cilt bakım merkezleri gibi alanlarda ise daha çok mavi ve siyah renk seçenekleri ön plana çıkmaktadır. Beyaz renk, daha hijyenik bir görünüm sağlamak amacıyla kişilerin tercihleri arasında yer alırken, kişilerin eline herhangi bir renk ya da madenin bulaşmasının gözlemlenmesi amacı ile de farklı renk seçenekleri tercih edilebilmektedir. Renk seçenekleri kişilerin isteklerine göre şekillenebileceği gibi kullanım alanlarına göre de farklılık oluşturabilir. Siyah eldiven seçenekleri de bu alanda kişilerin tercihlerine göre şekillenebilecek eldivenler arasında yer alır. Renklere göre şekillenen eldivenlerin farklı özelliklerde üretilmiş seçenekleri de bulunur. Bu farklılıklar göz önünde bulundurarak seçimler yapılabilmektedir.
Diğer bir eldiven çeşidi olan vinil eldiven seçenekleri ise daha çok mutfak ile ilgili alanlarda tercih edilmektedir. Saydam bir yapıya sahip olan vinil eldivenler, lateks eldivenler kadar esnek bir yapıya sahip değildir. Ancak lateks ürünlere göre daha dayanıklı bir yapıda olduğu gözlemlenmektedir. Bu sebeple de pek çok kişinin, özellikle günlük hayatta kullanım sağladığı eldiven çeşitleri arasında yer alır. Vinil eldivenlerin kullanım alanı tercihe göre farklılık göstermekle beraber, muayene için de kullanılabilmektedir. Pudrasız bir yapıya sahip olan bu eldiven türlerinin farklı boyutları mevcuttur. Kullanım alanına göre şekillenebilecek olan eldiven seçiminin, kişilerin tercihlerine göre yapılması ve seçilen ürünün beklentiyi karşılayacak yapıda olması gerekir. Bu detay göz önünde bulundurarak her türlü eldiven kullanımı sağlanabilmektedir.

En Ucuz Eldiven Seçenekleri

Eldiven seçeneklerinin farklı renkleri bulunduğu gibi çeşitli kullanım alanlarına göre tasarlanmış fonksiyonel özellikleri de bulunmaktadır. Bu kapsamda nitril eldiven seçenekleri en çok tercih edilen eldiven türleri arasında yer alır. Nitril eldiven çeşitleri iki farklı kullanım alanına göre şekillenmektedir. Bunlardan ilki muayene formatına uygun olacak şekilde tasarlanmış nitril eldivenlerdir. Muayene esnasında kullanılan nitril eldivenler, içeriğinde lateks katkıları olmayan ancak lateks hammaddesi gibi bir kullanıma olanak veren eldiven çeşitleridir. Lateks ürünler, pek çok kişi üzerinde alerjenik reaksiyonlar yaratabilmektedir. Bu sebeple de konforlu bir şekilde çalışabilmek amacı ile lateks yerine nitril eldiven seçenekleri tercih edilebilir. Nitril olarak tasarlanmış eldiven seçenekleri pudrasız orak tasarlanmakta olup, hassas deri sorunlarının yaşanmasının da önüne geçebilmektedir. Herkesin el yapısı farklılık göstermekle berber, çeşitli ürünlere karşı alerjik reaksiyonlar da oluşabilmektedir. Bu durumlarda alternatif olarak farklı eldiven seçimlerine yönelmek gerekmektedir. Nitril eldivenler de hem pudra kullanımından hem de lateks ürünlerden dolayı oluşabilecek olumsuz durumlara karşı önleyici formatta bir seçim olarak kişilere sunulmaktadır.
Nitril eldiven çeşitlerinin ikincil kullanım alanı ise inşaat alanlarıdır. Nitril eldiven çeşitleri diğer eldivenlerin yapılarına göre daha dayanıklı ve sağlam bir yapıya sahiptir. Bu sebeple de inşaat gibi alanlarda kullanım için de geliştirilmiş modelleri bulunur. Bu eldiven türlerinin ele gelecek kısmında pamuklu bir yapıya sahip astar mevcuttur. Bilek kısmında ise örgü formlarına sahip özel bölmeleri vardır. Bu yapıları sayesinde sanayi içi kullanım veya inşaat kullanımları esnasında tercih edilerek ellerin korunmasını sağlamaktadır. Kaliteli bir malzemeden üretilmiş olmaları da uzun süre kullanıma olanak vermektedir. Bu sebeple de pek çok kişinin tercih ettiği ürünler arasında yer alır. Delinme ya da yırtılma gibi deformasyonların oluşması oldukça zordur. Her türlü koşula uygun olarak kullanım sağlayabilmek mümkündür.
Eldiven yapımında kullanım sağlanan materyaller, eldivenin kalitesini, yapısını ve kullanım alanını belirleyen faktörler arasında yer alır. Bu kapsamda en çok tercih edilen ve kullanım alanı oldukça geniş olan eldiven türü lateks eldiven seçenekleri olarak bilinir. Lateks; doğal bir hammadde olup, elastik ve ince yapılı olarak eldivenlerin üretilmesine olanak verir. Cerrahi alanlarda kullanım sağlandığı gibi, temizlik ya da cilt bakımı gibi hijyen amaçlı da tercih edilebilmektedir. Lateks eldivenler; genellikle tek kullanımlık olarak tasarlanmakta olup, içeriğinde katkı maddesi bulunmayan ve doğal kauçuk bitkisinin sütünden elde edilen lateks maddesi kullanılarak yapılır. Bu sebeple de pek çok alanda steril bir kullanım için tercih edilmektedir. Lateks eldivenler pudralı veya pudrasız olarak tasarlanarak kişilere sunulmaktadır. Bu kapsamda farklı boyutlarda ve özelliklerdeki eldiven tasarımları arasından seçimler yapılabilir. Lateks eldiven seçenekleri 50’li veya 100’lü gibi çoklu paketler halinde de bulunmaktadır. Genellikle tek bir kullanım için tercih edilen bu eldiven türleri doğal bir lastik olan lateks maddesinden yapılır. Bu da eldivenin hem daha elastik bir forma sahip olmasını hem de eli tamamen kavrayarak daha rahat bir şekilde çalışılmasını sağlamaktadır. Siz de sayfamızdan Dolphin eldiven çeşitlerine göz atabilirsiniz.

Eldiven Kampanyaları ve Uygun Fiyat Avantajları

Eldiven seçiminde eldivenin formu kadar özellikleri de ön plana çıkmaktadır. Bu kapsamda su geçirmez ve kesilmeyen bir yapıda tasarlanmış olan eldiven seçenekleri ön plana çıkmaktadır. Kullanım alanlarına göre kişilere daha da konforlu bir deneyim sunan bu özellikteki eldivenler ile eller daha da korunaklı bir şekilde işlem yapabilmektedir. Su geçirmez eldiven, nitril ya da lateks içerikli olarak taranmaktadır. Kişilerin kullanım tercihlerine göre farklılık gösterebilen bu seçenekler arasından seçimler yapılabilir. Eldivenlerin su geçirmez yapıda olması, çeşitli mesleki faaliyetlerin de daha kolay bir şekilde gerçekleştirilmesine olanak vermektedir. Bu sebeple pek çok kişinin tercihleri arasında su geçirmez yapıdaki eldivenler yer alır.
Eldiven tasarımlarında el boyutu ve işlevsel özellikler ön plana çıkmakla beraber, su geçirmez yapıdaki eldivenlerin bilek kısmında biten tasarımlarının yanı sıra dirseğe kadar uzanabilen modelleri de bulunur. Bu özelliklere göre, kişilerin eldivenleri kullanacağı alanlarda faaliyet göstermeleri daha da pratik bir hal almaktadır. Su geçirmez eldivenler mesleki alanlarda kullanım sağlanabileceği gibi, ev veya ofis ortamlarında temizlik amacı ile de kullanılabilmektedir. Bulaşık yıkarken pek çok kişi su geçirmez özellikteki temizlik eldiveni ve çeşitlerini tercih eder. Bu özellik ile donatılmış eldivenler, aynı zamanda kaydırmaz bir yapıya da sahiptir. Kesilmez eldiven tasarımları ise, daha çok kesici aletler ile işlem gören kişilerin tercih ettiği eldiveneler arasında yer almaktadır. Kişilerin daha güvenli bir şekilde çalışabilmelerine olanak veren bu eldiven türleri, metal ya da çelik örgü olarak tasarlanmaktadır. Bu kapsamda kesici aletlerin el ile teması ortadan kalkarak güvenli bir kullanım sağlanabilmektedir. Eldiven fiyat farklılığı seçilecek olan ürüne göre değişiklik gösterebilir. Akakaçe güvencesi ile tüm eldiven modellerini, özelliklerini ve fiyatlarını sayfamız üzerinden inceleyerek tekli ya da toplu bir şekilde eldivenlere sahip olmanız mümkündür.