Dolphin Eldiven

Dolphin Eldiven Fiyatları

151 farklı Dolphin Eldiven için fiyatlar listeleniyor.

Dolphin Eldiven Beybi Eldiven Reflex Eldiven Flex Eldiven Luci Eldiven Has-Pet Eldiven

adet En Ucuz Dolphin Eldivenler

Çok Satanlaradet En UcuzEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatDiğerEn Yüksek PuanEn Yeniler

Küçük BoyOrta BoyBüyük BoyPudrasızLateksNitrilVinilBeyazMaviPudralıMarka (1)

ÖncekiSayfa: 1 / 7Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Markası: Dolphin Kaydet

Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası Dolphin Özellikler Boyut Türü Ürün Puanı Renk

Dolphin AbeslangDolphin Gazlı Bez

En Popüler Dolphin Eldivenler
Bunlara Da Bakabilirsiniz

Dolphin Eldiven Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Dolphin Eldiven Sıkça Sorulan Sorular

Dolphin Eldiven

Hijyenik ve steril özelliklerinden dolayı pek çok farklı sektörde kullanılan Dolphin eldiven, ihtiyaca göre seçilebilen çeşitleri ile dikkat çeker. Başlıca hastane ekipmanları arasında yer alan Dolphin eldivenler, pudralı ve pudrasız olmak üzere temel olarak ikiye ayrılır. Lateks, nitril ve vinil gibi türlerde üretilenler genellikle 100’lü paketler halinde hazırlanır. Muayene eldiveni olarak da bilinen steril el kılıflarının küçük boydan ekstra büyük boya kadar farklı beden seçenekleri mevcuttur. Elin şeklini ideal biçimde alan pudrasız Dolphin eldivenler sağlık sektöründe sıklıkla görülürken, pudralı olanlar çok amaçlı kullanım imkânı veren yapılarıyla tercih edilir. Dolphin ameliyat eldiveni esnek yapıda olduğundan operasyon sırasında hekimlerin el hareketlerine uyum sağlar. Dolphin tek kullanımlık eldiven çeşitleri, özel malzemeleri sayesinde dayanıklılık sergiler. Dolphin eldiven en ucuz seçeneklerini Akakçe’de bulabilirsiniz.

Pudralı ve Pudrasız Dolphin Eldiven Çeşitleri

Dolphin pudralı eldiven, içerisindeki özel pudra sayesinde ele kolay bir şekilde geçirilebilir. Pudra, ellerin terlemesine engel olurken, konforlu bir kullanım deneyimi yaşatır. Doğal lateks malzemeden üretilen pudralı Dolphin eldivenler, hasta muayenesi sırasında kullanılsa da ameliyat gibi açık yaraya müdahale edilen yüksek sterilizasyon gerektiren ortamlarda tercih edilmez. Her iki ele uygun olacak şekilde üretilen Dolphin eldivenler, pudrasız çeşitleriyle de pek çok alanda başvurulan demirbaşlardır. Dolphin pudrasız eldiven üretiminde nitril ve vinil materyalleri öne çıkar. Ağır kimyasal bariyer barındırmayan nitril, tüm işlemlerin güvenli ve sağlıklı bir şekilde gerçekleşmesi için idealdir. Vinil pudrasız eldiven Dolphin markasının favori ürünlerindendir. Dolphin siyah eldiven ekstra kalın opsiyonu ile dikkat çekerken; şeffaf, beyaz, mavi, lila gibi renkler kişisel beğenilere ve ortamın niteliğine göre seçilebilir.

Dolphin Eldivenler Nerelerde Kullanılır?

Dolphin lateks eldiven, nitril ve vinil eldivenlerin geniş bir kullanım alanı vardır. Pek çok farklı sektörde görev alan kişilerin mesleklerini yaparken faydalandığı steril Dolphin eldivenlerin kullanım alanları şu şekilde sıralanabilir:

Dolphin Eldiven Fiyatları

Dolphin muayene eldiveni fiyatı belirlenirken ürünün yapısal özelliklerine, pudralı veya pudrasız oluşuna, kalitesine, sağlamlığına ve boyutlarına bakılır. Ayrıca kutudaki ürün sayısı da fiyat üzerinde etkili olur. Tek kutu Dolphin 100'lü eldiven fiyatı ile 20 kutudan oluşan çoklu setlerin fiyatı farklıdır. Sağlık sektöründe aktif olarak görev alan kişiler, Dolphin eldiven fiyat bilgisinin yanı sıra, muayene esnasında başvurdukları önlük, stetoskop, ateş ölçer fiyatları gibi bilgileri de öğrenmek ister. Dolphin latex eldiven, şeffaf pudrasız, çok amaçlı nitril gibi onlarca farklı çeşidi Akakçe’deki Dolphin eldiven Türkiye koleksiyonlarında bulabilirsiniz. Kullanım amacınıza en uygun Dolphin eldiven modellerini keşfedebilir, fiyat listeleri arasında karşılaştırma yaparak uygun fiyatlı Dolphin eldiven seçimini yaparak online alışveriş gerçekleştirebilirsiniz.