Fantom Elektrikli Süpürge

Fantom Elektrikli Süpürge Fiyatları

149 farklı Fantom Elektrikli Süpürge için fiyatlar listeleniyor.

Fiyatı Düşen Fantom Elektrikli Süpürgeler

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • MarkasıFantom
 • Güç900 W
 • Güç1000 W
 • Güç2000 W
 • TürüToz Torbalı
 • TürüToz Torbasız
 • Fiyatı1.000 - 1.500 TL
 • Fiyatı2.500 - 3.500 TL
 • Ses Seviyesi27 dB
 • Ses Seviyesi63 dB
 • ÖzelliklerHepa Filtreli
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 7 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • MarkasıFantom
Fiyatı 0 - 1.000 TL 1.000 - 1.500 TL 1.500 - 2.500 TL 2.500 - 3.500 TL 3.500 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTümünü GösterTürüSeriSes SeviyesiEnAğırlıkDerinlikToz KapasitesiBoyKablo UzunluğuGüçSu Haznesi KapasitesiÜrün PuanıRenkEnerji SınıfıSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (149)

Fantom Süpürge Yedek Parça Fantom Halı Yıkama Makinesi Fantom Elektrikli Semaver Fantom Doğrayıcı Yedek Parça

En Popüler Fantom Elektrikli Süpürgeler

Fantom Elektrikli Süpürge Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Fantom Elektrikli Süpürge Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Fantom Elektrikli Süpürge hangileri?

Bugün Akakçe'de 149 farklı model arasında

En çok satan Fantom Elektrikli Süpürge hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Fantom Elektrikli Süpürge:
 1. Fantom Provac P 5000 Siklonik Dikey Elektrikli Süpürge
 2. Fantom Pratik-S P 1200 500 W Dikey Süpürge
 3. Fantom Pratik-XL P 1300 500 W Dikey Süpürge
 4. Fantom Pratik-S P 1200 Kırmızı 500 W Dikey Süpürge
 5. Fantom Magic P 3000 800 W Dikey Elektrikli Süpürge

Fantom Elektrikli Süpürge

Fantom elektrikli süpürge ev işlerini kolaylaştıran, en faydalı yardımcınız olarak karşınıza çıkar. Yüksek emiş güçleri ile üretilen teknik donanımları pratik ve çok yönlü tasarım özellikleri ile buluşur. Gözle görülmeyen maddeleri anında ortadan kaldırır ve kullanıcıları için sağlıklı bir ortam hazırlar. Hafif yapılardan oluşan gövdeleri ergonomik bir kullanım avantajını beraberinde getirir. Kompakt boyutları kullanılmadıkları zamanlarda yer kaplamama özelliğini kazandırır. Fantom elektrikli süpürgeler minimum ses düzeyleri sayesinde çalışırken etrafa rahatsızlık vermezler. Farklı tiplerde bulunabilen toz hazneleri kolay bir şekilde değiştirilebilir. Son teknolojiden yararlanan Hepa filtreli modelleri ise cihaz tasarımında çıtayı yükseltir. Çeşitli renklerde bulunabilen gövdeleri her zevke hitap eder. Hızlı ve pratik bir ev temizliği için sizlere dünya çapında sıklıkla tercih edilen çeşitler sunulur. Birbirinden farklı modelleriyle Fantom elektrikli süpürge Akakçe ile karşılaştırabilir, sizin için uygun olan seçeneği tercih edebilirsiniz.

Fantom Elektrikli Süpürge Modelleri

Fantom süpürge modelleri farklı kullanıcı ihtiyaçları için özel olarak üretilir. En sık tercih edilen Fantom elektrikli süpürge çeşitleri arasında dikey tasarımlar yer alır. Kullanım kolaylığı açısından avantaj sağlayan dikey türler toz torbalı ya da hepa filtreli seçeneklerle bulunabilir. Uzun gövdeleri ince bir yapıda üretilir. Dar alanlara girebilen başlık seçenekleri en ulaşılmayan noktaların bile temiz kalmasına olanak verir. Yüksek emiş güçleri lazer teknolojileri ile desteklenebilir. Böylece gözle görülmeyen her bir toz taneciği hızlı bir şekilde ortadan kaldırılır. ​​Fantom süpürge dikey modeller de hafif yapıları sayesinde öne çıkar. Taşıma kolaylığı açısından faydalı olan ürünler uzun yapıları ile ergonomik bir şekilde kullanılabilir. Fantom günlük süpürge çeşitleri arasında mini boyutları da bulunur.

Fantom süpürge makinesinin bir diğer modeli ise ıslak kuru makinedir. Çok yönlü bir kullanım deneyimi sunan bu tür makineler hem ıslak hem de kuru zeminlerde kullanılabilir. Filtre seçeneklerinde ise marka genel olarak toz torbası tercihinde bulunur. Fantom süpürge torbalı türlerin bakımı kolay bir şekilde tamamlanabilir. Makine kullanım panelleri üzerinde, toz torbasının değişim zamanının geldiği işaretler olabilir. Fantom baston süpürge ya da ıslak/kuru makineler yüksek teknoloji ile her seviyeden kullanıcıya hitap ederler. İşlevsel kullanımlarının sunduğu avantajlar sayesinde çeyiz paketi arasında sıklıkla yer alırlar. Türkiye çapında her kullanıcıya ulaştırılan dikey ve yatay çeşitler arasında ihtiyacınıza en uygun olanı bulabilirsiniz.

Çok Yönlü Fantom Elektrikli Süpürge Özellikleri

Fantom elektrikli süpürgeler çok yönlü özellikler ile donatılır. Cihaz başlıkları dar ve geniş alanlar için ayrı ayrı tasarlanır. Evcil hayvanı olan kullanıcılar kumaşlar için tasarlanan başlıklar ile tüm tüyleri temizleyebilirler. Islak kuru makinelerde yer alan halı yıkama başlıkları derin temizlik günlerinde öne çıkar. Fantom pratik elektrikli süpürge modelinizi kullanmak istediğiniz alana göre ayarlayabilirsiniz. Hassas bir şekilde temizleme özelliği ahşap, mermer ya da fayans zeminlerin yapısına zarar vermez. Koltuk ve yatak bezi gibi kumaşlı zeminlerde ise renk solması ya da şekil bozukluğu gibi durumlar görülmez. Fantom süpürge kullananlar bu nedenle ürünlere tam puan verirler. İstedikleri şekli alan esnek başlıklar ve hassas teknolojisi her zeminde kullanım olanağını beraberinde getirir.

Fantom küçük süpürge boyutları, büyüklerin aksine pratikliği ile öne çıkar. Büyük modeller ise kompakt tasarım özelliğinde oldukları için ortamlarda yer kaplamazlar. Fantom kazanlı süpürge türleri derinlemesine temizlik için ideal bir seçim olabilir. Sanayi tipi olarak da tanınan kazanlı cihazlar çift fan sistemleri sayesinde uzun süreler sorunsuz bir şekilde çalışmaya devam ederler. Fantom kovalı süpürge gibi çeşitler toz torbasına sahiptir. Toz torbalı türler çekilen tüm maddeleri bir torba içerisinde biriktirir. Torba dolduğunda ise yenisi ile kolay bir şekilde değiştirilerek performansına devam eder. Bir diğer filtre çeşidi olan Hepa ise musluk altında yıkanabilir bir forma sahiptir. Kirlendiğinde ister kuru ister ıslak olarak temizleyerek tekrar kullanılabilir. Fantom elektrikli süpürge kırmızı, mavi ve siyah gibi çok satan renklerin her iki filtre seçeneğine sahip alternatifleri bulunabilir.

Fantom Elektrikli Süpürge Teknik Donanımları

Elektrikli süpürge Fantom markası tasarından üst düzey teknik özellikler ile üretilir. Elektrikli süpürgelerin güç kapasiteleri 500 ile 3000 W arasında değişiklik gösterir. En yüksek güce sahip olanlar genellikle ıslak kuru makine çeşitlerini oluştururlar. Yüksek enerji kapasitelerine rağmen düşük enerji tasarrufunda bulunan modlar kullanıcılar için ekonomiktir. Fantom 2000 Watt elektrikli süpürge kapasiteleri ideal güç hacimleri olarak yer alabilirler. Fantom ayaklı elektrikli süpürge çeşitleri ise 1000 W aralığında günlük kullanım için ideal bir tercih arasında yer alır. Islak kuru makinelerin su hazneleri 1.3 ile 60 lt arasında yer alır. Büyük su hazneleri halı yıkama işlemlerinde avantajlar sunar.

Fantom elektrikli süpürge yorumlar ve incelemelerinde ek fonksiyonlar dikkat çeker. Teknik donanımları destekleyen özellikler arasında alerji filtresi, 360 derece döner hortum, kablo sarma ve çeşitli başlıklar yer alır. Fantom elektrikli süpürge özellikleri arasında uzun kablolar yer alır. Tek bir prizden tüm eve uzayabilen kablolar 10 metre uzunluğuna kadar çıkabilirler. Ses seviyeleri ise 73 ile 89 desibel arasında farklılık gösterir. Gece ve gündüz fark etmeksizin rahatsız etmeyen minimum ses seviyelerine sahip Fantom süpürge tavsiye ve önerileri modeller arasında öne çıkar. Fantom kuru elektrikli süpürge toz hazneleri ise 1 ve 9 litre arasında değişiklik gösterir. Sahip olduğunuz ya da temizlik yapmak istediğiniz alana göre toz haznesi seçiminde bulunabilirsiniz.

Fantom Elektrikli Süpürge Kullanım Avantajları

En iyi Fantom süpürge modelleri son teknoloji özelliklerle donatılır. Kullanım kolaylığı sunan ürünler hızlı ve pratik bir temizlik süreci oluştururlar. Fantom süpürge yorumları arasında portatif boyutlar dikkat çeker. Yatay cihazların altında yer alan tekerlekler hareket ettirilmesini kolaylaştırır. Dikey olanlar ise hafif yapıları sayesinde istenilen yerde rahatlıkla kullanılabilir. Hepa filtre teknolojisiyle donatılan Fantom elektrikli süpürge fiyatları yüksek performansa ekonomik bir şekilde ulaşmanızı sağlar. Enerji sınıfları A+ ve C arasında değişen türler kolay ve tasarruflu temizlik avantajını sizlere sunar. Sağlam yapıları ise kırılma ya da çatlama gibi sorunları ortadan kaldırır. Fantom süpürge nasıl kullanılır sorusu her seviyeden kullanıcı için oldukça basittir. Kullanım talimatlarının detaylı bir şekilde açıklandığı kılavuzlar bu konuda sizlere yol gösterebilir.

Fantom Elektrikli Süpürge Fiyatları

Fantom süpürge fiyatları model özelliklerine göre değişiklik gösterir. Genel olarak uygun seçeneklere sahip olan Fantom süpürge makinesi fiyatları toz hazneli ve hepa filtreli olarak ikiye ayrılırlar. Yatay ve dikey tasarımları fiyatı etkileyen bir diğer özelliktir. Bütçenize en uygun modeli bulmak markanın geniş ürün yelpazesi sayesinde kolay bir hale gelir. Fantom süpürge en ucuz internet alışveriş siteleri üzerinden satın alınabilir. Yetkili satış mağazalarının yayınladığı Fantom süpürge fiyat listesi ve modelleri alışverişinizde sizlere kolaylık sağlar. Robot süpürge fiyatları ile karşılaştırıldığında ekonomik bir alışveriş fırsatı sunan elektrikli cihazlar daha uzun ömürlü bir kullanım avantajına sahiptir. Maksimum performans sunan en ucuz Fantom elektrikli süpürge modellerini inceleyerek size en uygun olanı bulabilirsiniz.