Philips Toz Torbalı Süpürge

Philips Toz Torbalı Süpürge Fiyatları

22 farklı Philips Toz Torbalı Süpürge için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • MarkasıPhilips
 • TürüToz Torbalı
 • Temizle
 • Güç900 W
 • Güç1000 W
 • Güç2000 W
 • TürüToz Torbasız
 • Fiyatı1.000 - 1.500 TL
 • Fiyatı2.500 - 3.500 TL
 • Ses Seviyesi27 dB
 • Ses Seviyesi63 dB
 • ÖzelliklerHepa Filtreli
 • Tüm Filtreler
Filtrele
Filtrele
 • MarkasıPhilips
 • TürüToz Torbalı
 • Temizle
Fiyatı 0 - 1.000 TL 1.000 - 1.500 TL 1.500 - 2.500 TL 2.500 - 3.500 TL 3.500 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTümünü GösterTürüSeriSes SeviyesiEnAğırlıkDerinlikToz KapasitesiBoyKablo UzunluğuGüçSu Haznesi KapasitesiÜrün PuanıRenkEnerji SınıfıSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (22)

Toz Torbasız Süpürge 2000 Watt Elektrikli Süpürge Philips Toz Torbasız Süpürge 900 Watt Elektrikli Süpürge Bosch Toz Torbasız Süpürge 1000 W Elektrikli Süpürge Arçelik Toz Torbasız Süpürge Fakir Toz Torbasız Süpürge Hepa Filtreli Süpürge Samsung Toz Torbasız Süpürge Bosch Toz Torbalı Süpürge Fantom Toz Torbasız Süpürge

En Çok Karşılaştırılan Elektrikli Süpürgeler

Philips Toz Torbalı Süpürge Sıkça Sorulan Sorular

Philips Toz Torbalı Süpürge

Yüksek emiş güçleri, düşük çalışma sesleri ve güçlü motorları ile dikkat çeken Philips toz torbalı süpürge modellerinde toz haznesi yerine toz torbası yer alır. Klasik tasarımları tercih eden kullanıcılara hitap eden Philips toz torbalı süpürgeler, kullan at konseptli tek kullanımlık torbaların yanı sıra yıkanabilir torba seçeneğine de sahiptir. Philips toz torbalı süpürge modelleri arasındaki kullan at torbalılar, toz ve diğer atıklara temas etmeden pratik kullanım elde etmek isteyenler için idealdir. Yıkanabilir kumaş torbalara yer verilen süpürgeler ise belli periyotlar tek kullanım torba satın almak istemeyenler için uygundur. Torba özelliğinin dışında yeni nesil elektrikli temizlik cihazları olarak öne çıkan Philips toz torbalı süpürge çeşitleri, ayarlanabilir emiş gücü sayesinde her türlü halı ve zeminde yüksek performans gösterir. Üstelik uzun kabloları, manevra kabiliyeti yüksek tekerlek tasarımları ve hafif yapıları sayesinde konforlu kullanım söz konusudur. Siz de yeni bir elektrikli süpürge arayışındaysanız Akakçe sayesinde Philips toz torbalı süpürge online satış seçeneklerini görüntüleyebilirsiniz.

Philips Toz Torbalı Süpürge Özellikleri

Uzun ömürlü motorları sayesinde uzun yıllar boyunca yüksek performans gösterecek nitelikte olan Philips toz torbalı süpürgeler, yüksek havlı halılarda dahi derinlemesine temizlik sağlar. İnce tozlardan büyük partiküllere kadar halılarda, düz zeminde, koltuklarda bulunan her türlü kiri kısa sürede ortadan kaldıran Philips toz torbalı süpürge modelleri, topladığı atıkların toz torbasından dışarı çıkmasına izin vermez. Birçok modelde bulunan alerji filtresi, ince tozların %99,90’ını toplar ve yeniden ortam havasına karışmasını engeller. Başarılı markanın pek çok cihazında yer alan Anti AirflowMax teknolojisi ise süpürgelerin daha uzun süre yüksek performans göstermesine yardımcı olur. Model bazında farklı özelliklere sahip olan Philips toz torbalı süpürge cihazları, özel tasarım süpürme başlıklarıyla da beğeni toplar. Bunlardan biri olan TriActive başlık, tek seferde üç farklı hareket yaparak zemindeki ince tozları, büyük partikülleri ve saç - iplik gibi atıkları yakalar. Kullanıcıların aynı alanı defalarca kez süpürmekten kurtaran bu özel tasarım, daha az eforla daha iyi bir temizlik elde etme avantajı sağlar.

Düşük enerji tüketimleri ile dikkat çeken Philips toz torbalı süpürge cihazları arasında AAA enerji sınıfı performans gösterenler yer alır. Minimum elektrik tüketimiyle maksimum hijyen ayrıcalığı sağlayan yeni nesil Philips toz torbalı süpürge ürünleri, aynı zamanda düşük ses seviyeleri ile öne çıkar. Kullanıcıların çevreye rahatsızlık vermeden erken ve geç saatlerde dahi temizlik yapabilmesini sağlayan düşük çalışma sesi, düşük emiş gücü kademesinde etkilidir. Dolayısıyla cam eşyaların kırılması, tuz şeker gibi ürünlerin dökülmesi şeklinde gelişen olaylarda temizlik için beklemek gerekmez. Görsel tasarımlarıyla beğeni toplayan başarılı cihazlar, esnek hortumları, kol ağrıtmayan hafif tasarımları ve süpürgenin çevredeki eşyalara takılmasını önleyen tekerlek tasarımlarıyla ayrıcalıklı bir kullanım süreci sağlar. Mavi, kırmızı gibi renk seçenekleri de bulunan Philips toz torbalı süpürge çeşitleri, temizliği keyifli hale getirecek kadar pratiktir. Keyifli ve pratik kullanım süreci Philips toz torbalı süpürge kullananlar tarafından da sıkça ifade edilir.

Philips Toz Torbalı Süpürge Modelleri

Teknik ve tasarım özellikleri açısından birbirinden farklı avantajlara sahip çok sayıda ürün seçeneği bulunan Philips toz torbalı süpürgeler arasında turbo başlıklı olanlar yoğun ilgi görür. Döner fırça içeren ve süpürge çalıştırıldığında oluşan hava akımı sayesinde dönem hareketi yapan bu fırçalar, halılara dolaşmış saç, tüy ve iplik gibi atıkları kolayca toplar. Dolayısıyla evcil hayvan bulunan yaşam alanlarında da turbo başlıklı Philips toz torbalı süpürge modelleri tercih edilir. Markanın buharlı temizleyici modelleri gibi farklı çalışma kademelerine sahip olan turbo başlıklı tasarımlar ayar kadranı sayesinde kilimden shagy halıya farklı ilmek sıklığına ve yüksekliğe sahip halılarda kullanıma uygun hale getirilir. Kullanıcıların sık tercih ettiği tasarımlar arasında düşük çalışma sesine sahip olanlar öne çıkar. Söz konusu Philips toz torbalı sessiz süpürge çeşitlerinde çalışma sesi maksimum 66 dB seviyesindedir. Günlük konuşmadan daha düşük olan ses seviyesi, süpürgeyi kullanırken çevreye rahatsızlık verme ihtimalini ortadan kaldırır.

Başarılı markanın öne çıkan bir diğer Philips toz torbalı süpürge çeşidi ise tutma sapından kontrol edilenlerdir. Açma kapama ile emiş gücü ayarının tutma kolunda yer aldığı bu özel süpürgeler, açma kapama ve emiş gücü ayarını değiştirmek için her seferinde süpürgenin gövdesine uzanma sorununu ortadan kaldırır. Yeni nesil alerji filtresine sahip olan ve havada asılı kalan tozları dahi bir süre sonra ortadan kaldıran Philips toz torbalı süpürge çeşitleri de markanın beğeni toplayan cihazları arasındadır. Düzenli kullanımda toz alma sıklığının azalmasına da yardımcı olan elektrikli süpürgeler, yıkanabilir filtrelerle desteklenir. Böylece kullanıcılar her zaman süpürgeden maksimum verim alırken belli periyotlarda filtre satın alma ihtiyacı da hissetmez. Dikey park avantajları ve aksesuarların tutma sapında konumlandırılması ile düzenli bir kullanım sağlamasıyla fark yaratan Philips toz torbalı süpürge ürünleri, aynı zamanda pek çok farklı renk seçeneğiyle satışa sunulur. En sık ilgi gören Philips toz torbalı süpürge renk seçenekleri ise kırmızı, mavi, antrasit ve siyah olanlardır.

Philips Toz Torbalı Süpürge Kullanımı

Toz haznesi boşaltma gerektirmeyen torbalı tasarımlarıyla fark yaratan Philips toz torbalı süpürgeler, son derece hijyenik ve pratik bir kullanım süreci sağlar. Bazı hususlara dikkat edildiğinde uzun ömürlü ve yüksek performanslı kullanım sağlayan başarılı cihazların hem kullanımı hem temizliği oldukça kolaydır. Philips toz torbalı süpürge kullanımında mutlaka dikkat edilmesi gerekenler ise şöyle sıralanabilir:

Philips Toz Torbalı Süpürge Fiyatları

Dünyaca ünlü elektrikli ev aletleri üreticisi Philips tarafından yeni nesil teknolojilerle tasarlanarak kullanıcılara sunulan toz torbalı elektrikli süpürgeler, uygun fiyatlı olmasıyla benzerlerinden ayrılır. Bütçe dostu fiyat seçenekleriyle Philips kalitesine sahip olma olanağı tanıyan Philips toz torbalı süpürgeler, motor gücü, emiş gücü, çalışma sesi, kablo uzunluğu, elektrik tüketim miktarı, filtre tür ve tasarım detaylarına göre fiyatlandırılır. Dolayısıyla HEPA filtreli ve antialerjik partikül filtreli Philips toz torbalı süpürge ürünlerinde fiyatlar birbirinden farklıdır. Benzer şekilde, döner fırçalı halı başlığı ile gelen Philips toz torbalı süpürge ürünlerinde farklı bir fiyatlandırma uygulanır. Ayrıca, 650 W ve 900 W güce sahip Philips toz torbalı süpürge çeşitlerinde de fiyat farkı vardır. Tüm bunların yanı sıra Philips toz torbalı süpürge çeşitleri, oldukça uygun düzeyde seyreden süpürge yedek parça fiyatları sayesinde ultra uzun bir kullanım sağlar. Siz de ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun Philips toz torbalı süpürge modellerinden birine sahip olmak istiyorsanız Akakçe ile fiyat araştırması yapabilirsiniz.