Lazer Hizalama

Lazer Hizalama Fiyatları

521 farklı Lazer Hizalama için fiyatlar listeleniyor.

Dewalt Lazer Hizalama KLpro Lazer Hizalama Bosch Lazer Hizalama Max Extra Lazer Hizalama Stanley Lazer Hizalama Kobb Lazer Hizalama

Fiyatı Düşen Lazer Hizalamalar

Tümü

Piyasaya Göre Ucuz Lazer Hizalamalar

Tümü

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

0 - 750 TL 750 - 1.000 TL 1.000 - 1.500 TL 1.500 - 2.500 TL 2.500 TL üstüMarka

ÖncekiSayfa: 1 / 22Sonraki

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 750 TL750 - 1.000 TL1.000 - 1.500 TL1.500 - 2.500 TL2.500 TL üstü
Markası Ürün Puanı

Dedektör Multimetre Terazi ve Kantar Lazer Metre Kumpas Kablo Test Cihazı Pens Ampermetre Voltmetre Tds Metre Dewalt Lazer Hizalama KLpro Lazer Hizalama Bosch Lazer Hizalama

En Çok Karşılaştırılan Lazer Hizalamalar

Lazer Hizalama Yorumları ve Önerileri

Lazer Hizalama Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Lazer Hizalamalar hangileri?

Bugün Akakçe'de 521 farklı model arasında

En çok satan Lazer Hizalamalar hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Lazer Hizalama:
  1. Dewalt DW088K Yatay ve Dikey Otomatik Hizalamalı Çizgi Lazer Distomat
  2. KLpro KLLZR112 Çapraz Çizgi Lazer Hizalama
  3. Dewalt DW088CG Yeşil Nokta Lazer
  4. Bosch GLL 3-80 CG Professional Lazer Hizalama
  5. Bosch GLL 3-80 G Professional Çizgi Lazeri

Lazer Hizalama

Endüstriyel anlamda üretim ve montaj hizmetleri sunan firmaların ve çalışanların yoğun şekilde ihtiyaç duyduğu profesyonel ekipmanların kullanımı çok önemlidir. Bu tür ekipmanlar iş süresini oldukça kısaltmanın yanında çalışanlara önemli miktarda pratiklik kazandırır. Bu nedenle sıhhi tesisat, mekanik işlemler, metal işleme ve üretimi gibi sektörlerde hatasız şekilde üretim ve montaj faaliyetlerine devam etmek için profesyonel el aletlerinin kullanımı son derece önemlidir. Elektrikli el aletleri alanında en iyi teknolojilere sahip olan cihazların başında lazer hizalamaürünleri gelir. Bu cihazlar yatay ve dikey düzlemde gereken tüm noktaların en iyi şekilde hizalanmasını sağlar. Bu sayede herhangi belirli ve düzgün bir eksene sahip olmayan tüm duvar ve yüzeylerde hatasız şekilde montaj işlemleri yapılabilir. Bu nedenle özellikle sürekli olarak benzer montaj işlemlerini gerçekleştiren personellerin kullanımı için son derece idealdir. Çizgi hizalama lazeri olarak da bilinen bu cihazların kullanımı son derece pratik olduğu için herhangi bir eğitim ya da tecrübe gerektirmez. Alanında birbirinden kaliteli seçenekleri kullanıcılara sunarak beğeni toplayan Dewalt, KLPro, Bosch, Stanley ve Cat Power gibi markaların en iyi ürünleri Akakçe’de bulunabilir.

Lazer Hizalama Nedir?

Herhangi bir ölçek ya da eksene sahip olmayan 2 ya da 3 boyutlu düzlemlerin üzerinde doğrusal işaretlemeler yapmak kolay değildir. Bu işlemi yapabilmek için sadece insan gözünün algısına güvenilmesi durumunda önemli hizalama hataları yapılabilir. Farklı ekipmanlar ve hsaplama aletleri kullanılarak tam ve doğru hizanın belirlenmesi mümkündür ancak bu aletlerin kullanımı tamamen manuel yöntemlere dayanır ve bu şekilde doğru ölçümler alınsa da işlem süresi son derece uzundur. Bu nedenle manuel yöntemlerin hiçbiri seri üretim ya da profesyonel kullanıma uygun değildir. Bu nedenle yeşil lazer hizalama cihazları ile kesin ve doğru hizaların çok kısa sürede belirlenmesi sağlanabilir. Lazerli şaft hizalama gibi farklı isimlere ve modellere sahip olan bu cihazların tamamı aynı işe yarar. Herhangi bir belirleyici ölçek ya da eksene sahip olmayan ortamlarda montaj işlemleri için gerekli olan noktaları sadece saniyeler içinde belirler ve kullanıcılara büyük kolaylık sağlar. Bu şekilde çizgi hizalama lazeri kullanılarak tüm noktaların ve çizgilerin kusursuz görünmesi ve hatasız montajlar yapılması sağlanabilir.

Lazer Hizalama Ne İşe Yarar?

Lazerli hizalama aletleri cihazın çıkış ekseni ile 90 derecelik dik bir açı yapacak şekilde üretilir. Bu açının hatasız olması son derece önemlidir. Bu sayede cihaz tarafından gönderilen lazer ışınlarının tüm durumlarda doğru noktaları ve çizgileri işaret ettiğinden emin olmak mümkündür. Lazer hizalama yeşil ışıklı cihazların sağladığı bu yeşil renkli lazer ışınları rahatlıkla görülebilir. Kullanıcılar, cihaz tarafından oluşturulan ve karşı düzleme belirli bir eksen üzerinden gönderilen lazer ışınlarını takip ederek tam hizalı çizgi ve noktaların nasıl olması gerektiğine karar verebilirler. 360 lazer hizalama gibi cihazlar kullanılarak tüm yönlerden istenen açılarda ve doğrultularda hizalama yapılması mümkündür. Bu cihazların sahip olduğu özelliklere ve fonksiyonlara göre lazer fayans hizalama fiyatları farklılık gösterebilir. Kullanım sıklığına ve çalışma alanlarındaki hata payının kritikliğine göre daha fonksiyonel cihazlar temin edilebilir. Bu şekilde tüm açıların en doğru ve kesin şekilde oluşturulması ile hizalama işlemlerinde hata yapılmaması sağlanabilir. Bu noktada lazer hizalama cihazı profesyoneller için kritik öneme sahip olsa da amatörler tarafından da rahatlıkla tercih edilebilir. Özellikle benzer hizalama işlerini sık sık gerçekleştiren amatör kullanıcılar da 360 derece lazer hizalama cihazlarından faydalanabilirler.

Lazer Hizalama Modelleri

Lazer ışınlarını kullanarak hizalama yapan cihazların farklı modelleri görülebilir. Bu modeller özellikle kullanıcıların ihtiyaçlarına göre tasarlanır. Farklı çalışma alanlarında gerekli olan hizalama ihtiyaçları arasında görülen çeşitlilik kullanıcıları fonksiyonel anlamda özelleştirilmiş cihazlara yönlendirir. Bu noktada lazer hizalama en ucuz seçenekler dışında en kaliteli ve fonksiyonel cihazları da belirleyerek optimum seçenekleri değerlendirmek gerekir. Farklı kullanım ihtiyaçlarına göre tercih edilen cihaz modelleri şu şekilde sıralanabilir:

Sıralanan bu modeller temelde bir cihazın sahip olabileceği fonksiyonları ifade eder. Bu fonksiyonlardan en az bir tanesi tüm cihazlarda bulunur ancak belirli modellerde tüm fonksiyonların bulunması da söz konusu olabilir. Bu nedenle tercih edilen cihaz modellerinde bulunması gereken özelliklerin kullanım alanına göre en iyi şekilde belirlenmesi gerekir. Kullanıcıların iç ya da dış mekanda çalışma durumları, cihazın hizalama yapması gereken nokta ya da çizgi doğrultuları gibi parametrelere göre en uygun modelin belirlenmesi verimli kullanım için önemlidir.

Lazer Hizalama Nasıl Kullanılır?

Gönye lazer hizalama cihazlarının kullanımı için farklı durumlar görülebilir. Kullanımlar arasında görülen farkların ana sebebi cihazların sahip olduğu farklı modellerdir. Model farklarına göre tercih edilen cihazın kullanımında önemli ayrımlar görülür. Bu noktada yatay ve dikey hizalama ihtiyaçları bu tarz el aletlerini kullanan tüm tesisler ve personeller için geçerlidir. Belirli çalışma alanlarında sadece yatay ya da dikey hizalama kullanımı gerekebilir. Bu gibi durumlarda tek bir fonksiyona sahip olan, diğer ürünlere göre daha avantajlı fiyat etiketi olan seçenekler değerlendirilebilir. Bu cihazlar ile doğru bir ölçüm almak için çizgi çekilmesi gereken iki noktanın arasına cihaz yerleştirilir. Yerleştirilen cihazın çıkardığı lazer ışınları doğru hizalama için gerekli noktaları işaret ederek kullanıcıyı bilgilendirir. Bu şekilde kusursuz kurulum yapmak mümkün olur. Aynı zamanda kullanılan cihazların hem yatay hem de dikey eksende hizalama yapması da mümkündür. Bu gibi durumlarda hizalama işlemi için ikiden çok nokta ya da düzlem kullanılabilir. Tüm bu kullanım detayları ise cihazların sahip olduğu ekstra fonksiyonlar ve kullanıcıların ihtiyaçları ile ilgilidir.

Lazer Hizalama Fiyatları

Firmalarda kullanılan profesyonel cihazların kullanımı çok önemlidir. Örnek olarak taşlama makinesi gibi cihazlar gerekli iş gücünü azaltarak işlerin çok daha kısa sürede bitmesini ve aynı süre zarfında daha çok işin tamamlanmasını sağlar. Benzer şekilde üretim ve montaj faaliyetlerinin hızlandırılmasını sağlamak üzere hizalama aletleri kullanılabilir. Bu şekilde tamamen profesyonel bir yöntem ile cihazın yaptığı ölçümlere güvenerek tüm montaj ve üretim işlemleri hızlandırılabilir. Üstelik yapılan bu işlemlerin hatasız olduğundan emin olmak kullanıcıların çok daha hızlı çalışmasını da sağlar. Bu nedenle pek çok iş alanında en çok zaman kaybına sebep olan iş tanımlarından biri neredeyse hiç zaman kaybı ve hata payı olmadan tamamlanabilir.
Lazer hizalama fiyatı sahip olduğu fonksiyon sayısına göre farklı etiketlere sahip olabilir. Bu noktada tercih edilen ürünlerin firma ve personel ihtiyaçlarını en iyi şekilde gidermesi gerekir. Bu sayede üründen maksimum verim elde edilebilir. Tüm ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap verebilecek geniş ürün yelpazesi ile Akakçe’yi tercih edebilirsiniz. Siz de yapı market, oto, bahçe ana kategorisinde yer alan yapı market kategorisinin içindeki test ve ölçüm cihazları kategorisinin hemen altında lazer hizalama ürünlerini bulabilirsiniz. Avantajlı fiyatlarla istediğiniz ürüne sahip olma fırsatını kaçırmayın!