Bioderma Güneş Kremi

Bioderma Güneş Kremi Fiyatları

27 farklı Bioderma Güneş Kremi için fiyatlar listeleniyor.

La Roche-Posay Güneş Kremi Bioderma Güneş Kremi Loreal Güneş Kremi Dermoskin Güneş Kremi Siveno Güneş Kremi Sinoz Güneş Kremi

ml En Ucuz Bioderma Güneş Kremleri

Tümü

Çok Satanlarml En UcuzEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatDiğerEn Yüksek PuanEn Yeniler

50 Faktör90 Faktör150 ml200 ml0 - 100 TL 150 - 250 TL ÇocukYetişkinKremSpreySatıcı Marka (1)

ÖncekiSayfa: 1 / 2Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Markası: Bioderma Kaydet

Fiyatı
- 0 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 - 500 TL500 TL üstü
Markası Bioderma Özellikler Form Ambalaj Tipi Görünüm Türü Cilt Tipi Kullanım Bölgesi Boyut Koruma Faktörü Kullanıcı Türü SatıcıToplam 148 satıcı. Ürün Puanı

Bioderma Güneş Losyonu Bioderma Güneş Sonrası Bakım Bioderma Yüz Temizleme Bioderma Nemlendirici Krem Bioderma Yüz Serumu Bioderma Vücut Losyonu Bioderma Kızarıklık Giderici Krem Bioderma Duş Jeli Bioderma Göz Kremi Bioderma Tonik Bioderma BB Krem Bioderma Leke Kremi

En Popüler Bioderma Güneş Kremleri

Bioderma Güneş Kremi Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Bioderma Güneş Kremi Sıkça Sorulan Sorular

En Ucuz Bioderma Güneş Kremi Fiyatları Akakçe'de!

Piyasa bulunan tüm satıcıları listeleyerek aradığınız ürünü en uygun fiyata bulmanızı sağlayan Akakçe, ürününüzü birkaç tıkla sipariş edip, kapınızdan teslim almanıza destek olur. Güneş kremi alımı söz konusu olduğunda sizin için en doğru adres akakce.com olacaktır. Akakçe’de bulacağınız Bioderma güneş kremi fiyatları sayesinde bütçenize en uygun alternatiflere sahip olabilirsiniz. Böylece en iyi marka güneş kremlerini satın alarak, yazın hem kendinizi hem ailenizi güneşin kötü etkilerinden koruyabilir; aynı zamanda da bütçenizi fazla zorlamazsınız.

En İyi Bioderma Güneş Kremi Modelleri

Güneş, her ne kadar sağlıklı bir yaşam için vazgeçilmez bir faktör olsa da güneş ışınlarına fazlaca maruz kalmak, cilt için oldukça zararlı olabilir. Vücudun kemik sağlığını borçlu olduğu D vitamini, ancak güneş ışınlarından biri olan Ultraviyole B ile oluşturulabilir. Güneş, ayrıca bağışıklık sistemini de kuvvetlendirir. İnsan psikolojisine de pozitif etkisi vardır. Yararlarını bir kenara bırakırsak, fazla Ultraviyole ışınına maruz kalınması, vücuda ve özellikle de cilde zararlı olur. Cilt tipine göre güneşe karşı duyarlılık değişmektedir. Fakat, yaş ilerledikçe güneşin vücut üzerindeki negatif etkileri de katlanarak artar ve kırışıklıklara, lekelere ve hatta cilt kanserine bile sebep olabilir. Bu nedenle cilt sağlığı için güneş kremi oldukça önemli bir yere sahiptir. Bu alanda önde gelen markalardan biri olan Bioderma güneş kremi modelleri Hydrabio ve Photoderm olmak üzere iki farklı marka altında satılır. Hydrabio, daha çok gündelik kullanıma uygun; özellikle nemsiz ve güneşten etkilenen ciltler için krem ve sıvı sprey şeklinde iki ürüne sahiptir. Photoderm ise oldukça geniş bir ürün çeşitliliği ile sunulur. Cilt tipine, kullanıcının yaşına ya da kullanım şekline göre farklılaşan bu ürünler, 30 veya 50 faktör koruyuculuğa sahiptir. Bebekler ve çocuklar için yağ ve mousse şeklinde özelleştirilmiş ürünler de dikkat çeker.

Bioderma Güneş Kremi Yorumları

Sektöründe lider markalardan biri olan Bioderma, bir Fransız firmasıdır. “Cilt biyolojisine saygı ve doğal mekanizmalarının restorasyonu” amacı ile üretim yapan marka, 90’ın üzerinde ülkede satıştadır. Türkiye’de de oldukça geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olan Bioderma markası, geniş güneş koruyucu ürün portföyü ile beğeni toplar. Akakçe’de karşılaşacağınız Bioderma güneş kremi yorumları, ihtiyacınıza en uygun ürünü seçmenizde size yol gösterici olacaktır. Bu yorumları okuyarak hem gerçek kullanıcıların ürün ile ilgili deneyimlerini öğrenebilir hem de değerlendirmelerini inceleyebilirsiniz. Böylece kendiniz için en uygun güneş koruyucusunu seçerek birkaç tıkla satın alabilirsiniz. Akakçe, Bioderma güneş kremi fiyatı konusunda en uygun seçenekleri önünüze getirir.

Bioderma Güneş Koruyucu Losyon

Tatilde güneşlenme alışkanlığının artması, güneş altında açık havada uzun süre spor yapmak ve tüm bunlara eklenen ozon tabakasının incelmesi ile cilt kanseri görülme oranları artmıştır. Güneşin etkisi ile en üst deri tabakası katbekat kalınlaşır ve kabalaşır. Leke, kırışıklık ve damarlanmalar oluştur; yüzeyi pürüzlenir. Bu sebepten güneşe çıkmadan önce güneş koruyucu losyon kullanımı şarttır. Güneş koruyucuların güneşe maruz kalmadan en az yarım saat önce sürülmesi ve yüz ve eller de dâhil olmak üzere güneş altında kalan tüm deriye eşit miktarda olacak şekilde yedirilmesi önemlidir. Eğer krem suya dayanıklı değilse suya maruz kalma ya da terleme durumunda tekrar uygulanmalıdır. Kremin üzerinde yazan kullanım talimatına göre yenilenme zamanı değişebilir. Bazı kremlerin 4 saatte bir yeniden uygulanması gerekirken bazılarının 6 saatte bir uygulanması yeterlidir. Havanın bulutlu olması ya da gölge veya pergola altında durulması, güneş koruyucusu kullanımının gerekliliğinin önüne kesinlikle geçmez. Bu sebeple de evden çıkıldığı andan itibaren güneş koruyucusu devreye girmelidir. Bioderma güneş koruyucu losyon, yüksek koruyuculuğu ile göz doldurur. Farklı ihtiyaçlarınıza yönelik olarak sprey, krem, mousse ya da stick olarak satın alabileceğiniz Bioderma güneş kremi modelleri, hem sizin hem de ailenizin güneşten korunmanız için maksimum faydayı sağlayacaktır. Güneşten korunmak için kullanılan kremler kadar güneş sonrası losyon da önemlidir. Bunun için de yine Photoderm After Sun sizin için biçilmiş kaftan olacaktır. Akakçe, en uygun Bioderma güneş kremi fiyatı araştırmanız için doğru yerdir.

Bioderma Hassas Ciltler İçin Güneş Kremi

Güneşin etkilerinin en yoğun olduğu saat aralığı, 11.00 ile 13.00 arasıdır. Bu saat aralığında, özellikle yaz aylarında, güneşin ışınlarına doğrudan maruz kalmamak önemlidir. Fakat, maruz kalınacaksa yüksek koruma faktörlü bir güneş kremi, yağı ya da losyonu kullanmak gerekir. Güneş koruyucuları, iki farklı tiptedir. Güneş perdeleri olarak adlandırılan "sunscreen"ler, kimyasaldır ve güneş ışınlarını tutarak cildi korur. "Sunblock" adı verilen ve bir tabaka gibi cildi kaplayıp güneş ışınlarına karşı koruma sağlayan kremler ise daha çok bebek ve çocuklarda kullanılır. Cilt tipine göre kullanılacak güneş kremleri farklılık gösterecektir. Bebekler ve çocukların yanı sıra açık renk cilt tipine sahip kişilerin ciltleri, diğerlerine göre daha hassastır ve güneşe karşı korumasızdır. Özellikle Bioderma hassas ciltler için güneş kremi ürünleri, yüksek koruma faktörü ile hem çocuğunuz hem de sizin için gerekli korumayı sağlayacaktır. Sudan etkilenmeyen güneş kremi ürünlerini uzun süre kullanabilirsiniz. Ayrıca, Akakçe'den Bioderma güneş kremi yorumları ve kullanıcı görüşlerini okuyarak, hassas cildiniz için en uygun ürünü kolaylıkla seçebilir ve gönül rahatlığı ile satın alabilirsiniz.