Micro SD Kart

Micro SD Kart Fiyatları

1.092 farklı Micro SD Kart için fiyatlar listeleniyor.

Arama Takip Listem Sepetim

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

64 GB128 GBMicro SDSD100 MB/s170 MB/s165 MB/s260 MB/sClass 3Class 10Satıcı Marka

ÖncekiSayfa: 1 / 46Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Türü: Micro SD Kaydet

Fiyatı
- 0 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 - 500 TL500 TL üstü
Markası Özellikler Hız Sınıfı Kapasite Türü Micro SD Okuma Hızı Yazma Hızı UHS Türü Video Hız Sınıfı SatıcıToplam 74 satıcı. Ürün Puanı

64 GB Hafıza Kartı128 GB Hafıza Kartı128 GB Micro SD Kart64 GB Micro SD Kart32 GB Micro SD Kart128 GB SD Kart32 GB Hafıza Kartı64 GB SD Kart256 GB Hafıza Kartı32 GB256 GB SD KartClass 10 Hafıza Kartı

En Çok Karşılaştırılan Hafıza Kartları
Bunlara Da Bakabilirsiniz

Micro SD Kart Sıkça Sorulan Sorular

En Ucuz Micro SD Kart Fiyatları Akakçe'de!

Teknolojik gelişmelerin ışığında insan hayatının gün geçtikçe minimize olması ile birlikte verilerin dosyalanması ya da taşınması konusunda pek çok alternatif ortaya çıkmıştır. Kitaplar ve kütüphaneler dolusu bilginin ufak bir depolama alanına sıkıştırılması sayesinde insanların hem işi kolaylaşmış hem de zaman tasarrufu sağlanmıştır. Başlıca görevi bilgi ve belgelerin depolanması olan micro sd kart modelleri en uygun fiyatlarla sadece akakce.com’da! Yıllardır en yüksek hizmet standartları ile müşterilerinin yüzünü güldüren akakce.com uygun micro sd kart fiyatları ile de farkını ortaya koymaya devam ediyor. Farklı depolama seçenekleri ile her ihtiyaca cevap verecek micro sd kart modelleri arasında size en uygun olanını seçmek artık çok kolay. Üstelik pek çok modeli değişik fiyat seçenekleri ile listeleyerek bütçenizi koruyabilirsiniz. En kaliteli micro sd kart modellerine akakce.com güvencesi ve ile sahip olmak için fırsatları hemen değerlendirmeye başlayabilirsiniz!

En İyi Micro SD Kart Modelleri

Hafıza kartı dendiğinde insanların aklına pek çok marka ve model gelmektedir. Ancak hangi modelin satın alınacağı ya da hangi modelin sizin ihtiyacınıza en uygun olduğu konusunda karar vermeniz oldukça zordur. Nitekim hemen her markanın fazla seçenekli hafıza kartı üretmesi insanların karar vermelerinde en büyük zorluklardan birini teşkil eder. Hafıza kartı modellerinden hangisini satın alacağınıza karar vermeden önce belirlemeniz gereken ilk şey ihtiyacınızdır. İhtiyacınızı belirlerken özellikle depolama alanı konusunda oldukça dikkatli olmalısınız. Fotoğraf ve video çekme konusuna ilgili biri iseniz nispeten daha büyük depolama alanına sahip hafıza kartlarını seçmeniz doğru olacaktır. Micro sd kart seçerken titiz davranmanız gereken ikinci konu kartın takılacağı cihazla uyumlu olmasıdır. Zira uyum sorunundan dolayı paranızın ve zamanınızın heba olması oldukça muhtemeldir. Akıllı cihazınızda veya fotoğraf makinenizde kullanacağınız hafıza kartını seçerken veri aktarım hızına da dikkat etmeniz yararınıza olacaktır. Tüm bu değişkenleri göz önüne aldığınızda hafıza kartı en ucuz fiyatlara akakce.com’da sizleri bekliyor. Akakce.com’un kıyaslama özelliği ile micro sd kart fiyatı konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Micro SD Kart Yorumları

Bir ürün satın almadan önce insanların en sık gerçekleştirdiği işlemlerden biri ürün hakkında incelemelerin ve değerlendirmelerin okunmasıdır. Kullanıcılar bu değerlendirmelerden yola çıkarak hem alacakları ürüne karar vermekte hem de alacakları ürünün olumlu ve olumsuz yönlerini değerlendirme fırsatı yakalamaktadır. Hafıza kartı konusunda her markanın farklı seçenekler sunması micro sd kart yorumları ve daha fazlasının değerlendirilmesini gerekli kılar. Akakce.com aracılığıyla micro sd kart yorumları ve değerlendirmelerine ulaşan kullanıcılar büyük avantaj elde etmektedir. Akakce.com hafıza kartı satın alan kimselerin deneyimlerini en doğru şekilde bulabilmenizi sağlar. Bu sayede karşılaşabileceğiniz sorunları önceden bilerek bunlara önlem alabilirsiniz. Bunun yanında siz de bir hafıza kartı satın aldığınızda yaşadığınız deneyimleri en doğru şekilde diğer kullanıcılara aktarabilecek ve onlara yardım etme şansı yakalayacaksınız. En doğru yorumlara ulaşmak ve kendi yorumlarınızla diğer kullanıcılara yardım etmek akakce.com ile mümkün.

Micro SD Kart Nedir

Micro sd kart nedir sorusuna verilecek en güzel cevap hafıza kartı olsa da bu cevap teknik açıdan doyurucu olmayabilmektedir. Bu kapsamda micro sd kartlar genellikle fotoğraf makinesi, video kamera ve ses kayıt cihazlarında kullanılan ve bilgilerin depolanmasına yarayan küçük ekipmanlardır. Adından da anlaşılacağı üzere oldukça küçük ve ince bir yapıya sahip bu hafıza kartları çoğu insan için güven vermemektedir. Ancak hafıza kartının kalitesi ve markası değişkenlik gösterebildiği için bu ön yargı gereksizdir. Bu kapsamda en kaliteli ve uygun fiyatlı hafıza kartlarını bulabileceğiniz ve güven konusunda tereddüt yaşamayacağınız bir alışveriş yapmak durumundasınız. Micro sd kart fiyatı konusunda kullanıcılarına piyasanın en avantajlı fırsatlarını sunan akakce.com, satışa çıkan ürünlerde sağladığı güvence ile en çok tercih edilen platformlardandur. Türkiye’nin en güvenilir platformu payesini başarı ile taşıyan akakce.com ile siz de kalitenin keyfini doyasıya yaşayabilir ve en kaliteli 32 GB micro sd kart seçeneklerini incelemeye başlayabilirsiniz.

Bilgisayar Micro SD Kartı Görmüyor Diyorsanız

Hafıza kartları çoğu zaman insanların en önemli bilgilerini depolayan saklama alanlarından bir tanesi olarak işlev görür. Bu depolama alanlarında saklanan bilgilerin silinmesi veya kaybolması insanlar tarafından hiç istenmeyen bir durumdur. Ancak bilgisayar micro sd kartı görmüyor problemi oldukça can sıkıcı bir durumdur. Böylesi durumların önüne geçmek için teknik pek çok yardım alabilirsiniz. Fakat bu durumlarla hiç karşılaşmamak ve sürekli çalışır bir micro sd kart sahibi olmak için yapmanız gereken oldukça basit. Akakce.com güvencesi ve kalitesi ile satışa sunulan hafıza kartlarını titizlikle değerlendirdikten sonra sizin ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılayacak ürünü satın alabilirsiniz. Akakce.com güvencesi ile satışa çıkarın hafıza kartlarında bilgisayar tarafından tanınmama gibi problemlerle karşılaşmazsınız. Yıllardır Türkiye’nin en güvenilir platformlarından bir tanesi olarak hizmet veren akakce.com, fiyatlarda yakaladığı başarıyı sağlam ve kaliteli ürün seçenekleri ile de elde etmiş durumdadır. Siz de sorun yaşamadan bir micro sd kart sahibi olmak ve uzun yıllar bu kartı kullanmak için hemen akakce.com’dan alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz.