Hafıza Kartı

Hafıza Kartı Fiyatları

2.304 farklı Hafıza Kartı için fiyatlar listeleniyor.

Samsung Hafıza Kartı SanDisk Hafıza Kartı Kingston Hafıza Kartı Hikvision Hafıza Kartı Adata Hafıza Kartı Kioxia Hafıza Kartı

Fiyatı Düşen Hafıza Kartları

Tümü

Fiyat/Performans (F/P) Hafıza Kartları

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

64 GB128 GBMicro SDSD100 MB/s120 MB/s100 MB/s170 MB/sClass 3Class 10Satıcı Marka

ÖncekiSayfa: 1 / 50Sonraki

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 150 TL150 - 250 TL250 - 500 TL500 - 750 TL750 TL üstü
Markası Özellikler Hız Sınıfı Kapasite Türü Okuma Hızı Yazma Hızı UHS Türü Video Hız Sınıfı SatıcıToplam 93 satıcı. Ürün Puanı

iPhone 13 512 GBFotoğraf MakinesiDroneAksiyon KameraObjektifGimbalTripodVideo KameraFotokapanSamsung Hafıza KartıSanDisk Hafıza KartıKingston Hafıza Kartı

En Çok Karşılaştırılan Hafıza Kartları

Hafıza Kartı Yorumları ve Önerileri

Hafıza Kartı Sıkça Sorulan Sorular

Hafıza Kartı

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte dijital içerik oluşturmak ve hafıza kartları sayesinde dijital içerikleri korumak artık çok daha kolay hale gelmiştir. SD kart teknolojisine sahip olmayan elektronik ürünler içerisindeki verileri ve görüntüleri başka bir ortama aktarmak oldukça zordur. Teknolojik yeniliklerle birlikte artık telefon, tablet ve fotoğraf makinesindeki görüntü ve verileri farklı bir dijital ortama cihazınızdaki hafıza kartı aracılığıyla kolayca taşıyabilirsiniz. Görüntü kaydedebilen telefon, tablet, kamera ve fotoğraf makinelerinin dahili depolama alanları genellikle 8 GB - 128 GB arasında değişir. Dijital içerik üretimini profesyonel anlamda yapıyorsanız gün içerisinde birçok farklı görüntü kaydedersiniz. Bu nedenle kullandığınız telefon, tablet ya da video kameraların dahili alanları size yetmeyebilir. Bu gibi durumlarda harici hafıza kartı kullanabilirsiniz. Farklı büyüklüklerde olan hafıza kartı çeşitleri ile kullandığınız teknolojik ürünün depolama alanını genişletebilir ve kullanım standartlarınızı yükseltebilirsiniz. SD kartlar oldukça küçük boyutludur. Bu nedenle verilerinizi saklayabileceğiniz dijitallere minik veri deposu diyebilirsiniz. Özellikle telefon çeşitleri için sıkça kullanılan SD kartlar her anlamda veriyi depolamanıza yardımcı olur. SD kartlar ile hem telefonunuzun dahili hafızasına ek bir hafıza ekler hem de verilerinizin silinmesini ya da kaybolmasını engelleyebilirsiniz. Siz de farklı markalara ait SD hafıza kartı çeşitlerine göz atarak ihtiyacınız olan büyüklükteki hafıza kartını uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Hafıza Kartı Modelleriyle Belgelerinizi Güvenle Saklayın

Hafıza kartı markaları birbirinden farklı özellikte ve fiyatta ürünleri piyasaya sunar. Hafıza kartı modellerinin birçok farklı kullanım alanı vardır. Gün içerisinde yanınızdan ayırmadığınız telefonunuzda, tabletinizde ya da müzik çalar, video kamera, ses kayıt cihazı gibi çeşitli elektronik kayıt ve görüntü alan ve oynatan ürünlerde kullanabilirsiniz. Profesyonel ya da hobi amaçlı kullandığınız fotoğraf makineniz ya da video kameranız için bir kamera hafıza kartı almanız işinizi kolaylaştırır. Bu sayede çektiğiniz görüntüleri saklamak, editlemek ve paylaşmak için bilgisayar gibi bir başka elektronik ortama kolayca aktarabilirsiniz. Ekstra görüntü çekme kapasitesine sahip olabilirsiniz. Kamera modellerinde kaydedilen video ve fotoğraf görüntüleri 4K kalitesinde ve yüksek hızda kaydedilir. Bu nedenle kameranızda kullandığınız hafıza kartının hızı önemlidir. Teknik sorunlar yaşamamak için en hızlı hafıza kartı modellerinden birini satın alabilirsiniz. Kamera için olan hafıza kartı modelleri ve telefon için hafıza kartı modelleri birbirinden farklıdır. Boyut, kapasite ve hız özellikleri bakımından birbirinden farklıdır. Kameralar için üretilen hafıza kartı genel olarak görüntü ve videoları kaydederken telefon için üretilen hafıza kartı modelleri ise telefon içerisinde uygun olan formattaki tüm verileri depolar. SD kart modelleri 16 GB’tan 256 GB’a kadar farklı kapasite özellikleri sizlere sunulur. Örneğin telefonunuzun dahili depolama alanı 64 GB ise ve bu size yetmiyorsa onu yükseltmek için 32 GB ya da 64 GB hafıza kartı modellerinden birini satın alabilirsiniz. Hafıza kartı özelliklerini inceledikten sonra hız ve kapasite olarak size en uygun olan modeli kolayca bulabilirsiniz. Bunun için filtreleme özelliği kullanarak kapasite ve kullanım alanını belirleyebilirsiniz. Bu şekilde satın almak istediğiniz modeli çok daha rahat bir şekilde bulabilirsiniz. Micro SD Kart çeşitlerini ve diğer markaların çeşitlerini inceleyerek kolayca bir tercih yapabilirsiniz.

Bütçenize Uygun Hafıza Kartı Çeşitleri Akakçe’de

Gün içerisinde telefon ve tablet gibi sürekli olarak kullandığınız teknolojik aletler devamlı olarak belirli uygulama ve sitelerden veriler toplar. Mesajlarınız, gün içerisinde kaydettiğiniz görüntüler gibi birçok farklı veriyi depolar. Bu depolama işlemi sırasında cihazın kendi dahili depolama alanı yetersiz kalabilir bu gibi durumlarda farklı kapasite özelliklerine sahip Micro hafıza kartı çeşitlerinden yararlanabilirsiniz. Telefon ve tablet modelleri için genel olarak 16 GB hafıza kartı modelleri kullanılır. Gün içerisinde çok fazla video ve fotoğraf kaydediyorsunuz 32 GB hafıza kartı modellerine de göz atabilirsiniz. Telefonunuzdaki dahili depolama alanını müzik, fotoğraf ve video gibi veriler ile doldurmadan telefonunuzu son derece hızlı bir şekilde kullanabilirsiniz. Aynı zamanda telefonunuzla kaydettiğiniz görüntüleri SD kart sayesinde kolayca bilgisayar ortamına aktarabilirsiniz. Fotoğraf makinesi ya da video kamera gibi modellerde ise daha yüksek çözünürlükte ve hızda görüntüler kaydedildiği için 128 GB hafıza kartı gibi yüksek kapasiteye ve hıza sahip modeller tercih edilir. Bazı dijital klavye ve piyano modellerinin SD kart bölümü bulunur. Bu bölüm sayesinde SD kartınıza çaldığınız parçaları kaydetmenizi sağlar. Profesyonel olarak yaptığınız işler için 256 GB hafıza kartı gibi son derece yüksek kapasite ve hıza sahip hafıza kartı modellerini kullanabilirsiniz.

Hafıza Kartı Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Hafıza kartı satın al işleminden önce size uygun özellikte olup olmadığına bakmanız gerekir. Hafıza kartı çeşitleri farklı elektronik cihazlara göre özel olarak üretilir. Bu nedenle öncelikli olarak satın almak istediğiniz elektronik cihaza uygun olan hafıza kartı modellerine göz atmanız gerekir. Daha sonra hafıza kartı özellikleri arasında yer alan hız ve kapasite özelliklerine dikkat etmeniz önemlidir. Örneğin profesyonel bir fotoğrafçıysanız ve gün içerisinde bir çok birçok farklı fotoğraf ve video kaydediyorsunuz 128 GB ve 256 GB gibi yüksek kapasiteli ve yüksek hızlı hafıza kartı satın almanız gerekir. Yüksek kapasiteli ve hızlı modeller sayesinde fotoğraf makinesinde bulunan hızlı ve peş peşe çekim özelliklerini daha iyi kullanabilir ve makinenizden maksimum verim alabilirsiniz. Bazı hafıza kartı modellerini USB bellek olarak da kullanabilirsiniz. Bu tarz kullanımlar için uygun özelliklerdeki ürünleri tercih etmeniz önemlidir. En iyi hafıza kartı modellerini akakce.com’dan inceleyerek aynı zamanda en ucuz USB bellek modellerine de göz atabilirsiniz.

Hafıza Kartı Fiyatları

Hafıza kartı fiyatları farklı markalar ve özellikler doğrultusunda değişkenlik gösterir. Telefonlar için üretilen hafıza kartı modellerinin fiyatlarıyla video kameralar için üretilen hafıza kartı modellerinin fiyatları birbirinden farklıdır. Gelişen teknolojiyle birlikte hemen hemen bütün teknolojik aletlerle birlikte kullanılabilen hafıza kartı modelleri teknolojik ürünlerinizi çok daha verimli bir şekilde kullanmanızı sağlar. Bunun yanında dijital çağda elde ettiğiniz verilerinizi ve fotoğraf, video gibi hatıralarınızı güvenli bir şekilde saklamanıza yardımcı olur. Hafıza kartı fiyatları satın almayı düşündüğünüz marka, model, kapasite, hız ve hangi üründe kullanmak üzere anladığınıza göre değişkenlik gösterir. Satın almayı düşündüğünüz modellerle ilgili kullanıcı yorumlarını okuyarak satın almadan önce ürünler hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Hafıza Kartı Kampanyaları

Elektronik ürün ve aksesuarlarda dönemsel olarak çeşitli kampanyalar düzenlenir. Bu kampanyalarda yer alan ürünleri orjinal fiyatlarından çok daha uygun fiyata satın alma şansı yakalayabilirsiniz. Kampanya dönemlerinde satın alabileceğiniz ucuz hafıza kartı modellerini uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Bu sayede uzun yıllar boyunca kaydettiğiniz görüntüleriniz ve hatıralarınız dijital çağda kaybolmaz. Kampanyalar sadece marka bazında gerçekleşebilir iken bazı dönemlerde kategori bazında gerçekleşir. Özel olarak satın almak istediğiniz bir marka bulunuyorsa düzenli olarak o markanın sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Bu sayede marka bazında gerçekleşen kampanya dönemlerini kaçırmamış olursunuz. En ucuz hafıza kartı modellerine sahip olmak için bünyemizde yer alan ürünleri fiyata göre azalan ya da fiyata göre artan şekilde sıralayabilirsiniz. Böylece en ucuz ve en pahalı ürünleri görebilir, bütçenize uygun olanı satın alabilirsiniz.