Hisar Fiyatları ve Kampanyaları

Hisar Baharat ÖğütücüHisar Bardak SetiHisar ÇatalHisar Dibek KahvesiHisar Kapı KoluHisar KevgirHisar Mutfak BıçağıHisar Servis BıçağıHisar Servis KepçesiHisar TavaHisar YağdanlıkHisar Yumurtalık

En Popüler Hisar Ürünleri

En Çok Takip Edilen Hisar Ürünleri

Fiyatı En Çok Düşen Hisar Ürünleri

Hisar

Marka, 1960’lı yılların sonlarına doğru Erdoğan kardeşler tarafından kurulur. Erdoğan kardeşlerin el feneri modelleri ile başlayan üretim süreci, günümüzde de büyüyerek devam eder. Sofralarda ise ilk olarak çatal, bıçak gibi servis ürünleri ile üretime başlanır. Ardından en iyi kalitede geliştirilen çelik tencere çeşitleriyle adını geniş kitlelere duyurur. Hisar ürünleri, gün geçtikçe kalitesi ve dayanıklılığı sayesinde müşterilerin ilk tercih ettiği ürünler arasında yerini alır. Bununla birlikte Hisar, doğaya ve çevreye özen gösterirken sağlık açısından da özenli davranır. Sofra ürünleri sonrasında oldukça büyüyen marka, mutfak gereçlerinde de iddiasını ortaya koyar. Tencereler, tavalar, çay setleri ve tepsiler gibi çeşitli seçeneklerin geliştirilmesiyle talep yoğunlaşır. Hisar kahve bardakları ve fincan takımları da orijinal tasarımları ile alıcıyla buluşur. Bunun yanı sıra setler halinde oluşturulan sofra takımları sayesinde sofralarınız birer sanat eserine dönüşür. Birçok renk ve desen seçeneğiyle tasarlanarak geliştirilen modeller farklı zevklere hitap eder. Hisar online alışveriş imkanıyla Akakçe üzerinden ürünlerini kullanıcılara sunar.

Hisar Teknolojisi Sofralarınızda

Marka kısa sürede kendini halka sevdirir ve mutfaklarda yerini alır. Bunun bir sebebi de yenilikçi ve gelişmiş teknolojiden faydalanmasıdır. Üretim sürecinde güvenilir ve kaliteli materyaller kullanan Hisar, insan sağlığını öncelikleri arasında tutar. Bununla birlikte ürünlerinin uzun ömürlü olması için de çalışmalar gerçekleştirir. Hisar paslanmaz olarak geliştirdiği ürünleri, uzun ömürlü kullanımı ve müşteri memnuniyetini göz önünde tutarak tasarlar. Paslanmaz tencere seçeneklerini set olarak da bulmanız mümkündür. Değişik boyutlardaki parçalardan oluşan bu setler farklı işlevlere de sahiptir. Sahan ve tencere setlerinin yanı sıra tava setleri de sıkça tercih edilen ürünler arasında yer alır. Bununla birlikte 3, 4, 6 ve 8 parça olarak bulabileceğiniz modelleri kullanıcı ihtiyacına özel olarak geliştirir. Hisar çelik ürün modellerini pembe, kırmızı ve gold gibi renk seçenekleriyle kullanıcıyla buluşturur. Örneğin Hisar düdüklü tencere modelleri farklı ihtiyaçlar göz önünde bulundurularak geliştirilen ürün seçeneklerinden biridir. 4 lt, 6 lt ve 7 lt gibi farklı hacim seçenekleri bulunan bu ürünler evlerin ihtiyacına göre tercih edilir. Aynı zamanda farklı enerjilerle çalışan ocak türlerinde kullanım alanı bulan bu modeller güvenlik açısından da özenle geliştirilir. Emniyet kilidinin yanı sıra açma kapama işlemlerinin de kolaylıkla yapılabilmesi tercih sebebidir. Diğer yandan ısı iletkenliği sayesinde enerji ve zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Yenilikçi tasarımlarıyla göz dolduran bu modeller, aynı zamanda bulaşık makinesinde de zarar görmeden ve kolaylıkla yıkayabileceğiniz seçenekler sunar.

Hisar Kalitesiyle Özgün Tasarımlar

Hisar üretim sürecinde güvenli ve kaliteli ürün geliştirmeyi ön planda tutar. Bununla birlikte renk ve desen çeşitliliğiyle de özgün tasarımlara imza atar. Mutfakların temel ihtiyacı olan sofra setleri aynı zamanda göze de hitap eder. Bu noktada Hisar porselen takımlar, farklı geometrik şekillerle de geliştirilir. Bunun yanı sıra geniş renk skalasına sahip modeller sayesinde tarzınıza uygun seçenekler ile zengin bir görünüm sağlayabilirsiniz. Sofralarınıza veya diğer yemek takımlarınıza uyumlu olarak seçebileceğiniz modeller, renklerinin yanında desenleriyle de sofra şıklığını tamamlar. 6’lı ve 12’li gibi ihtiyacınıza yönelik olarak seçebileceğiniz setler, etnik, doğayı yansıtan veya bambaşka tasarımlara sahip olur. Doğayı desenlerindeki çiçekler veya renklerle yansıtan ergonomik porselen sofra gereçleri bir klasik haline gelmiş olup geniş kitlelere hitap eder. Marka, tasarımlarında doğadan sıklıkla esinlenir. Mamba yılanlarından, sudan ve takım yıldızlarından esinlendiği tasarımlar bunlardan bazılarıdır. Diğer yandan aile değerlerini ön planda tutarak geliştirdiği tasarımlar da mevcuttur. Sizler de zevkinize hitap eden ve hikâyesi olan Hisar yemek takımı modelleri ile sofralarınızı zenginleştirebilirsiniz.

Hisar: Kaliteyi Sanata Dönüştüren Marka

Güvenli ve kaliteli üretimi hedefleri arasında tutan marka, tüm modellerinde aynı hassasiyetle çalışır. Gelişen teknolojiyi takip ederken kalitesinden ödün vermeyerek geniş kitlelere hitap eder. Sanatı sofrayla buluşturmak mottosuyla çalışan Hisar, ürün tasarımında bu fikirle yol alır. Bununla birlikte paslanmaz seçenekleriyle kaliteyi evlere taşır. Ergonomik yapıya sahip olarak geliştirilen modeller insan sağlığı açısından da önemli bir avantaj sağlar. Özellikle büyük boyutlardaki mutfak gereçlerinin ergonomik olması oldukça önemli bir faktördür. Diğer yandan insan sağlığına zarar vermeyen materyaller ile geliştirilen seçenekler de tercih sebebi olur. Ham madde olarak çelik kullanılan mutfak gereçleri özellikle yüksek ısıya dayanıklı olması sebebiyle güvenlidir. Yüksek ısıda bile tepkime veya çözülmelere yol açmayan materyaller, pişirilen yemeklerin daha sağlıklı ve lezzetli olmasına olanak tanır. Bunun yanı sıra granit ürün modelleri de yüksek ısının yanı sıra daha az yağ tüketimine de olanak sağlar. Yapışmaz dokusu sayesinde az yağ ile sağlıklı yemekler pişirmek mümkündür. Diğer yandan paslanmaz çelik kullanılarak geliştirilen ürünler farklı zevklere hitap edecek renk alternatiflerine de sahiptir. Hisar çaydanlık modelleri farklı tasarımlar ile zenginleşirken boyut seçenekleriyle de kullanıcılarla buluşur.

Sofraların Vazgeçilmezi Hisar Ürünleri

Hisar çatal bıçak takımı modelleri, farklı tasarımlarının yanı sıra özel olarak geliştirilen serileriyle de adını duyurur. Marka, kullanıcıların büyük beğenisini toplarken yenilikçi tutumuyla geliştirdiği modelleriyle de göz doldurur. Çatal, bıçak gibi seçeneklerin dışında tuzluk, baharatlık, küllük, peçetelik ve servis seti gibi farklı gereçleri de mevcuttur. Bu gereçler ile sofralarınızı tamamlarken mutfak içerisinde hayatınızı kolaylaştıracak modellere de göz atabilirsiniz. Öğütücü, ekmeklik, sürahi ve tepsi bu seçeneklerden bazılarıdır. Diğer yandan özel günlerde sofralarınızda şıklığı tamamlayacak şamdan, supla ve sunum materyalleri de bulmanız mümkündür. Hisar servis gereçleri, hayatınızı kolaylaştırırken sofralarınıza şık ve zengin bir görünüm verir. Klasik, etnik veya hikayesi olan birçok tasarım arasından tarzınızı yansıtan ürünü bulmak ise oldukça kolaydır. Özellikle yeni evlenen ve çeyiz hazırlığı yapan kullanıcıların Hisar çeyiz seti seçeneklerine ilgisi yoğundur. Bu setler mutfağını yenilemek ve sofralarına farklı bir hava katmak isteyen kullanıcıların da ilgisini çeker. Hisar, aynı zamanda çocuklar için de özel baskılı ürün setleri geliştirir. Markanın zengin ürün yelpazesinde çocukların kolaylıkla kullanabileceği, uygun boyutlarda pek çok ürün bulmak mümkündür.

Hisar Kampanya ve Fırsatları Akakçe’de

Hisar fiyat listesi, ürünlerin özelliklerine göre farklılık gösterir. Üretim materyalleri, boyutu, kullanım alanı, miktarı, fonksiyonları ve mekanik özellikleri gibi faktörler fiyatları etkileyen unsurlardan bazılarıdır. Kalitesiyle yıllardır varlığını sürdüren marka, mutfak ve sofra gereçlerinde birçok ürün tasarlar. Tuzluk, biberlik gibi baharatlıklar tekli veya çoklu olarak satışa sunulur. Aynı şekilde tencere ve tava gibi modelleri çoklu olarak bulabileceğiniz çeşitli setler mevcuttur. Bir tencerenin düdüklü, yanmaz ve paslanmaz gibi özellikleri olur. Diğer yandan kullanım alanına göre değişkenlik gösteren mekanik özellikleri olan modeller bulmak da mümkündür. Fiyatların belirlenmesi noktasında üretim materyalleri de oldukça etkilidir. Çelik ve granit gibi yüksek kalitede geliştirilen tencere ve tavalar kullanıcıların ilgisini çeker. Bununla birlikte set ürün içeriklerini de uygun fiyatlarla bulabilirsiniz. Örneğin Hisar 84 parça çatal bıçak takımı içeriğinde farklı serileri barındıran tasarımları bulmanız mümkündür. Özellikle kalabalık evler veya çokça misafir ağırlayan kullanıcılar için böyle çoklu setler daha uygun olur. Bu takımların 18, 30 ve 60 parça gibi ihtiyacınızı karşılayacak seçeneklerini tercih edebilir ve Akakçe’deki Hisar indirimleri sayesinde bu ürünlere uygun fiyat avantajıyla sahip olabilirsiniz. Kampanya fırsatlarını takip ederek hesaplı bir alışveriş yapabilirsiniz.