Hisar Düdüklü Tencere

Hisar Düdüklü Tencere Fiyatları

8 farklı Hisar Düdüklü Tencere için fiyatlar listeleniyor.

Fissler Düdüklü Tencere Tefal Düdüklü Tencere Emsan Düdüklü Tencere WMF Düdüklü Tencere Jumbo Düdüklü Tencere Korkmaz Düdüklü Tencere

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

4.5 lt6 lt150 - 250 TL 250 - 500 TL AlüminyumÇelikFissler VitaquickFissler Vitavit2 Parça4 ParçaSatıcı Marka (1)
Filtrele

Seçili Özellikler:Markası: Hisar Kaydet

Fiyatı
- 0 - 150 TL150 - 250 TL250 - 500 TL500 - 750 TL750 TL üstü
Markası Hisar Hacim Malzeme Türü SatıcıToplam 51 satıcı. Ürün Puanı Renk

Kızartma MakinesiTencereTavaÇaydanlıkSahanKek KalıbıOcak Üstü Tost MakinesiFırın TepsisiPişirme SacıFissler Düdüklü TencereTefal Düdüklü TencereEmsan Düdüklü Tencere

En Popüler Hisar Düdüklü Tencereler

Hisar Düdüklü Tencere Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Hisar Düdüklü Tencere Sıkça Sorulan Sorular

Hisar Düdüklü Tencere

Özenle hazırladığınız tarifleri istediğiniz şekilde pişirebilmenize yardımcı olan Hisar düdüklü tencereler, farklı derinliklerde üretilir. Ergonomik ve fonksiyonel tasarımlarıyla dikkat çeken ürünler, yüksek ısı iletkenliği sağlayan tabanlarıyla beklentilerinize cevap verir. Yiyecekleri buhar gücü ile pişiren Hisar düdüklü tencere modelleri, tekli ve set olarak kullanıma sunulur. Farklı tasarımlara sahip olan ürünler, mutfağınızdaki diğer tencerelere ve aletlere göre seçim yapabilmenizi kolaylaştırır. Yiyeceklerinizin doğru koşullarda pişirebilmenizi sağlayan düdüklü tencere modelleri, mutfakta zaman geçirmeyi ve yemek hazırlamayı seven kişilerin beklentileri dikkate alınarak üretilir. Ana yemek, çorba ve benzeri birçok yemek hazırlayabilme imkânı veren ürünler, ısıyı homojen bir şekilde dağıtarak istediğiniz kıvamı yakalayabilmenize yardımcı olur. Tasarımları ve kullanışlı özellikleriyle mutfakta işinizi kolaylaştıran pek çok Hisar düdüklü tencere Akakçe’de!

Hisar Düdüklü Tencere Özellikleri

Yiyeceklerinizi besin değerlerini koruyarak pişirebilmenizi sağlayan Hisar düdüklü tencere özellikleri, modelden modele farklılık gösterir. Paslanma, aşınma ve çizilme gibi çeşitli korozyonlara dirençli yapılarda tasarlanan ürünler, uzun süreli kullanım beklentinizi karşılar. Tek elle açıp kapatabileceğiniz şekilde üretilen pek çok Hisar düdüklü tencere kullanımı kolay özellikleriyle kaliteli bir deneyim sunar. Hem elde hem de bulaşık makinesinde yıkayabileceğiniz ürünler; gazlı, elektrikli, seramik ve indüksiyon ocaklarda kullanılabilir. Hisar düdüklü tencere 6, 7 lt gibi hacim seçenekleri sunan pişirme aletleri, tek seferde dilediğiniz miktarda yemek yapabilme imkânı verir. Kaliteli kapak tasarımları sayesinde ısıyı uzun süre muhafaza eden ürünler, kırmızı et ve beyaz et gibi yumuşaması uzun süren yiyecekleri kısa bir süre içinde pişirebilme olanağı tanır. Birtakım olumsuz durumlara karşı güvenli yapılarda üretilen düdüklü tencereler, sağlam monte edilen kulplarıyla farklı alanlara kolaylıkla taşınabilir.

Hisar Düdüklü Tencere Modelleri

Boyut ve tasarım olarak birçok seçenek sunan Hisar düdüklü tencere modelleri, yemek hazırlayacağınız kişi sayısına göre seçim yapabilmenizi kolaylaştırır. Mutfakta pratikliğinizi artıran özelliklere sahip olan ürünler, yiyeceklerinizi hızlı bir şekilde pişirebilmenizi sağlayarak kendinize daha çok vakit ayırabilme imkânı verir. Portatif kapaklarıyla deneyiminizi bir üst seviyeye çıkaran pek çok düdüklü tencere Hisar tarafından alanında uzman tasarımcılar tarafından tasarlanır. Siyah, gold, pembe ve gri renkli kapak seçenekleri sunan ürünler, mutfağınızı kendi tarzınızla kişiselleştirebilmenize yardımcı olur. Bu modeller arasında yer alan Hisar Gold düdüklü tencere çeşitleri; 4 litre, 6 litre ve 7 litre gibi çeşitli hacimlerde üretilir. Saat yönüne çevirerek açıp kapatabileceğiniz kapaklarıyla öne çıkan bu ürünler, ayar yapılabilen basınç ventilleri sayesinde istediğiniz kıvamı yakalayabilmenizi kolaylaştırır.
Hem düdüklü tencere kapağı hem de cam kapak ile birlikte kullanabileceğiniz Hisar Monaco düdüklü tencere modelleri ise kaliteli materyallerden üretilen lastik contaları ile herhangi bir sızdırma yapmaz. Thermal Transtech teknolojisi ile tasarlanan tabanlarıyla dikkat çeken bu ürünler, yüksek ısı iletkenliği ve enerji tasarrufu sağlar. 3 emniyetli kapak sistemi sayesinde yemeklerinizi güvenli bir şekilde pişirebilme olanağı tanıyan modeller, paslanmaz çelik ve nikel kullanılarak üretilir. Kısık ateşte dahi istediğiniz kıvamı yakalayabilme imkânı sunan Hisar düdüklü tencereler, fonksiyonel özellikleriyle içinizdeki şefi ortaya çıkarabilmenize yardımcı olur. Kararma ve sararma gibi sorunlara karşı dayanıklı yapılarda üretilen ürünler, parlaklığını uzun süre koruyarak beklentinize cevap verir.
Çalışan, tek başına yaşayan ve birden fazla kişiye yemek hazırlayan kişiler için kolaylık sağlayan ürünler, ikili olarak da tasarlanır. Farklı iç hacimlerde üretilen Hisar 2'li düdüklü tencere modelleri, pilav ve çorba gibi değişik içeriklere sahip olan yemekleri aynı anda pişirebilme imkânı verir. 2 kapaklı kullanıma sunulan ürünler, favori tariflerinizi damak tadınıza uygun bir şekilde hazırlayabilmenize yardımcı olur. Hisar düdüklü tencere kullanıcı yorumlarında öne çıkan ikili modeller, katlanabilen kulplu tasarımlarıyla da deneyiminizi artırır. Mutfak dolabı içerisinde fazla yer kaplamadan muhafaza edebileceğiniz ürünler, yiyeceklerinizi taşma ve sıçrama riski olmadan pişirebilmenize olanak tanır. Hem mutfağınızın hem de ocağınızın kirlenmesini önleyen Hisar düdüklü tencereler; sevdikleriniz, arkadaşlarınız ve kendiniz için birbirinden lezzetli yemekler hazırlayabilme fırsat verir.

Hisar Düdüklü Tencere Nasıl Kullanılır?

Hisar düdüklü tencereler, buhar gücü ile et ve sebzelerinizi istediğiniz kıvamda pişirebilmenize yardımcı olur. Bu noktada, bu ürünleri ilk kez kullanacak kişiler için “Hisar düdüklü tencere nasıl kullanılır?” sorusunu cevaplamak gerekir. Düdüklü tencerelerinizi kullanmaya başlamadan önce kapak sisteminin nasıl çalıştığı hakkında bilgi sahibi olmanız önemlidir. Yemek yaparken tencereyi tamamen doldurmamalısınız. Bu ürünler yiyecekleri buharla pişirdiği için tencere içerisine mutlaka su koymalısınız. Doldurduğunuz su, yemek malzemeleriyle birleştiğinde maksimum ibaresini geçmemelidir.
Yiyeceklerinizi doğru bir şekilde pişirebilmeniz için tencerenin üçte birini boş bırakmalısınız. Pişirme işlemini başlatmadan önce düdüklü tencerenin düdüğünün ve hava ventilinin temiz olmasına dikkat etmelisiniz. Aksi halde düdük yanlış sinyal verebilir. Tariflerinizin istediğiniz kıvamda olması için düdüklü kapağının doğru bir şekilde kilitlemelisiniz. Bu noktada kapak içerisinde yer alan contaların tam oturduğundan emin olmalısınız. Pişirdikten sonra tencereyi ocaktan hemen almamalısınız. Çünkü ocak kapandıktan sonra kaynama işlemi devam eder. Düdükten çıkan havanın tamamen bittikten sonra tencereyi ocaktan alabilir, yemeklerinizi servis edebilirsiniz.

Hisar Düdüklü Tencere Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Birbirinden farklı tasarımlara sahip olan Hisar düdüklü tencere modelleri arasından seçim yaparken dikkat etmeniz gereken birkaç nokta yer alır. Bu ürünleri ilk kez alıyorsanız Hisar düdüklü tencere kullananlar tarafından yapılan Hisar düdüklü tencere yorumlarını göz önünde bulundurabilirsiniz. Aşağıda yer alan kriterleri de dikkate alarak aradığınız ürünü daha rahat bulabilirsiniz.

Hisar Düdüklü Tencere Fiyatları

Hacmi ve üretim materyali doğrultusunda pek çok seçenek sunan Hisar düdüklü tencere fiyatları, kendinize en uygun modeli bulabilmenizi kolaylaştırır. Yiyeceklerinizi lezzetli bir şekilde pişirebilmenize yardımcı olan ürünlerin fiyatları, kapak tasarımlarına göre de değişiklik gösterir. Kullanıcıların beklentileri dikkate alınarak belirlenen Hisar düdüklü tencere fiyatı, bütçenize doğrultusunda seçim yapabilme imkânı tanır. Hisar Gold düdüklü tencere ve Hisar Clipso düdüklü tencere fiyatları ise derinliklerine göre değişir.
Uygun fiyatlı birçok alternatife sahip olan ürünler, pizza tepsisi ve tava fiyatlarından farklı seçenekler sunar. Hisar düdüklü tencere seti fiyatları ise içerisinde yer alan parça sayısı doğrultusunda değişiklik gösterir. Çelikten üretilen ürünlerin fiyatları, maliyetlerinden dolayı biraz daha fazla olabilir. Siz de farklı boyutlara ve kapak tasarımlarına sahip olan Hisar düdüklü tencereleri satın almak için Akakçe’ye göz atabilirsiniz.