Dyo İç Cephe Boyası

Dyo İç Cephe Boyası Fiyatları

488 farklı Dyo İç Cephe Boyası için fiyatlar listeleniyor.

Fiyatı Düşen Dyo İç Cephe Boyaları

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • MarkasıDyo
 • Ağırlık10 kg
 • Ağırlık20 kg
 • Ağırlık3.5 kg
 • Boyut2,5 lt
 • Boyut15 lt
 • RenkBeyaz
 • RenkGri
 • TürüPlastik
 • TürüSilikon
 • ÖzelliklerSilinebilir
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 21 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • MarkasıDyo
Fiyatı 0 - 500 TL 500 - 750 TL 750 - 1.000 TL 1.000 - 1.500 TL 1.500 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerKuruma SüresiTek Katta Boyanabilen AlanAğırlıkBoyutParlaklıkTürüÜrün PuanıRenk
Temizle Ürünleri Gör (488)

Dyo Yalıtım Boyası Dyo Vernik Dyo Dış Cephe Boyası Dyo Kapı Boyası Dyo Tavan Boyası Dyo Astar Boya Dyo Boya Rulosu Dyo Metal Boyası Dyo Tiner Dyo Boya Fırçası Dyo Yol Çizgisi Boyası Dyo Hışır Örtü

En Popüler Dyo İç Cephe Boyaları

Dyo İç Cephe Boyası Yorumları ve Önerileri

Dyo İç Cephe Boyası Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Dyo İç Cephe Boyası hangileri?

Bugün Akakçe'de 488 farklı model arasında

En çok satan Dyo İç Cephe Boyası hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Dyo İç Cephe Boyası:
 1. Dyo Dinamik Silikonlu İpek Mat 15 lt İç Cephe Boyası
 2. Dyo Dinamik Silikonlu İpek Mat 7.5 lt İç Cephe Boyası
 3. Dyo Dinamik Mat 15 lt İç Cephe Boyası
 4. Dyo Beşyıldız Silikonlu Mat 10 kg İç Cephe Boyası
 5. Dyo Dinamik Silikonlu İpek Mat 2.5 lt İç Cephe Boyası

Dyo İç Cephe Boyası

Yapılarda kullanılan boyalar için birbirinden farklı ürün seçenekleri bulunur. Tercih edilen ürünler özellikle uygulama alanlarına göre çeşitlenir. Açık ve kapalı alanlarda görülen ortam şartlarına uygun olacak şekilde üretilen boyalar temel olarak iç cephe ve dış cephe boyalar olarak ayrılır. Dış cephe boyalar suya dayanıklı olacak şekilde üretilir ve bu doğrultuda belirli kimyasalları barındırabilir. İç cephe boyaları ise kullanım sırasında ortamda yaşayan bireylerin sağlığını tehdit etmeyen kimyasallar ile üretilir. Dyo iç cephe boyası seçenekleri birbirinden farklı renk seçenekleriyle geniş bir yelpazede tercih edilebilir. Yüksek kalıcılığı ve kapatıcı özelliği ile Dyo silikonlu iç cephe boyası 10 kg gibi orta boy paket seçenekleriyle tercih edilebilir. İç cephe boyası çeşitleri uygulama alanının büyüklüğüne bağlı olarak farklı paket seçeneklerinde tercih edilebilir. Bunlara ek olarak tavan boyası ürünleri de benzer şekilde boya uygulaması yapılacak odanın metrekare cinsinden alanına göre seçilir. Renk kalitesi ve kalıcılığı ile en iyi Dyo iç cephe boyası seçeneklerini Akakçe’de rahatlıkla bulabilirsiniz.

Dyo İç Cephe Boyası Çeşitleri

İç cephede tercih edilen boya ürünleri için farklı çeşitlerden bahsedilebilir. Dyo plastik, su bazlı iç cephe boyası modellerinin her birinin üstün olduğu farklı özellikler bulunur. Kullanıcılar tarafından bu özellikler baz alınarak en çok tercih edilen iç cephe boyası çeşitleri şu şekilde özetlenebilir:

Boya ürünlerinin her biri için renk pigmentlerinin çözünmesini sağlayacak bir çözelti gereklidir. Bu çözelti kimi boya türlerinde bir solvent olarak belirlenir. Diğer boya çeşitlerinde ise çözücü olarak su kullanılır. Renk pigmentleri özel bağlayıcılar kullanılarak su içinde çözülür ve bu sayede boya elde edilir. Su bazlı boyaların farklı açılardan diğer boya çeşitlerine kıyasla önemli avantajları bulunur. Buna karşı uygulama alanına bağlı olarak solvent bazlı boyalar da son derece geniş alanlarda kullanılabilir. Dyo iç cephe duvar boyası seçenekleri arasında bulunan su bazlı boyalar özellikle az sayıda kimyasal içerdiği için çevreye daha az zarar verir. Aynı zamanda uygulama sonrasında kısa sürede kurur. Solvent bazlı boyalar ise su ile çözünmez ve uygulama sonrasında duvarların su ile silinmesi mümkündür.

Dyo İç Cephe Boyası Özellikleri

İç cephe duvarları için tercih edilen Dyo iç cephe boyası modellerinin her birinde ortak ve farklı özellikler bulunabilir. Ortak özellikler iç cephede kullanılan tüm boya türlerinde görülür. Bu özelliklerin başında ise insan sağlığına uygun olması gösterilebilir. Boya ürünleri içinde bulunan kimyasalların uygulama sonrasında zamanla saldığı belirli gazlar insan sağlığını tehdit edebilir. Bu duruma engel olmak için kullanıcılara sunulan Dyo iç cephe boyası modellerinin hiçbirinde insan sağlığını tehdit eden kimyasal unsurlar bulunmaz. Dyo yapı silk iç cephe boyası gibi modellerin bir kısmı su bazlı, bir kısmı da silikon bazlı olarak üretilir. Su bazlı ürünler özellikle ev duvarlarına uygulama yapmak için en sağlıklı ve pratik seçenekler arasında yer alır. Silikonlu boya seçenekleri de tek kat boya uygulamasıyla kapanması mümkün olmayan duvarlar üzerinde daha iyi kapatıcı etki gösterir. Dyo silinebilir iç cephe boyası renkleri son derece geniş bir yelpazede değerlendirilebilir. Zevklerinize ve tarzınıza en uygun renk seçeneklerini tüm odalarınızda Dyo iç cephe boyası çeşitleriyle pratik şekilde uygulayabilirsiniz.

Dyo Su Bazlı İç Cephe Boyası Çeşitleri

Dyo iç cephe boyası seçeneklerinin her birinin son derece önemli avantajları bulunur. Son dönemlerde sıklıkla tercih edilen ve giderek daha popüler hale gelen boya çeşitlerinden biri olarak su bazlı boyalar gösterilebilir. Su bazlı boyaların tercih edilmesini sağlayan faktörlerin başında çevreye ve insan sağlığına karşı herhangi bir zararı bulunmaması gösterilebilir. Dyo beyaz, gri iç cephe boyası gibi pek çok farklı renk seçeneği su bazlı boyalar arasından seçilebilir. Üstelik Dyo parlak, yarı mat, ipek mat iç cephe boyası gibi farklı ton seçenekleri de su bazlı boyalar arasında bulunabilir. Dyo iç cephe boyaları arasında bulunan su bazlı seçeneklerin bir diğer avantajlı özelliği ise kısa sürede kurumasıdır. Uygulama sonrasında kolayca kuruyan boya aynı zamanda daha az koku yapar. Bu durum boyanın az miktarda gaz salınımı yapması anlamına gelir ve böylece insan sağlığını tehdit eden durumlar ortadan kalkmış olur. Su bazlı olarak bilinen boyalar kuruduktan sonra suya son derece dayanıklı hale gelir ve su ile silinebilir.

Dyo Solvent Bazlı İç Cephe Boyası

Dyo iç cephe boyası seçenekleri arasında bulunan boyalardan bir diğeri ise solvent bazlı boyalardır. Dyo meltem, kumsal iç cephe boyası gibi pek çok farklı renk seçeneğini barındıran solvent bazlı boya seçenekleri de renk farkı olmaksızın hem açık hem de mat tonları içerebilir. Böylece Dyo iç cephe boyası kum beji gibi en çok tercih edilen renk seçenekleri de solvent bazlı boyalar arasında bulunabilir. Solvent bazlı Dyo iç cephe boyası modelleri yüksek kalıcılık özelliklerine sahiptir. Aynı zamanda yüzeyler üzerinde etkili bir kapatıcılık özelliği gösterdiği için renk değişimlerinde son derece pratik şekilde kullanılabilir. Koyu renklerden açık renklere geçişlerde bir kattan fazla boya uygulaması gerekebilir. Solvent bazlı boya seçenekleri yüksek kapatıcı özellikleri sayesinde en az uygulama ile bu boyaların üzerini kapatabilir. Dyo dinamik iç cephe boyası gibi pek çok farklı renk seçeneğine sahip boya türleri solvent bazlı olarak tercih edilebilir. Solvent bazlı Dyo iç cephe boyası modelleri de insan sağlığını tehdit edecek herhangi bir unsur içermediği için güvenle kullanılabilir.

Dyo İç Cephe Boya Fiyatları

Dyo iç cephe boya fiyatları arasında son derece geniş bir aralık bulunur. Kullanıcılar tarafından tercih edilen ürünler özellikle renk seçeneklerine ve boyutlarına göre fiyatlandırılır. Ürünler arasında görülen geniş çeşitlilik benzer şekilde fiyat etiketlerine de etki eder. Dyo iç cephe boyası modellerinin sahip olduğu farklı kutu seçenekleri fiyat etiketleri üzerinde en belirleyici rolü oynayan faktördür. Dyo iç cephe boyası 3 kg, 5 kg, 10 kg, 15 lt, 20 kg gibi kutu seçenekleriyle tercih edilebilir. Tüm bu kutu seçenekleri sayesinde hem amatör hem de profesyonel uygulamalar için en ideal ürünler bulunabilir. Bunlara ek olarak Dyo iç cephe boyası seçenekleri arasında kullanım özelliklerine bağlı olarak da fiyat çeşitliliği görülebilir. Örnek olarak ısı yalıtımı sağlayan Dyo iç cephe boyası modelleri diğer seçeneklere göre daha yüksek fiyat etiketlerine sahip olabilir. Dyo iç cephe boyası ürünleri için birbirinden farklı seçeneği değerlendirerek boya ve iç mimari ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamak için Akakçe’yi tercih edebilirsiniz. Siz de yapı market, oto, bahçe ana kategorisinde yer alan yapı market kategorisinin içindeki iç cephe boyası kategorisinin hemen altında Dyo iç cephe boyası ürünlerini bulabilirsiniz!