Filli Boya İç Cephe Boyası

Filli Boya İç Cephe Boyası Fiyatları

7.542 farklı Filli Boya İç Cephe Boyası için fiyatlar listeleniyor.

Filli Boya İç Cephe Boyası Dyo İç Cephe Boyası Marshall Boya İç Cephe Boyası Polisan İç Cephe Boyası Permolit İç Cephe Boyası Fawori İç Cephe Boyası

Fiyatı Düşen Filli Boya İç Cephe Boyaları

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

2,5 lt7,5 lt15 ltBeyazGriPlastikSilikonİpeksi MatMat SilinebilirMarka (1)

ÖncekiSayfa: 1 / 50Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Markası: Filli Boya Kaydet

Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası Filli Boya Özellikler Boyut Parlaklık Türü Ürün Puanı Renk

Filli Boya Yalıtım BoyasıFilli Boya Dış Cephe BoyasıFilli Boya VernikFilli Boya Sprey BoyaFilli Boya Kapı BoyasıFilli Boya Tavan BoyasıFilli Boya Astar BoyaFilli Boya TinerFilli Boya Yol Çizgisi BoyasıFilli Boya Boya FırçasıFilli Boya Duvar MacunuFilli Boya Yalıtım Malzemesi

En Popüler Filli Boya İç Cephe Boyaları

Filli Boya İç Cephe Boyası Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Filli Boya İç Cephe Boyası hangileri?

Bugün Akakçe'de 7.542 farklı model arasında

En çok satan Filli Boya İç Cephe Boyası hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Filli Boya İç Cephe Boyası:
  1. Filli Momento Silan 15 lt Silinebilir Silikonlu İç Cephe Boyası
  2. Filli Momento Max Silikonlu 15 lt İç Cephe Boyası
  3. Filli Momento Plus Plastik 15 lt İç Cephe Boyası
  4. Filli Momento Silan 7.5 lt Silinebilir Silikonlu İç Cephe Boyası
  5. Filli Momento Plus Plastik 15 lt İç Cephe Boyası - Lületaşı

Filli Boya İç Cephe Boyası

İç mekanlarda duvar, tavan ve kapı boyamak için özel olarak üretilen Filli Boya iç cephe boyası ürünleri, satenden silikonluya pek çok seçenek sunar. Yüksek kapatıcılığı sayesinde daha az miktar ile çok alanda uygulama yapma imkânı sunan Filli Boya iç cephe boyaları, deformasyona dirençlidir. Ürünler, daha çok duvar rengini değiştirme ve eski boyaları yenileme amaçlı kullanılsa da özel içeriklere sahip çeşitleriyle küf ve mantar oluşumunu da ortadan kaldırır. Zengin renk tonu seçenekleriyle dikkat çeken Filli Boya iç cephe boyası renklendirme elemanları, dekorasyon renklerine uygun duvarlara sahip olma ayrıcalığı sağlar. Sunduğu kolaylıklara kıyasla ulaşılabilir düzeyde olan Filli Boya iç cephe boyası fiyatları, uzun kullanım ömrü ile bir araya gelerek çok daha avantajlı olur. Ürün fiyatlarını karşılaştırma imkânı tanıyan Akakçe sayesinde güncel Filli Boya su bazlı iç cephe fiyatları hakkında bilgi edinmek mümkündür.

Filli Boya İç Cephe Boyası Özellikleri

İç mekanlarda kullanılması amacıyla tasarlanan duvar ve tavan boyalarının yanı sıra multi surface olarak da bilinen çok amaçlı boyaları kapsayan Filli Boya iç cephe boyası çeşitleri, farklı özelliklere sahiptir. Uygulama yüzeyine tutunma oranıyla öne çıkan Filli Boya iç cephe boyaları, genel olarak kolay uygulanan ve zor deforme olan yapıdadır. Silikonlu, ipeksi mat, silinebilir, su bazlı çeşitleriyle hemen her türlü duvar ve tavana kolaylıkla uygulanabilen Filli Boya iç cephe boyası, çok katlı uygulama gerektirmez. Bunun nedeni ise yoğun içeriği sayesinde yüksek kapatıcılık oranına sahip olmasıdır. Doğru uygulama sonucunda uzun yıllar boyunca ilk günkü görünümünü koruyan söz konusu boyalar, uygulama sonrasından her geçen gün daha sağlam hale gelir. Kemikleşme süresi dolduğunda silinebilir hale gelen pek çok Filli Boya iç cephe boyaları, duvar kağıdından seramiğe, ahşaptan metale farklı türdeki yüzeyleri boyamak için de kullanıma uygundur.

Başarılı markanın tıpkı dış cephe boyası ürünleri gibi zengin renk seçenekleri sunan Filli Boya iç cephe boyası, duvarları dekorasyon renklerine göre boyama olanağı tanır. Titizlikle belirlenen Filli Boya iç cephe boyası renkleri ve isimleri ise hem kullanıcı tercihini kolaylaştırır hem de renk tonlarını net görebilme imkânı sunar. Örtücülüğünün yüksek olması nedeniyle koyu renk yüzeyleri açık renk boyalarla bütçe dostu bir şekilde renklendirme imkânı veren Filli Boya iç cephe boyaları, yüksek yaylım becerisi sayesinde daha kısa sürede uygulanır ve daha bütçe dostu bir süreç sağlar. İçerik bazında farklı özelliklere sahip olsa da serileri içerik açısından genellikle nefes alabilir yapıdadır. Bu da nemi duvardan uzak tutarak küf oluşumunu önler. Miktar seçenekleriyle dikkat çeken söz konusu boyalar 250 ml ile 25 kg arasında değişen miktarlarda ambalajlanır.

Filli Boya İç Cephe Boyası Renkleri

Ana ve ara tonlar olarak kullanıcıların beğenisine sunulan Filli Boya iç cephe renkleri, seri bazında değişen kartelalarla açıklanır. Bu sayede kullanıcılar istedikleri tonu daha kolay bulabilir. Ayrıca iç cephe boya renkleri Filli Boya markasında özel olarak isimlendirildiği için kod ezberlemek yerine beğenilen boyanın ismini öğrenmek yeterlidir. Filli Boya iç cephe çakıl taşı, kum beji, kumru, lületaşı, mistik rengi gibi akılda kalıcı isimleriyle dikkat çeker. Bunun yanı sıra Filli Boya iç cephe buzul, peri bacası, kartopu, keten rengi gibi bilinen ve tasvir edilen renkleri temsil eden isimler kullanılır. Öte yandan Filli Boya beyaz, gri, kırık beyaz, kum beyazı iç cephe gibi klasik tonlarda da üretim yapılır.

Dekorasyon modası trendlerinde belirlenen renk tonlarına uygun olarak tasarlanan Filli Boya silinebilir silikonlu iç cephe boya renkleri, birlikte kullanıma da uygundur. Örneğin; aynı tür Filli Boya iç cephe boyası gri tonları ile mor rengi karıştırılarak taflan adı verilen ve hem gri hem de lila görünüm sunan tonlar elde etmek mümkündür. Aynı şekilde farklı tonların karıştırılmasına olanak tanıyan Filli Boya iç cephe boyası, eşsiz tonlar oluşturma avantajına sahiptir. Bu tarz uygulamalarda homojen tonlar elde edebilmek için aynı serinin tonlarını karıştırılması gerekir. Öte yandan Filli Boya iç cephe boyası ana ve ara renk kartelalarında çok fazla ton yer aldığı için genellikle boyalarının karıştırılmasına ihtiyaç duyulmaz.

Filli Boya İç Cephe Boyası Çeşitleri

Su bazlı, plastik, multi surface, silikonlu gibi modelleri ile dikkat çeken Filli Boya iç cephe boyası seçenekleri arasında silinebilir/yıkanabilir olanlar yoğun ilgi görür. Bunlar arasında yer alan Filli Boya Expert iç cephe boyası, kuruduğunda silinebilir olan dekoratif son kat boyasıdır. Bununla birlikte farklı ek özelliklere sahip Filli Boya silikonlu iç cephe boyası modelleri de vardır. Filli Boya'nın en iyi iç cephe boyası seçenekleri arasında Filli Boya mat iç cephe alternatifleri bulunur. Bunlar sırasıyla mat ve yarı mat olarak kullanıcılara sunulurken tamamen silinebilir niteliktedir. Dolayısıyla kirlendiğinde yenilenmesi gerekmez. Filli Boya ipeksi mat iç cephe boyası ise sentetik yapısıyla kokusuz bir uygulama sağlar. Ayrıca birçok Filli Boya iç cephe serilerinde olduğu gibi solvent ve kurşun içermediği için kullanıcı ve çevre dostudur.

Başarılı markanın akrilik, panel kapı ve tavan boyaları da Filli Boya iç cephe kategorisinde yer alır. Özellikle uygulama alanı tavan olan Filli Boya iç cephe ürünleri nem önleme özelliğiyle benzerlerinden ayrılır. Aynı özelliğe sahip antibakteriyel Filli Boya iç cephe duvar boyası çeşitleri de bulmak mümkündür. Kullanıcıların değişen ihtiyaç ve sorunlarına alternatif çözümler sunan Filli Boya iç cephe serisi, fiyat açısından hemen herkes için uygundur. Filli Boya iç cephe boyası fiyatları, miktar arttıkça litre bazında daha uygun hale gelir. Dolayısıyla Filli Boya silikonlu iç cephe boyası 20 kg ile Filli Boya 15 lt iç cephe boya fiyatları kıyaslandığında 20 kg olan litre fiyatı açısından daha uygundur. Genel olarak ulaşılabilir seviyede olan Filli Boya iç cephe silikonlu fiyatları, seri bazında da farklılık gösterebilir. Öte yandan Filli Boya iç cephe fiyat listesi dönemsel indirim fırsatları nedeniyle sık güncellenir.

Filli Boya İç Cephe Boyası Kullanımı

Hem profesyonel hem de tecrübesiz kullanıcılar tarafından zahmetsizce uygulanabilecek nitelikte olan Filli boya su bazlı iç cephe boyası, boya fırçası, rulo veya tabanca ile uygulanabilir. Yüksek yayılım yeteneği ve örtücülüğü sayesinde çok katlı uygulamalar gerektirmeyen iç cephe Filli Boya ürünleri, uygulamanın yanı sıra kullanım sürecinde de birçok avantaj sunar. Filli Boya iç cephe yorumları ve değerlendirmelerinde de vurgulanan avantajlar şu şekilde sıralanır:

Filli Boya İç Cephe Boyası Fiyatları

Yüksek kullanıcı memnuniyetiyle dikkat çeken Filli Boya iç cephe ürünleri, genel olarak bütçe dostu fiyatlarla kullanıcılara sunulur. Bununla birlikte miktar, içerik ve ek özellikler, Filli Boya iç cephe boyası fiyatlarında farklılıklara neden olabilir. Örneğin; Filli Boya su bazlı iç cephe boya fiyatları ile Filli Boya silikonlu, plastik iç cephe boya fiyatları birbirinden farklıdır. Ayrıca, Filli Boya fiyatları 10, 20 kg iç cephe çeşitlerinde aynı seviyede değildir. Antibakteriyel, anti küf gibi özel içerikli boyalar da klasik Filli Boya iç cephe serilerine kıyasla farklı şekilde fiyatlandırılır. Genellikle ulaşılabilir düzeyde olan Filli Boya iç cephe boya fiyatları, hemen her bütçe için uygundur. Siz de Filli Boya iç cephe ürünleri ile tanışmak istiyorsanız Akakçe’den yardım alabilirsiniz. Burada Filli Boya tam silinebilir silikonlu iç cephe boya fiyatları hakkında bilgi edinebilir mümkün olan en uygun fiyatlarla dilediğinizi seçerek sipariş oluşturabilirsiniz.