Kahve Öğütücü

Kahve Öğütücü Fiyatları

200 farklı Kahve Öğütücü için fiyatlar listeleniyor.

Fakir Kahve Öğütücü Kiwi Kahve Öğütücü Conti Kahve Öğütücü Sinbo Kahve Öğütücü Russell Hobbs Kahve Öğütücü Arçelik Kahve Öğütücü

Fiyatı Düşen Kahve Öğütücüleri

Tümü

Piyasaya Göre Ucuz Kahve Öğütücüleri

Tümü

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • Hazne Kapasitesi50 gr
 • Hazne Kapasitesi85 gr
 • Hazne Kapasitesi100 gr
 • Güç200 W
 • Güç220 W
 • Fiyatı0 - 1.000 TL
 • Fiyatı1.500 - 2.500 TL
 • Öğütme Kademesi3
 • Öğütme Kademesi18
 • ÖzelliklerKonik Dişli
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 9 Sonraki

Filtrele
FiltreleFiyatı 0 - 1.000 TL 1.000 - 1.500 TL 1.500 - 2.500 TL 2.500 - 3.500 TL 3.500 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerGüçÖğütme KademesiHazne KapasitesiGövde MalzemesiYükseklikGenişlikDerinlikAğırlıkÜrün PuanıRenk
Temizle Ürünleri Gör (200)

Philips Airfryer Kettle Kapsül Kahve Makinesi Narenciye Sıkacağı Katı Meyve Sıkacağı Elektrikli Cezve Elektrikli Semaver Süt Köpürtücü Fritöz Fakir Kahve Öğütücü Kiwi Kahve Öğütücü Conti Kahve Öğütücü

En Çok Karşılaştırılan Kahve Öğütücüleri

Kahve Öğütücü Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Kahve Öğütücü Sıkça Sorulan Sorular

Kahve Öğütücü

Kahve öğütücüler, kahve keyfini evine taşımak isteyen kullanıcıların titizlikle seçtiği küçük ev aletleri arasında yer alır. Sinbo, Tefal, Bosch, Arçelik, Goldmaster ve Kiwi gibi markalar tarafından üretilen kahve öğütücü çeşitleri, farklı ihtiyaçlara özel olarak üretilmesi ve farklı özellikleri ile hemen her kullanıcıya hitap eder. Küçük boyuttaki modelleri daha ufak tezgahlar için ideal bir kullanım oluştururken büyük boyuttaki çeşitler, işletmeler ya da evinde profesyonel kahve pişirmek isteyen kullanıcılar için uygun bir seçenek olarak öne çıkar. Cazip ve avantajlı fiyat seçenekleriyle kahve tutkunlarının beğenisini kazanan kahve öğütme makinası çeşitleri evdeki kahve keyfini üst seviyeye çıkarmasıyla dikkat çeker. Kaliteli kahve keyfini evinizde yaşamanızı sağlayacak kahve öğütme makinelerini en ucuz fiyatlar ile Akakakçe’de bulabilirsiniz.

Kahve Öğütücü Nedir?

“Kahve öğütücü ne işe yarar?” sorusu, birçok kullanıcının karşısına sıklıkla çıkar. Kahve tutkunu kullanıcılar, evdeki kahve keyiflerini en üst düzeyde yaşamak ister. Taze çekilmiş kahve çekirdekleri ile demlenen bir kahve içmek ise kahve aromasının daha yoğun olmasına yardımcı olur. Aynı zamanda kahve konusunda damak zevkine önem veren kullanıcılar, kahve çekirdeklerini istedikleri kıvamda çekmek ister. Kahve öğütücüsü çeşitleri bu noktada kullanıcıların ev konforunda diledikleri içimde ve kıvamda kahve tüketmesini sağlar. Kahve çekirdeği öğütücü ile taze kahve çekirdekleri istenen kıvamda çekilir ve bu ürün mutfaktaki en iyi yardımcılardan biridir. Kahve öğütücü makinesi eski kahve değirmenlerinin teknik yapısı baz alınarak üretilmiştir ve günümüzde kullanıcılar için oldukça kolay bir kullanım mantığı bulunur.
Kahve öğütücüler, ürünün performansı ile doğru orantılı olarak iyi bir kahve lezzeti sunar. Kahvenin iyi bir şekilde öğütülmesi için 200W gücünde öğütme kapasitesine sahip bir ev tipi kahve öğütücü ile lezzetli bir kahveye ulaşmak mümkündür. Ancak bu 200W gücündeki öğütme kapasitesi, markalara göre de değişiklik gösterebilir. Bu sebeple bir kahve öğütücü tavsiyesi almadan önce ihtiyacınızı belirlemeniz, buna göre de bir marka ve model tercihinde bulunmanız gerekir. Ayrıca dilediğiniz kıvamda öğüttüğünüz kahve çekirdeklerini iyi bir filtre kahve makinesi seçimi ile taçlandırabilir ve leziz kahvelerinizi ev konforunda demleyebilirsiniz. Akakçe’de hem kahve öğütme makinelerini hem de filtre kahve makinelerini en uygun fiyatlarla bulabilirsiniz.

Kahve Öğütücü Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kahve hazırlığı sırasında lezzetin istenen kıvamda olması için kahve öğütmek önemli bir aşamadır. Taze şekilde öğütülmeyen kahve çekirdekleri, zamanla aromasını kaybeder ve kullanılan kahve makinesi ne kadar iyi olursa olsun, kullanıcıların aradığı lezzeti bulamama ihtimali oldukça yüksektir. Bu noktada filtre kahve makinesi kadar filtre kahve çekirdeği öğütücü seçimi de önemlidir. Peki, kahve öğütücü satın almadan önce nelere dikkat etmeniz gerekir?

İyi Bir İçim için Kahve Öğütücü Nasıl Kullanılır?

Kahve öğütücü, elinizin altında daima taze kahve bulunmasını sağlayan en önemli kahve ekipmanlarından biridir. Kaliteli bir kahve makinesi seçmek, kahvenin istenen lezzete ulaşması konusunda yeterli olmaz. Kahvenin istenen lezzete ulaşması için taze çekilmiş kahve çekirdekleri ile demlenmesi gerekir. Kahve öğütücü önerileri almak isteyen kullanıcılar, satın aldıkları kahve öğütücüsünü nasıl kullanacaklarını da öğrenmek ister. Kahve öğütücüler ev tipi ve sanayi tipi olmak üzere ikiye ayrılır. Ev tipi kahve öğütücüler, kullanım açısından daha pratiktir. Espresso için kahve öğütücü modellerinin haznesine öğütmek istediğiniz kahve çekirdeklerini koyarak işe başlamanız gerekir. Sonrasında kahvenizi hangi kıvamda çekmek istediğinize karar vermeniz ve yoğunluğu buna göre ayarlamanız gerekir. Kahve öğütücü ayarlı bir model seçimi yapıldığı takdirde öğütme işlemi de daha pratik hale gelecektir. Kahve çekirdekleri istediğiniz kıvamda öğütüldükten sonra günlük kullanım için paketleyerek keyifli içimin tadını çıkarabilirsiniz. Ayrıca soğuk kahvelerde kullanmak için buzlarınızı evde yapmanızı sağlayan buz yapma makinesi modellerine de göz atabilirsiniz.

Kahve Öğütücü Yorumlarında Öne Çıkan Detaylar

Kahve öğütücücüler modellere ve markalara göre hem performans hem de görünüm olarak değişiklik gösterir. İşletmelere özel tasarlanan kahve makineleri daha komplike ve kullanım açısından daha teknikken evde kullanım için özel olarak üretilen küçük kahve öğütücü çeşitleri, kullanıcı dostu ve daha pratiktir. Evde kullanım için üretilen ayarlanabilir kahve öğütücü çeşitleri aynı anda daha az kahve çekirdeği üretir ve böylece günlük olarak her zaman taze kahve içme imkanı sunar. Kahve öğütücü yorumları bir ürün seçimi yapmadan önce dikkatli bir şekilde incelenmesi gereken alanlar arasında yer alır. Kullanıcı yorumları arasında öne çıkan önemli detaylardan biri de bıçak kalitesidir. Kullanıcılar, kahve çekirdeklerini parçalamayacak ve kırmayacak modeller tercih eder. Böylece kahvenin lezzeti bu durumdan olumsuz etkilenmez. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumları arasında dikkat çeken bir diğer madde de ürünlerin tasarımıdır. Ürünün mutfak içerisinde şık bir görünüm oluşturması kullanıcılar için önem arz eder. Kahve öğütücü seramik modeller, şık görünümü ile kullanıcıların beğenisini kazanır. Bunun yanı sıra mutfak dekorasyonuna önem veren kişiler otantik kahve öğütücü modellerini de tercih eder. Kullanıcı yorumları arasında kahve öğütücü ucuz modellerin kullanışlı olması, fiyat ve performansın birbirini karşılaması da önemli bir detaydır.

Kahve Öğütücü Fiyatları ve Kampanyaları

Satın almayı planladığınız kahve öğütücü fiyat açısından marka ve modeline göre değişiklik gösterir. Kahve keyfini eksiltmek istemeyen kullanıcılar ise hem fiyat açısından ucuz olan hem de performansı ile göz dolduran ürünlere yönelmeyi tercih eder. Dereceli kahve öğütücü ya da standart bir model kahve öğütücü satın almak isteyen kullanıcılar, ürünlerin arasındaki fiyat farkını en aza indirerek daha ucuza daha iyi bir ürüne sahip olmayı hedefler. Aynı şekilde kahve öğütücü bakır gibi şık görünümlü modeller de kullanıcıların dikkatini çeker ve kampanya dönemlerinde kahve öğütücü satın almak isteyen kullanıcılar tarafından sıkça tercih edilir. Kahve öğütücü büyük ya da ev tipi fark etmeksizin siz de Akakçe’de dilediğiniz fiyat aralığında, modelde ve özellikte kahve öğütme makinesini bulabilirsiniz.