Kan Taşı, Cilt Şapı

Kan Taşı, Cilt Şapı Fiyatları

75 farklı Kan Taşı, Cilt Şapı için fiyatlar listeleniyor.

İHA Kan Taşı, Cilt Şapı Fnx Kan Taşı, Cilt Şapı Lokman Aktar Kan Taşı, Cilt Şapı Zaza Kan Taşı, Cilt Şapı Wilkinson Kan Taşı, Cilt Şapı TveT Kan Taşı, Cilt Şapı

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

ÖncekiSayfa: 1 / 4Sonraki

Filtrele
Markası Kolay Sipariş Ürün Puanı
Fiyatı0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü

Tıraş BıçağıTıraş KöpüğüTıraş JeliTıraş KremiTıraş LosyonuUsturaTıraş BalsamıTıraş FırçasıTıraş SabunuİHA Kan TaşıFnx Kan TaşıLokman Aktar Kan Taşı

En Çok İlgi Gören Kan Taşları, Cilt Şapları

Bunlara Da Bakabilirsiniz

Kan Taşı, Cilt Şapı Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan Kan Taşları, Cilt Şapları hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Kan Taşı, Cilt Şapı:
  1. İHA Cilt Şapı Taşı
  2. İ.H.A. Cilt Şapı Özel Kutulu
  3. HAKİKİ TAMBURLU DOĞAL KAN TAŞI KAYA PARÇASI 1.KALİTE
  4. Fnx Barber Ali Bıyıklı Cilt Şapı 70 G
  5. Sarf Iha Tek Kullanımlık Kan Taşı 24' Lü

Kan Taşı

Doğada pek çok yerde bulunan kan taşının kullanım alanı oldukça geniştir. Hem kozmetik sektöründe hem de aksesuarlar için kan taşı sıklıkla tercih edilir. Genellikle koyu renkte olan bu doğal ürün, güneş altında uzun süre kaldığında açık yeşil ve sarı renge dönebilir. Kan taşı nedir sorusuna; tıraş, manikür, pedikür işlemlerinin ardından olası kanama durumlarda kanın mikrop kapmadan alınması için kullanılan üründür, yanıtı verilebilir. Aynı zamanda kan taşı doğal taşlar arasında yer alan ve bileklik, tesbih ve kolye gibi aksesuarlarda da sıklıkla kullanılır. Kozmetik kişisel bakım ürünleri arasında yer alan kan taşı kuaför ve cilt bakım merkezlerinde oldukça işlevsel bir üründür. Erkek ve kadınların sıklıkla yaptırdığı manikür ve pedikür işlemi sırasında zaman zaman istenmeyen kanamalar yaşanabilir. Bu işlemler sırasında olası kanamalar karşısında mikrop kapmamak için kan durdurucu taş kullanabilirsiniz. Küçük yapısıyla göze görünmeyen bir ürün olsa da faydaları sayesinde sıklıkla tercih edebilirsiniz. El ve ayak bakımının yanı sıra berber kan taşı adlı ürünü, sakal tıraşı yapılırken oluşabilecek kesiklerde kanı durdurmak ve mikrop kapmayı engellemek için de kullanabilirsiniz. Kuaför ve benzeri işletmeniz için ya da kişisel hayatınızda kullanmak için cilt şapı fiyatını inceleyerek, uygun olandan yana tercih yapabilirsiniz. Ayrıca el ve ayak bakımı dışında yüz için de yüz serumu gibi çeşitli cilt bakım ürünlerini tercih ederek kişisel bakımınızı aksatmadan yapabilirsiniz.

Kan Taşının Özellikleri Nelerdir?

Doğada çok bulunan bir taş olan kan taşına cilt taşı da denir. Tıraş olurken manikür, pedikür yaptırırken oluşabilecek kesiklerde, kanını durdurmak için sıklıkla tercih edilen bu ürünler cilt şapı nedir sorusunun yanıtı olur. Cilt şapının faydaları arasında kanı mikrop kapmadan durdurmak bulunur. Cilt şapı nasıl kullanılır sorusuna ise, kesilen alana yumuşak hareketlerle dokundurularak veya hafif bir şekilde bastırılarak uygulanması şeklinde yanıt verilebilir. Cilt şapı taşı genellikle kuaförlerde kullanılırken, kan taşı aksesuar yapımında da kullanılır. Kozmetik alanı dışında da tercih edilen kan taşının özellikleri merak edilir. Kan basıncını düzenleme, kan akışını uyarma, kanı detoksifiye etme, bağışıklık sistemini güçlendirme, hamilelik, adeti menopoz gibi durumlarda kadınları rahatlatma kan taşı özellikleri arasında yer alır. Doğal taşların faydaları, geçmişten bugüne bilinen bir durumdur. Hem doğal olması hem de binbir çeşit faydası olmasıyla bilinen kan taşı kullanımı oldukça geniştir. Vücuttaki elektriği çektiğine de inanılan bu doğal taşları bileklik, kolye ve tesbih şeklinde kullanabilirsiniz. Uyumaya yardımcı olan kan taşını, evinizde yatağınızın yanına koyarak gece boyunca sizi rahatlatmasını sağlayabilirsiniz. Pek çok yerde bulunabilir olan bu ürünlerin farklı boyutları arasından kullanım alanınıza göre dilediğinizi seçerek uzun süre kullanabilirsiniz.

Kan Taşının Faydaları Nelerdir?

Kan taşı faydaları bu taşı kullananlar tarafından merak edilebilir. Bu doğal taşın insan üzerinde ruhen olumlu etkileri olduğu söylenir. Kan taşı ne işe yarar sorusu bu taşı aksesuar olarak kullananların aklına gelebilir. Kan taşının zihinsel, fiziksel ve ruhsal olarak faydalı olduğuna inanılır. Odaklanma problemi çekenler bu taşlardan yapılan takıları kullanabilir. Aynı zamanda içerdiği mineraller sayesinde hafızayı güçlendirdiğine inanılır. Kozmetik alanında kanı temizlemek için kullanılan bu taşın enerji verdiği de iddia edilir. Kan taşının stresi azalttığı söylenirken göz sağlığına da faydası olduğuna inanan kişiler ürünü üzerinde taşıyabilir. Kan taşının pozitif enerjisine inanıyorsanız senede bir kere taşı toprağın altında bir gün bekletmeniz önerilir. Ürünü ister bir bileklik isterseniz de kolye olarak kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra kan taşı nasıl kullanılır sorusuna aksesuar olarak yanıtı verilebilir. Vücuda temas etmesi halinde rahatlık hissi verdiğine inanılan bu taşı aynı zamanda yatağınızın yanında da bulundurabilirsiniz. Doğal taş alma arzunuz varsa alacağınız ürünün gerçek kan taşı olduğundan emin olmalısınız. Doğal olduğundan emin olduğunuz bu ürünleri gün boyu yanınızda taşıyabilirsiniz. Faydalı özelliklerinin yanı sıra estetik duruşuyla da ön plana çıkan ürünleri kombinlerinizle kullanabilirsiniz. Kolye, bileklik veya yüzük şeklinde tasarlanan modeller, her bütçeye uygun şekilde hazırlanır. Kan taşı fiyatı, boyutunu, şekline, rengine göre farklılık gösterebilir. Genellikle koyu renklerde olan modellerin yanı sıra kırmızı ve koyu yeşil şeklinde olanlardan yana seçim yapabilirsiniz.

Farklı Kullanımlarla Öne Çıkan Kan Taşı

Doğal kan taşı ve cilt şapının temel olarak farkı kullanım alanlarıdır. Doğal taştan tasarlanan aksesuarlar arasında kan taşını sıklıkla görebilirsiniz. Doğada kolaylıkla bulunan bu ürünler, herhangi bir işlemden geçmediği için çeşitli faydaya sahiptir. Yararlarının yanı sıra estetik görünümü sayesinde bileklik, tesbih ve kolye gibi aksesuarların yapımında kullanılan kırmızı kan taşı, göz alıcı rengiyle eşsiz gözükür. Yapısı itibariyle opak olan bu ürünlerin ışık geçirgenliği olmadığı için pek çok saydam doğal taştan ayrılır. Avustralya, Çin, Güney Amerika, Hindistan ve Brezilya gibi daha pek çok ülkede çıkarılır. Kan taşı gibi faydalı olan bir diğer ürün ise cilt şapıdır. Kan akışını yavaşlatarak küçük kesiklerin kanamasını durdurmak şeklinde belirtildiğinde cilt şapı ne işe yarar sorusuna yanıt verilmiş olur. Sakal, saç tıraşı olurken, manikür veya pedikür yaptırırken kesici aletlerin kullanılması sebebiyle zaman zaman kesikler oluşabilir. Bu sebeple, kan taşı ve sapı kuaför ve benzer yerlerde kullanılmaya uygun ürünlerdir. Kan taşı fiyatı da merak edilen bir konudur. Kullanacağınız alana göre alacağınız taşların fiyatı değişir. Aksesuar olarak alacağınız kan taşı ile kozmetik alanında kullanacağınız kan taşının fiyatı farklı olacaktır. Kuaför ve benzeri işletmeniz için ya da kişisel hayatınızda kullanmak için cilt şapı fiyatını inceleyerek, uygun olandan yana tercih yapabilirsiniz. Kan taşı satın al işlemi öncesinde tüm çeşitleri inceleyerek ister bileğinize isterseniz de boynunuza bir takı olarak bu taşı gün boyu yanınızda taşıyabilirsiniz.

Kan Taşı Seçeneklerini Akakçe’den İnceleyin

Doğal taşların fiziksel olarak sağladığı faydaların yanı sıra ruhen ve psikolojik olarak da yararları olduğu bilinir. Pek çok yerde estetik bir duruş sergileyen bu doğal ürün, özellikle aksesuarlar olarak tasarlandığında göz kamaştırıcı bir hal alır. Doğal taşların özelliklerinden günün her saati faydalanmak için aksesuar olarak kullanabilirsiniz. Etkisini görmek için ürünün doğal olduğundan emin olunması gerekir. Doğal olup olmadığını anlamak için ürüne detaylı bir şekilde bakmak yeterli olabilir. Ancak bu yöntemle anlaşılmadığında kan taşının bir parçası kırılarak iç ve dış renginin uyumlu olmasından anlayabilirsiniz. Bu özel ürünlerin en önemli özelliklerinin başında koyu yeşil renkli ve üzerinde kan damlamış şekilde desenlerin olması gelir. Buna benzer farklı modellerde bulunur. Adını üzerinde bulunan lekelerden alan kan taşı, estetik görünümünün yanı sıra içinde bulunan minerallerle de dikkat çeker. Hem aksesuar hem de kozmetik alanında kullanım için alabileceğiniz kan taşının fiyatlarını inceleyerek seçim yapabilirsiniz. Aynı zamanda kan taşı ve cilt şapı kullanıcı yorumlarına da göz atabilirsiniz. Cilt şapı nerede satılır sorusu kullanıcılar tarafından sıklıkla araştırılan konular arasında yer alır. Bu soruya ve kan taşı nerede satılır sorusuna Akakçe üzerinden yanıt bulabilirsiniz. Aynı zamanda indirim ve kampanyaları takip ederek erkek parfüm markalarında fırsatları yakalayabilirsiniz.