Tıraş Fırçası

Tıraş Fırçası Fiyatları

315 farklı Tıraş Fırçası için fiyatlar listeleniyor.

Jaguar Tıraş Fırçası Proraso Tıraş Fırçası Arko Tıraş Fırçası Rodeo Tıraş Fırçası Wilkinson Tıraş Fırçası Omega Tıraş Fırçası

Fiyatı Düşen Tıraş FırçalarıTümü

Piyasaya Göre Ucuz Tıraş FırçalarıTümü

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

ÖncekiSayfa: 1 / 14Sonraki

Filtrele
Markası Kolay Sipariş Ürün Puanı Renk
Fiyatı0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü

Tıraş KremiTıraş LosyonuUsturaTıraş BalsamıTıraş SabunuTıraş KolonyasıŞampuanParfümDeodorantJaguar Tıraş FırçasıProraso Tıraş FırçasıArko Tıraş Fırçası

En Çok İlgi Gören Tıraş Fırçaları

Bunlara Da Bakabilirsiniz

Tıraş Fırçası Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Tıraş Fırçaları hangileri?

Bugün Akakçe'de 315 farklı model arasında

En çok satan Tıraş Fırçaları hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Tıraş Fırçası:

  1. Jaguar 564 Ense Fırçası
  2. Proraso 2019128 Bıyık Fırcası Ve Tarağı
  3. Arko Sakal Bıyık + Arko Tıraş Sabunu
  4. Jaguar Professional Krom - 1949
  5. Jaguar Profesyonel Mix Serisi 771

Tıraş Fırçası

Yüzün köpüklenmesi için kullanılan ve tıraş deneyimine iyi bir katkıda bulunan tıraş fırçası, 18. yüzyıl ortalarından bu yana kullanılır. Sert kıllara sahip porsuk ve domuz gibi hayvanların kıllarıyla imal edilir. Aynı zamanda hayvan kılı kullanılmadan sentetik olan yapıdaki modeller de mevcuttur. Sapı farklı materyallerle üretilir. Sapın imalatında ahşap, fildişi, porselen, gümüş ve altın dahi kullanılabilir. Kaliteli tıraş fırçası elde etmek arzu edilen tıraş deneyiminin sağlanmasında değerli bir yere sahiptir. Tıraş sonrası tahriş, kızarıklık gibi problemleri önleyebilen ürünlerin seçimi erkekler için oldukça önemlidir. Tıraş konforu yanında cildin temizlenmesine de olanak tanıyan bu ürünler farklı markalar tarafından üretilir. Kalitelinin yanı sıra tıraş fırçası fiyat olarak da tatmin edici olmalıdır. Bu bağlamda farklı markaların farklı fiyatlarda pek çok ürünü incelenmeye açıktır. Aradığınız tıraş fırçası için modelleri ve markaları inceleyerek seçim yapabilirsiniz.

Gözeneklerin Derinlerine İnen Tıraş Fırçası Seçenekleri

Sakal temizliğinde hoş bir tıraş deneyiminin sağlanabilmesi için gerekli olan fırçalar, farklı özellikler içerir. Sakal fırçası gözeneklerin derinlemesine bir şekilde tıraş köpüğüyle bir araya gelmesine olanak sağlar. Bu bağlamda temiz bir tıraş deneyimini oluşturmak için önemlidir. Berber tıraş fırçası olarak da kullanılan bu eşyalar keyifli bir yüz temizliği için elzem konumdadırlar. Fırçaların üretiminde sıklıkla kullanılan ve berberlerde kolaylıkla karşılaşılabilen porsuk kılı fırçalar yumuşak süngerimsi dokularıyla verimli bir tıraş tecrübesi için elverişlidirler. Porsuk kılı tıraş fırçası kullanılarak yüz üzerinde yumuşak ve cilde zarar vermeyen şekilde köpük yayılabilir. Porsuk tıraş fırçasıyla yüz ve boyun çevresinde köpük yayılımı sırasında cilde rahatlık sağlanarak, tıraş bıçağının daha rahat kayabileceği bir ortam oluşturulur. Sakal temizliği için elverişli olan porsuk kılının yanı sıra at kılı, domuz kılı gibi kıllardan da faydalanılarak ürünler imal edilebilir. Bunun yanı sıra sentetik olarak üretilenler de hayvansal bir doku içermediklerinden vegan bir seçim yapmak isteyen kişiler için ideal konumda yer alırlar.

Tıraş Fırçası Modellerinin Özellikleri

Yüz, hassas ve iyi bakılması gereken bir bölge olduğundan kaliteli ürünlerle bakımının sağlanması önemlidir. Bu bağlamda bakım yapılırken kullanılan tıraş fırçası setinin de hoş bir deneyim oluşturması gerekir. Seçim yaparken, markanın bu eşyalara yönelik üretim tecrübesinin ve müşterilerin memnuniyetlerinin yorumlar çerçevesinde gözden geçirilmesi alışveriş deneyimine olumlu katkıda bulunur. Hijyenik bir tıraş deneyimi için hayvan kılı içermeyen sentetik tıraş fırçası çeşitlerine göz atabilirsiniz. Bu ürünler vejetaryen bireyler tarafından tercih edilebilir. Aynı zamanda bakteri barındırmadığından güvenle kullanılabilir. At kılı tıraş fırçası ise atın yelesinden faydalanılarak üretilir ve yumuşak bir yapıya sahiptir. Sakal köklerine inebilmesi ve ense tıraşı sonrası kullanımında rahatlatabilmesi gibi özellikleriyle ön plana çıkar. Yumuşak tıraş fırçası elde edilmesinde kullanılan materyallerin oldukça büyük önemi bulunur. Farklı hayvanların kılları farklı tecrübelere yol açar. Bu açıdan hassas ciltler açısından kılların yumuşaklığı göz önünde bulundurulur. Başarılı deneyimlerin elde edilmesi için ürünlere yönelik olarak oluşturulan yorum ve puanlandırmalar incelenerek rahat bir alışveriş yapılabilir. Güvenle kullanıma açık olmalarının yanı sıra tıraş fırçalarının dayanıklı ve kolay temizlenebilir yapılarda olması da aranması gereken özellikleri içinde yer alır. Fırçayla sürülen köpük ve hoş bir tıraş deneyimi sonrasında farklılık yaratan kokular elde edilebilir. Bu kokuların elde edilmesinde parfümler değerli bir yere sahiptir. Erkek parfüm markaları çeşitliliği içinde arzu edilen güzel kokuların bulunmasıyla bu değer kolayca sağlanabilir.

Kıl Kalıntılarından Arınmak İçin Tıraşı Fırçası Tercih Edin

Berber ense fırçası erkek kuaförlerinde sıklıkla göze çarpar. Bu eşyalar aracılığıyla ensede ve boyun bölgesinde toplanan kılların temizliği sağlanır. Eğer tıraş sonrasında kıl kalıntılarından kolayca kurtulmak istiyorsanız bu modelleri tercih ederek kullanabilirsiniz. Fırçaların yapımında kullanılan hayvan kılları ya da saplarının oluşturulmasında faydalanılan hammaddeler çerçevesinde ense fırçası modelleri farklılık gösterir. Modeller farklı yumuşaklık ve büyüklüklerine göre çeşitlenir. Kişinin en başarılı ense tıraşı deneyimini elde edebilmesi için dayanıklı ve uzun süre dayanan ürünlere ihtiyacı vardır. Bu kriterlerin sağlanabilmesi için farklı markalar çerçevesinde seçim yapılırken titiz davranılması gereklidir. Yorumlar, puanlandırmalar ve markaların müşterileriyle olan geçmişleri incelenerek en iyi sonuca ulaşmak mümkün olur. Model seçilirken de kişinin, kendi ihtiyaçlarını iyi karşılayabilen türden vegan sentetik ürünleri ya da standart ürünleri değerlendirmesi alışverişi olumlu yönde etkiler. Berber ense fırçası fiyatlarını karşılaştırarak tercihte bulunabilirsiniz. Dayanıklı ve sağlam gövdesiyle uzun yıllar kullanım imkanı sunan modeller hijyen sağlamak açısından birebirdir. Ense fırçası fiyatları incelenerek bütçe dostu seçimler yapabilirsiniz.

Derinlemesine Bir Temizlik Sağlamak İçin Tıraş Fırçaları

Tıraş sırasında kıl köküne ne kadar ulaşıldığı önemli bir detaydır. Bu noktada köpüğün kıl köküne doğru yerleşebilmesi için fırçalara ihtiyaç duyulur. Tıraş köpüğü fırçası tam olarak bunu sağlar. Aynı zamanda cilt gözeneklerini temizler ve cildi kirden arındırmak ölü deriyi de temizler. Kullanımı sonrasında temizlik uygulanırken bu ürünlerin aşırı sıcak sulara maruz bırakılmaması gerekir. Sıcak su kıllara zarar verebilir. Organik ya da sentetik yapılarda üretildiklerinden kirlenmeye karşı dayanıklıdırlar. Ense temizleme fırçası olarak da kullanılan bu ürünler, hoş ve yumuşak dokularının korunabilmeleri için ılık suda yıkanmalıdır. Ense fırçası seçerken cilt hassasiyeti ve kişinin alerjik reaksiyon yaşayıp yaşamama olasılıklarının da göz önünde bulundurulması gerekir. Çoğu bakım merkezinde yer alan kuaför ense fırçası evde de kullanılabilir ve ense bölgesinin kolay şekilde temizlenebilmesi için özel olarak üretilir. Bu bağlamda alışveriş sırasında seçim yapılırken özel dokularının hangi özellikleri içerdiğini bilmek deneyime olumlu katkılarda bulunur. Siz de yüz, boyun ve ense bölgeleriniz için temizliği sağlamak için tıraş fırçası modellerine göz atarak en iyi şekilde tıraş olabilirsiniz.

Tıraş Fırçası Fiyatlarını Akakçe’den İnceleyin

Farklı hayvanların kıllarıyla ve değişik sap hammaddeleriyle üretilen bu kişisel bakım ürünleri fiyat olarak farklılık gösterebilir. Tıraş tecrübelerinin iyileştirilmesi için kişinin kendi cildine en uygun tıraş fırçasını bulması önem taşır. Bu bağlamda uygun fiyatlar içinde tıraş fırça seti elde edilerek deneyim iyileştirilebilir. Bu setler erkek tıraş fırçasının yerleştirilebileceği, tıraş tası ve askısını içererek pratik, kaliteli bir tıraş deneyimine olanak tanırlar. Tıraş fırçaları set olarak satıldığında fırsatlar ve ekonomik sunumlar içinde müşteriyle bir araya gelir. Bu setlerin değerlendirilmesi bütçe dostu bir deneyimin sağlanabilmesinde önem arz edebilir. Köpüğün kullanımı ve başarılı bir şekilde yüz bölgesine uygulanması için gerekli olan bu eşyaların farklı özellikleri bulunur. Bu özellikler içinde hangi hayvan kılından üretildikleri, hangi hammaddeyle saplarının oluşturulduğu gibi unsurlar kaliteleri konusunda belirleyici olur. Uygun fiyatlar değerlendirilirken bu konularda yapılan araştırmalar alışveriş deneyimini iyileştirir. Tıraş sonrası saçlara güzel şekiller vermek kişinin daha iyi hissetmesine yol açar. Eğer saçlarınız için saç jölesi ve çeşitlerine ihtiyacınız varsa bu ürünlere de göz atabilirsiniz. Gerek tıraş fırçaları gerek jöleler ekonomik fiyatlarıyla değerlendirilirken başka kullanıcıların yorumlarının gözden geçirilmesi, sonradan yaşanabilecek iyi tecrübelere yönelik fikir sahibi olmak için değerlidir. En iyi tıraş fırçası arayışında Akakçe ürünün elde edilebilmesi için uygun fiyatların bir araya geldiği bir platformdur. Tıraş fırçası nerede satılır sorusunun yanıtı da olan bu platform aracılığıyla bolca alternatif içinde keyifli bir alışveriş olanağı sağlanabilir.