Tıraş Bıçağı

Tıraş Bıçağı Fiyatları

1.641 farklı Tıraş Bıçağı için fiyatlar listeleniyor.

Gillette Tıraş Bıçağı Bic Tıraş Bıçağı Arko Tıraş Bıçağı Derby Tıraş Bıçağı Razor Tıraş Bıçağı Dorco Tıraş Bıçağı

ÇOK SATANLAR adetEN UCUZ EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT DİĞER EN YÜKSEK PUANEN YENİLER

  • SeriGillette Fusion
  • SeriGillette Mach3
  • SeriGillette Venus
  • Fiyatı0 - 100 TL
  • Fiyatı100 - 150 TL
  • Fiyatı150 - 250 TL
  • Fiyatı250 - 500 TL
  • CinsiyetKadın
  • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 50 Sonraki

Filtrele
FiltreleFiyatı 0 - 100 TL 100 - 150 TL 150 - 250 TL 250 - 500 TL 500 TL üstü MarkasıTümünü GösterSeriCinsiyetÜrün PuanıSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (1.641)

Tıraş Jeli Tıraş Köpüğü Tıraş Balsamı Tıraş Losyonu Tıraş Sabunu Tıraş Kolonyası Ustura Tıraş Fırçası Tıraş Kremi Gillette Tıraş Bıçağı Bic Tıraş Bıçağı Arko Tıraş Bıçağı

En Çok Karşılaştırılan Tıraş Bıçakları

Tıraş Bıçağı Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Tıraş Bıçağı Sıkça Sorulan Sorular

Tıraş Bıçağı

Kişisel bakımın vazgeçilmezi olan tıraş bıçakları, uzun kullanımları ve kaliteli detayları sayesinde hem erkek hem de kadın kullanıcılar için idealdir. Pürüzsüz bir cilt için kaliteli ve dayanıklı ürünlerin seçilmesi gerekir. Özellikle uzun sakal tıraşlarında cildi tahriş etmeyen kayganlığı iyi olan bıçaklar tercih edilir. Günlük tıraşı kısa sürede ve kolaylıkla yapabileceğiniz bıçaklar sayesinde bakımlı ve temiz bir cilde kavuşabilirsiniz. Özel başlık tasarımı sayesinde ürünler vücudun her bölgesinde güvenle kullanılabilir. Tüylerden kurtulmak için en kısa yol olarak bilinen bıçaklar, farklı özelliklere sahip modelle kullanıcıların seçimlerinde belirleyici bir rol oynar. Çok yönlü kullanım alanları sayesinde vücut ve cilt için tercih edilen tıraş bıçağı seçimlerinizde kaliteyi ön planda tutabilirsiniz.

Tıraş Bıçağı Çeşitleri

Farklı markalar tarafından nemlendirici bantlara sahip olarak üretilen bıçaklar, vücudunuzdaki kıvrımlı bölgelerde son derece uygundur. Özel başlık ve jel tasarımına sahip olan traş bıçağı çeşitleri koruyucu yastıklarla çepeçevre sarılarak ıslak ve kuru alanlarda rahat kullanım imkanı sunar. Klasik bıçaklardan farklı olarak tasarlanan kadın tıraş bıçağı bikini bölgesi ve koltuk altı için uygundur. İstenildiği takdirde tek kullanımlık ya da değişken başlıklı modelleri tercih edebilirsiniz. Kalitesinin yanı sıra pratikliğiyle öne çıkan kullan at tıraş bıçağı, ulaşılması zor olan bölgeler için ideal çözümler sunar. Tek kullanımlık olan bıçaklar hijyen açısından da sağlıklı seçimler sunar. Alttan çevirerek üst kısmına jilet konabilen jiletli tıraş bıçağı temizleme fırçası ve özel saklama kabıyla satışa sunulur. Nem koruyucu şeritlere sahip olan 3 bıçaklı tıraş bıçağı ciltte tahriş ve kızarıklık gibi sorunlara karşı geliştirilmiştir. Sağlıklı bir tıraş için ideal olan bıçaklar hem kullan at hem de yedek başlıklı olarak tercih edilir. Ergonomik sapı sayesinde sulu ortamlarda bile kaymayan 4 bıçaklı tıraş bıçağı ince ve oynar başlığı ile rahat bir tıraş sağlar. Tıkanma yapmayan bıçak içerikleri kullanım sırasında size konfor sağlar. Pürüzsüz bir cilt dokusu oluşmasında size yardımcı olan bıçaklar, paslanmaz özelliğiyle son derece hijyeniktir. 5 bıçaklı tıraş bıçağı, size benzersiz bir tıraş deneyimi yaşatan üründür. Beşli bıçağı sayesinde en ince kıllarınızı almanıza imkan sağlar. Kolay temizlenebilen ürünler kauçuk sapı sayesinde kolay kullanım imkanı sunar. Ferah ve fresh bir tıraş keyfini size sunan bıçaklar sayesinde gün boyu taze cilde kavuşabilirsiniz. Kadın ve erkek kullanımı için özel başlık ve nem koruyucu ile desteklenen bıçaklar uzun kullanım amacına yönelik ideal ürünlerden oluşur.

Tıraş Bıçağı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Tıraş bıçaklarını satın alırken kullanım amacınızı göz önünde bulundurarak seçimler yapabilirsiniz. Oynar başlıklara sahip olan ürünler yüz hatlarınız için ideal olanlardır. Kıvrılabilen başlıkları yüzünüze uyum sağlayarak daha iyi performans sergilemelerini sağlar. Kayganlaştırıcı bantlara sahip olan tıraş bıçağı nasıl kullanılır sorusu bıçakları satın alacak olanların en çok araştırdıkları konu arasında yer alır. Son teknolojiyle üretilen bıçakları ergonomik tutuşa sahip kauçuk saplı olanlardan tercih edebilirsiniz. Piyasada bulunan birbirinden farklı markalar arasından ihtiyacınıza ve bütçenize göre seçimler yapabilirsiniz. Sayfalarda yer alan tıraş bıçağı önerisi olan kısımlara göz gezdirerek siz de kendinize uygun bıçak seçimlerinizi yapabilirsiniz. Hem yüzünüzün hassasiyetine uygun hem de istenmeyen tüyleri kökünden alan kaliteli bıçaklar sayesinde gün boyu temiz bir cilde kavuşabilirsiniz. Değiştirilebilen bıçakları sayesinde uzun süreli kullanım imkanı sağlayan bıçaklar arasından seçim yaparken klasik tıraş bıçağı tercihlerinde bulunabilirsiniz. Klasik bıçaklar tüm kullanımınıza özel olarak tek sefer tıraş olmak için uygundur. Ağız kısımları kalın ve sert kılları kesmeye uygun olan bu bıçakların hassas bölgelerde kullanımı kesiklere ve sonrasında kızarıklıklara sebep olur. Tıraş bıçaklarını kullanırken cildinizin ıslak olması size daha iyi performans sunar. Tıraş olurken uygun tıraş jel ürünlerini kullanmak cildin nem dengesini koruyacağı için oldukça faydalıdır. Siz de tüm seçimlerinizi yaparken vücut nemini koruyan ve jel bantlarla desteklenmiş olan ürünleri tercih ederek tıraş deneyiminize farklı bir konfor sağlayabilirsiniz.

Özel Jel Formülüne Sahip Tıraş Bıçağı Çeşitleri Akakçe’de

Özel bantlarla desteklenen tıraş bıçakları size tüm gün boyu ferah ve yumuşak bir cilt kazandırır. Üzerinde koruyucu bir tabaka olan jelli tıraş bıçağı hassas cilt tipine sahip olan kullanıcılar tarafından tercih edilir. Hafif ve yumuşak dokunuşlarla cildinizi kurutmadan temizleyen bıçaklar sayesinde yüzünüzün en hassas bölgelerini bile güvenli bir şekilde tüylerden arındırabilirsiniz. Kişisel bakımın en önemli detayı olan tıraşınızı yaparken tüylerin çıkış yönüne doğru kesmek size konforlu ve sorunsuz bir deneyim yaşatır. Böylece batık ve kızarma gibi istenmeyen durumları önlemiş olabilirsiniz. Sıklıkla sorulan en iyi traş bıçağı hangisidir sorusu, kullanım amacınıza ve günlük rutininize bağlı olarak değişkenlik gösterir. Her gün tıraş olan kullanıcılar kaliteli ve jel destekli konfor sunan bıçakları tercih ederek isabetli seçimler yapabilir. Yüz ve bikini bölgesi için ayrı bıçakları seçerek vücut hijyeninizi de ihmal etmeden bakımınızı yapabilirsiniz. Siz de tüm markaların son teknoloji kullanarak ürettiği bıçaklar arasından en kaliteli tıraş bıçağı seçimi yaparak deneyimlerinize konfor sağlayabilirsiniz. Cilt sağlığına önem veren kullanıcılar, farklı bıçaklı tıraş ürünlerini tercih ederek kendileri için uygun olan modeli tercih edebilir. Sizi tüm gün boyunca temiz bir cilde kavuşturacak olan Gillette tıraş bıçağı çeşitleri arasından hem cildinize hem de tıraş şeklinize uygun olanlardan seçerek isabetli karar verebilirsiniz.

Tıraş Bıçağı İndirimleri

Markaya ve tek kullanımlık olmasına göre belirlenen bıçak fiyatları bütçenize uygun olanlar arasından tercih edilir. İsterseniz uzun kullanım imkanı sunan yedek bıçak seçimleri yaparak daha uygun fiyatlı ürünleri seçebilirsiniz. akakce.com’da sunulan tıraş bıçağı fırsatları ve kampanyaları arasından istediğiniz markayı seçerek bütçenize uygun seçimler yapabilirsiniz. Temiz bir cildin tüm gün sizde yarattığı fresh dokunuşu hissetmenize imkan tanıyan bıçakları, traş bıçağı indirim dönemlerinde satın alarak bütçenize katkı sağlayabilirsiniz. İster tek tek isterseniz birden fazla bıçağın olduğu paket seçimleri yaparak bütçenizi aşmayan seçimler yapabilirsiniz. Kullan at bıçaklar, kişisel kullanım için oldukça uygun fiyatları sayesinde tercih edilir. Hijyen açısından da pratik olan bu bıçaklar kadın ve erkek kullanıcılara özel seçimlerle sunulur. Markaların farklı kategorideki ürünleri arasından bütçenizi zorlamayan en ucuz tıraş bıçağı araştırması yaparak kendi kullanımınıza ve cilt tipinize uygun seçimlerde bulunabilirsiniz.

Tıraş Bıçağı Fiyatları

Tıraş bıçaklarında tek makine satın alarak, kullanımınızı kişisel olarak hijyenik bir şekilde sağlayabilirsiniz. Güçlü ve gelişmiş bıçaklara sahip olan bu ürünler, tüylerinize daha az gerilim uygulayarak kısa sürede zahmetsiz tıraş deneyimleri yaşatır. Markalara ve bıçağın işlevselliğine göre değişen tıraş bıçağı fiyatları, kullanıcıların bütçeleri göz önünde bulundurarak yapılır. Farklı teknolojiler kullanılarak geliştirilen bıçaklar, en ince tüylerin alınmasında bile acısız ve etkilidir. Bazı markaların ürettiği bıçakların arka yüzeyinde bulunan hassas düzeltici aparatlarla, burun altı ve favorileri düzeltme imkanı bulabilirsiniz. Piyasada bulunan birbirinden farklı tıraş bıçağı markaları arasından bütçenize uygun olanlarını tercih edebilirsiniz. Sürtünmeye karşı geliştirilen hassas bıçakları, bir aya kadar süre zarfında sorunsuz olarak kullanabilirsiniz. İçerisinde tıraş bıçağı, yedekleri ve taşıma çantası bulunan tıraş bıçağı seti, size tüm ihtiyacınızı karşılamanızda mükemmel çözümler sunar. Bazı setlerde yer alan tıraş köpüğü ve kayganlaştırıcı jel eşsiz deneyimler yaşamanız için idealdir.