Kapı Dürbünü

Kapı Dürbünü Fiyatları

598 farklı Kapı Dürbünü için fiyatlar listeleniyor.

Reklam
Arama Takip Listem Sepetim
Yale Kapı Dürbünü Hafele Kapı Dürbünü Mega Kapı Dürbünü Delux Kapı Dürbünü Doğanlar Kapı Dürbünü Door Kapı Dürbünü

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

250 TL üstüMarka

ÖncekiSayfa: 1 / 25Sonraki

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası

Kapı KilidiKapı KoluKapı ZiliKapı HidroliğiKapı StoperiKapı NumarasıPencere KoluKapı Tokmağıİç Cephe BoyasıYale Kapı DürbünüHafele Kapı DürbünüMega Kapı Dürbünü

En Çok Karşılaştırılan Kapı Dürbünleri
Bunlara Da Bakabilirsiniz

Kapı Dürbünü Yorumları ve Önerileri

Kapı Dürbünü Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Kapı Dürbünleri hangileri?

Bugün Akakçe'de 598 farklı model arasında

En çok satan Kapı Dürbünleri hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Kapı Dürbünü:
  1. Yale 5800 LCD Ekranlı Hareket Sensörlü Dijital Kapı Dürbünü
  2. Yale LCD Ekranlı Dijital Kapı Dürbünü 500 Serisi Standart
  3. Dijital Kapı Görüntüleyici 3.5in LCD Ekran, Dijital Kapı Gözetleme Deliği Görüntüleyici Kamera Elektronik Kapı Zili, FHD 1080P, Gece Görüşü, 10x Yakınlaştırma, 155° Geniş(Siyah)
  4. Kapı Peephole Kamera, LCD Kapı Görüntüleyici, Dijital Eectronic Daire Villa Ev Güvenliği
  5. Dijital Kapı Görüntüleyici, Hırsızlığa Karşı LCD Ekran IP55 Su Geçirmez Gözetleme Deliği Kamera Ev Güvenliği için

Kapı Dürbünü

Tüm evlerde güvenlik açısından kapıya gelen kişileri görmek önemlidir. Özellikle beklenmedik misafirlerin gelmesi durumunda kapıyı çalan kişilerin kim olduğunu anlamak her zaman çok kolay olmayabilir. Bu gibi durumlarda net bir şekilde kapı önünü görmek dışarıdan gelen kişilerin kim olduklarını anlamak adına önemlidir. Kapı dürbünü olarak bilinen bu dijital cihazlar ile gelen kişilerin kim olduğunu anlamak çok kolay. Peki, “Kapı dürbünü nedir?” İster çelik ister ahşap olsun tüm kapıların üzerine montajı yapılabilen, dış bölgeyi bir kamera ile görüntüleyen bu cihaz aynı zamanda bir de ekrana sahiptir. Kapının hemen arkasında bulunan cihaz genellikle kişinin göz hizasında yer alacak şekilde monte edilir. Bu sayede sıradan kapı deliğine benzer şekilde kullanılabilir. Ekranlı olarak da bilinen bu modeller sıradan deliklere kıyasla büyük avantajlar sağlar. Bu nedenle yeni nesil akıllı evlerde, güvenlik sistemleri ile uyumlu şekilde çalışabilir ve güvenlik önlemlerini önemli oranda arttırır. Elektronik kapı dürbünü modülleri Yale, HTM, Delux, Aslanlı markaları ile en çok bilinen ürünleri kullanıcılarla buluşturur.

Kapı Dürbünü Ne İşe Yarar?

Kameralı dürbünü ile kapı deliği aynı amaçlarla kullanılır. Sıradan kapı deliği ile kameralı dürbün arasındaki en önemli fark ise akıllı olmasıdır. Akıllı kapı dürbünü olarak bilinen bu ürünler, bir kameranın yapabildiği tüm fonksiyonları yerine getirebilir. Ev kapısının çaldığı durumlarda kapının önünde bulunan kişileri görüntülemeye ek olarak çok geniş bir ekrana sahip olduğu için net görüntüler sağlar. Bu net görüntü ile sadece kapıya yakın olan kişiler değil, dış kapının önünde bulunan ve görüş açısında olan tüm nesneler de net şekilde görülebilir. Bu durum apartman dairelerinde olduğu kadar müstakil evlerde de çok önemlidir. Kapı dürbünü kameralı modeller ile geniş bir alana yayılmış tüm bölgeleri görüntülemek mümkün olur. Özellikle müstakil evlerin sahip olduğu geniş bahçe alanları sebebiyle kapı önünde bulunan kişi ya da nesnelerin uzak olması durumunda ekran üzerinde yakınlaştırma yapılabilir. Yüksek çözünürlük değerlerine sahip olan kapı dürbünü kamerası sayesinde ister kapı çalsın ister çalmasın kapı önündeki tüm detaylar rahatlıkla görüntülenebilir.

Kapı Dürbünü Çeşitleri

Kapı dürbünü olarak kullanılan tüm ürünler elektroniktir ve bir ekrana sahiptir. Bu durum eski tip kapı deliklerine kıyasla önemli avantajlar sağlar ve hedeflenen fonksiyon türlerine göre bu dürbün ürünleri de kendi içinde farklı çeşitlere ayrılabilir. Bu ayrım en net şekilde akıllı sistemler ile entegre şekilde kullanılabilen ürünlerde görülür. Özellikle akıllı ev güvenlik sistemlerine bağlanma yeteneği bulunan ürünler, kullanıcıların ev dışında olduğu durumlarda bile anlık görüntüleme yapılmasını sağlar. Bu nedenle çok pratik ve ekstra güvenli bir kullanım imkanı tanır. Otomatik kapı kilidi imkanına sahip olan akıllı güvenlik sistemlerine bağlı kapı dürbünü ile, evin kapısı çaldığı an evde olmasanız bile görüntüleme yapabilirsiniz. Bunun dışında kullanılan diğer tüm modeller kaliteli bir ekran ile gelir. Bu ekranın sağladığı görüntü zilin çaldığı durumlarda olduğu gibi çalmadığı durumlarda da kullanıcı isteğine göre kullanılabilir. Dış kapı önünde yaşanan anormal bir durum karşısında gözlem yapmak için tek bir tuşa basmak ve ne olduğunu anlamak mümkündür. Üstelik dış ortamın karanlık olduğu durumlarda kameranın sahip olduğu ışık ile aydınlatma yapılabilir. Dijital ekranın sağladığı imkanlar sayesinde karanlık ve loş ortamlar bile son derece net şekilde gözlenebilir, görüntüler izlenebilir ya da kaydedilebilir.

Kapı Dürbünü ve Akıllı Güvenlik Sistemleri

Kapı dürbünlerinin kullanılması özellikle akıllı sistemler açısından önemlidir. Standart ürünlerin dışında bulunan belirli modeller akıllı sistemler ile koordinasyon içinde kullanılarak maksimum güvenlik elde edilebilir. Akıllı sistemler ile anlık bağlantı sağlamak için tercih edilen Wi-Fi kapı dürbünü modelleri, evde bulunan Wi-Fi ağı sayesinde kolaylıkla kullanılabilir. Bu ağ aracılığıyla anlık görüntüleri sisteme aktaran dürbün, kullanıcıdan gelen talimatları yine ağı kullanarak devreye sokar. Bu şekilde uzaktan erişim şeklinde kameranın yaptığı anlık görüntülemelere ulaşmak, görüntü kaydı başlatmak ya da kaydı durdurmak mümkündür. Kapı dürbünü IP kamera olarak da bilinen bu modeller bağlandıkları ağ tarafından atanan IP adresleri sayesinde akıllı sistemler ile eşleştirilir ve bir akıllı cihaz olarak görülür. Çelik kapı dürbünü olarak bilinen modeller ise çelik kapı kullanılan evlerde kullanım için üretilen modellerdir. Özellikle çelik kapıların daha yaygın kullanılması, “Çelik kapı dürbünü nerede satılır?” sorusunu akıllara getirir. Birbirinden çeşitli ve kaliteli dürbün ürününü incelemek ve bütçenize en uygun seçenekleri değerlendirmek için Akakçe’de bulunan ürün gruplarından yararlanabilirsiniz. İstediğiniz ürünü satın alarak kolayca monte edebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kapı Dürbünü Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Evinizin kapısında kullanmak üzere bir dijital dürbün seçerken uyumlu bir ürün seçmek ve maksimum şekilde yararlanmak önemlidir. Evlerde bulunan topuzlu kapı kolu gibi birbirinden farklı, akıllı ya da manuel ekipman ile uyumlu olacak şekilde tasarlanan modeller arasında en uygun seçeneği belirlemek önemlidir. Bu şekilde en pratik ve mantıklı kullanımı sağlamak adına elektronik dürbün seçim parametrelerini belirlemek ve buna uygun şekilde alım yapmak gerekir. Dijital kapı dürbünü tavsiye seçeneklerinin incelenmesi her durumda yeterli olmayabilir. Özellikle akıllı sistemler ile birlikte kullanılacak dürbünlerde uyumluluk sorunu yaşamamak adına ilgili alt yapıların varlığı kontrol edilmelidir. Bu nedenle akıllı sistemlere uygun şekilde gereken donanım ve yazılımları sağlayan cihazların alınması, en son teknolojiye uygun kullanımları mümkün kılması için önemlidir. Üstelik ürünün kullanımı sırasında dış mekanda bulunan kişilerin kamera fonksiyonunu anlamaması için aynalı modelleri tercih edilebilir. Bu şekilde tasarlanan dijital kapı dürbünü modellerinde dışarıdan bakan kişiler bir kameranın varlığını tespit edemezler. Bunlara ek olarak dikkat edilmesi gereken parametreler şu şekilde sıralanabilir:

Kapı Dürbünü Fiyat ve Avantajları

Kapılar için elektronik dürbün kullanımı öncelikli olarak ev ve ofis gibi ortamların güvenliği için önemlidir. Bu nedenle sahip olduğu fonksiyonların üst düzey olması çoğu durumda bir gerekliliktir. Dış kapı dürbünü olarak bilinen bu ürün, dış dünya ile ev arasındaki bağlantıyı sağlar ve kapı önünde gelişen olayları incelemek, kapıyı çalan misafirleri görüntülemek için harika bir seçenektir. Kapı dürbünü fiyatları da bu dürbünün sahip olduğu özelliklere göre farklılık gösterir. Görüntülü kapı dürbünü fiyatları özellikle akıllı sistemler ile uyumlu olan durumlarda diğer modellere kıyasla daha yüksek etiketlere sahip olabilir. Bu nedenle en uygun dijital dürbün fiyatı için Akakçe’de bulunan ürünleri inceleyerek avantaj elde edebilirsiniz. En çok tercih edilen ürünlerden biri olan çelik kapı dürbünü fiyatı için tüm markaları değerlendirebilir, en iyi ürüne en iyi fiyatla sahip olabilirsiniz. Farklı marka ve model seçenekleri arasından en iyi ürünleri bularak avantajlardan yararlanma fırsatını kaçırmayın!