Kapı Stoperi

Kapı Stoperi Fiyatları

7.963 farklı Kapı Stoperi için fiyatlar listeleniyor.

Beşel Kapı Stoperi Nobel Kapı Stoperi Home Puzzle Kapı Stoperi Tempo Kapı Stoperi Miny Baby Kapı Stoperi Hafele Kapı Stoperi

Fiyatı Düşen Kapı Stoperleri

Tümü

Piyasaya Göre Ucuz Kapı Stoperleri

Tümü

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

ÖncekiSayfa: 1 / 50Sonraki

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası Cinsiyet

Kapı Kolu Kapı Zili Kapı Hidroliği Kapı Dürbünü Kapı Numarası Kapı Tokmağı Pencere Kolu Kapı Rozeti İç Cephe Boyası Beşel Kapı Stoperi Nobel Kapı Stoperi Home Puzzle Kapı Stoperi

Kapı Stoperi Sıkça Sorulan Sorular

Kapı Stoperi

Kapı kollarının, duvara çarpmasını engellemek adına kapı stoperi ürünleri kullanılır. Hızlı kapı çarpmaları veya ev içerisindeki cereyandan kaynaklı oluşabilen çarpmalar, duvar üzerinde hasara sebebiyet verebilir. Uzun süreler kapı stoperi kullanmadan yaşanan çarpmalar, duvardaki boya ve hatta sıvanın dahi dökülmesine yol açabilir. Pratik kullanımları ile hem çarpma seslerini hem de yaşanabilecek olası hasarları engelleyen kapı stoperleri, farklı tasarım seçeneklerine de sahiptir. Kapı altında kullanılabilen ürünlere ek olarak kapı kolu stoperleri de tercih edilebilir. Kapı koluna takılan ve genel olarak silikondan imal edilen bu ürünler, birkaç saniye içerisinde takılabilir. Ayrıca kapı stoperlerine ek olarak pencere ve dolap kapağı için özel olarak tasarlanan stoperler de bulunur.

Yapı aksesuarları içerisinde küçük yapılarına karşın işlevsel özellikleri ile konforlu bir yaşam alanına katkı sağlayan birçok ürün bulunur. Bu ürünler içerisinde yer alan kapı stoperi modelleri; evlerde, ofislerde, iş yerlerinde ve kapı kullanımının olduğu her türlü alanda kullanılabilir. Aklınızda “Kapı stoperi ne işe yarar?” veya “Kapı stoperi ne demek” sorusu oluşuyorsa, kapı çarpmalarından kaynaklı oluşabilecek ses kirliliğini ve duvar hasarlarını önlemeye yarayan yapı aksesuarıdır, cevabı verilebilir. Siz de yaşam alanlarınızda kapı çarpmaları sonucu oluşabilecek hasarları engellemek adına kapı stoperi kullanmayı tercih edebilirsiniz.

Kapı stoperleri içerisinde, kullanılacak mekanın tasarımına uyumlu modeller bulabilmek zengin çeşitlilik ile mümkündür. Seçenekleriniz içerisinde çelik, ahşap, silikon, alüminyum kapı stoperi gibi farklı malzemelerden üretilen birçok ürün bulunur. Ayrıca kapı altı, kapı arkası veya kapı kolu bölgelerine özel olarak tasarlanan seçenekler, dekorasyonda yakalamak istediğiniz ayrıntılar için seçeneklerinizi artırır. Klasik kapı ölçülerine uygun tasarlanan ürünlere ek olarak yüksek kapı stoperi gibi modeller de seçenekleriniz arasında yer alır. Üstelik kapı ve kapı aksesuarlarına ek olarak birçok farklı seçeneğin yer aldığı inşaat malzemeleri de ihtiyaçlar doğrultusunda incelenebilir.

Duvarları Darbeden Koruyan Kapı Stoperi Modelleri

Dekorasyonun en önemli parçalarından biri olan duvarlar, geniş ve genel olarak tek renge sahip yüzeylere sahip olmalarından ötürü en küçük kusurları dahi görünür kılar. Kapı çarpmalarından ötürü oluşan döküntüler ise duvarda oluşturduğu kirli görüntü sebebi ile dekorasyonu bozan bir yöne sahiptir. Bu problemi yaşamanızı engelleyecek kapı arkası stoper modellerini keyifle tercih edebilirsiniz. Duvara monte edilen ve tam olarak kapı kolunu karşılayan stoperler, yumuşak yüzeyleri ile çarpmaları absorbe eden bir özellik taşır. Ayrıca kapı altı stoperi modelleri de birbirinden özel seçenekler içerir. Zemine sabitlenebilen ürünlere ek olarak portatif kullanımlı ve sıkıştırma prensibi ile kullanılan kapı stoperleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Seçenekleriniz içerisinde yapışkanlı, basmalı, sürgülü kapı stoperi gibi birçok farklı ürün yer alır. Vidalama imkanın bulunmadığı alanlarda, çift taraflı yapışkan içeren ürünleri tercih edebilirsiniz. Üstelik yere, duvara monte kapı stoperi ürünleri içerisinde yapışkan ile sabitlenebilen pek çok seçenek yer alır ve bu sayede ister yerde, ister duvar üzerinde kapı stoperi kullanma şansına sahip olursunuz. Ayrıca 3 kademeli, kilitli, yarım ay kapı stoperi gibi farklı tasarımları da seçenekleriniz içerisinde bulundurabilirsiniz. Kademeli ürünler sayesinde kontrollü bir kullanıma sahip olabilir, kilitli ürünleri ise açık bir şekilde sabitlemek istediğiniz kapılarda değerlendirebilirsiniz. Dekoratif olarak estetik bir tasarım taşıyan yarım ay kapı stoperlerine ek olarak silikon kapı altı stoperi modelleri de birbirinden özel tasarımlar içerir. Evinizin banyosu için ihtiyaç duyabileceğiniz pek çok farklı ürünü içeren banyo malzemeleri de kampanyalı ürünleri keşfetmek için incelenebilir.

Pratik Kullanımlı Kapı Stoperi Çeşitleri

Kullanım kolaylığı ve etkili sonuçları ile kapı kolu stoperi çeşitleri, birbirinden farklı kapı kolları üzerinde kullanılabilen uyumlu yapısı ile kullanıcıların ilk tercihleri arasında yer alır. Bu doğrultuda aklınızda “Kapı kolu stoperi ne işe yarar?” sorusu oluşabilir. Zemin üzerinde stoper kullanma imkanının bulunmadığı alanlarda kapı koluna takılarak kullanılan stoperler, duvarlarda oluşabilecek hasarları önlemeye yarar. Üstelik monteleme işlemi adına herhangi bir vidalama veya yapıştırma ihtiyacı duymayan kapı kolu stoperlerini birkaç saniye içerisinde istediğiniz kapı koluna takabilirsiniz.

Kapı kolları için tasarlanan şeffaf kapı stoperi modelleri, taşınabilir olma özelliği ile avantajlı bir ürün olarak sizleri karşılar. Ev değiştirme durumlarında kolaylıkla çıkarıp taşındığınız yeni evin kapılarına takabilir ve uzun süre etkisini kaybetmeden kullanabilirsiniz. Bu özelliğe sahip olan kapı durdurucu stoper modelleri içerisinde, zeminde kullanılan ve kaymaz tabana sahip portatif ürünler de bulunur. Farklı tasarımlar taşıyan kapı altı portatif stoper ürünleri de dilediğiniz zaman farklı kapılarda veya evlerde kullanım imkanı tanır. Pratik kullanım sunan kapı durdurucu stoper ürünlerine ek olarak pencere üzerinde kullanıma uygun olan stoperler de seçenekleriniz arasında bulunur. Bu doğrultuda “Kapı pencere stoperi ne işe yarar?” sorusu zihninizde yer ediyorsa, açıldığı zaman duvara temas eden pencere kolları için özel olarak tasarlanan, koruyucu bir yapı aksesuarıdır, cevabı verilebilir.

Özel Tasarımlı Kapı Stoperi Ürünleri

Kapı stoperleri içerisinde yere vidalanan veya yere yapıştırılan ürünlere ek olarak duvara montelenebilen veya kapı koluna takılabilen modeller gibi her kullanım ihtiyacına karşılık verebilen birbirinden özel seçenekler yer alır. Modern tasarım ayrıntıları ile dikkat çekici ürünler arasında yer alan mıknatıslı kapı stoperi modelleri, özel bir dekoratif ayrıntı için tercih edilebilir. Zemine ve kapı üzerine birer parçası monte edilen mıknatıslı stoperler, cereyan kaynaklı oluşabilecek kapı hareketlerini kontrol edebilecek güçlü mıknatıslara sahiptir. Özel tasarımlara sahip dekoratif kapı stoperi modellerini de kullanacağınız alana yönelik seçebilirsiniz. Nazar boncuklu, kedili, uğur böcekli ve ayak şekilli stoper gibi tasarımlar sizlere sunulur. Çocuk odalarında kedi ve uğur böceği gibi hayvan modelleri taşıyan stoperleri tercih edebilir veya banyo gibi alanlarda ayak şekline sahip stoperlere seçenekleriniz içerisinde yer verebilirsiniz.

Ev içerisinde her noktada konforlu ve keyifli bir kullanım arayan kullanıcılara hitap eden dolap kapı stoperi ürünlerini de tercih edebilirsiniz. Gardırop veya gömme dolap gibi alanların kapaklarında kullanabileceğiniz bu ürünler, dolap kapaklarının çarparak kullanılmasını engelleyerek hem ses kirliliğini hem de çarpmalardan kaynaklı aşınmaları önler. Ayrıca dış, kayar kapı stoperi modelleri de işlevsel bir kapı kullanımı için değerlendirilebilir. Dış kapıların çelik yapılarına ve bundan kaynaklı ağır çarpmalarına dayanabilecek malzemelerden üretilen dış kapı stoperlerini güvenle tercih edebilirsiniz. Kayar kapı stoperleri ise kayar balkon kapısı gibi alanlarda tercih edilebilir. Üstelik birbirinden özel tasarımlara sahip kapı stoperleri, fiyat listesi içerikleri ile en uygun fiyatlara sahip olunabilir.

Kapı Stoperi Nasıl Takılır?

Duvarları, kapı ve pencere çarpmalarından koruyabilen özellikleri ile stoperler birbirinden farklı tasarımlara sahip olabilir. Bu tasarım farklılıklarından kaynaklı her model kapı tamponu stoperi farklı şekillerde takılır. Siz de eviniz için bir kapı stoperi satın almak ve nasıl takıldığını öğrenmek istiyorsanız, aşağıda sıralanan önerileri dikkatle inceleyebilir ve istediğiniz korunaklı yapıya sahip olabilirsiniz. Kapı stoperini takarken dikkat etmeniz gerekenler arasında bunlar yer alır:

Benzersiz Kampanyalarla Kapı Stoperi Fiyatları

Kapı stoperleri, satın alınırken ödenen fiyatın karşılığını koruyuculuğu ile verebilen ve aynı zamanda oldukça uygun fiyatlar içeren yapı elemanlarıdır. Bir ev içerisinde birçok kapı olduğu ve kapılardan kaynaklı oluşabilecek duvar hasarlarının maddi götürüsünün toplamı düşünüldüğünde, kapı stoperi kullanımı oldukça mantıklı bir seçim oluşturur. Üstelik kapı stoperi fiyatları, binlerce ürün çeşitliliği sayesinde herkes için uygun bir ürün bulunabilmesini kolaylaştırır. Her fiyat seviyesinde kapı stoperi modelleri bulunabilir ve kullanım amacına yönelik seçimler gerçekleştirebilirsiniz. Portatif veya kapı koluna takılan stoperler oldukça uygun fiyatlara sahip olabildiği gibi mıknatıslı veya duvara sabitlenebilir özellikli ürünler portatif ürünlere göre fiyat farkına sahip olabilir. Fırsatlı bir alışveriş için 5’li kapı stoperi benzeri set ürünlerini tercih edip, birim özelinde kârlı bir alışveriş de gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca en uygun fiyatlı ürünleri keşfetmek adına Akakçe’de sizler için oluşturulan fiyat karşılaştırması listelerini inceleyebilirsiniz. Satın almak istediğiniz her kapı stoperi için oluşturulan fiyat karşılaştırmaları, ürünü sunan satıcıların tekliflerini bir arada görüntüleyebilme ve en uygun fiyatlı ürünü keşfedebilme imkanını beraberinde getirir. Siz de evinizin duvarlarını hasarlardan korumak ve kapı çarpmasından kaynaklı ses kirliliğini yaşamınızdan çıkarmak için kapı stoperlerini tercih edebilir, fiyat listeleri ile en uygun fiyatlı ürünlere tek tıkla ulaşabilirsiniz!