Kapı

Kapı Fiyatları

16.180 farklı Kapı için fiyatlar listeleniyor.

Soylu Kapı Kapı Lorin Kapı Erikmann Kapı Mono Çelik Kapı Kapı Yuma Kapı Nobel Kapı

Fiyatı Düşen Kapılar

Tümü

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

750 - 1.000 TL 1.000 - 1.500 TL 1.500 - 2.500 TL AhşapPVCAmerikan PanelÇelikDışİçKasalıMarka

ÖncekiSayfa: 1 / 50Sonraki

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 750 TL750 - 1.000 TL1.000 - 1.500 TL1.500 - 2.500 TL2.500 TL üstü
Markası Özellikler Türü Malzeme Türü Ahşap Türü Kullanım Alanı Kullanım Yeri Cam Seçeneği Cinsiyet

Kapı Kilidi Kapı Kolu Kapı Zili Kapı Hidroliği Kapı Dürbünü Kapı Stoperi Kapı Numarası Kapı Tokmağı Pencere Kolu Soylu Kapı Kapı Lorin Kapı Erikmann Kapı

En Çok Karşılaştırılan Kapılar

Kapı

Kullanacağınız alan için doğru kapı seçimi yapmak dekorasyon stili ve güvenlik bakımından son derece önemlidir. Dış ve iç kapı seçenekleri ev ile alakalı göze ilk çarpan unsurlardan bir tanesidir. Bu nedenle evin dekorasyonunda bütünlük oluşturmak ve kaliteli bir yaşam alanı oluşturmak için kapı seçiminde dikkatli olunması gerekir. Ev kapı fiyatları ve modelleri arasında tercih yaparken görsel bütünlüğün yanı sıra odaların sıcaklığı ve ses yalıtımını da göz önünde bulundurabilirsiniz. İç ve dış alanlarda kullanılmak üzere geliştirilen kapı modelleri pek çok farklı tasarım ve özelliğe sahip olarak kullanıcıların beğenisine sunulur. İç ve dış mekanda kullanılan kapı seçeneklerinin özellikleri kullanım amacına ve alanına bağlı olarak şekillenir.

Ev dekorasyonu için önemli bir yer unsur olan kapıların diğer eşyalarla uyumlu olması gerekir. Bu doğrultuda pek çok farklı malzemeden üretilen çeşitli kapı tasarımları mevcuttur. Kullanıcıların yoğun ilgisini gören hazır kapı çeşitleri farklı renk ve dizayn örnekleriyle bulunduğu ortama kolayca uyum sağlar. Kapıların tasarımlarının yanı sıra boyutlarının uyumlu olması da önemlidir. Villa, apartman kapı modelleri gibi farklı yaşam alanları için özel olarak geliştirilen modeller her alanda yüksek verim elde edilmesine yardımcı olur. Farklı derecelerde ses yalıtımı, görsellik ve ışık yalıtımı sağlayan kapı modelleri arasından ihtiyaçlarınıza uygun modeli kolayca bulabilirsiniz. Akakçe’de yer alan birbirinden şık ve kaliteli ürünlerin kullanıcı yorumlarına göz atabilir ve kararınızı verebilirsiniz.

Kapı Modelleri

Pek çok açıdan avantaj kazandıran kapı seçenekleri kullanıcıların beklentilerine göre tasarlanır. Evin çeşitli bölümlerinde ihtiyaç duyulan ürünlerin özellikleri de kullanım alanlarına bağlı olarak şekillenir. Dış kapı, salon, oda kapı modelleri arasında hem materyal hem de tasarım farklılıkları mevcuttur. Son dönemlerin dikkat çeken ürünleri arasında yer alan PVC kapı, dayanıklı ve şık yapısıyla fark yaratır. PVC kapı modelleri boyut, renk ve tasarım açısından sunduğu geniş ürün yelpazesiyle bulundukları ortama hoş bir hava kazandırır. PVC kapı fiyatları da ürünlerin özelliklerine göre değişebilir. Estetik görünümüyle öne çıkan çift kanatlı kapı çeşitleri de geniş alanlarda şık bir görünüme ek olarak oldukça pratik bir kullanım da sağlar.

Ev dekorasyonuna samimi bir hava kazandıran ahşap kapı çeşitleri, farklı ağaç türleri sunar. Ahşap kapı fiyatları da ürünlerin yapısına ve boyutlarına bağlı olarak farklılaşabilse de, çeşitli bütçelere uygun seçenekler yer alır. Ahşap modellerin yanı sıra plastik, laminant, MDF, tahta kapı gibi materyallerden üretilen kapılar da kullanıcıların beğenisine sunulur. Ahşap ürünlerde olduğu gibi laminant kapı fiyatları da ulaşılabilir düzeyde bir skalaya sahiptir. Modelleri birbirinden ayıran bir diğer nokta renkleridir. Gri, siyah, antrasit, beyaz, kırık beyaz kapı modelleri gibi birçok renk seçeneği kullanıcıların istedikleri dekorasyonu oluşturmalarını kolaylaştırır. Dayanıklı ve şık tasarıma sahip birçok kapı modeli arasında kıyaslama yapabilir ve sizin için ideal olan ürünü kolayca bulabilirsiniz.

İç Kapı Seçenekleri

Evin her bölümünde ihtiyaç duyulan ürünlerden bir tanesi olan kapıların tasarımları ve özellikleri kullanım alanına göre farklılık gösterebilir. Diğer eşyaların yanı sıra birbirleriyle de uyumlu olmaları beklenen iç kapı modelleri pek çok farklı dizayn seçeneğine sahiptir. Kullanıcıların beğenisini toplayan camlı iç kapı modelleri ışığı süzerek hoş bir ortam yaratmanıza yardımcı olur. Kapıların tasarımındaki cam bölümlerin oranı ve camın yoğunluğu da üründen ürüne farklılık gösterir. Bununla birlikte sürgülü kapı modelleri de alan yönetiminde istediğiniz sonuçları elde etmenizi sağlar. Balkon, mutfak, banyo kapı modelleri arasında camlı ve sürgülü seçenekleri bulabilirsiniz. Ev içi kapı fiyatları arasından bütçenize uygun ürünü dilediğiniz an sipariş edebilirsiniz.

Son dönemin öne çıkan ürünlerinden biri olan modern beyaz Lake iç kapı modelleri, sade ve estetik görünümleriyle evin çeşitli bölümlerinde kullanıma uygundur. Lake iç kapı modelleri ve fiyatları her kullanıcı için ideal seçenekler sunar. Modern tarzı kalite ile harmanlayan lüks iç kapı modelleri de salon, oda ve balkon için pek çok alternatife sahiptir. Kapıların diğer eşyalarla uyumunun yanı sıra ölçüleri de dikkat edilen bir diğer noktadır. Standart iç mekan kapı ölçüleri sunan ürünlere ek olarak özel olarak düzenlenen seçenekler de mevcuttur. Birçok renk, tasarım, boyut ve özellik sunan ev içi kapı modelleri ve fiyatları arasından ihtiyacınızı karşılayan ürünü bulabilir ve evinize yeni bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Dış Kapı Ürünleri

İç mekanlarda kullanılan kapılar için daha çok tasarım ön planda tutulurken, ev dış kapı modelleri için güvenlik konusu da dikkate alınır. Dış kapıların tasarım ve boyutları kullanıldığı alana göre şekillenir. Dış kapıların üretiminde sıklıkla demir materyali kullanılır. Buna ek olarak metal, çelik, ahşap gibi malzemelerden üretilen ürünleri de tercih edebilirsiniz. Düz bina giriş demir kapı modelleri uzun ömürlü ve güvenli kullanımlarıyla kullanıcılardan tam not almayı başarır. Bununla birlikte ahşap dış kapı renkleri de kişisel kullanım için ideal ürünün bulunmasını kolaylaştırır. Dış kapılarda aranan özelliklerden bir diğeri ise fotoselli olmalarıdır. Fotoselli kapı fiyatları, apartman dış kapı fiyatları ve hazır ev demir kapı fiyatları geniş bir skala sunarak istediğiniz ürüne hesaplı bir şekilde ulaşmanıza yardımcı olur.

Kapı Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

Evin dış ve iç mekanlarında kullanılan kapıların doğru seçilmesi hem kaliteli bir yaşam alanı oluşturma hem de dekorasyonu tamamlama konusunda oldukça önemlidir. Bu nedenle ürünler arasında seçim yaparken göz önünde bulundurulması gereken çeşitli hususlar mevcuttur. Doğru seçimi yapmak hem istediğiniz şıklığa hem de başarılı alan yönetimi yapmanıza yardımcı olur. Bununla birlikte karar aşamasında sıcaklık, gürültü kirliliği gibi noktaların dikkate alınması yılın her döneminde evinizde huzurlu bir ortam yaratmanızı sağlar. İç ve dış kapıların özelliklerini de bu kriterlere özen göstererek belirleyebilirsiniz. Seçiminizde doğru özellikleri aramanız alternatifler arasında kaybolmanızın da önüne geçer. İşte doğru kapı seçimi yapmak için dikkat edebileceğiniz noktalardan bazıları:

Kapı Fiyatları

Kapı fiyatları ürünlerin üretiminde tercih edilen malzeme ve özelliklere bağlı olarak belirlenir. Membran, MDF, plastik, tahta, PVC kaplama kapı fiyatları genel olarak diğer malzemelere oranla daha ulaşılabilir düzeydedir. Aynı zamanda salon, balkon, oda kapı fiyatları arasında boyut farklılıkları da dikkate alınır. Lüks oda kapı fiyatları gerek uzun kullanım ömrü gerekse estetik tasarımlarıyla kullanıcıların beklentilerini karşılamayı başarır. İç mekanlarda sıklıkla tercih edilen akordiyon kapıların kullanışlı yapılarına ek olarak avantajlı fiyat seçenekleri de kullanıcıların beğenisini toplar. Her bütçe için ideal alternatifler barındıran akordiyon kapı fiyatları arasından sizin için uygun olanı kolayca bulabilirsiniz. Dış kapı fiyatları da ev ve apartman gibi hangi alanda kullanıldığına bağlı olarak farklılık gösterir. Akakçe üzerinden en ucuz kapı fiyatlarına ulaşabilir ve istediğiniz ürünü dilediğiniz an sipariş edebilirsiniz.