Delta Kaykay

Delta Kaykay Fiyatları

17 farklı Delta Kaykay için fiyatlar listeleniyor.

Fiyatı Düşen Delta Kaykaylar

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • MarkasıDelta
 • Uzunluk60 cm
 • Uzunluk77 cm
 • Uzunluk84 cm
 • Uzunluk86 cm
 • TürüLongboard
 • TürüSkateboard
 • Taşıma Kapasitesi100 kg
 • Fiyatı0 - 500 TL
 • Fiyatı1.000 - 1.500 TL
 • Gövde MalzemesiTahta
 • Tüm Filtreler
Filtrele
Filtrele
 • MarkasıDelta
Fiyatı 0 - 500 TL 500 - 750 TL 750 - 1.000 TL 1.000 - 1.500 TL 1.500 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTürüTaşıma KapasitesiAğırlıkGenişlikUzunlukGövde MalzemesiTekerlek MalzemesiTekerlek SertliğiTekerlek BoyutuÜrün PuanıRenk
Temizle Ürünleri Gör (17)

Delta Boks Eldiveni Delta Masa Tenisi Raketi Delta Palet Delta Yüzücü Gözlüğü Delta Paten Delta Tenis Raketi Delta Masa Tenisi Masası Delta Masa Tenisi Topu Delta Tenis Topu Delta Bone Delta Badminton Raketi Delta Dart Tahtası

En Popüler Delta Kaykaylar

Delta Kaykay Sıkça Sorulan Sorular

Delta Kaykay

Delta kaykay ürünlerinde tek ya da çift taraflı desenler eğlenceli bir tasarıma sahiptir. Kendi zevkinize göre seveceğiniz tasarıma sahip bir kaykayı Delta markası altında kolaylıkla bulmanız mümkündür. Kaykaylarda genel olarak tekerlekler, tahta yani deck denilen bölüm, rulmanlar, somunlar ve dingiller bulunur. Tekerlek kalitesi ve malzemesi konforlu bir sürüş için önem taşır. Marka tarafından tasarlanan kaykaylar kemik ya da silikon tekerli olarak piyasaya sürülür. Farklı boyutlarda ve sertlikteki tekerleklerle üretilen kaykay çeşitleri yüksek performans için idealdir. İki ya da dört tekerlekli modeller ile kaykayı kolaylıkla hareket ettirip kontrol altına alabilirsiniz. Sağlamlık, dengeli sürüş için uygun koşullar ve manevra kabiliyeti Delta kaykayların en dikkat çekici özelliklerindendir. Deck kısmı ise modele göre değişmekle beraber çoğunlukla ahşaptan yapılmaktadır. Kalitesi yüksek malzemelerden imal edilen kaykay modelleri hafif olmasına rağmen son derece dayanıklıdır.

Maksimum Sürüş Keyfi Sunan Delta Kaykaylar

Kaykay kaymayı sevenler için konforlu, özgür ve güvenli sürüş keyfi sunan Delta kaykay çeşitleri birbirinden farklı tasarımları ile karşınıza çıkar. Deck tasarımları açısından kategoride birçok kaykay modeli bulmanız ve kendi stilinize en uygun seçimi yapmanız mümkündür. Delta silikon teker kaykay modellerinde şeffaf tekerlekler son derece sağlam ve hareket kabiliyeti yüksek ürünlerdir. Ayrıca Delta kemik kaykay çeşitlerinin de kullanıcılardan son derece olumlu geri bildirimler aldığı ve rahat bir sürüş imkanı sunduğu belirtilebilir. İki türdeki tekerlekler de kullanıcı ve kullanım yerlerine de bağlı olarak uygun bir sertlikte üretilir.
Delta markası altında satışa sunulan kaykay modelleri temelde iki türe ayrılır. Bunlardan biri çoğunlukla 14 yaş üzeri kullanıcılar için uygunluk gösteren iki tekerlekli waveboard stili kaykaylardır. Waveboard modellerinde ayakları yere temas etmeden ürün hareket ettirilir ve denge açısından biraz daha zorlu kaykay çeşitleridir. Skateboard kaykay modelleri ise dört tekerleklidir ve ağırlıklı olarak 10-14 yaş arası için idealdir. Tekerlek boyutlarına göre de kaykay çeşitleri mevcuttur. Kullanım amacınıza ve kişisel özelliklerinize, stilinize göre büyük ya da daha küçük tekerlekli kaykayları tercih edebilirsiniz. Ayrıca zımparalı kaykaylar kaykaycıların ürün üzerinde kaymadan durabilmelerine destek oldukları için çok popülerdir. Kaykay fiyatları için indirimler Akakçe’de güncel olarak listelenir. Siz de avantajlı koşullarla kaykay sahibi olabilirsiniz.

Delta Kaykay Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

En iyi sürüş performansı için göz önüne almanız gereken bazı kriterler bulunur. Delta kaykaylar farklı özelliklere sahiptir ve değişik tasarımlarla satışa sunulur. Kaykay seçerken öncelikle kullanım yerinizi, amacınızı ve kendi kişisel becerilerinizi dikkate almanızda büyük fayda vardır. Dengeniz iyiyse ve hız yapmayı seviyorsanız özellikle 14 yaş üzeri için üretilen Delta 2 tekerlekli kaykay modellerine yönelebilirsiniz. 2 tekerlekli kaykay kullanmak için önceden kaykay kayma tecrübeniz olması avantajlıdır. Kaykaya yeni başlıyorsanız ya da henüz pek tecrübeli değilseniz denge açısından daha pratik bir kullanım sunan Delta 4 tekerlekli kaykay seçenekleri sizin için uygun olabilir.
Delta model kaykaylar tekerlek boyutu ve materyali açısından da seçenek sunar. Hız yapmayı tercih ediyor, hatta daha bozuk ve taşlı yollarda kaykay sürmek istiyorsanız büyük tekerlekli modeller daha iyidir. Küçük çaptaki tekerleklerin ise kaykayı yere daha yakın tutması nedeniyle az çabayla daha çabuk hızlanma ve bazı artistik hareketleri yapmada yardımcı olma gibi avantajları bulunur. Hızlı dönüşler yapmak için sert tekerlekler makulken, daha keskin dönüşlerde ise yumuşak tekerlekler kullanıcıya iyi bir destek sağlayabilir. Kaykay sürme esnasında ayak bastığınız yerin zımparalı olması ise en önemli unsurlar arasındadır. Böylece ayağınızın kayma olasılığı minimum seviyeye iner.

Delta Kaykay Çeşitlerini Kullanmanın Avantajları

Delta spor kaykay ürünlerinin kaykay tutkunlarına ve bu spora yeni başlayanlara sunabileceği birçok avantaj bulunur. “Delta kaykay iyi mi?” sorusu profesyonel ve amatör düzeyde olan birçok kaykaycı tarafından yöneltilir. Delta kaykaylar hakkında öne çıkan bazı artı özellikler şunlardır:

Delta Kaykayları Hakkında Kullanıcı Yorumları

“Delta kaykay nasıl?” sorusuna yanıt almak için kullanıcıların birebir deneyimlerini paylaştıkları yorum sayfalarına göz atılabilir. Delta kaykay yorum sayfaları incelendiğinde hem profesyonel hem amatör düzeyde kaykay kayan birçok kişinin markanın ürünlerini tavsiye ettikleri görülür. Kaykay kaymaya yeni başlayan kişiler bile uygun modeli satın almışlarsa daha ilk andan itibaren rahat hissettiklerini ifade etmektedir. Silikon ve kemik tekerlekler hakkında da çok sayıda olumlu yorum paylaşılır. Markanın iki türdeki tekerlekleri de genel itibarıyla sağlamlıkları ve sürüşü kolaylaştırmaları nedeniyle olumlu yorum alır.
Kaykayların ayaklarının altından kaymadığını belirten ve bu açıdan zımparalı modelleri tavsiye ettiğini belirten çok sayıda kullanıcı vardır. Güven hissi aynı zamanda sürüş konforunu ve zevkini artıran unsurlar arasında gösterilir. Uzun yol yapmayı sevenler daha çok büyük tekerlekli kaykaylardan memnun kalırken teknik kullanım içinse küçük tekerlekli modellere yönelenlerin sayısı fazladır. Kaykay fiyatları Delta ise fiyat-performans kıyaslaması yapan çoğu kullanıcı tarafından çok kazançlı bulunur. Ayrıca Delta kaykay modellerini daha uygun fiyatlarla satın almak isterseniz şahane cuma indirimlerinden faydalanabilirsiniz.

Delta Kaykaylarında Büyük Fiyat İndirimleri

Kaykay Delta modelleri için o anki en ucuz satıcı fiyatları güncel olarak sitede listelenir. Anlık olarak sürekli biçimde istediğiniz kaykay modeli için indirim fırsatlarını takip etmeniz mümkündür. Kampanya dönemlerinde büyük orandaki indirimlerden yararlanarak arzu ettiğiniz stilde kaliteli, fonksiyonel ve şık tasarımlı bir kaykaya sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda anlık bildirimler ile kampanyaları kaçırmadan en uygun fiyatları yakalayabilir, alışverişinizi çok karlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
İki tekerlekli waveboard, dört tekerlekli skateboard tasarımları ile kaykay sevenlerle buluşan Delta markası, yüksek standartlardaki ürün kalitesi ile geniş bir kullanıcı kesiminin favorileri arasındadır. Delta kaykay fiyatları ise ürünün kaç tekerlekli olduğuna, tekerlek ve ürünün genelinde kullanılan malzemelere, deck tasarımına ve teknik özelliklerine göre değişebilir. Siz de Akakçe kampanya bildirimleri sayesinde en ucuz fiyat fırsatlarını değerlendirerek istediğiniz kaykayı satın alabilirsiniz. Ayrıca paten modelleri için de ilgili kategoride kampanyalı fiyat seçenekleri sunulur.