Magicsand Kedi Kumu

Magicsand Kedi Kumu Fiyatları

70 farklı Magicsand Kedi Kumu için fiyatlar listeleniyor.

lt En Ucuz Magicsand Kedi Kumları

Tümü

ÇOK SATANLAR ltEN UCUZ EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT DİĞER EN YÜKSEK PUANEN YENİLER

 • MarkasıMagicsand
 • Miktar10 lt
 • Miktar20 lt
 • Miktar40 lt
 • Tane Yapısıİnce Taneli
 • Tane YapısıKalın Taneli
 • ÖzelliklerTopaklanan
 • ÖzelliklerAktif Karbonlu
 • Koku TürüLavanta
 • Koku TürüPudra
 • Koku TürüSabun
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 3 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • MarkasıMagicsand
Fiyatı 0 - 100 TL 100 - 150 TL 150 - 250 TL 250 - 500 TL 500 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerKoku TürüMiktarTürüKoku SeçeneğiTane YapısıÜrün PuanıSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (70)

Kedi Maması Kedi Taşıma Çantası Kedi Tırmalama Kedi Tuvaleti Kedi Mama Kabı Kedi Vitamini Kedi Evi Kedi Yatağı Kedi & Köpek Solüsyonları Vancat Kedi Kumu Less Trail Kedi Kumu Proline Kedi Kumu

En Popüler Magicsand Kedi Kumları

Magicsand Kedi Kumu Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Magicsand Kedi Kumu Sıkça Sorulan Sorular

Magicsand Kedi Kumu

Magicsand kedi kumu çeşitleri kedinizin tuvalet ihtiyacını en sağlıklı ve temiz şekilde karşılamayı amaçlar. Magicsand kedi kumları %100 doğal bentonitten elde edilen ince ve kalın taneli formlardan oluşur. Aloe vera, lavanta, çiçek ve vanilya kokuları dahil birbirinden farklı doğal parfüm kokuları ile sizlere sunulur. Magicsand kedi kumu kusursuz topaklanma özelliği ile sıvıları anında içine çeker. Hızlı emilim avantajı sayesinde koku oluşumunun da önüne geçilir. Magicsand kedi kumu hipoalerjenik özellikler sunarak bakteri ve mantar gibi kedi sağlığına zararlı olan mikroorganizma oluşumunun önüne geçmeyi hedefler. Hayvanseverlerin ilk tercihlerinden biri olmaya aday olan Magicsand kedi kumu temizlik kolaylığı sunarak dikkatleri üzerine çekmeyi başarır. Topaklanma özelliği sayesinde Magicsand kedi kumu kolayca temizlenerek sizlere zaman kazandırır. Hoş kokular yayma özelliği ise evinizin kötü kokulardan arındırılmasına olanak tanır. Akakçe ile Magicsand kedi kumu çeşitlerini ve fiyat aralıklarını inceleyebilirsiniz.

Magicsand Kedi Kumu Çeşitleri

Magicsand kedi kumları hem koku hem de yapı bakımından farklı seçeneklere sahiptir. Kum tercihinde bulunurken kedinizin tuvalet alışkanlıklarını göz önüne almak faydalı olabilir. Magicsand kalın, ince taneli kedi kumu çeşitleri arasından tüylü dostunuzun tercihlerine uygun bir seçimde bulunabilirsiniz. İnce taneli Magicsand kedi kumu çeşitleri doğal bentonit malzemesinden üretilir. İnce yapısı sayesinde topaklanma oranı daha yüksektir. Magicsand kedi kumu ince taneli yapısı sıvı ile temas ettiği an kendini toparlar. Böylece etrafa koku yayılmasının da önüne geçer. Magicsand kedi kumu ince taneli yapıları sayesinde kedilerin patilerine yapışmaz.

Magicsand kedi kumu yorum ve değerlendirmeleri kalın tanecikli olanları da öne çıkarır. Kalın taneli Magicsand kedi kumu hızlı emilim özelliğine sahiptir. İnce ve kalın taneli seçenekler arasında temizlik ya da hijyen açısından bir fark yoktur. Ancak bu noktada kedinizin hangisini seveceğini göz önünde bulundurabilirsiniz. Patili dostunuzun tuvalet alanını sevmesi düzenli ve temiz bir rutin oluşturması açısından önemlidir. Magicsand kedi kumu ince ve kalın taneli çeşitleri kedinize test ettirerek bulabilirsiniz. Belirli bir zamandan sonra kediler sadece sevdikleri kumlara tuvaletlerini yapma eğilimi gösterir. Magicsand kedi kumu çeşitleri ve doğal kokuları ile ev ortamında temiz bir tuvalet alanı yaratmak mümkün hale gelir.

Magicsand Kedi Kumu Özellikleri

Magicsand kedi kumları hızlı emilim özellikleri ile hayvanseverlerin ilk tercihlerden biri olmayı başarır. Kum, mama ya da kedi oyuncakları tüylü dostunuzun kendine ait bir alan oluşturmasına izin verir. Tuvalet alanı ise iç alanlarda en önemli etkenler arasında yer alır. Kedilerin kumlarını sevmesi günlük rutinlerinde rahat ve huzurlu olmaları açısından önemlidir. Bu noktada Magicsand kedi kumu çeşitleri doğal ve hijyen sağlayan özelliklerden oluşur. Magicsand kedi kumu canlıların sağlığı için kimyasal maddelerden arındırılır. İçeriğinde %100 doğal bentonit kullanılması hem sizin hem de kedinizin sağlığını korur. Magicsand kedi kumu özellikleri minimum tozlanma oranı ile öne çıkar. Kediler tuvaletlerini yaptıktan sonra saklama ya da gömme alışkanlığına sahiptir. Dolayısıyla etrafa kum saçılması ya da toz çıkması kaçınılmaz olur. Magicsand kedi kumu üretiminde özel teknikler kullanılarak ortaya çıkan toz miktarının minimum seviyeye inmesi amaçlanır.

Magicsand kedi kumu etrafa hoş kokular yayan özel bileşenler içerir. Sıvı ile temas ettiğinde kötü kokular yerine aloe vera, çiçek, lavanta, çam gibi kokular yayılabilir. Diğer koku seçenekleri arasında ise sabun, çilek ve vanilya yer alır. Kokuya karşı duyarlı olan kediler için kokusuz Magicsand kedi kumu seçenekleri bulmak da mümkündür. Magicsand kedi kumu özel bileşenleri bakteri oluşumunun önüne geçen özellikler sunar. Böylece kediniz için sağlıklı bir tuvalet ortamı oluşturulur. Özel ambalaj sistemleriyle üretilen kumlar ihtiyaca yönelik alışveriş yapılmasını kolaylaştırır. Magicsand kedi kumu 20, 10 lt seçenekleri arasından tercihinize göre seçim yapabilir, sorunsuz alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz. Magicsand güvencesi ile üretilen kum çeşitleri hem sizin hem de kedinizin favorisi olmaya adaydır.

Magicsand Kedi Kumu Kullanım Avantajları

Magicsand kedi kumu kullananlar temizlik ve kullanım avantajları ile kolaylık sağlar. Magicsand kedi kumları ile gelen avantajlar arasında şunlar öne çıkar:

Magicsand kumlarının kullanım talimatları ise oldukça kolaydır. İlk aşamada kedinizin tuvalet kabını yaklaşık 7 cm yüksekliğe kadar kum ile doldurmanız yeterli olur. Bu noktadan sonra temizlik kriterlerine dikkat etmeniz kedinizin sağlığı açısından önem teşkil eder. Topaklaşan bölgeleri günlük olarak temizlemeniz ve ardından çöpe atmanız önerilir. Tuvalete atılan kumlar giderlerin tıkanmasına neden olabilir. Bu nedenle kirli kumların mutlaka çöpe atılması tavsiye edilir. Temizlik işlemi için kedi kumu küreği gibi aksesuarlardan yardım alabilirsiniz. Temizlikten sonra eksilen kum kadar ilave yapmanız kedinizin tuvalet alanını korumak için gereklidir. Kum kabını tamamen temizlemek için ayda 1 ya da iki kere boşaltabilir, yıkayabilir ve yeniden kumla doldurabilirsiniz.

Magicsand Kedi Kumu Fiyatları

Magicsand kedi kumları doğal yapıları ve kullanım kolaylığı sunan özellikleri ile hayvanseverlerin ilgisini çekmeye devam eder. Mama, kum, oyuncak ya da kedi yatağı fiyatları tüylü dostlarınız için kazançlı alışveriş deneyiminde bulunmanıza izin verir. Magicsand markası uygun fiyat aralıkları belirleyerek her bütçeden hayvansevere hitap etmeyi amaçlar. Magicsand kedi kumu en ucuz fiyat seçeneklerini keşfederek alışverişinizde ekstra kazanç elde edebilirsiniz. Fiyat aralıkları ürünlerin koku, gramaj ya da diğer özelliklerine göre farklılıklar gösterebilir. Magicsand 5 ile 10 litre arasında değişen kum paketleri uygun fiyat aralıkları sunar. Magicsand kedi kumu 20 litre en ucuz fiyat seçeneklerinden birini oluşturarak dikkat çeker. Yüksek gramajı sayesinde uzun süre kullanım avantajına sahiptir. Aloe vera, doğa, çam, vanilya ya da sabun koku seçenekleri ise bütçe dostu fiyat aralıkları sunar. Magicsand kedi kumu alışverişi fiyat performans açısından yüksek verim almanızı amaçlar. Akakçe üzerinden inceleyebileceğiniz Magicsand kedi kumu çeşitlerinin fiyat aralıklarını birbiri ile karşılaştırabilir, en uygun olanları kolaylıkla keşfedebilirsiniz.