Corsair Klavye

Corsair Klavye Fiyatları

12 farklı Corsair Klavye için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • MarkasıCorsair
 • TürüMekanik
 • TürüMekanik Hisli
 • Switch TürüBlue
 • Switch TürüRed
 • BağlantıKablolu
 • BağlantıKablosuz
 • Fiyatı0 - 500 TL
 • Fiyatı500 - 750 TL
 • Tuş DizilimiQ
 • Tuş DizilimiF
Filtrele
Filtrele
 • MarkasıCorsair
Fiyatı 0 - 500 TL 500 - 750 TL 750 - 1.000 TL 1.000 - 1.500 TL 1.500 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTümünü GösterArayüzTuş DizilimiBağlantıTürüGenişlikPil TipiTuş ÖmrüAğırlıkKablo UzunluğuYükseklikDerinlikSwitch TürüÜrün PuanıSatıcıRenk
Temizle Ürünleri Gör (12)

Mouse Kulaklık Klavye Mouse Seti Mouse Pad Hoparlör Kesintisiz Güç Kaynağı Webcam Harddisk Kutusu Grafik Tablet Redragon Klavye Logitech Klavye SteelSeries Klavye

En Popüler Corsair Klavyeler

Corsair Klavye

Bilgisayarların temel donanım araçlarından biri olan klavye, bilgisayar kullanımında olmazsa olmaz parçalardandır. Gelişen teknoloji ile birlikte değişen ihtiyaçlara hitap eden farklı klavye çeşitleri üretilmeye başlanır. Bunlardan biri de özellikle bilgisayar oyuncularının gözdesi olan mekanik klavye seçenekleridir. Mekanik klavye konusunda çok başarılı ürünlere imza atan Corsair klavye, özellikle bilgisayar oyunu oynamayı seven kullanıcılar tarafından memnuniyetle kullanılır. Marka, ışıklandırma ile şık bir görüntü oluşturmak isteyen kullanıcılar için LED sistemi kullanır. Her bir anahtarın farklı renk ışıkla aydınlatılabilmesini sağlayan ve RGB teknolojisiyle üretilen özelleştirilebilir klavyeler sunar. Klavye Corsair; LED aydınlatmasını özelleştirmek için kullanılan yazılım paketine sahiptir. Bu yazılım yalnızca aydınlatmayı özelleştirmek için değil, aynı zamanda klavyeye kısayol tuşları tanımlamak için de kullanılabilir. Burada profiller sekmesi üzerinden, klavye için bir profil özelleştirebilir; eylemler sekmesi üzerinden ise klavye kısayollarını tanımlayarak sıkça kullandığınız noktalara kolayca erişim sağlayabilirsiniz. Ayrıca buradaki ışık sekmesi ışık efektleri yaratma imkanı sağlarken ayarlar sekmesi ise kişisel program ayarlarını düzenlemeyi sağlar.

Corsair Klavye Çeşitleri Nelerdir?

Akıcı bir oyun deneyimi yaşamak için klavyenin çeşidi çok önemlidir. Gaming klavyenin ihtiyaçlarınıza uygun ve kaliteli olması, oyun deneyiminizde ciddi farklılıklar oluşturur. Bu sebeple, ön plana çıkan klavye çeşitlerini bilmenizde yarar vardır. Corsair klavyeler, kullanıcıların farklı ihtiyaçlarına yönelik olarak farklı türlerde üretilir. Genel anlamda oyuncu klavyeleri; membran, meka membran ve mekanik klavye olmak üzere üç ana gruba ayrılır. Uygun fiyatlı ürün arayanların tercih ettiği membran modeller uzun saatler bilgisayar başında oynuyorsanız performans açısından yeterli olmayabilir. Kalite ve performans anlamında uzun süre sorunsuz oynamanızı sağlayan meka membran klavyeler ise yarı mekanik olma özelliği taşır. Bu ürünler, membran klavyeden farklı olarak mekanik klavye hissiyatı verir ancak tam olarak mekanik olma özelliği taşımaz. Kalite, dayanıklılık ve performans anlamında ihtiyaçları karşılayan klavye türü ise mekanik klavyedir. Corsair oyuncu klavyesi seçeneklerini incelerken bu çeşitler aklınızda olmalıdır. Ayrıca, mekanik klavye Corsair seçenekleri, geceleri tuşları görmenizi sağlayan ve odayı aydınlatan şık aydınlatma teknolojisine sahiptir. Corsair RGB klavye olarak da adı geçen bu modellerin, kablolu ve kablosuz seçenekleri mevcuttur.

Corsair Klavye Özellikleri

Corsair klavyelerin sıkça tercih edilmesinin sebebi; fonksiyonel ve tasarımsal özellikleridir. Gelişen teknoloji ile birlikte, ürünlerine sürekli yeni özellikler katan firma, müşterilerin takdirini kazanır. Corsair mekanik klavye denince akla gelen özellikler şunlardır;

Corsair klavye modelleri oyun sırasında ihtiyaç duyabileceğiniz tepki süresi, aynı anda birkaç tuşa basma gibi önemli ihtiyaçları karşılar. Markanın sunduğu bütün bu özellikleri inceleyerek kullanımınıza uygun modeli kolayca belirleyebilir, seçiminizi tamamlayabilirsiniz.

Corsair Klavye Nasıl Seçilir ve Nasıl Kullanılır?

Klavye seçiminde ön plana çıkan bazı püf noktalar vardır. Siz de klavye satın alırken bu noktalara dikkat ederseniz, aldığınız üründen maksimum verim elde edebilirsiniz. Öncelikle klavye yazılım paketinin güçlü olması gerekir. İstenen ayarlar ve fonksiyonların sağlanabilmesi için klavyenin özelleştirilebilir olması çok önemlidir. Bu anlamda oldukça güçlü ve donanımlı bir yazılım sunan Corsair klavye mekanik, aydınlatmadan kısayol tuşlarına kadar, klavyenizi kendinize göre özelleştirmenize olanak tanır. Kendiniz profil oluşturmak ile uğraşmak istemezseniz, daha önce kullanıcılar tarafından oluşturulan hazır profilleri de kullanabilirsiniz. Bunun yanında, bir mekanik klavyeden beklenen özellik, tuşların düşük tepki süresine sahip olmasıdır. Düşük tepki sürelerine sahip olan ürünleri tercih ederseniz, oyunlarda başarılı olabilirsiniz. Genellikle siyah renkte satışa sunulan bu ürünler, nadir de olsa beyaz renkte de üretilir. Klasik siyah renk klavyelerden sıkıldıysanız Corsair beyaz klavye seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Corsair mekanik klavye modelleri; güçlü yazılımları ile dikkat çeker. Bu ürünleri, yazılım paketi üzerinden kısayol tuşları ekleyerek ve kendinize bir profil özelleştirerek rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Corsair Klavye Fiyat Aralıkları

Klavye seçiminde fonksiyonel özellikler ne kadar önemliyse ürünün fiyatı da o kadar önemlidir. Klavye satın alırken fiyat araştırması yapmak gerekir. Önceden bütçe belirlemesi yapmak, kendi bütçenizi aşan ürünlerle vakit kaybetmeden doğrudan istediğiniz fiyatlara yönelmenizi sağlar. Standart klavye işlevlerinden çok daha fazlasını sunan mekanik klavyelerin fiyatları diğer modellere göre değişiklik gösterebilir. Oyun esnasında bir klavyeden beklenen tüm özellikleri sağlayan Corsair gaming klavye, şık tasarımı ile göz kamaştırırken kullanım esnasında ergonomik özelliğiyle bileklerinizi yormaz. Klasik klavye seçeneklerinden farklı olarak aynı anda 3 - 4 tuşa basıldığında bile hepsini algılama özelliği olarak bilinen anti-ghosting fonksiyonuna sahiptir. Corsair mekanik klavye fiyatları belirlenirken bu tarz fonksiyonel özellikler göz önünde bulundurulur. Görünümleriyle de göz kamaştıran klavyeler, kişiselleştirilebilir aydınlatma sistemleri ve modern dış tasarımları ile de dikkat çeker. Corsair klavye fiyat belirleme konusunda etkili olan bir diğer özellik de aydınlatmadır. Oyundaki farklı tuş grupları için farklı renkte ışıklandırmalar seçmek daha iyi kontrol sağlayabilir, bu sayede oyun motivasyonu yükselebilir. Ayrıca, bilgisayar depolama kapasitesini artırmak için harici harddisk fiyat seçeneklerini de inceleyebilirsiniz.

Corsair Klavye Seçenekleri Akakçe’de

Kaliteli ve uzun ömürlü kullanım imkanı sunan Corsair klavyeler, bilgisayar oyuncuları tarafından en çok tercih edilen markalardan biridir. Oyun oynarken gerekli olan bir diğer araçta kulaklıktır. Corsair kulaklık seçeneklerine göz atarak oyun deneyimini yükseltebilirsiniz. Gaming klavye konusunda kendini kanıtlamayı ve müşteri takdirini kazanmayı başaran firma, sizlerin ihtiyaçlarıyla taleplerine göre her geçen gün kendini geliştirmeye devam eder. Ürüne eklenen her yeni özellikle birlikte, ürünün fiyatı da belirli bir oranda artar. Bu sebeple farklı fiyatlara sahip olan klavye seçenekleri arasından seçim yapmak uygun olabilir. Hem istenen özelliklere sahip hem de bütçeye en uygun ürüne ulaşabilmek için detaylı bir fiyat karşılaştırması yapmak son derece önemlidir. Corsair klavye Türkiye modellerini Akakçe üzerinden listeleyebilir, tek bir yerden tüm Corsair klavye fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Ayrıca Corsair klavye modelleri daha uygun fiyata satın almak isterseniz efsane cuma indirimlerini Akakçe'den takip ederek sahip olabilirsiniz.