Regal Klima

Regal Klima Fiyatları

17 farklı Regal Klima için fiyatlar listeleniyor.

Arama Takip Listem Sepetim
Baymak Klima Vestel Klima Mitsubishi Klima Arçelik Klima Samsung Klima Beko Klima

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

12.000 BTU ve civarı18.000 BTU ve civarı24.000 BTU ve civarıA+++A++Duvar Tipi (Split)Salon Tipi0 - 8.000 TL 8.000 - 12.000 TL İnverterSatıcı Marka (1)
Filtrele

Seçili Özellikler:Markası: Regal Kaydet

Fiyatı
- 0 - 8.000 TL8.000 - 12.000 TL12.000 - 16.000 TL16.000 - 20.000 TL20.000 TL üstü
Markası Regal Özellikler Tipi BTU Değeri Gaz Tipi Isıtma Enerji Sınıfı SatıcıToplam 132 satıcı. Renk Soğutma Enerji Sınıfı

24000 BTU KlimaRegal TermosifonRegal TelevizyonRegal BuzdolabıRegal Çamaşır MakinesiRegal Derin DondurucuRegal Bulaşık MakinesiRegal Çamaşır Kurutma Makinesi

En Popüler Regal Klimalar
Bunlara Da Bakabilirsiniz

Regal Klima Yorumları ve Önerileri

Regal Klima Sıkça Sorulan Sorular

Regal Klima

Beyaz eşya konusunda kalitesini kanıtlamış olan Regal; hava iklimlendirme, soğutma ve ısıtma sistemlerindeki başarısıyla da kullanıcıyı memnun eder. Son teknolojik sistemlerin pek çoğunu klima modellerinde kullanan marka, kullanıcıların talep ve beklentilerine karşılık vermeyi başarır. Hem tasarım hem de fonksiyonel kullanım açısından ihtiyaçlara yönelik şekilde tasarlanan Regal klima modelleri, gerek ev gerekse de iş yeri gibi tüm yaşam alanlarında kullanılabilir. Duvar tipi, kaset tipi ve salon tipi gibi çeşitli tasarım ve özelliklerde tasarlanan ürün modelleri, tüm yaşam alanlarının gereksinimleri göz önünde bulundurularak hazırlanır. Regal 12000, 18000, 24000 BTU inverter klima modelleri, sahip oldukları farklı kapasiteler sayesinde büyük ve küçük hacimlere sahip alanları ısıtmada ve soğutmada etkilidir. Regal klima yorumları ve puanlamaları inceleyerek klima satın almak istediğiniz alan için nasıl bir ürün tercih etmeniz gerektiği hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. En ucuz klima fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak ve bütçenize uygun olan ürünler hakkında araştırma yapmak için dilerseniz Akakçe’nin elektronik ana kategorisinin klima alt kategorisinde bulabileceğiniz Regal klima bölümüne göz atabilirsiniz. Regal 7000, 9000, 12000, 18000, 24000 BTU klima fiyatları, ürünlerin sahip oldukları kapasiteye ve özelliklere göre farklı aralıklarda satışa sunulur.

Regal Klima Modelleri

Kullanılan her alanda şık bir görünüm ve verimli bir kullanım sunan Regal klima modelleri, pek çok kişi tarafından hem ısıtma hem de soğutma işlevleri için tercih edilir. Regal inverter klima modelleri, yaşam alanları göz önünde bulundurularak tasarlandığından pek çok farklı şekilde satışa sunulur. Ev için duvar tipi ürünler tasarlanırken iş yeri, ofis ve toplantı salonu gibi alanlar içinse kaset tipi ya da salon tipi klima modelleri üretilir. Regal 12000, 18000, 24000 BTU klima yorumlarını inceleyerek ve yaşam alanlarınızı düşünerek sizin için hem tasarım hem de özellik olarak en uygun olan ürünü daha kolay bulabilirsiniz. Regal salon tipi klima modelleri, yüksek kapasitelere sahip olduğundan alanı hızlı bir şekilde soğutur ve ısıtır.
Bireylerin yaşam kalitelerini artıran ve hem sıcak hem de soğuk mevsimlerde günlük hayatı daha keyifli hale getiren duvar tipi klima modelleri, evin her odasında tercih edilebilir. Yatak odası, oturma odası, salon, mutfak ya da çalışma odası gibi pek çok alanda kullanabileceğiniz ürünler; duvara monte edilme özellikleri sayesinde ortamda kalabalık oluşmasına neden olmaz. Minimalist tasarımlara sahip olan duvar tipi klima modelleri, kullanılan alanın dekorasyonunda absürt bir görüntü oluşmasını da engeller. Özellikle iş yerlerinde sıklıkla tercih edilen kaset klimalar, tavana gömülü şekilde montelendiğinden herhangi bir alan sorunu yaşanmaz. Tek bir ürün ile birden fazla odanın ısıtma ve soğutma işlemlerini yerini getiren kaset tipi ürünlerin kullanımı da son derece pratiktir.

Regal Klimaların Sunduğu Avantajlar

Yaz aylarını serin kış mevsimini ise sıcacık geçirmenize olanak sağlayan Regal 12'lik klima modelleri ile Regal 9’luk 18'lik, 24'lük klima modelleri, yaşam alanlarınıza konfor ve keyif katar. Hava iklimlendirme sistemlerini ürünlerinde başarı ile kullanan Regal, tasarladığı klima modelleri ile üstün performans sergiler. Regal klima, özellikleri ve modern tasarımı ile kullanıcının gün içinde rahatını maksimize eder. Regal klimaların hem kullanıcıya hem de çevreye sağladığı avantajlar şunlardır:

Üstün Performans Sağlayan Regal Klima Çeşitleri

Gelişmiş filtre detayları sayesinde üstün performans sergileyen Regal ION klima modelleri; ortamda bulunan zararlı bakteri ve tozları temizler, daha ferah bir şekilde nefes almaya olanak sağlar. Regal klima modellerinde bulunan filtreleri belli aralıklar ile temizleyerek ürünlerin içerisinde meydana gelen kötü kokuların oluşmasını engelleyebilirsiniz. Duvar tipi klima modellerinin havayı temizleme ve kötü koku oluşumunu engelleme özelliği; ürünlerin özellikle kamuya açık olan okul, hastane ve diğer kuruluşlarda tercih edilmesini sağlar.
Dış ünite sessiz çalışma modu sayesinde kullanıcılardan tam puan alan Regal klima modelleri, gürültü kirliliğinin önüne geçer. Özellikle iş yeri, ofis ya da diğer çalışma alanlarında dikkat dağınıklığı yaşanmasının önüne geçen klima modelleri, daha konforlu bir ortamda çalışma imkanı sunar. Regal klima kullanıcı yorumlarını okuyarak ürünlerin sunduğu avantajlar hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Regal inverter klima 12000 18000 BTU A++ yorumlarını gözden geçirerek ürünlerin yaşam alanlarınız için ideal özelliklere sahip olup olmadıklarını öğrenebilirsiniz.

Regal Klima Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Satın aldığınız klimadan verim almak ve sizin için uygun olup olmadığını öğrenmek için dilerseniz hem kullanıcı yorumlarını okuyabilir hem de ürün özelliklerini inceleyebilirsiniz. Klima alırken ürünün enerji tüketiminden kapasitesine kadar pek çok niteliğini göz önünde bulundurmalısınız. Doğru bir klima almak için dikkat edilmesi gerekenler şunlardır:

Regal Klima Fiyatları

Dünyanın hemen her yerinde hem ısıtma hem de soğutma için kullanılan klima modelleri, gelişen teknolojik sistemler sayesinde hayatı daha konforlu bir boyuta taşır. İklimlendirme konusunda başarısını ve kalitesini kanıtlayan Regal klima modelleri, birbirinden farklı tasarımda ve kapasitede üretilir. Regal klima fiyatları, ürünlerin sahip oldukları özelliklere ve kapasiteye göre çeşitli aralıklarda satışa sunulur. Regal 9000, 12000, 18000, 24000 BTU İnverter klima fiyatlarını inceleyerek bütçenize ve klima kullanmak istediğiniz alana uygun bir ürün tercih edebilirsiniz. Regal klima fiyat listesine bakıldığında Regal salon tipi klima fiyatlarının daha yüksek aralıklarda satışa sunulduğu görülür.
Regal 12’lik, 18'lik, 24’lük klima fiyatları ve kampanyaları hakkında daha fazla bilgi almak için kategoriyi inceleyebilirsiniz. Regal 12000 BTU klima en ucuz modellere kısa sürede ulaşmak için dilerseniz Akakçe’nin filtrelemelerini değerlendirebilirsiniz. Regal 12'lik inverter klima fiyatları ideal aralıklarda yer aldığından pek çok farklı bütçeye sahip kullanıcı kitlesi tarafından tercih edilir. Halihazırda bulunan klimanız için ihtiyaç duymanız halinde dilerseniz klima yedek parça kategorisini ziyaret edebilirsiniz.