Bosch Klima

Bosch Klima Fiyatları

156 farklı Bosch Klima için fiyatlar listeleniyor.

Fiyatı Düşen Bosch Klimalar

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • MarkasıBosch
 • BTU Değeri12.000 BTU ve civarı
 • BTU Değeri18.000 BTU ve civarı
 • BTU Değeri24.000 BTU ve civarı
 • TipiDuvar Tipi (Split)
 • TipiSalon Tipi
 • Özelliklerİnverter
 • Isıtma Enerji SınıfıA+++
 • Isıtma Enerji SınıfıA++
 • Enerji SınıfıA+++
 • Enerji SınıfıA++
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 7 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • MarkasıBosch
Fiyatı 0 - 20.000 TL 20.000 - 30.000 TL 30.000 - 40.000 TL 40.000 - 50.000 TL 50.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTümünü GösterTipiBTU DeğeriSes SeviyesiGaz TipiIsıtma Enerji SınıfıSoğutma Yıllık TüketimIsıtma Yıllık TüketimÜrün PuanıRenkEnerji SınıfıSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (156)

24'lük Klima Portatif Klima Fiyatları Bosch Isıtıcı Bosch Kombi Bosch Termostat Bosch Termosifon Bosch Kombi Yedek Parça Bosch Ani Su Isıtıcı Bosch Isıtıcı Yedek Parça ve Aksesuar Bosch Çamaşır Kurutma Makinesi Bosch Şarjlı Süpürge Bosch Buzdolabı

En Popüler Bosch Klimalar

Bosch Klima Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Bosch Klima Sıkça Sorulan Sorular

Bosch Klima

Ortamların havasını değiştirmek için tercih edilen klimalar, farklı mevsimlerde konfor sağlayan özellikleriyle günümüzde yaygın bir kullanıma sahiptir. Ürettiği teknolojik ürünlerle dünya çapında tanınan bir marka olan Bosch klima çeşitleriyle de farklı beklentilere sahip olan kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamayı hedefler. Marka ileri teknoloji ışığında geliştirdiği klima modellerini ekstra konfor ve rahatlık sağlamak için üstün teknik özelliklerle donatır. Üstün performans sunan klima çeşitleriyle dikkat çeken marka, fiyat açısından da kullanıcılarına çeşitli avantajlar sağlar. Ev ya da iş yeri gibi farklı mekanlar için çözümler sunan fonksiyonel klimalarla her kesimden beğeni kazanır. Farklı model alternatifleri bulunan ürünler, kolay montaj ve pratik kullanım özellikleriyle öne çıkar. Kaliteli ve sağlam malzemeden imal edilen malzemeler tercih ederek klimanızı daha uzun ömürlü kullanabilirsiniz. Değişik renk alternatifleri de sunan marka, klima çeşitleriyleriyle mekânların görünümüne de katkı sunar. Şık ve zarif çizgilerden oluşan tasarımlar dekoratif anlamda da sıklıkla tercih edilir. Farklı teknolojik özellikleri ve tasarımıyla dikkat çeken Bosch klima çeşitlerinden birini seçerek evinizin havasını değiştirebilirsiniz.

İş Yerleri İçin Bosch Klima Çeşitleri

Değişik mekânlar ve ihtiyaçlar için farklı özelliklere sahip klima modelleri gerekir. Bosch klima çeşitleri bu ihtiyaçları karşılamak için müşterilere sunulur. Müşterilerin beklentilerine uygun modellerden oluşan markanın geniş ürün yelpazesi farklı kesimlere hitap eder. Klima Bosch mekanların büyüklüğüne, klimanın kullanıldığı yere ve müşteriler tarafından beklenen performansa göre birçok ürün tipi sunar. Bosch salon tipi, kaset tipi, tavan tipi klima çeşitleri geniş alanlara sahip cafe, restaurant ve market gibi iş yerlerinde kullanılmak üzere üretilir. Bosch salon tipi klima çeşitleri büyük alanları verimli bir şekilde isteğe bağlı olarak ısıtır ya da serinletir. Üstün performans sağlayan bu modelleri geniş ve kalabalık mekânlar için tercih edebilirsiniz. Yüksek soğutma ve ısıtma kapasitesine sahip salon tipi klima çeşitleri 3 kademeli fan hızı sunar. Düşük, orta ve yüksek olmak üzere farklı hızlarda çalıştırabileceğiniz fanları otomatik fan hızı modunda da kullanabilirsiniz. Bu sayede klima çeşitleri tespit ettiği ortam sıcaklık düzeylerine göre fan hızlarını kendi ayarlar. Kaset tipi klimalar iş yerleri için sıklıkla tercih edilen diğer modellerdendir. Duvara ya da tavana gömülü halde kullanılan bu modeller toplantı salonları ya da yemekhaneler gibi geniş alanlar için ideal seçeneklerden biridir. Duvarla bütünleşen kaset tipi klimalar yer kaplamayan alternatifler arasında bulunur. Bu modeller kablolu ve uzaktan kumandalı kullanım özelliğine sahiptir. 3 farklı kapasite seçeneğiyle müşterilere sunulan kaset tipi klimaları kullanmak istediğiniz alanın büyüklüğüne göre seçebilirsiniz. Bosch marka klima çeşitleri arasında yer alan tavan tipi klimalar ise montaj sırasında kaset tipi klimaların aksine herhangi bir kırma işlemi gerektirmeyen özelliğiyle öne çıkar. Farklı tiplerde üretilen Bosch klima çeşitleriyle iş yeriniz için ideal seçenekleri bulabilirsiniz.

Evinizin Konforu İçin Tasarlanan Ürünler

Günümüzde klimalar iş yerlerinin yanı sıra evlerde de sıklıkla kullanılır. Bosch klima çeşitleri arasında evler için özel tasarlanan modeller de yer alır. Evlere klimanın sağladığı konforu taşımak için tercih edilen ürünler arasında duvar tipi seçenekleri farklı özellikleriyle öne çıkar. Duvara monte edilerek kullanılan klimalar hem ısıtma hem de soğutma özellikleriyle her mevsim konfor ve rahatlık sunar. Modeller sahip oldukları gelişmiş filtreleri sayesinde ortamın havasını da tazeler. Toz ve kir gibi havada bulunan en küçük parçacıkları bile yakalayarak ferah bir ortam sunar. Kolaylıkla çıkarılıp temizlenebilen filtreler kolay kullanım imkânı da sağlar. Bazı Bosch klima çeşitlerinde bulunan iyonizer özellikte filtreler havada bulunan bakterilere karşı koruma sağlar. Bu filtreler toz ve kirin yanı sıra polen ve istenmeyen kokular üzerinde de etkilidir. Bu şekilde solunum yollarıyla ilgili çeşitli hastalıkları bulunanların rahat nefes alacağı bir atmosfer yaratır. Bosch split klima evlerin dışında yer alan bir adet dış ünite ve mekânların içinde kullanılan bir adet iç üniteden oluşur. İsterseniz tek bir dış üniteye farklı sayılarda iç üniteler ekleyerek de klimaları evinizin her odasında kullanabilirsiniz. Bosch inverter, wifi, multi klima özellikleriyle dikkat çeker. Bosch Wi-Fi özelliğine sahip modellere uzaktan erişebilirsiniz. Bunun için markanın yazılımını akıllı telefonunuza ya da tabletinize yükleyerek kurmanız yeterli olur. Bu sayede evinizde olmadığınız zamanlarda bile klimanızı açıp kapatabilir ve sıcaklık ayarını değiştirebilirsiniz. Uzaktan tek dokunuşla mekânın serinliğini ve sıcaklığı ayarlayarak evinize geldiğinizde konforlu bir ortamla karşılaşabilirsiniz. Genellikle iş yerleri için tercih edilen Bosch ayaklı klima çeşitlerini de büyük alanlara sahip evinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Klimalar hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için Bosch klima yorumları kısmında yer alan kullanıcı deneyim ve tecrübelerinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca Samsung televizyon yorumları ve bilgilerine göz atarak konforlu bir ev ortamı için sunulan klimaların yanı sıra Samsung televizyon çeşitleri hakkında da fikir sahibi olabilirsiniz.

Bosch Ev Tipi Split Klima Özellikleri

Bosch klima modelleri farklı özellikler barındıran seçenekleriyle her türlü ihtiyacı karşılamayı hedefler. Çeşitli modellerde bulunan farklı teknolojik özelliklerin yanı sıra marka, bütün modellerinde kullandığı standart özelliklerle de üstün performans sağlar.

Bosch klima özellikleri modellere göre değişkenlik gösterir. Kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen Bosch split klima özelliklerinden bazıları şunlardır:

Bosch klima çeşitlerinde yer alan bu standart özelliklerle beraber rahat, işlevsel ve konforlu bir klimaya sahip olabilirsiniz.

Enerji Tasarrufu Sağlayan Bosch Klimalar

Bosch klima ne kadar enerji tüketimine yol açar sorusu merak edilen konulardan biridir. Üstün teknolojik özelliklerle donatılan Bosch klima çeşitleri hem performans hem de tasarruf açısından avantajlar sunar. Bosch 7000 btu, 9000 btu, 12000 btu, 18000 btu, 24000 btu klima çeşitleri farklı kapasitelere sahiptir. BTU klimaların kapasitesini ifade etmek için kullanılan bir değerdir. BTU değeri bir librelik suyun ısısını 63 fahrenayttan 64 fahrenayta çıkarmak için harcanması gereken enerji miktarını ifade eder. Klima seçerken BTU değerine dikkat etmek gerekir. Uygun BTU değerine sahip olan klima çeşitleriyle tasarruf sağlayabilirsiniz. Bu değer hesaplanırken klimanın kullanılacağı mekânın büyüklüğü ve mekânda bulunan kişi sayısıyla iklim koşulları da göz önünde bulundurulur. Geniş ve kalabalık ortamlar için BTU değeri yüksek klima çeşitlerini tercih ederek verim sağlayabilirsiniz. Düşük BTU değerine sahip ürünlerle küçük mekânları tasarruflu bir şekilde serinletebilirsiniz. Bosch 12'lik 18'lik klima fiyatları orta büyüklükteki mekânlar için hesaplı alternatifler sağlar. BTU değeri dışında enerji tüketim miktarını etkileyen diğer bir özellik de klimalarda bulunan inverter özelliğidir. Bosch inverter klima, ortam istenilen sıcaklığa ulaştığında kapasitesini düşürerek rölantide çalışmaya devam eder. Bu sayede enerji tasarrufu sağlar. Ekstra enerji tasarrufu sağlayan bir ürün arayışı içindeyseniz A+++ sınıfı Bosch klima çeşitleriyle minimum enerji tüketimi sunan ürünlere sahip olabilirsiniz. Ayrıca odanın sıcaklığını ölçen ve sabit kalmasını sağlayan Bosch termostat çeşitleriyle tasarruf edebilirsiniz.

Farklı İhtiyaçlara Hitap Eden Bosch Klima

Klimaların sağladığı konforu evinizin her köşesine taşımak için farklı odalara da klima konumlandırmak isteyebilirsiniz. Bir adet dış üniteye farklı sayılarda iç ünite bağlamayı mümkün kılan multi split klima çeşitleri bu ihtiyacı karşılamak için birebirdir. Genellikle yaz aylarında bunaltıcı havanın etkisinden kurtulmak için tercih edilen klimalar, günümüzde gelişen teknolojiyle beraber kazandıkları özellikler sayesinde soğuk havalarda da ortamları ısıtmak için tasarruflu yöntemler sağlayan ürünler haline gelir. Bu nedenle klimaları mekânın her odasında kullanarak kışın sıcak yazın serin bir ortam yaratmak için Bosch klima çeşitlerinden multi split özelliğe sahip olanları tercih edebilirsiniz. Bu özellik sadece evler için değil, iş yerleri için de tasarruflu ve verimli bir seçenek sunar. Marka farklı özelliklere ve pratik kullanım imkânına sahip birçok modeli bünyesinde barındırır. Bosch portatif klima kolaylıkla taşınarak farklı mekânlarda kullanım özelliği sağlar. Kolay kurulum özelliği de bulunan ve Bosch mobil klima olarak da adlandırılan bu modeller sayesinde klimanızı evinizde ya da yaz aylarında yazlığınızda kullanabilirsiniz. Bosch seyyar klima hafif, dayanıklı ve ufak boyutlarıyla alandan tasarruf etmenizi de sağlar. Kolaylıkla arabanıza yerleştirerek istediğiniz yere götürebilirsiniz.

Kolay Kullanım Özelliğine Sahip Bosch Klima Fiyatları

Marka birçok değişik özelliklere sahip modelleri müşterilerine sunarken fiyat konusunda da farklı bütçelere hitap etmeyi hedefler. Bosch klima fiyatları ürünlerin çeşitli özelliklerine göre değişkenlik gösterebilir. Marka, ürünlerinde kullandığı standart özellikleri karşılar nitelikte hesaplı fiyat alternatiflerine sahiptir. Üst düzey beklentilere uygun olarak tasarlanan özel modelleri de tercih edebilirsiniz. Ayrıca belirli dönemlerde Bosch klima kampanya avantajlarından da faydalanabilirsiniz. Marka klimalarını kaliteden ödün vermeden üretir. Kolay kurulum özelliğine sahip klimalar kullanım açısından da avantaj ve konfor sağlar. Bosch klima nasıl temizlenir sorusu merak edilebilir. Klimaların iç ünitelerini temizlemek oldukça kolay ve pratiktir. Parçaları kolayca sökülüp takılabilen klimaları kuru bir bezle silmeniz yeterli olur. Pratik bir şekilde takılıp çıkarılabilen filtreleri ise isterseniz yıkayarak temizleyebilirsiniz. Yıkanan filtreleri gölgelik bir alanda kurutarak kolayca yerine geri takabilirsiniz. Kaliteli ve sağlam malzemeden üretilen Bosch klima tavsiye edildiği şekilde kullanılır ve bakımı yapılırsa uzun süre evinize konfor sağlamaya devam eder. Bu sayede Bosch klima çeşitlerinin sunduğu rahatlığa mekânlarınızda uzun süre sahip olabilirsiniz.

Şık Ve Modern Tasarımlarla Bosch Klima Çeşitleri Akakçe’de

Marka, üstün teknolojik özelliklerle donatarak kullanıcılarına sunduğu klima çeşitlerinde her türlü ayrıntıya dikkat ederek görünüm açısından da fark yaratır. Farklı renk ve tasarım alternatiflerine sahip Bosch klima çeşitleri şık ve zarif görünümleriyle de beğeni kazanır. Klima çeşitleri arasında öne çıkan V-Dizayn tasarım özelliğine sahip modeller evinizin ortamı için dekoratif bir seçenek olur. V şeklinde tasarlanan bu modellerin yan taraflarında çalışma moduna göre mavi ya da kırmızı ışık yanar. Bosch siyah, gri klima çeşitleri ise modern renklerden ve çizgilerden hoşlananlar için özel tasarlanır. Markanın beyaz renge sahip modelleri ise sadelikten yana tercih kullanan müşteriler için üretilir. Farklı renk ve tasarım alternatifleri gibi her bütçeye uygun fiyat seçenekleri de bulunur. Klima fiyatları Bosch ürünlerine kolaylıkla sahip olabilmeniz için bütçenize uygun alternatifler içerir. Bu özelliklere sahip Bosch klima Akakçe tarafından kullanıcılara sunulur. Akakçe üzerinden Bosch klima fiyat listesinde filtreleme yaparak belirlediğiniz bütçeye göre arama yapabilirsiniz. Listelenen ürünleri inceleyebilir, beğendiklerinizi zahmetsizce satın alabilirsiniz.