Sigma Klima

Sigma Klima Fiyatları

46 farklı Sigma Klima için fiyatlar listeleniyor.

Mitsubishi Klima Baymak Klima Arçelik Klima Bosch Klima Samsung Klima Vestel Klima

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

12.000 BTU ve civarı18.000 BTU ve civarı24.000 BTU ve civarı8.000 - 12.000 TL 12.000 - 16.000 TL A+++A++Duvar Tipi (Split)Salon TipiİnverterSatıcı Marka (1)

ÖncekiSayfa: 1 / 2Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Markası: Sigma Kaydet

Fiyatı
- 0 - 8.000 TL8.000 - 12.000 TL12.000 - 16.000 TL16.000 - 20.000 TL20.000 TL üstü
Markası Sigma Özellikler Tipi BTU Değeri Ses Seviyesi Gaz Tipi Isıtma Enerji Sınıfı Soğutma Enerji Sınıfı SatıcıToplam 130 satıcı. Ürün Puanı Renk

İnverter KlimalarMulti KlimaSigma Isı PompasıSigma ObjektifSigma Objektif Kapağı

En Popüler Sigma Klimalar

Sigma Klima Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Sigma Klima Sıkça Sorulan Sorular

Sigma Klima

Hava iklimlendirme, soğutma ve ısıtma konusunda başarılara imza atan Sigma, akıllı teknolojiye sahip yüksek performanslı ürünleri ile kullanıcının beklentilerini büyük ölçüde karşılar. Sigma klima modelleri, çeşitli yaşam alanları göz önünde bulundurularak farklı özellik ve tasarımlarda üretilir. Evler için genel olarak duvar tipi klimalar tasarlanırken iş yeri, ofis ve salon gibi daha büyük alanlar için fonksiyonel özellikler sunan kaset tipi ve salon tipi ürünler kullanıcının beğenisine sunulur. Kaliteli ve dayanıklı malzemeler kullanılarak üretilen Sigma klima modelleri, bakımı ve temizliği doğru yapıldığı şekilde uzun yıllar sorunsuz bir kullanım vadeder. “Sigma klima nasıl, özellikleri nelerdir ve fiyatları ne kadar?” diye merak ediyorsanız; elektronik ana kategorisinin Sigma klima alt kategorisine göz gezdirerek sorularınızın cevabını ayrıntılı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Sigma klima kullanıcı yorumlarını inceleyerek Sigma klima teknik özellikleri hakkında daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz. Sigma klimalar sahip oldukları kapasitelere göre farklı özellikler ile satışa sunulur. Sigma 9000, 12000, 18000, 24000 BTU klima fiyatları hakkında detaylı bilgi için dilerseniz kategoriyi inceleyebilirsiniz. Ayrıca önemli bir yere sahip olan gaz alarm cihazı ihtiyacınız için de Akakçe’nin ilgili kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

Konfor Vadeden Sigma Klima Modelleri

Hem yaz hem de kış dönemlerinde ısıtma ve soğutma işlevleri için kullanılan Sigma klima 12000 BTU klima modelleri ile 9000, 18000, 24000, 48000 BTU kapasitesine sahip klima modelleri; yaşam alanlarına konfor katar. Birbirinden farklı kapasitelere sahip olan Sigma marka klimaların düşük BTU değerine sahip olan modellerini evde kullanabilirsiniz. Genel olarak 9000 ve 12000 BTU değerine sahip olan ürünleri; salon, oturma odası, mutfak, çalışma odası ve yatak odasında tercih edebilirsiniz. Duvar tipi formunda tasarlanan ürünler, küçük odalarda dahi alandan tasarruf etmeye olanak sağlar. Minimalist ve zarif tasarıma sahip olan Sigma klima modelleri, yaşam alanlarınızın dekorasyonuna zahmetsiz bir uyum sağlar.
Evin yanı sıra daha büyük hacme sahip alanlarda kullanmak için ideal olan salon tipi ve kaset klima modelleri, fonksiyonel kullanımları sayesinde kullanıcıları memnun eder. Sigma salon tipi klima çeşitleri 24000 ve 48000 gibi oldukça yüksek BTU değerlerine sahiptir. Bu ürünleri tercih ederken kullanılacak olan alanın büyüklüğü göz önünde bulundurulmalıdır. Sigma klima 18’lik, 24’lük modeller, orta büyüklüğe sahip olan iş yeri, ofis ve salon gibi alanlar için ideal ürünlerdir. Sigma klima 12000, 18000 BTU yorumlarını inceleyerek kullanıcıların ürünleri hangi alanlar için tercih ettiğini öğrenebilirsiniz.

Akıllı Teknolojiye Sahip Sigma Klima

Akıllı teknoloji sistemlerinin kullanıldığı Sigma klima, kullanıcıların yaşam alanlarını keyifli ve konforlu bir boyuta taşır. Ürünlerin pek çoğunda kullanılan kolay ve anlaşılır arayüz, Sigma klima özellikleri arasında kullanıcının en beğendiği niteliklerdendir. Hem ürün üzerindeki ekrandan hem de uzaktan kumada ile kontrol edebileceğiniz klimayı, zahmetsiz bir şekilde kullanabilirsiniz. Kullanım kolaylığı sunan ürünün uzaktan kumandası sayesinde dilerseniz oturduğunuz yerden ortamın ısı derecesini yükseltebilir ya da düşürebilirsiniz. Kullanıcıların yaptığı Sigma klima yorum ve puanlamaları incelediğinizde ürünlerin sessiz çalışma özelliği ile de ön plana çıktığını görebilirsiniz.
Özellikle çalışma odası, yatak odası, ofis ve iş yeri gibi alanlarda dikkat dağınıklığı yaşanmasının önüne geçen klima modelleri; sessiz çalışmaları sayesinde konforlu bir ortam vadeder. Gece uyurken, ders çalışırken ya da diğer işlerinizi hallederken sessiz bir şekilde ortamın havasını dilediğiniz şekilde ayarlayan ürünü evinizin her yerinde kullanabilirsiniz. Sigma klima kullananların tavsiyelerini değerlendirerek Sigma klima 9000, 12000, 24000, 48000 BTU inverter modelleri arasında ihtiyaçlarınıza uyum sağlayan ürünü satın alabilirsiniz. Sigma 9000, 12000, 18000, 24000 BTU inverter klima fiyatları ürünlerin sahip oldukları özelliklere ve kapasitelerine göre çeşitli aralıklarda satışa sunulur.

Çok Amaçlı Kullanım Sağlayan Sigma Klima Çeşitleri

Sigma kaset tipi ya da tavan tipi olarak adlandırılan klima modelleri, çok amaçlı kullanımı ve yüksek performans özellikleri ile iş yeri ve ofis gibi alanlar için sıkça tercih edilir. Sigma tavan tipi klima modelleri, tek bir ürün ile birden fazla odanın ısıtma ve soğutma ihtiyaçlarını karşılamaya olanak sağlar. Birkaç alan için birden fazla klima ihtiyacınız bulunuyorsa dilerseniz kaset tipi ya da tavan tipi olan ürünleri seçerek bütçenizden tasarruf edebilirsiniz. Kumanda ile kontrol edilebilen ürün, verdiğiniz komutları başarı ile yerine getirir ve mevsime göre sıcak ya da soğuk kullanım imkanı sunar. Son derece basit bir şekilde monte edilebilen ürün, çoklu alanlar için ideal özelliklere sahiptir.
Geniş ve tek bir alan için ürün arıyorsanız kaset tipinin yanı sıra Sigma salon tipi klima inverter modellerini seçenekler arasında değerlendirebilirsiniz. Sigma 48000 BTU salon tipi klima modelleri, oldukça yüksek bir kapasiteye sahip olduğundan ortamın ısı derecesini dakikalar içerisinde ayarladığınız değere getirir. Sigma kaset tipi ve salon tipi klima fiyatları hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için Sigma inverter klima yorumlarına göz atabilir, kullanıcıların tercih ettiği ürünleri inceleyebilirsiniz.

Sigma Klima Modellerinin Sunduğu Avantajlar

Akıllı teknoloji sistemlerinin dahil edildiği Sigma klima modelleri, hem tasarım hem de teknik özellikleri ile kullanıcıların beğenisini kazanır. Fiyat performans ürünü olan Sigma klimalar, farklı alanlar için tasarlanan üstün nitelikli ürünleri ile hem beklentileri hem de ihtiyaçları karşılar. Sigma klima modellerinin kullanıcıya sağladığı faydalar şunlardır:

Sigma Klima Fiyatları

Kullanıcının ihtiyaç duyduğu pek çok özelliği bünyesinde bulunduran Sigma Plus klima modelleri, pek çok kişi tarafından sevilerek kullanılır. Ürünlerde bulunan akıllı teknoloji özellikleri ve özel iklimlendirme sistemleri, ürünlerin ısıtma ve soğutma konusunda başarısını artırır. Hem yaz hem de kış mevsimlerinde her iki fonksiyonda da maksimum verim almaya olanak sağlayan Sigma klima modellerini yaşam alanlarınızda gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Sigma Plus klima yorumlarını inceleyerek ürünler hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Sigma Plus klima fiyatlarını detaylı bir şekilde incelemek için kategoriyi ziyaret edebilirsiniz.
Sigma klima fiyatları ürünlerin sahip olduğu kapasitelere ve özelliklere göre ulaşılabilir aralıklarda satışa sunulur. Sigma multi ve inverter klima modelleri ve fiyatları için kategoriyi inceleyebilir beğeninizi kazanan ürünleri satın alabilirsiniz. Sigma klima indirim ve avantajlarından yararlanmak için siteyi daha sık ziyaret edebilirsiniz. En uygun klima modellerini tek bir karede görmek için dilerseniz sitenin sol kısmında yer alan fiyat filtrelemesini kullanabilirsiniz.