Köpük Bardak

Köpük Bardak Fiyatları

13 farklı Köpük Bardak için fiyatlar listeleniyor.

Market alışverişini de Akakçeden yap!
Piknik Köpük Bardak

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası

Alüminyum Kap Pipet Plastik Çatal Kürdan Plastik Kaşık Plastik Bıçak Pişirme Kağıdı Çöp Poşeti Streç Film Buzdolabı Poşeti Karton Bardak Piknik Köpük Bardak

Köpük Bardak Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan Köpük Bardaklar hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Köpük Bardak:
  1. Köpük Bardak 150 Cc ( 1000 Adet )
  2. Köpük Bardak 7 Oz 1000'li Koli
  3. Köpük Bardak 330 Cc.lik
  4. Bardak Köpük 175 Cc Tek Kullanımlık 40 Lı Paket
  5. Köpük Bardak 150 ml 1000 adet

Köpük Bardak

Kalın, dayanıklı yapısı ve pratik özelliği sayesinde kalabalık organizasyonların vazgeçilmezi haline gelen köpük bardak, EPS adı verilen genleştirilmiş polistiren malzemeden üretilir. Ofis, toplantı, okul kantinleri, piknik gibi insan yoğunluğunun fazla olduğu yerlerde sıcak-soğuk içeceklerin servis edilmesi amacıyla kullan-at bardaklara sıklıkla başvurulur. Özellikle temizlik sorununun olmaması, köpük bardakların tercih edilme nedenlerinin başında gelir. Çoğunlukla beyaz renkte üretilmelerinin yanı sıra, çocukların ilgisini çekecek tarzda renkli sevimli figürlerle süslenmiş modeller de dikkat çeker. 150 ml, 175 cc, 7 Oz gibi farklı kapasitelerdeki köpük bardak 100'lü, 40’lı, 8’li paketler halinde hazırlanabilir. Özel materyalleri sayesinde elleri yakmadan tutulabilen köpük bardak çeşitlerinin kolay deforme olmaması da ilgi çekici bir diğer özelliği oluşturur. Siz de köpük bardak nedir, köpük bardak nerede bulunur gibi soruların yanıtını Akakçe’de bulabilir, kaliteli ve uygun fiyatlı köpük bardak alternatiflerini hemen sipariş verebilirsiniz.

Tek Kullanımlık Kullan-At Köpük Bardak Çeşitleri

Resmi, samimi her türlü ortamda başvurmaya elverişli düz beyaz, sade köpük bardak ideal boyutları ile geniş bir kitlenin beklentilerini karşılamayı başarır. Küçük, orta, büyük boy seçenekleri sunan beyaz köpük bardak modelleri arasında 330 cc, 175 cc, 150 cc köpük bardak bulmak mümkündür. Tek kullanımlık beyaz strafor bardak çay, kahve, bitki çayı gibi sıcak içecekler dahil olmak üzere su, gazlı içecekler, meyve suları, ayran gibi soğuk içecekler için de ideadir. Tek kullanımlık özelliği dolayısıyla, kullandıktan sonra çöpe atılarak ortalığın daha kolay toplanmasına yardımcı olur. Ayrıca bulaşık sorununu ortadan kaldırarak işlerin daha çabuk bitmesini sağlamak, zamandan tasarruf etmek için de köpük bardaklardan yararlanabilirsiniz.

Birbirinin içine geçirilmiş halde 10’lu, 100’lü, 1000’li paketlerdeki kullan-at bardak çeşitleri yiyecek-içecek servis ekipmanlarının olmazsa olmazları arasındadır. Köpük bardak bireysel, hijyenik kullanım imkanı sunması bakımından oldukça avantajlıdır. Özellikle kalabalık yerlerde herkesin içeceğini tüketip bardağı atması bardakların karışmaması, hijyen ortamının oluşması bakımından fayda sağlar. Kolay kavranabilen pratik yapısı sayesinde her yaştan insanın günlük yaşamında kullandığı beyaz renk köpük bardak dışında, üzerinde farklı renklerde çeşitli desen ve şekillerin de yer aldığı alternatifleri bulmak mümkündür. Renkli veya beyaz köpük bardak seçeneklerinin ortak yanı, şeffaf olmayan mat bir dokuya sahip olmalarıdır. Ağız kısmındaki hafif çıkıntıdan da kolayca tutabileceğiniz köpük bardak ile içeceğinizi keyifle tüketebilirsiniz.

Çocuklara Özel Lisanslı Köpük Bardaklar

Çocukların özel günlerinde organize edilen kutlamalarda konuklara içecek ikram etmek amacıyla başvurulan renkli, desenli köpük bardaklar günün keyfine keyif katar. PJ Masks, Disney Moana, Frozen, Mickey, LOL gibi favori çizgi dizi figürleri köpük bardak çeşitleri üzerinde kendisini gösterir. Kız ve erkek çocuklarının ilgi alanlarına hitap eden lisanslı kupa bardak köpük dokusuyla kolay kullanım imkanı verir. Özel baskı tekniklerinin ön plana çıktığı resimli bardaklar partinin konseptini meydana getiren pasta, mekan süslemeleri, aksesuarlar ve tabaklarla uyum sağlayacak şekilde seçilir. Meyve suyu, limonata gibi meşrubatlarını favori çizgi dizi karakterlerine ait lisanslı bardakla içen çocuklar günün tadını doyasıya çıkarırken, arkadaşlarıyla birlikte eğlenceli dakikalar paylaşabilir. İkramlıkların yer aldığı açık büfe ve masanın üzerinde oldukça renkli görüntüler ortaya çıkaran lisanslı köpük bardak modellerini organizasyondaki konuk sayısına uygun olacak şekilde çoklu paketler halinde tercih edebilirsiniz.

Köpük Bardakların Öne Çıkan Özellikleri

Köpük bardak fayda sağlayan özellikleri dolayısıyla pek çok yerde ilk başvurulan servis gereçlerinin başında gelir. Teknik özelliklerinin yanı sıra, hayat kolaylaştıran birçok özelliği de bünyesinde taşıyan plastik köpük bardak modellerinin öne çıkan ortak özellikleri şöyle listelenebilir:

Köpük Bardak Modellerinin Geniş Kullanım Alanları

Tek kullanımlık olmaları sebebiyle hızlı tüketim gerektiren pek çok alanda başvurulan köpük bardak modelleri iş hayatından özel kutlamalara kadar geniş bir skalada göze çarpar. Mutfakta en az buzdolabı poşeti, peçete kadar işlevsel köpük bardak çeşitlerinin kullanım alanları şu şekilde sıralanabilir:

Köpük Bardak Kampanya ve Fiyatları

Pratik kullanımlarıyla öne çıkan köpük bardakların fiyatını etkileyen birkaç önemli unsur vardır. Ürün malzemesinin niteliği, kalitesi köpük bardak fiyatları üzerinde direkt etkilidir. Polistiren maddesinin yoğunluğu, ürünün diğer bileşenleri, ağırlığı, kapasitesi, kalınlığı, sağlamlığı gibi detaylar fiyatları etkileyebilir. Köpük bardağın markası, çoklu paketlerin içerisinde kaç adet ürün bulunduğu, bardağın üzerinde lisanslı baskıların olması fiyat etiketlerine yansıyabilir. 10’lu ve 1000’li paketlerin birim fiyatları birbirinden farklı olabilir. Kampanya dönemlerindeki cazip indirim yüzdeleri en ucuz köpük bardak çeşitlerini keşfetmek adına avantajlı dönemlerdir. Köpük bardak nerede satılır, çeşitleri, özellikleri, fiyatları nedir sorularının yanıtını Akakçe’de bulabilirsiniz. Kullanıcıların ürünlerle ilgili yaptığı yorumları inceleyerek ve fiyat listeleri arasında karşılaştırma yaparak en uygun köpük bardak modeline ulaşabilirsiniz. Piknik hazırlıkları için gereken streç film, alüminyum folyo, plastik çatal gibi ürünleri de köpük bardak ile birlikte sepete ekleyebilir, online olarak satın alabilirsiniz.