Buzdolabı Poşeti

Buzdolabı Poşeti Fiyatları

2.312 farklı Buzdolabı Poşeti için fiyatlar listeleniyor.

Koroplast Buzdolabı PoşetiKoroplast Buzdolabı Poşeti Cook Buzdolabı PoşetiCook Buzdolabı Poşeti Parex Buzdolabı PoşetiParex Buzdolabı Poşeti Piknik Buzdolabı PoşetiPiknik Buzdolabı Poşeti IKEA Buzdolabı PoşetiIKEA Buzdolabı Poşeti Carrefour Buzdolabı PoşetiCarrefour Buzdolabı Poşeti

Aktüel Broşürlerden Buzdolabı Poşetleri

  • Dönmez Orta Boy Poşet 200'lüBizim Toptan
  • Koroplast Buzdolabı Poşeti 4 Al 3 ÖdeÇağrı Hipermarket
  • Yuvam Buzdolabı Poşeti Büyük Boy 30x45 cm 70 AdetBizim Toptan
  • Kilitli Saklama Poşeti 3'lüMetro
  • Koroplast Buzdolabı Poşeti 4 Al 3 ÖdeMetro

adet En Ucuz Buzdolabı PoşetleriTümü

Marka Kilitli

Çok Satanlaradet En UcuzEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatDiğerEn Yüksek PuanEn Yeniler

ÖncekiSayfa: 1 / 50Sonraki

Filtrele
Markası Kolay Sipariş Özellikler Ürün Puanı
Fiyatı0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü

Çöp PoşetiStreç FilmKarton BardakKöpük TabakPlastik BardakPlastik TabakÇayPişirme KağıdıKarton TabakKoroplast Buzdolabı PoşetiCook Buzdolabı PoşetiParex Buzdolabı Poşeti

En Çok İlgi Gören Buzdolabı Poşetleri

Bunlara Da Bakabilirsiniz: Ev Temizlik Gereçleri, Koroplast

Buzdolabı Poşeti Yorumları ve Önerileri

En Ucuz Buzdolabı Poşeti Fiyatları Hakkında

Buzdolabı Poşeti kategorisinde 2.312 farklı ürün bulunuyor. En çok satılan Kilitli Buzdolabı Poşeti adet fiyatı 0,05 TL'den başlıyor.

50 TL'ye kadar 1.452, 50 TL ile 150 TL arası 701, 150 TL ve üzeri 143 Buzdolabı Poşeti bulunuyor.

Şu anda 151 adet Buzdolabı Poşeti indirimi var. İndirim oranları %6 ile %74 arasında değişmekte.

Alışverişçilerin en çok tercih ettiği Buzdolabı Poşeti markaları, Koroplast, Cook, Parex, Piknik, IKEA ve Carrefour.

Buzdolabı Poşeti Sıkça Sorulan Sorular

adet en ucuz Buzdolabı Poşetleri hangileri?

Buzdolabı Poşeti

Farklı kullanım alanlarına sahip olan poşetler mutfağınızdaki en büyük kurtarıcılardan bir tanesidir. Kimisi atıkların toplanmasına kimisi de gıdaların muhafaza edilmesine yarar. Yiyeceklerin saklanması ve korunması için buzdolabı poşeti kullanılır. Bunlar pratik kullanımlarıyla hem gıdaları taze tutmaya hem de güvenli bir şekilde korumaya yarar. Farklı ebatlarda ve kalınlıklarda üretilerek çeşitlilikleri artar. Farklı ihtiyaçları karşılaması amacıyla buzdolabı poşeti ölçüleri çeşitlilik gösterir. İçerisine bırakacağınız malzemelerin miktarı ve kaplayacağı alan ölçülerini göz önüne alarak farklı ebatlara sahip olan çeşitler arasından seçimler yapabilirsiniz. Bu ürünlerin tasarım özelliklerine göre fiyatları da değişim gösterir. Uygun fiyat seçenekleri kullanıcılarına sunularak her bütçeye hitap eden bir spektrum aralığı oluşturulur. Hem ihtiyaçlarınıza hem de bütçenize uygun en ucuz buzdolabı poşeti çeşitlerine sahip olabilirsiniz. Çoklu bir halde satışa sunulduklarında daha avantajlı fiyatlarla karşılaşabilirsiniz. Ayrıca mutfaklarda sizlere fayda sağlayan ürünlerden birisi de battal boy çöp poşeti çeşitleridir. Yemek yaparken ortaya çıkan atıkların toplanması sağlayan bu ürünler kalın ve dayanıklı yapıları sayesinde rahatlıkla kullanılabilir. Bu ürünleri ve buzdolabı poşeti çeşitlerini inceleyerek mutfağınız için gerekli ürünlere uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Buzdolabı Poşeti Çeşitleri

Çok amaçlı kullanım alanlarına sahip olan buzdolabı poşeti çeşitleri ebatları ve tasarımları açısından birbirinden farklılık gösterir. Tüm çeşitlerin temel amacı yiyeceklerin sağlıklı bir şekilde korunmasını ve saklanmasını sağlamak olsa da kullanıcıların kullanım amaçlarının farklılığı ürünlerin çeşitlenmesini sağlar. Genellikle içerisindeki yiyeceklerin dondurulduğunda görülmesi amacıyla saydam şekillerde üretilir. Ancak saydam olanların yanı sıra renkli buzdolabı poşeti çeşitleri de bulunur. Bunlar görsel açıdan kullanıcılarına güzel görünümler sunar. Su oranı fazla olan yiyeceklerin saklanmasında kalın buzdolabı poşeti çeşitleri tercih edilebilir. Çünkü kalın yapısı sayesinde içerisindeki sıvının dışarıya sızıntı yapmasını engeller. Ayrıca sulu yemeklerin saklanmasında bu çeşitler kullanılabilir. Boyutları açısından da çeşitlilik gösteren bu ürünler mini, orta ya da büyük şeklinde ayrılır. Az ya da küçük olan malzemelerin saklanmasında mini buzdolabı poşeti çeşitleri kullanılabilir. Bu sayede bulundukları alanlarda düzenli bir görünüm sağlarlar. Sıcak bir şekilde içerisine bırakılan yiyeceklerin delikli buzdolabı poşeti çeşitleri sayesinde soğumasını sağlayabilirsiniz. Üzerinde bulunan delikler sayesinde yiyeceklerin buharı dışarıya verilir. Çoklu rulo buzdolabı poşeti tezgah üzerinde bir bölmeye asılabilir. Bu sayede ihtiyaç duyduğunuz her an rulo üzerinden tek tek kopararak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yiyeceklerinizi Uzun Süre Korumak İçin Buzdolabı Poşetini Deneyin

Gıda malzemelerinin düzenli bir şekilde saklanmasını ve korunmasını dolap poşeti çeşitleri sağlar. Bu ürünler mutfak ya da kiler dolaplarında düzen sağlamaya yarar. Ayrıca dondurarak uzun süre muhafaza etmeniz gereken gıdaların da buzdolabında muhafaza edilmesine yardımcı olur. Yaş sebze, meyvelerin ve et gibi bozulmaya her an elverişli olan yiyeceklerin korunabilmesini taze tutan buzdolabı poşeti çeşitleri sayesinde sağlayabilirsiniz. Yaz mevsiminden içerisine bıraktığınız sebze ve meyveleri uzun bir süre boyunca muhafaza ederek kışın taze bir şekilde tüketmenizi sağlar. Büyüklük ve tasarım özellikleri açısından geniş çeşitliliğe sahip olan bu ürünler kullanıcılarına büyük avantajlar sağlar. Örneğin; yıkanabilir buzdolabı poşeti tekrar tekrar kullanılabilir. Kullan at felsefesinin uygulanmadığı bu çeşitler düzenli kullanımlarında uzun süre boyunca sizlere yarar sağlar. Evinizden iş yerinize günlük olarak götürdüğünüz yiyecekler için gayet uygun bir çeşittir. Gün sonunda içerisindekiler bittiğinde yıkanarak kolay bir şekilde kurumasını sağlayabilirsiniz. Temizlenerek bir sonraki gün için kullanıma hazır hale gelir. Bu sayede mutfağınızda sizlere büyük işlevsellik sağlayan en iyi buzdolabı poşeti çeşitlerine ulaşarak ihtiyaçlarınıza yanıt bulabilirsiniz.

Buzdolabı Poşeti Hangi Amaçla Kullanılır?

Gıda malzemelerinin korunmasına ve saklanmasına yarayan buzdolabı poşeti çeşitleri bulunur. Buzdolabı poşetleri en pratik ve doğru biçimde kullanmak aşağıdaki önerilerimize göz gezdirebilirsiniz:

Sizler de kullanım amacınıza uygun geniş boyut çeşitleri arasından seçimler yapabilirsiniz.

İşlevsel Kullanımıyla Buzdolabı Poşeti

Dondurulması gereken tüm yiyeceklerin uygun ürünler içerisinde saklanması gerekir. Bu amaçla gıdaları ilk günkü gibi taze tutan buzdolabı poşeti ürünlerini kullanabilirsiniz. Bu ürünlerin ağzı kilitli yada kilitsiz model seçeneklerine sahiptir. Kilitli olanlarda ağzını kapattığınızda kullanımı gayet pratiktir. Ağzı kilitsiz olanlar ise açık kısmı alt kısma doğru kıvırdığınızda kapanmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca üretilen vakumlu buzdolabı poşeti çeşitleri de içerisinde bulunan yiyeceklerin uzun süre taze kalmasını sağlar. Yazdan hazırladığınız tüm yiyeceklerinizi vakumlu bir şekilde uzun süre boyunca muhafaza edebilirsiniz. Ayrıca çerez ve bisküvi gibi hazır gıdaları da vakumlayarak dış etkenlerden ya da nemden koruyarak uzun süre boyunca taze kalmasını sağlayabilirsiniz. Bir yemeğin içerisinde kullanacağınız domates, biber ve garnitürleri birbirine karışmadan ayrı bir şekilde muhafaza edeceğiniz bölmeli çeşitleri de bulunur. Bu bölmeli buzdolabı poşeti çeşitlerini kullanmaya başladığınızda bir yemeğin tüm malzemelerini ayrı ayrı saklama imkanına kavuşabilirsiniz. Yemeğinizi hazırlamadan önce buzdolabından çıkararak erimesini sağladıktan sonra içerisinde bulunan malzemeleri sırasıyla tencerenize alabilirsiniz. Mutfaklarda gayet kullanışlı ve pratik bu ürünler sayesinde işlerinizi kolayca ve tasarruf sağlayarak halledebilirsiniz.

Farklı Boyutlarda Buzdolabı Poşeti Çeşitleri Akakçe’de

Yiyeceklerin korunmasını ve saklanmasını sağlamak amacıyla buzluk poşeti kullanılır. Bu ürünler yiyeceklerin dış ortamda kalarak bakteri üremelerine açık hale gelmesini engeller. Dondurmak istediğiniz et, kuru baklagil ve sebzeleri bunların içerisine bırakarak uzun süre boyunca buzluğunuzda muhafaza edebilirsiniz. Kullanıcıların ihtiyaçlarına uygun cevaplar vermeyi amaçlayan buzdolabı poşeti markaları ürettikleri ürünlerin kaliteli olmasına ve sağlığa zarar verici etkilerinin bulunmamasına dikkat eder. Herkesin farklı özelliklere sahip olan ürünlere ihtiyaç duyacağı düşünülerek birbirinden çeşitli renk, tasarım ve ebatlarda ürünler üretilir. Ayrıca geniş spektrum aralığında kullanıcılarına sunulan buzdolabı poşeti fiyatı da sizleri memnun etmeye yarar. Buzdolabı poşeti en ucuz seçenekleriyle sizlere sunulur. Geniş spektrum aralığından bütçenize uygun ucuz fiyatlı ürünlere sahip olabilirsiniz. Ayrıca ihtiyaçlarınıza yanıt bulabileceğiniz çeşitliliğe sahip olan bu ürünlere Akakçe üzerinden sahip olabilirsiniz. Kullanıcı yorumlarına da göz atarak kullanım alanınıza ve kullanım sıklığına göre seçimler yapabilirsiniz. Aynı zamanda kullan-at karton bardak fiyatlarına da göz atarak ihtiyacınız doğrultusunda satın alma işlemi yapabilirsiniz.