Lam, Lamel

Lam, Lamel Fiyatları

60 farklı Lam, Lamel için fiyatlar listeleniyor.

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

ÖncekiSayfa: 1 / 3Sonraki

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 25 TL25 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 TL üstü

Deney Tüpü Petri Kabı Büret Pastör Pipeti Beherglas Turnusol Kağıdı Erlenmeyer Mezür Balon Joje Penset Suluk Uçlu Kalem

Lam, Lamel Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan Lamlar, Lameller hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Lam, Lamel:
  1. Lamel Cover Glass 18 x 18 MM 100'lü
  2. 24X24 Mm Lamel 100 Lük Kutu - Mikroskop Slayt için- Cover Glass
  3. Yerli Mikroskop Camları Lam 50 Adet
  4. Borox Lam Tek Yüzey Pembe Rodajlı Mikroskop Slayt Camı 50 Adet
  5. Borox Lam Tek Yüzey Beyaz Rodajlı Mikroskop Slayt Camı 50'li

Lam, Lamel

Dar ve yassı şekilde tasarlanan lam, mikroskop yardımıyla incelemek istediğiniz maddeleri üzerine yerleştirebileceğiniz üründür. Farklı kalınlık seviyelerine sahip lam, lamel ürünleri; laboratuvar ortamında test ya da araştırma yaparken kullanabileceğiniz ekipmanlardandır. Sıcağa ve soğuğa karşı dayanıklı olarak üretilen lam, lameller sayesinde güvenli bir kullanım deneyimi yaşayabilirsiniz. Esnemeye ve kırılmaya karşı olduğu gibi aynı zamanda deforme olma gibi sorunlara da çözüm üreten lam ve lamel, problemsiz bir kullanım yaşamak isteyen laborantların tercihidir. Hem hafif hem de son derece sağlam olan lam, lamel gereçleri, deney veya araştırma yaparken işlerinizi kolaylaştırır. Dört köşeli ya da yuvarlak olarak tasarlanan lam çeşitleri, farklı maddeleri inceleyebilmeniz için birçok alternatifi içerir. Genişlik ve uzunluk seviyeleri de değişiklik gösteren lameller sayesinde ihtiyaçlarınıza en uygun ekipmanlara ulaşabilirsiniz. Renksiz ve kokusuz olarak üretilen lam, Akakçe yardımıyla göz atabileceğiniz birçok alternatiften meydana gelir.

Lam Lamel Nedir?

Mikroskopla çeşitli canlıları ya da nesneleri incelerken bu ürünleri zemine yerleştirip sabitlemeye yarayan gereçler lam ve lamel ekipmanlarıdır. Farklı boyutlara sahip birçok seçeneği içeren lam, lamel, mikroskobunuza ya da üzerinde çalıştığınız ürünlerin özelliklerine en uygun tercihleri gerçekleştirmenize yardımcı olur. Lam, lameller kolay temizlenebilir olarak üretildikleri için de kullanıcılarını memnun eder. Sterilizasyon malzemeleri ile beraber temizlenebilen lam modelleri sayesinde hijyen elde etmek için fazla zaman harcamanıza gerek kalmaz. Çukur şeklinde üretilen lamlar da yararlanabileceğiniz önemli laboratuvar gereçleri arasında yer alır. Büyük boyutlu nesneleri incelerken destek alabileceğiniz lam aksesuarları da beğeninize sunulur. Böylece elinizdeki maddelerin özelliklerine tam uyum gösterecek ekipmanları seçerek işlerinizi çok daha pratik hale getirebilirsiniz. Lamlar arasında cam malzeme kullanılarak imal edilen dayanıklı ürünler de yer alır. Laboratuvar ortamında yararlanabileceğiniz birçok ekipmanın size sunulması, çalışmalarınızı daha kolay yerine getirmenizi sağlar. Fosforlu kalem çeşitleri ise not alırken ya da çeşitli nesneleri işaretlerken size yardımcı olur.

Lam, Lamel Özellikleri

Mikroskop camları arasında yer alan lam modelleri, tekil olarak ya da set halinde erişebileceğiniz ekipmanları içerir. Bu sayede, çalışmalarınızda duyduğunuz ihtiyaçlara bağlı olarak tekil veya set halindeki lam ve lamel modellerini tercih edebilirsiniz. Kırılma, çatlama gibi sorunlara karşı dayanıklı bir yapıya sahip lam, çalışmalarınızı başarılı bir biçimde sürdürmenize yardımcı olur. Aynı zamanda kutulu tasarım özelliğine sahip lam, lameller de işlerinizi güvenli bir şekilde gerçekleştirmenize katkı sağlar. Kullanım dışı zamanlarda kutularında saklayabileceğiniz lam çeşitleri, hijyen koşullarını korumanız için idealdir. 50 adet lam ürününün bir arada bulunduğu setlerin yanı sıra 100 adet lam, lamel içeren takımlar da yararlanabileceğiniz ekipmanlar arasında yer alır. Mikroskop modelleri ile uyumlu şekilde geliştirilen lam, lamel seçenekleri, sahip olduğunuz cihazın özelliklerine uygun seçimler yapmanızı sağlar. Laboratuvar ortamını daha kullanışlı hale getirmek için lam lamel çeşitleri dışındaki ürünlerden de yararlanabilirsiniz. Bunlar arasında bulunan defter modelleri, bilgileri not almanız için uygun alanlar sağlar. Defter fiyatları da uygun olduğu için bütçenize uygun kırtasiye ürünleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Laboratuvar Ortamına Uygun Lam, Lamel Modelleri

Mikroskoplarla uyumlu kullanılmaya elverişli lam lamel modelleri, son derece pratik ve işlevsel özelliklerle geliştirilmiştir. Yağsız, temiz halde kullanılması gereken lam, lamel, incelemek istediğiniz maddeyi belirli bir alana sıkıştırmanıza en iyi biçimde yardımcı olur. Bu sayede mikroskop yardımıyla laboratuvar ortamında işlerinizi oldukça verimli bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz. Lameller, lam yüzeyini kapatıp sabitleyerek arada kalan maddelerin korunmasını sağlar. Böylece mikroskop yardımıyla rahatça inceleme yapmanız da mümkün hale gelir. Preparat hazırlarken de kullanılabilen lam, lamel, hazır ilaç elde etmek için zaman kazanmanızı sağlar. Çeşitli nesneler ile canlıların mikroskop altında başarılı bir şekilde incelenebilmesi için gerekli olan lam, lameller laboratuvar ortamının vazgeçilmezlerindendir. Pürüzsüz yüzey özelliği ile dikkat çeken lam, lamel modelleri maddelerin bu alana dengeli şekilde dağılmasına yardımcı olur. Böylece mikroskop lamel ekipmanları ile beraber canlı ya da cansız nesneleri yakından inceleyerek araştırmalarınızı sürdürebilirsiniz. Kullanıcı dostu niteliklere sahip lam, lamel alternatifleri hakkında daha fazla bilgiye erişmek istiyorsanız aşağıdaki maddeleri okumanız gerekir:

Lam, Lamel Çeşitleri Nasıl Kullanılır?

Yüzeylerini ortalayarak kullanabileceğiniz lam, lamel, mikroskobunuza kolayca uyum gösterir. Ön ve arka yüzleri kullanılmaya uygun olan lamel laboratuvar ürünleri, çok yönlü bir şekilde yararlanabileceğiniz aksesuarlar arasında yer alır. Lam, lamel kullanımı esnasında bu ekipmanların fazla sıcak ya da fazla soğuk nesnelerle temas etmemesine özen göstermeniz gerekir. Farklı standartlara uygun olarak tasarlanmış birçok lam ve lamel bulunduğu için çalışma alanınızla uyumlu aksesuarları seçmeniz kolaylaşır. Lam yüzeyini tam kapatacak şekilde lamelleri yerleştirmeye özen göstermeniz, başarılı şekilde incelemelerinizi sürdürmenize yardımcı olur. Borosilikat cam kullanılarak imal edilen lamlar ve lameller, farklı etkenlere karşı dirençli yapılarıyla beğeni toplar. Bütünlüğünü koruyan, darbelere karşı dayanıklılık gösteren borosilikat camlı lam ve lamel modelleri, oldukça kaliteli bir kullanım imkanı yaşamanız için elverişlidir. Kullanım sonrasında temizliğine özen göstermeniz gereken lamlar ve lameller, diğer deneylerde yararlanabileceğiniz şekilde saklayabilmek adına uygundur. Bu sayede gereçleri kullandıktan sonra temizleyip kutularında uzun süreli şekilde muhafaza edebilirsiniz.

Lam, Lamel Fiyatları

Kullanıcıların bütçesine uygun şekilde sunulan ürünler arasında yer alan lamlar ve lameller, markalarına göre değişen fiyatlarıyla öne çıkar. Buna ek olarak kalınlıklarına, uzunluklarına ve ebatlarına göre de lam, lamel fiyatları çeşitlenir. Uygun fiyat desteği ile erişebileceğiniz birçok lamın ve lamelin bulunması, ekonomik açıdan avantaj elde etmenizi sağlar. Ayrı şekilde ulaşabileceğiniz lamların ve lamellerin yanı sıra set halinde erişebileceğiniz laboratuvar gereçleri de bulunur. Set ürünler arasından en ucuz seçeneklere göz atmanız, ekonomik tercihler gerçekleştirmenize yardımcı olur. Lam fiyatları oldukça hesaplı bir düzeye sahip olduğu için bütçenizi aşmayacak laboratuvar ile mikroskop gereçlerini gözden geçirebilirsiniz. Aynı zamanda lamel fiyatları hesaplı alışverişler yapmak isteyen kullanıcıların beğenisini kazanır. Lam lamel fiyat düzeyi bakımından bütçenize uygun alternatiflere ulaşmak adına fiyat listesi üzerinden bu seçeneklere göz atmanız önemlidir. Böylece farklı niteliklere sahip lamları ve lamelleri fiyat karşılaştırması yaparak derinlemesine incelemeniz mümkün hale gelir. Bu inceleme esnasında lamların ve lamellerin hangi maddelerle üretildiklerine ve kalınlık seviyelerine de dikkat etmeniz, ihtiyaçlarınız için ideal seçimler yapmanızı kolaylaştırır. Akakçe sayesinde çok sayıdaki lam ve lamel seçeneğine bir arada ulaşabilir, çalışmalarınıza uygun en özel modelleri belirleyebilirsiniz.