Taşlama Makinesi

Taşlama Makinesi Fiyatları

2.120 farklı Taşlama Makinesi için fiyatlar listeleniyor.

Bosch Taşlama Makinesi Einhell Taşlama Makinesi Makita Taşlama Makinesi Ferm Taşlama Makinesi Rown Taşlama Makinesi KLpro Taşlama Makinesi

Aktüel Broşürlerden Taşlama Makineleri

 • Bosch GWS 750 Avuç Taşlama Makinesi 115 mm-750 W Koçtaş 1.749,00 TL
 • Bosch Professional GWS 750 Avuç Taşlama 750WBauhaus 1.690,00 TL
 • Black-Decker G-650 Avuç Taşlama 115 mm 650 W Koçtaş 1.145,00 TL
 • Worx WX813 Akülü Avuç Taşlama MakinesiBauhaus 6.950,00 TL
 • Erbauer Şarjlı Taşlama Makinesi 18 WKoçtaş 4.199,00 TL
 • Stanley Taşlama Makinesi 900 W Koçtaş 1.799,00 TL

Fiyatı Düşen Taşlama Makineleri

Tümü

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • Disk Çapı115 mm
 • Disk Çapı125 mm
 • Güç750 W
 • Güç900 W
 • Kullanım TipiKablolu
 • Kullanım TipiKablosuz
 • TipiAvuç
 • TipiBüyük
 • Fiyatı0 - 1.000 TL
 • Fiyatı1.000 - 1.500 TL
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 50 Sonraki

Filtrele
FiltreleFiyatı 0 - 1.000 TL 1.000 - 1.500 TL 1.500 - 2.500 TL 2.500 - 3.500 TL 3.500 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTipiYükseklikMil DişiKullanım TipiKablo UzunluğuDisk ÇapıBoşta Devir SayısıAğırlıkDerinlikGenişlikGüçAkü SeçeneğiMotor TipiÜrün PuanıSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (2.120)

Matkap Vidalama Makinesi Kırıcı-Delici Kaynak Makinesi Elektrikli El Aletleri Seti Daire Testere Somun Sıkma Makinesi Gönye Testere Kompresör Bosch Taşlama Makinesi Einhell Taşlama Makinesi Makita Taşlama Makinesi

En Çok Karşılaştırılan Taşlama Makineleri

Taşlama Makinesi Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Taşlama Makinesi Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Taşlama Makineleri hangileri?

Bugün Akakçe'de 2.120 farklı model arasında

En çok satan Taşlama Makineleri hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Taşlama Makinesi:
 1. Bosch GWS 750-115 750 W Avuç Taşlama
 2. Bosch GWS 180-LI Tek Akülü Taşlama Makinesi
 3. Bosch GWS 2200-180 H 2200 W Büyük Taşlama Makinesi
 4. Bosch GWS 180-LI Solo Taşlama Makinesi
 5. Bosch GWS 750 S 750 W Avuç Taşlama

Taşlama Makinesi

Taşlama, bir malzemenin yüzeyinden aşındırma yöntemiyle talaş kaldırılması işlemidir. Bu işlemi yapmaya yarayan alete de taşlama makinesi denir. Günümüzde birçok işlemin hızlı ve pratik bir şekilde yapılmasını sağlayan birçok farklı alet bulunur. Taşlama işlemini yapmaya yarayan taşlama makinesi de bunlardan biridir. Peki taşlama makinesi nedir; bu makine hızlı bir şekilde dönerek kesme, aşındırma ve parlatma işlemlerini yapan bir alettir. Bu işlemin yapıldığı zemine de taşlama tezgahı denir. Taşlama tezgahı özellikleri önemli bir yere sahiptir. Bu tezgahlar, imalatı yapılan ürünün ölçüde hassasiyeti ve yüzey kalitesini belirler. Düzlem, silindirik, puntasız ve CNC olmak üzere dört tane taşlama tezgahı çeşidi bulunur. Taşlama yapılacak malzemenin türüne göre taşlama tezgahı da farklılık gösterebilir. İşlem uygulamak istediğiniz malzemeye göre taşlama tezgahı seçimi yapabilirsiniz. Büyük taşlama makinesi ise işlem yapılacak ürünün boyutunun büyük olması durumunda kullanılabilir. Bu boyuta sahip olan modelleri, imalat yapılan fabrikalarda tercih edilir. Klasik ve daha küçük boyutlu olan modelleri ise her yerde kullanılabilir. Kullanımı rahat ve kolaydır. Yapacağınız işleme ve uygulama alanınıza göre pek çok farklı taşlama aparatı bulunabilir. Bu aparatları işlem yapmadan önce makinenizin belirli yerine takıp sonrasında kullanmaya başlayabilirsiniz. Sık sık tadilat ya da tamirat yapıyorsanız taşlama makinesiyle birlikte darbesiz matkap da birçok işinizde yardımcı olabilir. İhtiyacınıza uygun darbesiz matkap fiyatlarını Akakçe üzerinden araştırabilir, seçiminizi yapabilirsiniz.

Taşlama Makinesi Özellikleri

Taşlama makinesi pek çok açıdan kolaylık sağlayan işlevsel bir alettir. Model seçeneği çok fazla olan bu ürünün birçok özelliği vardır. Bu özelliklerden bazıları şu şekildedir;

Taşlama makinesi tavsiyesi olarak bu özellikler göz önünde bulundurulmalıdır. İşlem yapacağınız yere ve malzemeye uygun olan model tercih edilmelidir.

Birbirinden Güzel Taşlama Makinesi Çeşitleri

Taşlama makinesi çeşitleri farklı taşlama yöntemlerini yapmanızı sağlayabilir. İhtiyacınıza göre farklı oranlarda ağız çapına sahip taşlama makinesi çeşitlerini bulabilirsiniz. 115 mm ile 150 mm arasında ağız çapına sahip olan aletler ufak taşlama makinesi çeşitleri arasında sayılabilir. 180 mm ile 230 mm arasındaki ağız çapına sahip taşlama makineleri normal ve büyük boyuttaki aletler arasında yer alır. Bunun dışında farklı özelliklere sahip farklı türleri de bulunur. Taşlama makinesi çeşitleri:

Farklı özellikleri bulunan taşlama makinesi modelleri arasından istediğiniz özelliklere sahip olan modeli tercih edebilirsiniz. Yapmak istediğiniz işlemleri belirledikten sonra uygun olan modeli bulup iyi bir performans elde edebilirsiniz. İhtiyacınız olan özellikleri belirledikten sonra seçtiğiniz modelleri karşılaştırabilirsiniz. Böylece size en uygun olan modeli rahatlıkla bulabilirsiniz.

Taşlama Makinesi Nasıl Kullanılır

Taşlama makineleri, sahip oldukları elektrik gücüne göre performans sergileyebilir. Elektrik motoru mili, dişler yardımı ile makinenin uç kısmındaki yuvayı yüksek devirde döndürerek çalışır. Bu yuvaya, yapılacak işleme göre farklı türde taşlar takılabilir. Taşlama makinesi nasıl kullanılır diye soracak olursanız; taşlama işlemi yaparken yüzeye baskı yapmaya gerek yoktur. Devir hızı çok yüksek olan ve sert malzemelerin işlenmesinde büyük kolaylık sağlayan bu ürün kendi çalışma gücüyle istenilen performansı elde etmenizi sağlar. Bu özelliği sayesinde kol gücü gerektirmeden kolay bir şekilde taşlama işlemi yapılabilir. Boyutuna göre tek ya da iki elle kullanılabilir. Taşlama makinesi büyükse iki elle kullanıma uygundur. Mini taşlama makinesi ise tek elle ya da iki elle kullanılabilir. Bu tipteki taşlama makinelerinin bir diğer adı da avuç içi taşlamadır. Avuç içi taşlamalar; seramik, beton, ahşap, taş ve metal gibi farklı yapıdaki malzemeleri kesebilir ve zımparalayabilir. Taşlama yapılacak malzemenin büyüklüğüne göre taşlama makinesinin büyüklüğü de değişkenlik gösterebilir. Taşlama makinesi kullanımında sakin ve dikkatli uygulama yaparsanız istediğiniz sonuca ulaşabilirsiniz. Taşlama makinesi sabitlendikten sonra işleme başlanması güvenlik açısından dikkat edilmesi gereken konulardandır. Aksi halde işlem sırasında malzeme yerinden oynayabilir ve istenilen sonuç alınmayabilir. Tadilat, tamirat işlerinden hoşlanıyorsanız ve takım çantanıza yeni aletler eklemek için araştırma yapıyorsanız Akakçe üzerinden ihtiyaçlarınıza uygun ürünlere bütçenizi aşmadan ulaşabilirsiniz. Otomobiliniz var ise ya da otomotiv sektöründe çalışıyorsanız şarjlı polisaj makinesi modelleri ilgilinizi çekebilir. İhtiyaç duyuyorsanız polisaj makinesi modellerini inceleyerek tercihinizi yapabilir, takım çantanıza kullanışlı bir el aleti daha ekleyebilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Taşlama Makinesi Fiyatları

Taşlama makinesi fiyatları; ürünün boyutuna, işlevine, gösterdiği performansa, özelliklerine göre farklılık gösterebilir. Yapılacak işlemi yapma süresi, hızı, ses yüksekliği, üretiminde kullanılan malzeme kalitesi, keskinlik oranı, boyutu, ağırlığı gibi unsurlar bu ürünlerin fiyatlarını etkileyebilir. Ufak çaplı işler için kullanmak istiyorsanız küçük taşlama makinesi ideal bir tercih olabilir. Küçük taşlama makinesi çeşitleri hem fiyat hem de işlev açısından istediğiniz performansı verebilecek bir modeldir. Eğer zımparalama ve parlatma gibi işlemler de yapmak istiyorsanız diğer taşlama makinesi modellerini tercih edebilirsiniz. İstediğiniz özelliklere sahip pek çok çeşitte ucuz taşlama makinesi bulabilirsiniz. Temel işlev olarak aynı olan bu ürünler hız ve güç gibi özelliklerinin farklı olmasından dolayı fiyat olarak küçük farklılıklar gösterebilir. Sağlam yapıda bir ürün olup uzun süreli kullanım sağlayabilir. Pek çok farklı işlem için kullanılabilir. Kullanımı zor değildir fakat kullanmaya başlamadan önce işlem sırasında oluşabilecek tozun, gözünüze ve burnunuza kaçmaması için koruyucu gözlük ve maske takabilirsiniz. Bu sayede olası kazalardan da korunabilirsiniz.

Her Türden Taşlama Makinesi Akakçe'de

Birçok eşya üretilirken çeşitli aşamalardan geçer. Bu aşamalarda işlevi ve gücü yüksek aletler kullanılabilir. Demir bir kapının yapım aşamasında demirin kesilmesi, şekil verilmesi ve zımparalanması gibi işlemler bulunur. Bu işlemlerin her biri için farklı aletler kullanılabilir. Genel olarak yüzeylerin düzeltilmesi gereken işlerde yardımcı bir alet olan taşlama makinesi işlemlerinizi kolaylaştırabilir. Farklı özelliklere sahip model seçenekleri bulunan taşlama makinesi birçok işlem için büyük kolaylık sağlar. Taşlama makinesi ne işe yarar sorusu; sert yapıdaki malzemelerin, malzemeye uygun makine yardımıyla aşındırılarak kesilmesi, yüzeyine şekil verilmesi işlemlerinin yapılması şeklinde yanıtlanabilir. Sahip olduğu yüksek gücü ve hızı ile kısa sürede istenilen işlemlerin yapılmasına yardımcı olur. Fiyat aralığı çeşide göre değişiklik gösterebilir. Fabrikalarda kullanılacak taşlama makineleri daha büyük ve ağır olabilir. Kendinize ait işleriniz için kullanabileceğiniz taşlama makineleri ise daha küçük ve hafiftir. İstediğiniz özelliklere sahip taşlama makinesi çeşitlerinin hepsini Akakçe'de bulabilirsiniz. İhtiyacınıza uygun en ucuz taşlama makinesine ulaşabilir ve satın almak istediğiniz ürünü detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Dilerseniz detaylı araştırma yaparak beğendiğiniz ürünlerin teknik özelliklerini karşılaştırabilirsiniz. Bütçenize uygun olan modelleri görebilir ve kolayca satın alabilirsiniz.