LED Masa Lambası

LED Masa Lambası Fiyatları

2.734 farklı LED Masa Lambası için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

  • ÖzelliklerLED
  • TürüElektrikli
  • TürüPilli
  • TürüŞarjlı
  • Fiyatı0 - 250 TL
  • ÖzelliklerAyarlanabilir Işıklı
  • ÖzelliklerMandallı
  • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 50 Sonraki

Filtrele
Filtrele
  • ÖzelliklerLED
Fiyatı 0 - 250 TL 250 - 500 TL 500 - 750 TL 750 - 1.000 TL 1.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTipiTürüGövde MalzemesiBaşlık MalzemesiDuy TipiYükseklikBaşlık GenişliğiKablo UzunluğuAğırlıkÜrün PuanıRenk
Temizle Ürünleri Gör (2.734)

Şarjlı Masa Lambası Ahşap Masa Lambası Akıllı Masa Lambası Akrobat Masa Lambası Bakır Masa Lambası Banker Masa Lambası Beyaz Masa Lambası Gri Masa Lambası Gümüş Masa Lambası Kablosuz Masa Lambası Kırmızı Masa Lambası Mandallı Masa Lambası

En Çok Karşılaştırılan Masa Lambaları

LED Masa Lambası Sıkça Sorulan Sorular

LED Masa Lambası

Aydınlatma sistemleri içerisinde LED masa lambası modelleri çok tercih edilir. Yaygın aydınlatma türlerinden biri olan LED masa lambaları çalışma masaları başta olmakla birçok alanda sıkça kullanılır. Genellikle, tüm odanın veya mekanın aydınlanması gerekmediğinde bölgesel bir aydınlatma istendiğinde LED masa lambaları tercih edilir. İş odasında, salonda veya yatak odanızda bu lambaları kolaylıkla kullanabilirsiniz. Özellikle loş ışıkta oturmayı ve bölgesel ışık huzmesi eşliğinde çalışmayı sevenlerin tercihi LED masa lambası modellerinden yana olur. LED masa lambaları, gece çalışmayı sevenlerin işine yarayabilir. Güçlü bir aydınlatma istemiyorsanız ancak kitap okumak, ders çalışmak veya herhangi bir işinizi halletmeniz gerekiyorsa LED masa lambasına ihtiyaç duyabilirsiniz.

Farklı fonksiyonlara, farklı boyutlara sahip olan LED lambalar özgün tasarımları ile de dikkat çeker. İhtiyacınıza yönelik ürünü satın alarak çalışma alanlarınızı konforlu hale getirebilirsiniz. Dayanıklı metal veya plastik materyalden hazırlanan ürünler kaliteli, uzun süreli kullanıma olanak tanır. Masaüstü LED lamba rahat bir şekilde çalışmayı, huzurlu şekilde kitap okumayı sağlar. Bundan başka, birçok avantaj ile de kullanıcıların dikkatini çeken masaüstü LED lambalar farklı modelleri ile ihtiyaçlarınıza yanıt verir. Bu ürünleri kullanarak enerji sarfiyatını minimuma indirir, aydınlatma masraflarını azaltabilirsiniz. Farklı modelleri ile dikkat çeken LED masa lambalarını dekoratif aksesuar olarak da kullanmak mümkündür. Evinizin genel dekorasyonuna uyan, odanızdaki diğer eşyalar ile bir bütün olan modern ve avangart LED masa lambası modellerine Akakçe üzerinden ulaşabilirsiniz.

LED Masa Lambası Ne İşe Yarar?

Birçok alanda kullanılan LED masa lambası modellerinin en önemli görevi gerekli aydınlatmayı sağlamaktır. Farklı şekillerde kullanımı mümkün olan masa lambası LED modelleri her alana yakışır. Lambayı üzerine koyacağınız masanın materyaline, ölçüsüne ve görüntüsüne uygun olarak farklı LED masa lambası çeşidini satın alabilirsiniz. Çalışma masalarının yanı sıra, komodinlerin veya yatağınızın yanındaki dolapların üzerinde de kolaylıkla yerleşir. Lamba seçerken sadece görüntüsüne değil, boyutlarına da dikkat etmeniz gerekir. Kullanacağınız alanın genişliğine uygun olarak büyük veya küçük ebatlardaki çeşitlere göz atmanız önerilir. Genellikle çalışma masasının üzerinde kitaplar ve benzeri eşyalar çok yer kapladığından, mini boyutlarda LED masa lambası alabilirsiniz. Böylece, çalışma alanınız kısıtlanmamış olur. Bundan başka, çalışma masanızda laptop ve bazı evraklar dışında yer kaplayan bir şey yoksa daha büyük ebatlı modeller sizin için uygun olabilir.

LED’li masa lambası göz yorgunluğuna sebep olmaz. Dinlendirici ve rahatlatıcı ışık saçan bu ürünlerin aydınlatma yoğunluğu çalışmalarınız için oldukça yeterlidir. Farklı renklerdeki ışıklar okuma ve çalışma sırasında göz yorgunluğuna neden olabilir. Ancak gözünüzü rahatsız etmeyen LED ışıklar ile rahat şekilde kitap okur, ders çalışabilirsiniz. Rengin sıcaklığı, derecesi, yatıştırıcı tonu rahat bir kullanım avantajı sunar. Birçok farklı renkte, boyutta ve özgün tasarımlı LED masa lambası çeşitleri ile birlikte, avize modelleri ve diğer aydınlatma sistemlerini de Akakçe’de karşılaştırabilir, bütçenize uygun en ucuz ürünleri rahatlıkla satın alabilirsiniz.

LED Masa Lambası Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

LED masa lambası seçerken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Bunun için önceden araştırma yapmakta ve ihtiyacınıza uygun çeşidin özelliklerini bilmenizde fayda vardır. Çevre dostu olmasıyla bilinen LED ışıklı masa lambası modellerinin enerji tüketimi diğer lambalara oranla düşüktür. Hem bütçe dostu fiyatları hem de az enerji ile çalışması bu ürünlerin sıkça tercih edilmesine olanak tanır. Ancak, en uygun olan modeli satın alabilmek için bazı noktaları göz önünde bulundurmak önemlidir. LED masa lambası almadan önce bu önerilere bakabilirsiniz:

Her ihtiyaca uygun şekilde kullanıcılara sunulan şık ve zarif tasarımlar ile hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Evinizin, ofisinizin, çalışma odanızın dekorasyonuna renk katan Led masa lambaları yaşam alanının konforunu artırır. Hem eşsiz tasarıma hem de kaliteli aydınlatma fonksiyonlarına sahip bu ürünleri yakından inceleyebilir, tercihlerinizi yapabilirsiniz.

Şarjlı ve Elektrikli LED Masa Lambası Çeşitleri

Şık tasarımlara sahip olan LED masa lambası çeşitleri birçok alanda kullanılabilir. Farklı ebatlardaki çeşitler oldukça estetik görünüme sahiptir. İster küçük mum boyutunda, ister de büyük avize boyutundaki birçok çeşit kullanıcılar tarafından sıkça tercih edilir. Boyutları ve görüntüsü ile birçok LED masa lambası çeşidi vardır. Aynı zamanda, kullanım şekli ve enerji tüketimi bakımından da LED lambalar birbirinden farklı özelliklere sahiptir. Bazı şarjlı masa lambası çeşitleri ile birlikte, çok tercih edilen elektrikli LED masa lambası çeşitleri de bulunur. Evden veya işten bölgesel aydınlatmaya gerek duyulduğunda şarjlı lambalar yardımınıza koşar. Bundan başka, iş masanızın, çalışma masanızın yakınında priz olmadığında yine şarjla çalışan LED masa lambasını kullanabilirsiniz. Bu ürünleri önceden şarj ederek uzun süre kablosuz kullanılması mümkündür.

Kampta ya da gecenin sessizliğinde kitap okumak isterken şarjlı ürünlere ihtiyaç duyulur. USB girişli lambaları rahat bir şekilde şarj edebilir, daha sonra kablosuz kullanabilirsiniz. Elektrikle çalışan LED masa lambasının kullanım şekli ise oldukça basittir. Bu ürünleri kullanabilmeniz için lambanın fişini prize takmanız yeterli olacaktır. Bazı çeşitlerde fişi prize taktıktan sonra hemen aydınlanma elde edilir. Bazılarında ise aç kapa butonunu kullanılması gerekebilir. Oldukça geniş bir ürün yelpazesi ile kullanıcıların hizmetine sunulan masa lambası LED ampul modellerine de göz atılması önerilir. LED masa lambaları ampul olmadan ortalığı aydınlatmaz. Bu sebeple, lamba alırken ampul seçimini de düzgün etmeniz gerekir. Bilindiği üzere LED ampuller gözü yormaz ve rahat bir şekilde çalışma olanağı sunar. Ancak ampulün aydınlatma derecesi, küçük veya büyük olması, dekoratif görüntüsü sizin seçiminize uygun olarak değişebilir.

LED Masa Lambası Fiyatları

Elektrikli ve şarjlı LED masa lambası çeşitleri farklı özelliklerine göre sınıflandırılır. Bazı şarjlı masa lambaları, dokunmatik kontrole sahiptir. Bundan başka, ünlü markaların çeşitli özelliklerdeki lamba türleri kullanıcılara sunulur. Ayaklı LED masa lambaları ile birlikte, birçok taşınabilir alternatifte mevcuttur. Özelliklerine, tasarımlarına ve boyutlarına uygun olarak LED masa lambası fiyatları da değişkenlik gösterir. Ayrıca, lambanın çalışma şekli, şarjlı, USB vasıtasıyla veya elektrikle çalışması gibi etkenler fiyatlarda değişikliğe yol açar. Pratik kullanımlı, çocuk ve genç odalarına uygun olan birçok LED masa lambaları fiyat performans ürünü olarak belirtilir. Ürünün üretim malzemesi, malzeme kalitesi, üzerindeki aksesuarlar ve işçiliği fiyatlara tesir eder. Bütçe dostu, en ucuz ürünlere sahip olmak için detaylı araştırma yapılması gerekir. Size uygun olan türü bularak bütçe dostu fiyatlandırmalardan yararlanabilirsiniz. Fiyat araştırması yaparak bütçenize uygun olan kaliteli öğeleri satın almanız mümkündür. Zevkinize ve bütçenize uygun en ucuz LED masa lambası çeşitlerini markaların indirim kampanyaları döneminde satın alabilirsiniz.