Masa Tenisi Fiyatları

En Popüler Masa Tenisi Ürünleri

ITTF Onaylı Masa Tenisi Raketi Beyaz Masa Tenisi Topu Dış Mekan Masa Tenisi Masası Masa Tenisi Raket Seti Profesyonel Masa Tenisi Raketi Turuncu Masa Tenisi Topu

Popüler Masa Tenisi Markaları

Masa Tenisi

Masa tenisi, dünyadaki en popüler kapalı alan sporlarından biridir. İngiltere'de ortaya çıkan ve dünyanın hemen hemen her yerine yayılan bu spor, 7'den 70'e farklı yaştaki gruplara hitap eder. Ortasında file bulunan ve masayı ikiye bölen dikdörtgen yüzeyde oynanan bu kapalı alan sporu, küçük raketler yardımıyla oynanabilir. Pinpon nasıl oynanır sorusu da oyuna yeni başlayanlar tarafından merak edilir. Oyun bir servisle başlar. Servisler, oyuncunun masanın kendi tarafında topu bir kez sektirmesine izin verilen tekli atışlardır. Sonraki tüm atışların, masanın rakip bölmesindeki herhangi bir yere çarpması gerekir. Diğer tüm atışlar doğrudan rakip tarafa düşmek zorundadır. Her oyuncu, hangi oyuncunun servisten puan aldığına bakılmaksızın iki kez servis kullanır. Masa tenisi boyutları standart ölçüleriyle dünyanın her yerinde aynıdır. Tenis masası 2.74m uzunluğunda, 1.52m genişliğinde ve yerden 76 cm yukarıdadır. İki kişiyle oynanabilen bu spor, hafif bir plastik topa ileri geri vurulmasıyla ilerler. İçi boş plastik toplar 2,7 gr ağırlığındadır ve oyun, tekli veya çiftli formatta oynanabilir.

Masa Tenisi Özellikleri

Masa tenisi ile ilgili bilgiler çeşitlilik gösterir. Pinpon, el-göz koordinasyonu ve el becerisi geliştirmek için ideal bir spordur. Aynı zamanda arkadaşlarınız veya ailenizle oynayabileceğiniz için her yaştan kullanıcı tarafından eğlenceli bir oyun olarak görülür. Masa tenisi spor olarak karışık görünebilir. Bu oyunun maçları genellikle yedi set formatında oynanır ve ilk olarak dört set kazanan bir oyuncu maçı kazanır. Her set 21 puan için oynanır ve iki puan farkıyla kazanılması gerekir. Bir oyuncu iki puanlık fark olmadan 21'e ulaşırsa, maç bir oyuncu iki puanlık fark elde edene kadar devam eder. Masa tenisi özellikleri farklı ihtiyaçlara hitap edecek şekilde belirlenir. İlk büyük kararınız, iç mekân veya dış mekân masası satın alıp almayacağınız hakkında olmalıdır. Açık hava masaları, zorlu hava koşullarına dayanıklıdır ve tüm yıl boyunca dış mekânlarda saklanabilecek şekilde üretilir. Açık hava masa tenisi aletleri, aşırı neme veya ısıya maruz kalmanın bir sonucu olarak meydana gelebilecek eğrilmeyi önlemek için özel yüzey işlemlerine tabi tutulur. İç ve dış mekânlar için farklı özelliklerde pinpon masası bulunur. Zevkinize ve alanınıza uygun ürünler arasından seçim yapabilirsiniz.

Masa Tenisi Nasıl Oynanır?

Masa tenisi nasıl oynanır diye merak ediyor olabilirsiniz. Oyun, raket olarak bilinen bir raketle topa vurularak oynanır. Karşılaşma, ilk servisi kimin atacağına ve kimin karşılayacağına karar vermekle başlar. Servis atışı yapıldıktan sonra topu masanın rakip bölmesine çarptırılır ve bu şekilde karşılıklı olarak atış yapılır. Düz yüzeyli bir masa ve yuvarlak şekilli raket masa tenisi malzemeleri arasında yer alır. Standart ölçülerdeki masalara ek olarak çocuklar için masa tenisi ürünleri de bulunur. Güçlü ekipmanlarla üretilen masalar sayesinde oyun deneyiminizi geliştirebilir ve en sevdiğiniz sporun tadını çıkarabilirsiniz. Pinpon oyun seti, kapalı alan sporunu oynamak için ihtiyacınız olan tüm aksesuarları içerir. Set içerisinde raketler, toplar, masa ağı ve direkleri yer alır. Su geçirmez PVC kaplama, oyun yüzeyini uzun süre boyunca koruyabilir ve sıvılara karşı sızdırmazdır. Çelik ayaklar sağlam tasarıma katkıda bulunur. Dört parçalı masa tenisi setleri, kolayca katlanabilir olmasıyla yerden tasarruf sağlar. Kilitlenebilir tekerlekler hareket etmeyi kolaylaştırırken, köşe kapakları sayesinde duvarlar hasardan korunur. Bu eğlence ürünleri, oyun odaları veya çocuklar için ideal tasarımlara sahiptir. Masa tenisi ölçüsü çocuklar ve yetişkinler için değişiklik gösterebilir. Masa ölçüleri, oyununuzu etkileyebilecek ve farklı oyun tarzlarına uyabilecek boyutlarda olabilir. Ayrıca isterseniz standart boyutlardaki masalara da göz atabilirsiniz. Masa tenisi ürünleri sayesinde ailenizle, arkadaşlarınızla veya tek başınıza eğlenebilirsiniz.

Masa Tenisi Malzemeleri ve Özellikleri

Masa tenisi seti içerisinde ihtiyaç duyacağınız tüm ekipmanları bulabilirsiniz. Bir çift raket, bir çift tenis topu ve bir masa için gerekli olan tüm eşyalar bu setlerle birlikte satışa sunulur. Masa tenisi oyun alanlarının çoğu sıkıştırılmış kontrplaktan yapılır. Bu, fazla esnemeden sağlam, ağır bir yüzeyde oyun oynamanıza izin verir. Üst yüzeyler ayrıca suntadan hazırlanır. Üst düzey masalar ise melamin kaplama ile tamamlanır. Özellikle dayanıklı ve sert bir plastik türü olan melamin kaplamalar, hava koşullarına dayanıklı olduğu için en çok dış mekan masalarında kullanılır. Masa tenisi eşyaları farklı malzemelere yer verir. Standart olarak 2,7 gr ağırlığında olan top, plastik bir kaplamaya sahiptir. Raketin tutma kolları ahşap veya karbon kaplamayla donatılır. Karbon kaplama uzun ömürlüdür, bu sayede uzun yıllar boyunca raketin tutma bölmesinin sağlam kalmasına fırsat tanır. Raketin topa vurulan kısmı ince bir sünger tabakasıyla kaplanır. Masa tenisi ekipmanları arasında en önemli unsur ise yüzey olarak kullanacağınız masadır. Zemine sabitlenmiş sabit dış mekan masaları genellikle metal veya beton oyun yüzeylerine sahiptir. Masalar çok fazla hareket ettirilmediğinden dolayı kilitli ayaklara yer verir. Bu ayaklar aynı zamanda masanın katlanıp depolanmasını da kolaylaştırır. Pinpon seti dahilinde sunulan bu ürünler, hem yeni başlayan oyunculara hem de profesyonel tenisçilere hitap eder. Masa tenisi raket fiyatlarına göz atarak bu eğlenceli oyun için ekipmanlar arasından seçim yapabilirsiniz.

Her Yaş İçin Masa Tenisi

Masa tenisi oyunu dünyanın dört bir yanındaki farklı yaştan kullanıcılar tarafından severek oynanır. Her yaş grubuna hitap eden ve özellikle küçük yaştaki bireylerin el-göz koordinasyonunu artırmasına yardımcı olan bu kapalı alan sporu, boş zamanlarınızı değerlendirmek için birebirdir. Masa tenisi ölçüleri çocuklar ve yetişkinlere göre farklılık gösterir. Ancak resmi masa boyutları 152,5 cm genişliğinde, 274 cm uzunluğunda ve 76 cm yüksekliğindedir. Masanın üzerindeki ağ 15,25 cm yüksekliğinde ve 1,83 m uzunluğunda olmalıdır. Masa tenisi hakkında bilgi almak istiyor olabilirsiniz. Kolay bir oynayışa ve çok detaylı olmayan kurallarıyla bilinen bu spor, farklı malzemelerden üretilen ekipmanlarla oynanabilir. Bazı eğlenceli masalarda plastikten hazırlanan oyun yüzeyleri bulunur. Bunlar ciddi oyunlardan ziyade aile eğlencesine yönelik ürünlerdir. Masa tenisi fiyatları müşterilerin bütçesine hitap edecek etiketleriyle merak uyandırır. Raketler, toplar ve masalar da dahil olmak üzere tüm ekipmanlara göz atabilirsiniz. Masa tenisi yorumlarına bakabilir ve sevdiğiniz tasarımlardaki eğlence ürünlerini sepete ekleyebilirsiniz.

Masa Tenisi Ürünleri Akakçe’de

Masa tenisi oynamak için özel bir masaya ihtiyaç duymayabilirsiniz. Hepsi bir arada pinpon setleri, taşınabilir bir ağ ile birlikte gelir ve böylece istediğiniz her yerde, herhangi bir masada arkadaşlarınızla kapışabilirsiniz. İster yemek masanızda ister ofisinizde olsun, farklı yüzeylerde bu oyunu oynayabilirsiniz. Komple kit aynı zamanda yüksek performanslı raketler ve hayal kırıklığına uğratmayacak profesyonel toplarla birlikte gelir. Taşınabilir set, tüm oyuncuların arzu ettiği profesyonel düzeyde bir his verecek şekilde tasarlanır. Raketlerden masa ağına kadar tüm ekipmanlar kaliteli malzemelerle üretilir ve bu sayede oyun eğlenceniz yarıda kalmaz. Fakat gerçekçi bir deneyim için tenis masasına ihtiyaç duyabilirsiniz. Katlanır ayaklar ve ayrılır bölme sayesinde dolapta veya bahçenizde kolayca saklayabilirsiniz. Masa tenisi ucuz etiketli ürünleriyle Akakçe'deki yerini alır. Birbirinden cazip fiyatlı ürünlere güvenle inceleyebilir ve sepetinize ekleyerek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.