Masa Tenisi Filesi

Masa Tenisi Filesi Fiyatları

128 farklı Masa Tenisi Filesi için fiyatlar listeleniyor.

Minerva Masa Tenisi Filesi Avessa Masa Tenisi Filesi Delta Masa Tenisi Filesi USR Masa Tenisi Filesi Altis Masa Tenisi Filesi Tosima Masa Tenisi Filesi

Fiyatı Düşen Masa Tenisi Fileleri

Tümü

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

Önceki Sayfa: 1 / 6 Sonraki

Filtrele
FiltreleFiyatı 0 - 250 TL 250 - 500 TL 500 - 750 TL 750 - 1.000 TL 1.000 TL üstü MarkasıTümünü Göster
Temizle Ürünleri Gör (128)

Masa Tenisi Raketi Masa Tenisi Masası Masa Tenisi Topu Masa Tenisi Aksesuarı Elektrikli Scooter Scooter Boks Eldiveni Palet Yüzücü Gözlüğü Minerva Masa Tenisi Filesi Avessa Masa Tenisi Filesi Delta Masa Tenisi Filesi

Masa Tenisi Filesi Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Masa Tenisi Fileleri hangileri?

Bugün Akakçe'de 128 farklı model arasında

En çok satan Masa Tenisi Fileleri hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Masa Tenisi Filesi:
  1. Tüm Masalara Uyumlu Otomatik Mekanizmalı Masa Tenisi Filesi
  2. Minerva Teleskopik Taşınabilir Kaymaz Ping Pong Masa Tenisi Filesi Aparatı
  3. Avessa Masa Tenisi File Set
  4. Delta Mavi Masa Tenisi Maşalı Deluxe Pinpon Ağı File Demir Seti
  5. Delta Mavi Masa Tenisi Mengeneli Deluxe Pinpon Ağı File Demir Set

Masa Tenisi Filesi

Masa tenisi, oyuncuların birbirine bir masa üzerinde karşılıklı olarak top attıkları bir oyundur. Masa tenisi oyunu, iki tarafın kendi bölgesini belirtmek amacıyla bir file aracılığıyla ayrılır. Masa tenisi filesi saha sınırlarını belirleyerek oyun dışına çıkmamayı sağlar. Raketlerle topun karşı tarafa geçirilmesini sağlarken, masanızın çizilmemesi için masa tenisi filesi seçimini dikkatle yapmalısınız. Filenin öneminin yanında dayanıklı bir file demiri olması da gerekir. File demirinizi filenizle birlikte edinmek istiyorsanız her masaya uygun ölçülerde bulunan masa tenisi file takımı çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Keyifli bir masa tenisi oyunu için gerekli ekipmanları elinizin altında bulundurmanız zaman kaybı yaşamadan oyun akışına devam etmenizi sağlar. Masa tenisi file takımları içerisinde yer alan ağ ve demir sayesinde, dilediğiniz her yerde masa tenisi oynama keyfinize devam edebilirsiniz. Taşınabilir masa tenisi filesi ağ ile demirin beraber kurulması sayesinde pek çok düz alanda oyuna devam edebilmeyi sağlar.

Masa Tenisi Filesi Modelleri ve Özellikleri

Masa tenisi filesi almadan önce modelleri incelemeniz size farklı seçenekler sunarak kullanım alanınıza doğru karar vermenizi sağlayabilir. Üç farklı masa tenisi filesi bulunur. Bunlardan ilgi geri çekilebilir esnek yapıdaki modellerdir. Evde veya dış mekânda düz olan herhangi bir alan üzerinde oyun oynayabilmenizi sağlayan yaylı tasarıma sahiptir. Klipsli masa tenisi filesi, oyuna hızlı ve aktif bir şekilde devam edebilmeniz için gerekli sabitlemeyi sağlamanıza yardımcı olur. Güvenilir bir file sistemiyle masa tenisine devam etmek, oyun sırasında motivasyonunuzu bozmadan keyifli vakit geçirmenizi sağlar. Demir klips veya süspansiyon çeşitleri bulunan klipsli masa tenisi tasarımları bulunur. Yaylı tasarımı sayesinde kolayca çıkarıp takabileceğiniz klipsli masa tenisi fileleri, taşıma sırasında bir araya toplanan yapısıyla yer kaplamadan kullanılabilir. Çelik klipsler, dayanıklılıkları ve esneklikleri sayesinde masa tenisi fileleri içerisinde en sık tercih edilen modellerin başında gelir. Bunların dışında vidalı ve kelepçeli tasarımlar da bulunur. Vidalı ve kelepçeli tasarıma sahip masa tenisi filesi özellikleri arasında dikkat çeken ilk şey tasarımıdır. Profesyonel masa tenisi maçlarını gerçekleştirebilmeniz için ideal bir kullanım sağlayan bu model, yerinden kıpırdamayan ve oyun sırasında konsantrasyonun artmasına yardımcı olan vidalı ve kelepçeli file tasarımıyla üst seviyede fiziksel dayanıklılık sağlar. Güçlü ve sarsılmaz yapısıyla maçın sonuna kadar odağınızı bozmadan oyuna devam etmenize olanak tanır. Oyun dışına çıkmamak amacıyla kullanılan masa tenisi fileleri, masa boyutlarına özel olarak çeşitli ölçülerde üretilir. Ayarlanabilir masa tenisi filesi genişletilebilir yapısıyla pek çok masa modeli üzerinde genişletilerek kullanılabilir. Tenis aksesuarları ve masa tenisi aksesuarları birbirine benzer. İkisinde de raketler ve top kullanılır. Pinpon masa filesi, pinpon oyunu oynayabilmek için, masa tenisi sporunda işlevsel olarak kullanılan bir üründür. Doğru masa tenisi file yüksekliği ile her modelde masaya göre ayarlamalar yapılarak kullanılabilir. Her masaya uyumlu olarak yerleştirilen otomatik masa tenisi filesi toplanabilir yapısı sayesinde ofiste ve evde oyun oynayabilmenizi sağlar. Masa tenisi file fiyatları hakkında bilgi alarak, bütçenize en uygun modeli satın alabilirsiniz.

Kolay Kullanıma Sahip Masa Tenisi Filesi

Masa tenisi filesi portatif yapısı sayesinde oyun oynamayı planladığınız her yerde kullanıma hazır halde bulunur. Yemek masasında, çalışma masasında iç veya dış tüm mekânlarda masa tenisi oynamanızı sağlayan portatif modeller, işlevsel özelliklere sahiptir. Portatif masa tenisi filesi çıkartıp birçok yere götürebilmenizi sağlayan taşınabilir yapısı sayesinde yemek masası, çalışma masası ve düz zemine sahip her yerde kullanılabilir. Tüm yüzeylere takılabilir yapıya sahip ayarlanabilir modellerle oyun keyfinizi her yerde sürdürebilirsiniz. Sabitleme klipsleri kullanılarak kısa bir süre içerisinde sabitlenebilir modellerle kullanım zorluğu yaşamazsınız. Pinpon oynamak isteyenler için tasarlanmış pinpon masası filesi oyun sırasında topun hızının kesilmemesini sağlar. Kullanım alanının oldukça çeşitli olduğu masa tenisi masası filesi modelleri içerisinden, en kaliteli ve dayanıklı modelleri değerlendirebilir ve kendi kullanım alanınıza uygun olanı satın alabilirsiniz.

Masa Tenisi Filesi Seçimi Nasıl Yapılmalıdır?

Oyun sırasında topunuzu karşılıklı ve düşürmeden oynayabilmeniz kadar oyun sırasında dikkatinizi canlı tutmanız da önemlidir. Bunun için doğru ekipman seçimi gerekir. Masa tenisi filesi seçmeden bazı detaylara dikkat ederek, oyundan keyif alabilir ve performansınızı artırabilirsiniz. İşte bilmeniz gereken detaylar:

Masa tenisi file seti içerisinde ağ ve demirler yer alır. Ağ ve demirleri oyununuz sona erdikten sonra masa üzerinden kolayca çıkarabilir ve farklı yerlerde de kullanmaya devam edebilirsiniz. Masa tenisi filesi en ucuz fiyat seçeneklerini görmek için filtreleme yaparak aradığınız modeli kolayca bulabilirsiniz. Ayrıca kullanıcı tavsiyelerine de göz atarak karar verebilirsiniz.

Masa Tenisi Filesi Nasıl Kullanılır?

Masa tenisi masalarına uyumlu olarak tasarlanan fileler, klips içeren bir tasarıma sahiptir. Klipsli tasarımı ve yaylı yapısı kolayca takıp çıkarabilmeyi sağlar. Masa tenisi filesi nasıl takılır sorusuna cevap vermeden önce, masa tenisi kurulumu yapabilmek için bir file ve bir ağ demirine sahip olmanız gerektiği söylenebilir. Kolay kurulum desteği sağlayan ve masanıza zarar vermeden sabitlenen modeller iç ve dış mekânlarda uzun çabalar harcanmadan kullanabilmeyi sağlar. Sabitleme klipsleri sayesinde ürünü istediğiniz masaya kolayca kurabilirsiniz. Ayarlanabilir yapısı kolay kurulum sunar. Masa tenisi filesi seti içerisinde tüm masalara uyumlu olan standart modelde ağ ve file demiri yer alır. Masa tenisi filesi ölçüleri masa boyutlarına uygun olarak farklılık gösterir. Masanızda çok sık değişiklik yapıyorsanız ölçülendirilebilir ve genişletilebilir modelleri tercih edebilirsiniz. Masa oyunlarını seviyorsanız bilardo masası modellerine göz atabilirsiniz. Bilardo masası ölçülerini inceleyerek kullanım yerinize göre seçim yapabilir ve keyifle oynayabilirsiniz.

Masa Tenisi Filesi Modelleri Akakçe’de!

Standart masa tenisi filelerinin dışında, taşınabilir ve katlanabilir yapıya sahip mini masa tenisi filesi modelleri de bulunur. Bunlar piknikte, sokakta, açık havada, iş yerinde ve daha pek yerde oyuna devam edebilmenizi sağlar. Daha küçük filelerle küçük ebatlarda masalar kullanarak oyun keyfinizi aralıksız olarak sürdürme imkânı sağlayabilirsiniz. Masa tenisi fileleri, masaya zarar vermeyen kauçuk tasarımı sayesinde rahatlıkla tercih edilebilir. Temassız bir şekilde sabitleme imkânı sunan masa tenisi fileleri, masanın yapısını bozmadan kullanılabilir. Oyun keyfinizi her alana taşımak için fiyat incelemesi yapabilirsiniz. Fiyatlar üzerinde marka, model, özellikler ve boyutlar etkili olur. Akakçe’de yer alan kaliteli pek çok masa tenisi filesi modellerini inceleyebilir ve masa tenisi filesi fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Aynı zamanda kullanıcı yorumları sayesinde daha geniş fikir sahibi olabilirsiniz. Eğer bununla birlikte dövüş sporlarıyla ilgileniyorsanız, farklı boyutta ve modelde boks standı fiyatlarını da inceleyebilirsiniz.