Pinpon Masası ve Masa Tenisi Masası

Pinpon Masası ve Masa Tenisi Masası Fiyatları

65 farklı Pinpon Masası ve Masa Tenisi Masası için fiyatlar listeleniyor.

Dynamic Masa Tenisi Masası Hattrick Masa Tenisi Masası Helix Masa Tenisi Masası Delta Masa Tenisi Masası Cosfer Masa Tenisi Masası Fit Fit Masa Tenisi Masası

Fiyatı Düşen Masa Tenisi Masaları

Tümü

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

  • Kullanım Yeriİç Mekan
  • Kullanım YeriDış Mekan
  • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 3 Sonraki

Filtrele
FiltreleFiyatı 0 - 6.000 TL 6.000 - 8.000 TL 8.000 - 10.000 TL 10.000 - 15.000 TL 15.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterKullanım YeriAğırlıkÜrün Puanı
Temizle Ürünleri Gör (65)

Masa Tenisi Raketi Masa Tenisi Topu Masa Tenisi Filesi Masa Tenisi Aksesuarı Elektrikli Scooter Scooter Boks Eldiveni Palet Yüzücü Gözlüğü Dynamic Masa Tenisi Masası Hattrick Masa Tenisi Masası Helix Masa Tenisi Masası

Masa Tenisi Masası Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Masa Tenisi Masası Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Masa Tenisi Masaları hangileri?

Bugün Akakçe'de 65 farklı model arasında

En çok satan Masa Tenisi Masaları hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Masa Tenisi Masası:
  1. Dynamic Delux Indoor Katlanabilir Masa Tenisi Masası
  2. Dynamic Sport Katlanabilir Masa Tenisi Masası
  3. Hattrick Everest 140-A Süper Mini Tenis Masası
  4. Helix Portatif Masa Tenisi Masası
  5. Delta Grande Katlanabilir Masa Tenisi Masası

Masa Tenisi Masası

Masa tenisi sporu yapmak için pinpon topu ve raket dışında masa tenisi masası çeşitlerine ihtiyaç duyulur. Masa tenisi masası farklı ölçülerde ve ebatlarda üretilir. Profesyonel ve amatör sporcular için farklı masa tenisi masası çeşitleri bulunur. Ayrıca ulusal ve uluslararası spor müsabakalarında kullanılan masa tenisi masası standart ölçülere sahiptir. Profesyonel masa tenisi masası diğer çeşitlere göre daha ağır yapıda üretilir. Profesyonel masa tenisi masası ölçüleri ise yaklaşık 152.5 cm genişlik ile 274 cm uzunluğa sahiptir. Diğer çeşitler arasında yer alan portatif, katlanabilir masa tenisi masası farklı özelliklere ve ölçülere sahiptir.

Minyatür masa tenisi masası, genellikle dar alanlarda hobi amaçlı kullanıma uygundur. Portatif pinpon masası ise kolay taşınabilme özelliği ile ön plana çıkar. Bunun yanı sıra küçük, mini pinpon masası modelleri tenis sporuna yeni başlayanlar için ve küçük yaştaki sporcular için uygun özelliklere sahiptir. “En iyi masa tenisi masası hangisi?” sorusuna cevap bulabilmek için kullanıcı yorumlarına ve profesyonel masa tenisi spor dalında kullanılan çeşitlere göz atmak faydalı olabilir. Ayrıca “Masa tenisi masası ne kadar?” sorusuna, ürünün teknik özelliklerine ve üretim materyallerine göre fiyat etiketinin değişebileceği, cevap olarak verilebilir.

Masa Tenisi Masası Öne Çıkan Özellikleri Nelerdir?

Masa tenisi masası çeşitleri profesyonel ve amatör alan olmak üzere geniş kullanım alanına sahiptir. Dar alanlar ve ofisler için hobi amaçlı minyatür masa tenisi masası kullanılabilir. Bunun yanı sıra çocukların evde ve bahçede keyifli vakit geçirmeleri için minyatür masa tenisi masası da tercih edilebilir. Ev için masa tenisi masası dar ve yumuşak yapısıyla ön plana çıkar. Ev pinpon masası modellerinin dikkatli bir şekilde kullanılması gerekir. Yumuşak formdaki iç mekan çeşitleri kolayca aşınabilir. Masa tenisi masası özellikleri iç ve dış alan çeşitlerine göre değişiklik gösterir. Dış mekanda kullanılan masa tenisi masaları dayanıklılığı ile içerdiği sert materyaller sayesinde dikkat çeker.

İç mekan masa tenisi masaları ise daha yumuşak yapıda üretilir. Masa tenisi masası çeşitlerinin ortama uygun seçilmesi halinde uzun süre boyunca değerlendirilebilir. Her türlü alana uygun ürün modellerini bulmak mümkündür. Amatör masa tenisi masası ölçüleri ile file uzunluğu, profesyonel alanda kullanılan masa tenisi masası çeşitlerine göre daha dar özelliktedir. Ayrıca pinpon araçlarının ebatları arttıkça fiyat etiketi de yükselebilir. Masa tenisi masası satın al tercihi yapmadan önce modeller hakkındaki kullanıcı önerilerine veya teknik bilgilere göz atmak faydalı olabilir. Böylece en iyi masa tenisi masası hakkında bilgi sahibi olabilir, alacağınız ürün tipine daha kolay karar verebilirsiniz. Ayrıca masa tenisi masası çeşitlerinin yanı sıra en uygun badminton fiyatları hakkında bilgi almak için Akakçe’ye göz atabilirsiniz.

Masa Tenisi Masası Nasıl Seçilir?

Pinpon topunun gereken derecede sekmesini sağlayan ve kısa vadede bozulmaya uğramayan masa tenisi masası çeşitlerinin kaliteli olduğu düşünülür. Kullanıcı yorumları bölümünde de masa tenisi masası seçiminde dikkat edilmesi gereken hususlara yer verildiği görülür. Masa tenisi masası ölçüleri ve özellikleri çeşit türüne göre değişir. Ayrıca masa tenisi masası tercihine göre bütçe maliyeti artabilir. Dar ve geniş alanlar için pinpon masası ürünü bulmak mümkündür. Ev, spor kulübü, eğitim kurumları veya ofislerde masa tenisi kullanımı oldukça yaygındır. Masa tenisi masası mini, küçük veya minyatür boy ürünler dar alanlar için tercih edilebilir. Masa tenisi masası ebatları için uygun alan oluşturmak oyundan alınan eğlenceyi artırabilir.

Pinpon masası ölçüleri genellikle geniş alanlara uygun özellikte üretilir. Masa tenisi masası boyutları hakkında bilgi edindikten sonra modelin kullanılacağı alan ile karşılaştırma yapmak, oyundan alınan verimi ile eğlence düzeyini artırabilir. Ayrıca oyun sonrası masanın bulunduğu alanda yer açmak veya başka alanlara ürünü rahat taşımak için katlanır pinpon masası çeşitleri tercih edilmelidir. Küçük boya sahip portatif masa tenisi masası modelleri de kolay taşınabilir özelliğe sahiptir. Ev tipi masa tenisi masası modelleri antreman veya aile içi hobi amaçlı kullanıma uygundur. Profesyonel anlamda antrenman yapmak veya müsabakalara hazırlanmak için outdoor masa tenisi masası ürünlerini kullanmak uygun olabilir. Masa tenisi masasının yanı sıra eğlenceli vakit geçirebileceğiniz en uygun langırt fiyatları hakkında Akakçe’ye göz atabilirsiniz.

Masa Tenisi Masası Özellikleri Nelerdir?

Modeller arasında dış, iç mekan masa tenisi masası üretiminde kullanılan materyaller farklılık gösterir. Dış mekanlarda kullanıma uygun masa tenisi masası çeşitleri zorlu iklim koşullarına dayanıklı materyallerden üretilir. Bu sebeple dış mekan masa tenisi masası, iç mekan masalara göre daha farklı fiyat etiketine sahiptir. Masa tenisi masası markaları, kullanıcı ihtiyacına ve çeşitli alanlara uygun masa tenisi masası üretimi gerçekleştirir. Üretilen modellerde standart masa tenisi masası ölçüleri, 76 cm yüksekliğe ve 1.83 metre file genişliğine sahiptir. Pinpon masası standart ölçüleri, profesyonel müsabakalarda kullanılan ölçüdür. Pinpon masaları için diğer teknik özellikler şu şekilde sıralanır:

Masa Tenisi Masası Fiyatı

Masa tenisi masası fiyatları ürünün kullanıldığı alan ile teknik özelliklerine göre değişiklik gösterir. Pinpon masası fiyatları üzerinde çeşitli indirim kampanyalarının uygulandığı dönemlere rastlamak mümkündür. En ucuz masa tenisi masası fiyatları kampanya döneminde görülebilir. İndirimler sayesinde ucuz masa tenisi masası sahibi olmak mümkündür. “Masa tenisi masası kaç tl?” sorusu, masa tenisi masası teknik özelliklerine ve ebatlarına göre değişiklik gösterir, şeklinde cevaplanabilir. Ayrıca masa tenisi masası al seçeneğinden önce çeşitler hakkında ufak çaplı araştırma yapmak, doğru ürünü bulmanıza yardımcı olabilir. Masa tenisi masası yorumları bölümünde masalarla ilgili birincil kullanıcı deneyimine ulaşılabilir.

Ayrıca masa tenisi masası tavsiye fikri için ilgili firmaların destek hattından veya inceleme videolarından yararlanmak faydalı olabilir. Kullanılacak ortama en uygun masa tenisi masası ürününü seçmemek ise masa tenisi masası çeşitlerinden alınan verimi düşürebilir. Ayrıca katlanabilir masa tenisi masası fiyatları sabit masa tenisi masalarından daha farklıdır. Küçük masa tenisi masası fiyatları ise bütçe dostu özelliği ile ön plana çıkar. Masa tenisi masası kurulumu ise kullanma kılavuzunda ayrıntılı olarak anlatılır. İhtiyacınıza uygun en ucuz pinpon masası modeline sahip olarak, masa tenisi oynamanın tadını çıkarabilirsiniz.