Einhell Matkap

Einhell Matkap Fiyatları

171 farklı Einhell Matkap için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • MarkasıEinhell
 • TipiDarbeli
 • TipiDarbesiz
 • Kullanım TipiKablolu
 • Kullanım TipiKablosuz
 • Akü Voltajı18 V
 • Akü Voltajı58 V
 • Akü Kapasitesi2 Ah
 • Akü Kapasitesi5 Ah
 • Güç750 W
 • Güç1200 W
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 8 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • MarkasıEinhell
Fiyatı 0 - 750 TL 750 - 1.000 TL 1.000 - 1.500 TL 1.500 - 2.500 TL 2.500 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTipiKullanım TipiGüçAkü KapasitesiAkü VoltajıAğırlıkMetal Delme KapasitesiAhşap Delme KapasitesiBeton Delme KapasitesiMaksimum TorkMandren ÇapıTork AyarıDarbe OranıŞarj SüresiKablo UzunluğuAkü SeçeneğiMotor TipiÜrün PuanıSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (171)

Einhell Vidalama Makinesi Einhell Taşlama Makinesi Einhell Kırıcı-Delici Einhell Daire Testere Einhell Elektrikli El Aletleri Seti Einhell Gönye Testere Einhell Kompresör Einhell Somun Sıkma Makinesi Einhell Zımpara Makinesi Einhell Freze Einhell Fayans Kesme Makinesi Einhell Planya

Einhell Matkap Yorumları ve Önerileri

 • MH 1 yorum
  4 beğeni
  EinhellEinhell TE-CD 18/50 Li-i BL Çift Akülü Darbeli MatkapMehmet H. İstanbul 17 Ekim 2022
  Einhell TE-CD 18/50 Li-i BL Çift Akülü Darbeli Matkap
  Einhell TE-CD 18/50 Li-i BL düşük fiyatlı çıkan ürünler aslında Einhell TE-CD 18/50 Li- BL dikkat edin
 • MO 64 yorum
  966 beğeni
  EinhellEinhell TE-CD 18 Li-i BL 18 V Tek Akülü Darbeli MatkapMutlu O. Ankara 21 Mart 2022
  Einhell TE-CD 18 Li-i BL 18 V Tek Akülü Darbeli Matkap
  Ürünün 60nm versiyonunu yeni aldım yarı profesyonel/hobi amaçlı kullanıma uygun bir ürün bir evin her işini görür. Kaliteli uçlar ile pek çok duvarı uygun delik delme metodu ile deliyor. Rakibi olan Bosch gsb 180-li'ye kıyasla 10 nm daha güçlü, dakika da 1800 darbe daha fazla vuruyor (Bosh 27 bin, Einhell 28.800), fiyatı nispeten daha uygun ,yedek akü ve parçaları Bosh'a kıyasla %30-40 daha ucuz kutusu daha dayanaklı ve güzel tasarlanmış ayrıca son olarak benim gibi ince bilekleri olan kişiler için makinenin kullanımını kolaylaştıran tak çıkar özellikli bir yan kol var. Bosh'a kıyasla olumsuz özellikleri ise 450-500 Gr daha ağır olması denilebilir. Bosh'un aküsüz ağırlığı 1.1 kg iken Einhell 1.6 kg (yan kol dahil değil) ancak bunun nedeninin ekstra güç ve kol için yapılmış metal gövde kısmı olduğu düşünülürse bu oldukça normal. Daha uygun fiyatına rağmen Bosh'a kıyasla olan bu avantajlarından ötürü Einhell tercih ettim ancak siz tercih yaparken ikisininde güncel fiyatına bakmayı unutmayın, hangisini daha avantajlı görürseniz onu alın. Dikkatli olun Bosh gsr serisi darbe özelliği olmayan matkapları almayın. Ürünün 40/44/48/50 nm olan modelleri de var doğru ürünü sipariş verdiğinizden ürünün satış linkindeki açıklamalarını okuyarak emin olun.
 • MO 64 yorum
  966 beğeni
  EinhellEinhell TE-CD 18/50 Li-i BL Çift Akülü Darbeli MatkapMutlu O. Ankara 19 Mart 2022
  Einhell TE-CD 18/50 Li-i BL Çift Akülü Darbeli Matkap
  Ürün güzel ancak 500 TL ucuza 2nm daha güçsüz modeli olan 18/48 modeli alınabilir veya 100-200 TL daha eklenip 10nm daha güçlü üst modeli 18/60 alınabilir. Bu yüzden fiyatı yüzünden bu modeli almak pek mantıklı değil, piyasayı takip edip duruma göre en uygun kararı verin.
Tüm yorumları gör

Einhell Matkap Sıkça Sorulan Sorular

Einhell Matkap

Einhell, alanında ön plana çıkan bir markadır. Matkap bir yeri delmeye yarayan ya da vidalama yapmak için kullanılan bir alettir. Einhell matkap birçok işlemi yapmanıza yardımcı olan bir teçhizat malzemesidir. Marka ihtiyaçlarınızı kolayca karşılamanıza yardımcı olan birçok model sunar. Matkap modelleri inşaat alanında çokça kullanılan ürünler arasında yer alır. Einhell markasının matkapları arasından ihtiyacınıza uygun olarak kablolu ya da kablosuz model seçimi yapabilirsiniz. Kablolu modeller arasından seçim yaptığınızda elektrik olan her alanda fişe takarak kolayca kullanabilirsiniz. Kablosuz modeller arasından seçim yaptığınızda matkabınızı şarj ettikten sonra istediğiniz her yerde çalıştırabilirsiniz. Özellikle fiş olmayan alanlarda sunduğu pratik kullanım ile işlerinizi tamamlayabilirsiniz. Einhell markasının darbeli matkabı oldukça sert ve katı olan yüzeylerin üzerine uygulanabilir. Darbeli olduğu için sert olan alanlarda delik açmanızı sağlar ya da vidalama yapabilir. Genellikle monte etme işlemlerinde ön plana çıkan matkaplar ihtiyaç duyduğunuz her alanda işinizi tamamlamanıza yardımcı olabilir. Akakçe ile birçok matkap modeline ulaşarak sahip olabilirsiniz.

Einhell ile Matkap Modelleri

Einhell matkap modellerini detaylı olarak inceleyerek seçenekler arasından ihtiyacınıza uygun modeli bulabilirsiniz. Modellerin her biri farklı alanlarda kullanılabildikleri için işlerinizi kolaylıkla yapmanızı sağlayabilir. Einhell darbesiz matkap sahip olduğu fonksiyonlar ile işlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Einhell markasının sütunlu matkapları orta çaplı bir boyuta sahiptir. Sütunlu olduğu için tahta olan alanlarda kolaylıkla kullanılabilir. Uç kısmı oldukça sivri ve delicidir. Bu yüzden çok fazla baskı uygulamadan delik açabilirsiniz. Einhell şarjlı matkap fiyatları oldukça geniş bir yelpazede sunulur. Bütçenize uygun seçenekleri karşılaştırarak tercihinizi yapabilirsiniz. Ayrıca markanın kampanyalarını takip ederek istediğiniz modele indirimli fiyat seçenekleriyle ulaşabilirsiniz. Einhell matkap yorum alanına göz attığınız zaman markanın ürünleri hakkında paylaşılan bilgileri görebilirsiniz. Özellikle bilgi almak isteyenler için de yorumlar yol gösterici olabilir. Yorumlar genellikle ürünler hakkında övücü olarak ortaya çıkar. Siz de hem evde hem de işte kullanılmak üzere bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Markanın matkap modellerini usta veya uzman birine ihtiyaç duymadan kullanabilirsiniz. Oldukça pratik ve kolay bir kullanıma sahip olan cihazlara birkaç denemede alışabilirsiniz. Kullanmadan önce kullanma kılavuzundan yardım alabilirsiniz. Einhell şerit testere ve benzeri ürünlerin farklı modellerini de karşılaştırarak istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Kaliteli Einhell Matkap Ürünleri

Einhell matkap modelleri sunduğu kalite ile kullanıcıların bu alanda tercih ettiği ürünler arasında yer alır. Einhell akülü matkap oldukça sert ve sağlam olan alanların üzerinde kullanışlı olabilir. Etrafa zarar vermeden kolayca kullanabilirsiniz. Elektrikli olduğu için sadece düğmesine basıp elinizle basınç uygulayarak kullanabilirsiniz. Einhell matkap seti ile hem ürüne hem fişine hem de değiştirilebilir ucuna sahip olabilirsiniz. Üstelik elde edeceğiniz bu set uygun bir fiyata sizlere sunulur. Dilediğiniz zaman sahip olarak matkap malzemelerine ihtiyacınız olduğunda kullanabilirsiniz. Einhell torklu matkap motorundan yüksek güç elde ederek en zorlu delme ve vidalama işlerinizi kolaylaştırabilir. Duvarlarda pirket tarzı yapı malzemeleri olduğu için bunların ürüne zarar vermemesi açısından bu model tercih edilebilir. Uç kısmı oldukça kesici ve tırtıklı bir yapıyı andırır. Bu yüzden işlevini kolaylıkla yerine getirebilir. Model evin her alanında ya da iş ortamında kullanıma uygundur. Einhell sütunlu matkap güç gerektiren hassas işlemleri hatasız olarak yapmanıza yardımcı olabilir. Basıncın dengeli dağıtılması sayesinde işinizi kolayca tamamlayabilirsiniz. Hız ayarı sayesinde hassas çalışmalarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Matkapla çalışmanızı kolaylaştıracak iş güvenlik gözlüğü gibi ürünlerde Akakce.com’da yer alır. Modelleri inceleyerek çalışma ortamınıza uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Her Alanda Kullanıma Uygun Einhell Matkap

Bahçeden duvarlara ve tahta yüzeylere kadar her alanda kullanıma uygun olan model çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Einhell kırıcı delici matkap farklı kullanımlara uygun ve her alanda işlem görebilen bir üründür. Sert ve kırılmaz olan taş yüzeylerin ve fayansların üzerinde bile işlem görebilir. Modelin güçlü kırma ve delme fonksiyonlarıyla bu işlemleri pratik bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Einhell pnömatik matkap akıllı teknolojik aletler arasında yer alır. Eğer çok sert bir alanda kullanılıyorsa ve alandan kaynaklı ürüne bir zarar gelecekse cihaz otomatik olarak durabilir. Bu yüzden oldukça kullanışlı olan akıllı teknolojik aletler arasında yerini alır. Einhell tezgah matkap genellikle tezgah tarzı alanlarda daha çok işlem görür. Orta çaplı bir boyuta sahiptir. Elle tutulan kısmı plastik bir materyalle kaplıdır. Bu yüzden tutma aşamasında zorluk yaşamadan yaptığınız işlemi tamamlayabilirsiniz. Einhell şarjlı matkap seçeneği de marka tarafından sizlere sunulur. Cihazı şarj ettikten sonra yanınızda taşıyarak farklı alanlarda çalıştırabilirsiniz. Einhell matkap çeşitlerini detaylı olarak inceleyerek seçtiğiniz modelleri karşılaştırabilir, istediğiniz özelliklere sahip olanı seçebilirsiniz.

Sağlam ve Dayanıklı Yapısıyla Einhell Matkap

Markanın tüm modelleri darbelere karşı dayanıklı olan malzemelerle üretilerek sizlere sunulur. Kolay bir şekilde kullanarak yaptığınız işi tamamlayabilirsiniz. Einhell elektrikli matkap uzun bir fişe sahiptir. Bu fiş yardımı ile çalışır. Fişe takıp kenarında bulunan düğmeye bastığınız zaman rahatlıkla kullanmaya başlayabilirsiniz. Einhell kömürsüz matkap daha hafif bir yapıya sahiptir. Üst üste kullandığınız zaman duraksamadan delme işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Uzun süreli bir iş için kullanılabilir. Hızlı duruş fonksiyonu ile istediğiniz anda matkabı durdurabilirsiniz. Ergonomik tasarımıyla öne çıkan modelin yumuşak tutamağı çalışmanızı kolaylaştırabilir. Einhell hobi matkap genellikle ev ya da atölyelerde bulunan bir üründür. Evlerde çoğu zaman küçük çaplı delme işlemleri ortaya çıkabiliyor. Bu gibi durumlarda cihazı çıkarıp kolayca kullanabilirsiniz. Bu cihaz kadınlar ve erkekler tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Einhell darbeli matkap ile duvar ve taşlar üzerinde delme işlemi yapabilirsiniz. Birçok özelliği bünyesinde taşıyarak ihtiyaçlarınızı karşılayan Einhell matkap modellerinin özellikleri şu şekildedir;

Pratik kullanım sağlayan Einhell matkap çeşitlerini Akakce.com’da bulabilir, isteğinize uygun olan modeli satın alabilirsiniz.

Hızlı İşlem Gücü ile Einhell Matkaplar Akakçe’de

Markanın matkap modelleri delme ve kırma işlemlerinde pratik kullanım sağlayabilir. Einhell şarjlı matkap en ucuz seçenekleri arasından bütçenize uygun olanı tercih edebilirsiniz. Einhell el matkabını elektriğin olmadığı alanlarda kontrollü ilerleme gerektiren işlemlerinizde kullanabilirsiniz. Elle tutulan kısmı yumuşak bir materyalle kaplıdır. Dengeli güç iletim oranı sayesinde işleminizi güvenle gerçekleştirebilirsiniz. Tahta, duvar ve ahşap olan birçok yerde rahatlıkla kullanılabilir. Kontrollü ilerleme sağlayabileceğinizden dolayı çeşitli hobileriniz için kullanabilirsiniz. Ayrıca sadece delme değil vidalama işlemini de kısa sürede halledebilirsiniz. Tek bir matkap ile anında işlem yapmaya başlayabilirsiniz. Çeşitli tadilat, tamirat işlerinde ya da hobileriniz için gerekli olduğunda elinizin altında bir matkap olması sağladığı hızlı işlem gücü sayesinde size zaman kazandırabilir. İç dekorasyonda bazı işlemleri pratik bir şekilde hallederek evinizin görünümünü tamamlayabilirsiniz. Einhell matkap fiyatları indirimli seçeneklerle sunulur. Çeşitli matkap modelleri arasından sizlere katkı sağlayacak olan tüm ürünlerin teknik özelliklerini inceleyebilir, alışverişinizi güvenle tamamlayabilirsiniz.