Dewalt Matkap

Dewalt Matkap Fiyatları

81 farklı Dewalt Matkap için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • MarkasıDewalt
 • TipiDarbeli
 • TipiDarbesiz
 • Kullanım TipiKablolu
 • Kullanım TipiKablosuz
 • Akü Voltajı18 V
 • Akü Voltajı58 V
 • Akü Kapasitesi2 Ah
 • Akü Kapasitesi5 Ah
 • Darbe Oranı41600 devir/dk
 • Darbe Oranı476000 devir/dk
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 4 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • MarkasıDewalt
Fiyatı 0 - 750 TL 750 - 1.000 TL 1.000 - 1.500 TL 1.500 - 2.500 TL 2.500 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTipiKullanım TipiGüçAkü KapasitesiAkü VoltajıAğırlıkMetal Delme KapasitesiAhşap Delme KapasitesiBeton Delme KapasitesiMaksimum TorkMandren ÇapıTork AyarıDarbe OranıŞarj SüresiKablo UzunluğuAkü SeçeneğiMotor TipiÜrün PuanıSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (81)

Dewalt Vidalama Makinesi Dewalt Taşlama Makinesi Dewalt Kırıcı-Delici Dewalt Daire Testere Dewalt Elektrikli El Aletleri Seti Dewalt Gönye Testere Dewalt Somun Sıkma Makinesi Dewalt Zımpara Makinesi Dewalt Freze Dewalt Tilki Kuyruğu Dewalt Planya Dewalt Dekupaj Testere

Dewalt Matkap Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Dewalt Matkap Sıkça Sorulan Sorular

Dewalt Matkap

Günlük hayatta birçok kez matkaba ihtiyaç duyulur. Delik açma ya da delikleri genişletme gibi işlerde kullanılan matkap hem çalışma ortamında hem de evde elzemdir. Özellikle ortamda montaj ve tamir işlerinden anlayan bireyler varsa uygun özelliklerde bir ürün alınmalıdır. Matkap ve tamir ürünleri ile adından söz ettiren Dewalt, gelişmiş ürün seçenekleri ile adından söz ettirir. Darbeli, darbesiz ve manyetik gibi çeşitleri bulunan matkaplar, kolay kullanım olanağı sayesinde vazgeçilmez olmayı başarır. Dewalt matkap ve Dewalt matkap ucu seti çeşitlerini inceleyerek ihtiyacınızı belirleyebilirsiniz. Dewalt ürünleri ve kampanyalarını akakce.com üzerinden inceleyebilir, kolay ve güvenli alışveriş imkanı elde edebilirsiniz.

Dewalt Matkap Çeşitleri ve Özellikleri

1924 yılında kurulan Dewalt, modern ve gelişmiş ürünlere imzasını atar. Matkap, zımpara, kesici alet ve elektrikli bahçe aletleri başta olmak üzere birçok ürün üreten firma, her ihtiyaca cevap vermeyi prensip edinir. Dewalt matkaplar; elektrikli, şarjlı ve akülü olarak çalışır. Dewalt şarjlı matkap, birkaç saatlik şarj süresiyle kablolara bağlı olmadan kullanım imkanı sunar. Özellikle elektrik bağlantısının olmadığı bahçe yada diğer açık alanlarda şarjlı matkapla işlerinizi yaparak, kolay kullanım olanağı elde edersiniz. Dewalt akülü matkap ise tıpkı şarjlı modellerde olduğu gibi elektriksiz ve kablosuz kullanıma imkan tanır. Bunun yanı sıra, matkaplarda bulunan darbeli ve darbesiz gibi seçenekler ilk kez ürün satın alacakların merak ettiği konular arasında yer alır. Darbeli matkap modelleri, darbe mekanizması ile çalışır. Herhangi bir malzemeye darbe uygulayarak istenilen sonucu vermesi bu ismin alınmasına sebep olur. Dewalt darbeli matkap , beton ya da sert zeminde kullanıma uygundur. Darbesiz matkap ise, işlem yaparken dönerek çalışır. Delik açma ve vidalama gibi özellikleri bulunan Dewalt darbesiz matkap , ahşap ve metal yüzeylerde kullanılmak için ideal bir seçimdir. Matkaplar tasarım açısından da itina ile sergilenir. Rahatlıkla ele sığarak parmaklarla kavranabilen model seçenekleri ergonomik tutuş kolaylığı sağlar. Elinize aldığınız andan itibaren ekstra efor kaybetmeden gereken tamir ve monteleme işlemlerini yerine getirebilirsiniz. Matkap modellerinin en ağır kullanıldığı yerler arasında kuşkusuz madencilik ve sondaj yer alır. Dewalt matkap çeşitleri arasında profesyonel tipli olanlar, ileri geri hareketlerini kusursuz bir şekilde yaparak ağır işlerde istenilen sonucu kısa sürede elde etmenizi sağlar. Bunların yanı sıra matkap modellerinde bulunan güç seçenekleri de değişiklik gösterir. 550 W ile 1300 W arasında değişiklik gösteren ürün modelleri kullanım alanınıza ve beklentilerinize göre kategorilere ayrılır. 550 W genellikle basit ya da ev tipi kullanımlar, 1300 W ise profesyonel iş sektörleri için uygundur.

Dewalt Matkap Fiyatları

Hırdavat sektöründe önemli bir yere sahip olan Dewalt, kaliteli ve uzun ömürlü matkap seçenekleri ile oldukça beğenilir. Yenilikçi ürünleri sayesinde ev ve işyerlerinin vazgeçilmez markası olan Dewalt, farklı özelliklerde ürünleri ile adından söz ettirmeyi başarır. Kullanım açısından kolay olan matkap modelleri, aynı zamanda her türlü ihtiyaca yönelik ürün seçenekleri sunar. Bu nedenle birçok yüzeye uygun farklı türlerde ürün çeşitleri vardır. Dewalt matkap fiyatları ise farklı aralıklara sahiptir. Fiyatların farklı aralıklarda olmasının en önemli sebepleri; kullanım alanı, gücü ve çalışma prensibidir. Profesyonel amaçlı kullanılan matkapların fiyatları, ev ve basit kullanımlara kıyasla daha yüksektir. Çünkü, fabrika tipi matkapların daha donanımlı ve işlevsel çalışması gerekir. Ancak ev tipi kullanımlarda basit ürünlerle işlem yapmak uygundur. Örneğin Dewalt 36 v şarjlı modeli, ev ya da iş ortamında ihtiyaç duyabileceğiniz birçok işi saniyeler içinde yerine getirebilen bir cihazdır. Dayanıklı ve kolay kullanım imkanı sunan Dewalt matkap modelleri ile montaj ya da sökme gibi işlerinizi kolaylıkla yerine getirerek zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Dewalt Matkap Alırken Dikkat Edilecekler

El aletleri konusunda vazgeçilmez bir ürün olan matkaplar, kullanım alanı konusunda oldukça geniştir. Matkaba rağbetin fazla olması, ürün çeşitliliğinin de artış göstermesine yol açar. Matkap alışverişi yaparken zengin ürün seçenekleri arasında kararsız kalabilirsiniz. Bu nedenle çeşitli konulara dikkat etmeniz, alışverişinizi kolay ve bilinçli hale getirecektir. Matkap seçimi konusunda dikkat etmeniz gereken konular arasında ilk olarak elektrikli mi yoksa akülü mü alacağınız yer alır. İki ürün seçeneği arasındaki tek fark akülü matkabın şarj edilebilir olmasıdır. Eğer, elektrik bağlantısının olmadığı yerlerde kullanıma uygun bir matkap arıyorsanız ya da kablolar çalışmanıza engel olmasın istiyorsanız akülü modeller sizin için uygundur. Ancak, elektrik ya da kablolar ile alakalı bir sorununuz yoksa elektrikli matkap satın alabilirsiniz. Bunun yanı sıra, kullanım alanınızı belirlemeniz son derece önemlidir. Ürün seçeneklerinin kaç watt gücünde olduğu seçimlerinizde karar vermenizi belirleyen en önemli kriter olmalıdır. Buna göre; çalışma motoru 550, 650 ve 700 watt gücünde olan modeller genellikle darbesizdir ve ev tipi kullanımlar için uygundur. Fakat, 800, 1100, 1200 ve 1300 watt gücünde çalışan matkap modelleri profesyonel kullanıcılara hitap eder. Yukarıda bahsedilen madencilik ve demircilik gibi işlemlerin yapılmasında 1200 ve 1300 watt gücündeki matkaplar kullanılmalıdır. Eğer vidalama gibi işlemleri yerine getirmek istiyorsanız Dewalt şarjlı matkap 24 v gücündeki ürünü seçebilirsiniz. Dar alanlarda uzun süre çalışmak için uygun olan model, kullanıcılarına 2 hız seçeneği sunar. Dewalt şarjlı darbeli matkap, genellikle dayanıklı ve zor zeminlerde çalışmak için uygundur. Dewalt kırıcı delici matkap ise, darbeli matkaba kıyasla aynı işi daha kısa zamanda ve daha az yorularak yapmanızı sağlar. Ağır ve zorlu işlerde çalışanların Dewalt hilti matkap ya da kırıcı delici modellerinden seçmesi önerilir. Eğer diş çekme, havşa açma ya da raybalama gibi işlemler yapılacaksa Dewalt manyetik matkap doğru bir seçimdir.

Dewalt Matkap İndirimleri

Akakce.com en uygun fiyatları karşınıza çıkartır. Site site gezmenize gerek kalmadan tüm satıcıların fiyatlarını tek sayfada birleştiren akakce.com, söz konusu matkap olduğunda da adından söz ettirir. Ürün alışverişinde bulunurken Dewalt akülü matkap ya da Dewalt kablolu matkap gibi arama yapmanız gerekir. En ucuz matkap çeşitleri arasından alışverişi yaparken, satıcılara ya da ürüne yazılan yorumları okuyarak fikir sahibi olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Dewalt matkap seti modelleri arasından kullanacağınız alanı göz önüne alarak ürünlere bakmaktır. Ayrıca uygun fiyatlı Dewalt matkap ucu seti modelleri arasından tamir çantanızdaki eksiklikleri de tamamlayabilirsiniz.

Dewalt Matkap Yorumları

Yenilikçi ve hayat kolaylaştıran birçok üründe başarısını konuşturan Dewalt, matkap alınmak istendiğinde ilk akla gelen markalardandır. Yüksek performans gösteren ürün seçeneklerinin dayanıklılık seviyesi ve profesyonel iş çıkarması vazgeçilmez olmasının en önemli sebepleri arasındadır. Dewalt elektrikli matkap modellerinde kullanıcılar en çok dayanıklılık konusunda beklentilerin çok üstünde performans sergilediğini belirtir. Bunun yanı sıra Dewark torklu matkap çeşitlerinin ayarlanabilir olması, özellikle ev tipi ya da yeni başlayan kullanıcıları memnun eden kriterler arasındadır. Ev tipi kullanıcıların sıklıkla tercih ettiği Dewalt şarjlı matkap 18 v ve Dewalt 24v matkap, ergonomik tasarımı sayesinde kolay kullanım olanağı sağlayan modellerdir. Siz de Dewalt matkap alışverişinizi sayfamız üzerinden yapabilir, en ucuz fiyatlarla ürün sahibi olma şansı elde edebilirsiniz.