Masa Ayağı

Masa Ayağı Fiyatları

1.144 farklı Masa Ayağı için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

  • TürüMasa
  • Fiyatı0 - 50 TL
  • Fiyatı50 - 100 TL
  • Fiyatı100 - 150 TL

Önceki Sayfa: 1 / 48 Sonraki

Filtrele
Filtrele
  • TürüMasa
Fiyatı 0 - 50 TL 50 - 100 TL 100 - 150 TL 150 - 250 TL 250 TL üstü MarkasıTümünü GösterTürüCinsiyet
Temizle Ürünleri Gör (1.144)

Kadın Mobilya Ayağı

En Çok Karşılaştırılan Mobilya Ayakları

Masa Ayağı Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan Masa Ayağı hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Masa Ayağı:
  1. Fatih Hırdavat Metal Masa Ayağı 71 cm Krom Çap 60
  2. File Metal Masa Ayakları 4 Adet
  3. Metal Masa Ayağı Mobilya Ayağı Mutfak Masası Ayağı 5084
  4. wood idea Metal Masa-yemek Masası- Çalışma Masası Ayağı 2 Adet Ayak 72 Cm Mobilya Ayağı
  5. Masa Ayağı (4'lü Set)

Masa Ayağı

Masa ayakları, kendi masasını yapmak isteyen veya hasarlar sonucu değişim yapma ihtiyacı duyan tüm kullanıcılar için birbirinden farklı modellere sahiptir. Özellikle işletmeler ve kurumlar için üretilen ofis, cafe masa ayakları içerisinde farklı dekorasyonlarla uyum sağlayabilecek birçok seçenek bulunur. Birbirinden farklı boyutlara sahip masa ayağı modelleri arasında her türden masa için uygun bir ürün bulunabilir. Boyutları bakımından 60, 70, 75, 90 cm masa ayağı modelleri birçok proje için değerlendirilebilir. Masa ayaklarının üretiminde kullanılan malzeme seçimi de önemli bir noktayı oluşturur. Seçenekleriniz içerisinde plastik, tel, alüminyum, çelik masa ayağı gibi birbirinden farklı ürünler yer alır. Dış mekan kullanımlarında plastik ve çelik gibi ürünleri tercih edebilir, ahşap masa ayaklarını ise kapalı mekanlarda kullanabilirsiniz. Ayrıca modern tasarımlar için değişik masa ayakları da özgün sonuçlar adına değerlendirilebilir.

Dekoratif Metal Masa Ayağı Modelleri

Dayanıklı ve aynı zamanda estetik sonuçlar adına metal masa ayağı modelleri pek çok kullanıcı tarafından tercih edilen ürünler arasında yer alır. Metal masa ayakları, sahip oldukları dayanıklı malzeme seçimi ile uzun yıllar güvenle kullanılabilir. Üstelik yağmur ve nem gibi birçok dış etmene karşı oldukça dayanıklı sonuçlar verebilen metal masa ayaklarını dış mekan masalarında tercih edebilirsiniz. Birbirinden özel tasarımların yer alabildiği döküm masa ayağı modelleri ise ağır kütük masalarda veya mermer masalarda değerlendirilebilir. Ortalama standartlara uygun bir ürün arayışınız var ise metal masa ayağı 70, 75 cm çeşitlerini seçenekleriniz içerisinde bulundurabilirsiniz. Farklı dekorasyonlarla uyumlu olabilmeleri ile siyah metal masa ayağı modelleri çok yönlü bir kullanıma imkan tanır. Ayrıca birbirinden işlevsel ürünler içeren mobilya aksesuarları da keyifle incelenebilir.

Doğal Ahşap Masa Ayağı Çeşitleri

Masa ayakları içerisinde doğal olmaları ve aynı zamanda sıcak tonlar taşımaları bakımından dekoratif ahşap masa ayakları, iç mekan kullanımlarında sıklıkla tercih edilir. Her ahşabın kendine özgün dokusu olması bakımından, aynı ölçüler taşısa dahi tüm ahşap masa ayakları özel bir görünümle sizleri karşılar. Aynı zamanda sıcak tonlara sahip evlerin ilk tercihlerinden birini oluşturan ahşap mobilyalar ile uyumlu bir bütünlük sağlar. Seçenekleriniz içerisinde yer alan ahşap masa ayak modelleri içerisinde oval veya köşeli birçok farklı tasarıma ek olarak zengin boyut seçenekleri de bulunur. Standart bir yükseklik olarak ahşap masa ayağı 75 cm ürünlerini keyifle tercih edebilirsiniz. Ayrıca kütük masalar için dayanıklı metalden üretilen kütük masa ayağı modelleri de sizlere sunulur. Dekoratif kütük masa ayak ölçüleri birçok farklı seçeneğe sahiptir.

Tekli Masa Ayağı Çeşitleri

Masa ayakları tek bir bütün veya iki parçadan oluşabildiği gibi, her köşeye bir adet monte edilecek şekilde de tercih edilebilir. Klasik masa tasarımlarında yer edinen tekli masa ayakları, genel olarak çalışma masalarında ve mutfak masalarında kullanılır. İçerisinde ahşap, metal veya döküm gibi farklı malzemelerden üretilen ürünlerin yer aldığı mutfak masa ayak modelleri ile mutfağınıza yepyeni bir hava kazandırabilirsiniz. Masa yüzeyinde tercih edeceğiniz malzemeye ve renklerine yönelik, tekli masa ayakları renkleri de keyifle belirlenebilir. Seçenekleriniz arasında yer alan beyaz, gold, siyah masa ayağı modelleri ile özgün sonuçlara ulaşabilirsiniz. Boyutlar içerisinde 72 cm masa ayağı modellerine ek olarak birçok farklı boyutta tekli masa ayakları sizlere sunulur. Ayrıca koltuk ve gardırop gibi mobilyalar için tekli kullanıma sahip mobilya ayak modelleri de incelenebilir.

Modern Tasarımlara Sahip Masa Ayağı Modelleri

Mobilyalar içerisinde dekorasyona olan etkisi ile masa tasarımları büyük bir önem taşır. Masalar ise genel olarak üst masa yüzeyi ve ayakları olarak iki ana parçadan oluşur. Siz de yaşam alanlarınızda modern ve estetik tasarımlara yer vermek adına birbirinden özel ürünleri tercih edebilirsiniz. Örneğin, yuvarlak masa ayağı modelleri içerisinde çapraz tasarımlara ek olarak küçük boyutu birçok parçanın birleşiminden oluşan tek parça ürünler de yer alır. Birçok parçanın birleşiminden oluşan ahtapot masa ayağı modelleri, ilgi çeken tasarımları ile tercih edilebilir. Ahtapot masa ayakları içerisinde metal ve ahşap malzemeden üretilen birçok seçenek bulunur. Klasik dizaynları mümkün kılan ferforje masa ayağı modelleri ise dövme demirden üretilmeleri sayesinde eğimli tasarımları mümkün kılar.

Modern tasarımlar içerisinde yer alan X, çapraz, dekoratif, kare, uzun masa ayağı modelleri dikkat çeken detaylar yaratır. Köşeli çizgilerin hakim olduğu dekorlarda, klasik tasarımların yanı sıra özellikle çapraz tasarımlara sahip masa ayakları tercih edilebilir. Ayrıca retro görünümlü metal çapraz masa ayakları, uzun masalar için hem dayanıklı hem de estetik sonuçlar sağlar. Modern çizgilere sahip banket, göbekli, tasarım, silindir, dikdörtgen masa ayakları da seçenekler içerisinde bulundurulabilir. Üstelik modern masa ayakları, Akakçe’de yer alan fiyat karşılaştırması içerikleri sayesinde en uygun fiyatlarla satın alınabilir. Fiyat karşılaştırmaları ile her bütçe için uygun bir masa ayağı, binlerce seçenek arasından keyifle keşfedilebilir.

Alandan Tasarruf Sağlayan Katlanır Masa Ayağı Modelleri

Portatif mobilyalar ev içerisinde yaşama sağladığı kolaylıkları ile sıklıkla tercih edilir. Taşınabilir özelliği ile katlanır masalar da kullanıcıların en çok tercih ettiği ürünler arasında yer alır. Mevcut masanızı taşınabilir yapmak veya yeni bir portatif masa üretmek için katlanır masa ayağı modellerini tercih edebilirsiniz. Katlanır özellikli masa ayakları, masanın alt zemini üzerine katlanarak, masanın kurulu halinden çok daha az yer kaplama özelliğine sahiptir. Bu sayede kullanılmadığı zamanlarda kiler gibi küçük alanlara kaldırılabilir. Üstelik katlanır özellikli demir masa ayağı modelleri, uzun yıllar kullanıma uygun dayanıklılıkta üretilir. Seçenekleriniz içerisinde yer alan hazır masa ayakları içerisinde farklı boyutlarda masa yapımına uygun birçok ürün bulunur. Siz de masa ayak çeşitleri içerisinde işlevsel kullanıma sahip birbirinden özel ürünler arasından keyifle tercihte bulunabilirsiniz.

Masa Ayağı Seçerken Nelere Dikkat Edilebilir?

Binlerce farklı seçeneğe sahip masa ayak modelleri içerisinden tercih yapmak, kullanıcılar için zor bir süreç olabilir. Üretildiği malzeme, uzunlukları, renkleri ve tasarımları gibi birçok ayrıntı, tatmin edici bir sonuç alabilmek bakımından özenle belirlenmelidir. Siz de masa ayağı seçiminde kararsızsanız eğer aşağıda sıralanan noktaları inceleyebilirsiniz.

Avantajlı Seçenekler ile Masa Ayağı Fiyatları

Her kullanıcının dekorasyon zevklerine hitap eden bir ürün bulabileceği binlerce seçeneğe sahip masa ayakları, en uygun fiyatlar ile sizlere sunulur. Kullanılan malzemeye, boyutlarına ve işçiliğine yönelik masa ayağı fiyatları değişiklik gösterir. Modern dekorasyonlar için bütçe dostu değerler içeren metal masa ayağı fiyatları, kendi dekoratif masanızı oldukça uygun fiyatlar ile yapabilmenizi mümkün kılar. Ayrıca profil masa ayakları fiyatları, dayanıklılığının sağladığı uzun ömürlü kullanımı ile karşılığını veren bir yöne sahiptir. Siz de fiyat listeleri sayesinde en ucuz masa ayaklarını keşfedebilir, projelerinize ayırdığınız bütçe için en uygun alışverişleri gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik Akakçe ayrıcalığı ile masa ayağı satın alıp, en uygun satıcıyı keşfetme imkanı sayesinde keyifli bir alışverişe adım atabilirsiniz!