Mobilya Ayağı

Mobilya Ayağı Fiyatları

12.315 farklı Mobilya Ayağı için fiyatlar listeleniyor.

Güven Mobilya Ayağı İlgi Mobilya Ayağı Atlas Mobilya Ayağı Fatih Mobilya Ayağı Tineke Mobilya Ayağı Weblonya Mobilya Ayağı

Fiyatı Düşen Mobilya Ayakları

Tümü

Piyasaya Göre Ucuz Mobilya Ayakları

Tümü

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • Fiyatı0 - 50 TL
 • Fiyatı50 - 100 TL
 • Fiyatı100 - 150 TL
 • Fiyatı150 - 250 TL
 • TürüMasa
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 50 Sonraki

Filtrele
FiltreleFiyatı 0 - 50 TL 50 - 100 TL 100 - 150 TL 150 - 250 TL 250 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTürüTasarımMalzeme TürüKaplama TürüMetal TürüUzunlukMasa TürüSehpa TürüŞekilKelime ile Filtrele
Temizle Ürünleri Gör (12.315)

Mobilya Kulpu Menteşe Gazlı Piston Mobilya Tekerleği Çekmece Rayı Bağlantı Elemanı Mobilya Keçesi Kapak Makası Mobilya Kilidi Güven Mobilya Ayağı İlgi Mobilya Ayağı Atlas Mobilya Ayağı

En Çok Karşılaştırılan Mobilya Ayakları

Mobilya Ayağı Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Mobilya Ayakları hangileri?

Bugün Akakçe'de 12.315 farklı model arasında

En çok satan Mobilya Ayakları hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Mobilya Ayağı:
 1. File Metal Masa Ayakları 4 Adet
 2. Bibus Çift Motor Elektrikli Yükseklik Ayarlı Masa Mekanizması
 3. Metal Masa Ayağı Kütük Masa Ayak Mobilya Ayağı 5403
 4. Masa Ayağı 71 Cm Ayarlı Krom Mobilya Ayak Çap : 60 Mm 4 Adet
 5. H.A.P Metal Masa Ayağı 73 cm Üniversal Pingolu Firkete Ayak 4 Adet

Mobilya Ayağı

Mobilya ayağı çeşitleri, hem konfor hem de estetik görünüm sunar. Açık ve kapalı mekân mobilyaları için uygun ürün bulmak mümkündür. En yaygın biçimde kullanılan ürünler arasında yer alan mobilya ayakları farklı renk, kalıp, kalite, ölçü, biçim ve ana malzemeden oluşabilir. Bunların kullanım alanları da oldukça çeşitlidir. Koltuklardan komodinlere, masalardan sandalyelere, bazalardan şifonyerlere pek çok mobilya için bu ürünü tercih edebilirsiniz. Kalıp, boyut, sağlamlık ve taşıma kapasitesi gibi faktörler hem seçim hem de kullanım sürecinde ön plana çıkar. Farklı malzemelerden imal edilen ürünlerin konik, silindir, tombul, firkete, lükens de dahil çeşitli modelleri rahatlıkla bulunabilir. Üstelik, ayaklar tekli ya da set hâlinde satışa sunulabilir.

Mobilya ayağı modelleri eşyalarınızın görünümünü değiştirmek ya da mobilyalarınızı daha kullanışlı hâle getirmek için son derece faydalı bir ürün grubunu temsil eder. Uzunlukları farklılık gösteren mobilya ayak tasarımları sayesinde, mobilyanızın yerden ne kadar yüksek olmasını istediğinizi belirleyerek seçim yapma fırsatını bulabilirsiniz. Yatağın yüksekliğine göre alçak kalan komodin için özel, uygun ölçülerde mobilya ayağını satın alabilir; 5, 8, 14, 30 cm mobilya ayakları da dahil geniş yükseklik yelpazesi arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Renk, kalıp ve desen gibi özellikler çeşitlilik üzerinde belirleyicidir. Beyaz, antrasit, kahverengi, ceviz rengi, gri mobilya ayağı tasarımları ya da küçük, kısa, uzun mobilya ayağı kreasyonları satın alabileceğiniz ürünlerden yalnızca birkaçıdır. Mobilya yükseltme ayağı seçkileri geleneksel, modern, sade, avangart, retro, eskitme, gösterişli vb. pek çok tarza hitap eder. Ürünlerin fonksiyonellikleri ve sağlamlık dereceleri de değişkendir. Ayarlanabilir, ayarlı, geçmeli, paslanmaz, açılı mobilya ayağı tasarımları bu anlamda öne çıkar. Mobilya ayağı fiyatları ise ürünlerin bu tür özelliklerine göre değişkenlik gösterir.

Mobilya Ayağı Özellikleri

Mobilya ayakları teknik özellikleri ile farklı kullanıcı gereksinimlerine hitap etmeyi başarır. Yerden yükseklik, kalınlık, korozyon direnci, bağlantı tipi gibi özellikler kullanım alanı çeşitliliği üzerinde etkilidir. 3, 18 cm mobilya ayağı modelleri ya da 10, 12, 15, 20 cm mobilya ayağı seçkileri farklı seçenekler sunar. Mobilya destek, dolap, koltuk, konsol ayağı olarak kullanım oldukça yaygındır. Daha ferah bir görünüm elde etmek isteyenler için yerden yüksek, uzun konik ayaklar iyi bir tercih olabilir. Ürün hammaddesi çeşitliliği ise hem mobilyanızın ana malzemesine hem de sağlamlık beklentinize yönelik tercih yapma imkânı sunar. Plastik mobilya ayak modelleri, masif ahşap ayaklar, metal ya da krom mobilya ayağı üretimleri her dönem tercih edilen ürün çeşitleri arasındadır. Bağlantı tipleri ise ayakların mobilya tabanına tam, sorunsuz ve zahmetsiz şekilde yerleşmesini sağlar. Geçirmeli, aynalı, vidalı mobilya ayağı kreasyonları imal edilir. Vidalı modellerdeki toplam vida sayısı, vidaların büyüklüğü ve vida tipi değişebilir. Katlanır masa konsolu, aç kapa mekanizmalı ayak iskeleti de imal edilir. Ayrıca, çamaşır makinesi titreşimini önleyen yükseltici ayak gibi seçkiler de satışa sunulur.

Mobilya Ayağı Tasarımları

Mobilya ayak modelleri tasarım çeşitliliğinden beslenir. Gelişen üretim teknolojileri ve değişen zevk ve gereksinimler model zenginliğini artırması bakımından mobilya aksesuarları üzerinde etkilidir. Klasik, modern mobilya ayakları veya güncel trendi içeren dekoratif mobilya ayakları kolaylıkla bulunabilir. L, u mobilya ayağı seçkileri, geleneksel zarafeti yansıtan lükens ayaklar, baza ayakları satışa sunulur. Özel dizaynı ile bulunduğu alanda ferah bir hissiyat yaratan ahşap mobilya ayağı modelleri de mevcuttur. Renk ve malzeme tercihi, dizaynların görünümü ve kullanışlılığı üzerinde belirleyicidir. Alüminyum, ceviz, kauçuk, tahta mobilya ayakları en fazla ilgi görenler arasında gösterilir. Yüzeyler kabartmalı, işlemeli, el yapımı, pürüzsüz dokulu vb. görünümlere sahip olabilir. Tasarım skalası üzerinde renklerin de önemi oldukça büyüktür. Siyah, beyaz, gold, kahverengi, şeffaf mobilya ayağı da dahil aradığınız dizayna sahip ürünler Akakçe’de bulunur. Tarzınıza ve mobilyalarınızın gereksinimlerine uygun olan modelleri inceleyebilir, dilediğiniz ürünü kolayca satın alabilirsiniz.

Kaliteli, Sağlam Mobilya Ayak Modelleri

Eşyalarınızı yerden yükseltmek üzere üretilen mobilya aksesuarları ayak kalitesine göre farklılaşabilir. Ürünlerin ana malzemesi, dayanıklılık konusunda etkilidir. Masif ahşap mobilya ayağı ile ince plastik ayakların kalitesi farklılık gösterebilir. Metal mobilya ayakları ile alüminyum seçkiler de birbirinden farklı dayanıklılığa sahip olabilir. Hammaddenin yanı sıra, üretim teknolojileri de dayanıklılık derecesini belirleyen unsurlardan biridir. Yeni nesil teknolojilerle üretilen kaliteli, sert plastik tasarımlar da oldukça dayanıklı bir yapı sergiler. Ürünlerin dayanıklılığını hem darbelere ve çevresel etkilere hem de toplam yük taşıma kapasitesine göre değerlendirmek mümkündür. Suya dayanıklı mobilya ayak çeşitleri ve paslanmaz malzemelerden imal edilenler sağlam bir ürün arayışında olanlar için idealdir. Kalitenin mobilya ayakları fiyatları üzerinde etkili olabileceğini belirtmek gerekir. Satın alım sürecinde ürünün kullanım alanını, maksimum yük taşıma kapasitesini ve kullanım süresi beklentinizi hesaba katmanız önem taşır.

Mobilya Ayağı Satın Alım ve Kullanım Sürecinde Nelere Dikkat Edilmeli?

“Hangi mobilya ayağını satın almak gerekir?”, “Mobilya ayakları nerede satılır?”, “Mobilya ayakları online satış güvenli mi?” gibi sorular ile karşılaşmak mümkündür. Mobilya için ayak seçiminin doğru yapılması ve önerilen şekilde kullanılması, ürünü daha uzun süre kullanabilmeniz açısından önemlidir. Bunun için aşağıda yer alan mobilya ayağı satın alım ve kullanım önerilerinden faydalanabilirsiniz:

Mobilya Ayağı Fiyatları

Fiyatlandırma; kalite, dayanıklılık, marka, kullanım alanı gibi ürün özelliklerine göre değişkenlik gösterir. Ayrıca sezon indirimleri ve marka kampanyaları da fiyatlandırmaya etki edebilir. Seçim aşamasında konforu ve kullanım süresi gibi özellikleri de dikkate almanız önerilir. İnce yapılı, yük kapasitesi daha sınırlı olan plastik mobilya ayakları fiyatları ile yeni nesil sert plastik alaşımlı ürünlerin fiyatları farklılık gösterebilir. Ayrıca suya ve çevresel etkilere dayanıklılık da ön plana çıkar. Kaliteli malzemeye sahip ürünler önerilen şekilde kullanılırsa uzun süre eskime, deformasyon ya da işlev kaybı olmaz. Tasarım, ürün ölçüleri ve tekli ya da toplu satış politikaları da fiyatlandırma üzerinde etkili olabilir. Metal, ahşap ya da plastik mobilya ayağı 10 cm ölçülerinde ise farklı; daha büyük veya küçükse farklı satış fiyatı ile sizlere sunulabilir. Mobilya ayağı, kapı stoperi de dahil aradığınız ekipman ve aksesuarları Akakçe’de rahatlıkla bulabilirsiniz. Ürünlerin özelliklerini inceleyebilir, fiyat performans kıyaslamaları yaparak en uygun fiyatlı seçkilere ulaşabilirsiniz.