Tenda Modem

Tenda Modem Fiyatları

8 farklı Tenda Modem için fiyatlar listeleniyor.

Zyxel Modem Tenda Modem TP-Link Modem Keenetic Modem Asus Modem Huawei Modem

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

300 Mbps1200 Mbps1600 MbpsADSL2+Mobil VDSL 20 - 250 TL 250 - 500 TL Kablosuz4GSatıcı Marka (1)
Filtrele

Seçili Özellikler:Markası: Tenda Kaydet

Fiyatı
- 0 - 250 TL250 - 500 TL500 - 750 TL750 - 1.000 TL1.000 TL üstü
Markası Tenda Özellikler Türü Ethernet Sayısı Anten Sayısı Bağlantı Hızı SatıcıToplam 58 satıcı. Ürün Puanı

Tenda Wifi GüçlendiriciTenda RouterTenda Kablosuz Ağ AdaptörüTenda SwitchTenda Access PointTenda Powerline AdaptörTenda Wireless AntenTenda POE

En Popüler Tenda Modemler

Tenda Modem Yorumları ve Önerileri

 • MK2 yorum
  6 beğeni
  TendaTenda V12 1200 Mbps VDSL2 ModemMehmet nuri K.İstanbul 12 Nisan 2022
  Tenda V12 1200 Mbps VDSL2 Modem
  çekim alanı oldukça iyi diğer aynı özelliklere sahip modemlere göre daha uygun
  • Alışverişçi resmi
 • AY1 yorum
  24 beğeni
  TendaTenda V12 1200 Mbps VDSL2 ModemAziz Y.Diyarbakır 13 Ocak 2022
  Tenda V12 1200 Mbps VDSL2 Modem
  300 mbps lik modemim var , 5 ghz li olmadığı için ac1200 li bir modem alayım da biraz daha hız avantajından faydalanırım diye düşündüm. Fiyatı ve yorumları uygun olduğu için bu modemi aldım. Kurulumu çok basit , bilgileri girer girmez hemen bağlandı. Ancak önceki modemime göre ping ve jitter değerleri çok kararsız ve istikrarsız çıktı . Önceki modemimde genel olarak 34 ping ve 1 jitter değeri çıkıyordu. Ama bu modemin hiçbir hız ölçümü diğerini tutmadı :( Bir 34/2 çıktı (ping /jitter ) , bir 126 / 29 çıktı , bir 347/73 çıktı , bir yükseldi ,bir düştü ,anlamadım gitti. Neyse hızdan vazgeçtim , telefondan 5ghz sine bakayım dedim . Diğer modeme kıyasla bayağı bir hız artışı oldu telefonda . Maksimum 35 - 40 larda olan telefon wifi hızım 5ghz ile 70 mbps lere çıktı. Ancak 2.4ghz si önceki modemim kadar olamadı. Yani 5ghz si iyi, ama 2.4ghz si berbat. Ayrıca modemi kapatıp açtığımda internete bağlanması bayağı sürdüğünü farkettim , hatta kaç defasında bağlanmadı bile , kapatıp açıyordum öyle bağlanıyordu. Velhasıl baktım moralimi bozuyor aynı günün akşamı paketledim ertesi gün iade ettim. Gerçi elektronik cihazlar şans işi derler, artık karar sizin. Önceki modemi kullanmaya devam edyorum. Marka ve modelini bilerek yazmıyorum, çünkü çok aşırı övüldü, övüldükçe de firması azdı, fahiş fiyat artışına gitti. Geçen yıl 299 a almıştım, şimdi 480 lerde..Saygılar .
 • GD3 yorum
  11 beğeni
  TendaTenda D301 300 Mbps ADSL2+ ModemGiray D.İstanbul 2 Temmuz 2015
  Tenda D301 300 Mbps ADSL2+ Modem
  Mac adres filtresi 8 adet ile sınırlı, almayı düşünenler bunu göz önüne alsın.
Tüm yorumları gör

Tenda Modem Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan Tenda Modem hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Tenda Modem:
 1. Tenda V12 1200 Mbps VDSL2 Modem
 2. Tenda D305 300 Mbps ADSL2+ Modem
 3. Tenda D301-V2 300 Mbps ADSL2+ Modem
 4. Tenda D301 300 Mbps ADSL2+ Modem
 5. Tenda D810R 24 Mbps ADSL2+ Modem

Tenda Modem

Tenda modem çeşitleri, iyi bir internet sağlayıcısı arayan kişilerin gereksinimlerine karşılık vermeyi başarır. Kaliteyi uygun fiyatlar ile bir araya getirmesiyle öne çıkan marka, modemleriyle internet hızını istenen seviyelere taşımayı başarır. Evlerden iş yerlerine kadar geniş kullanım alanına sahip olmasıyla da her geçen gün daha fazla kişi tarafından tercih edilir. Bütün internet sağlayıcıları ile verimli şekilde bağlantı kurmasıyla öne çıkan Tenda modem, günlük hayata pratiklik kazandırır. Bağlantı hızını yükseltmesi sayesinde internet üzerinden yapılan işlemlerin daha kısa süre içinde gerçekleştirilmesine imkân tanır. Geniş alanlarda, çok katlı evlerde veya ofislerde tüm ölü bölgeleri ortadan kaldırarak internetin verimli şekilde kullanılmasını mümkün kılar. Böylece her noktada yüksek hızlarda dilediğiniz işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Kablosuz ve kablolu olmak üzere genel anlamda iki farklı çalışma şekline sahip olan Tenda modem, herkesin kişisel ihtiyaçlarına yanıt vermeyi başarır. Modemi kablolu bir şekilde kullanmak istiyorsanız bilgisayarınızı kullandığınız alanda tutabilir, internet hızının keyfini çıkarabilirsiniz. Ethernet kablosu aracılığıyla bu özellikten yararlanılabilir. Wi-Fi bağlantısını güçlendirmesiyle de öne çıkan Tenda modem, kablosuz internet özelliğinden yararlanmak isteyen kişiler için de iyi bir seçenek haline gelir. İnternet bağlantısını tablet, telefon, Wi-Fi içeren beyaz eşyalar veya televizyon fark etmeksizin her türlü ürüne başarılı bir şekilde entegre etmesiyle de cihazları sorunsuzca birbirine bağlamanızı sağlar. Bağlantı hızı veya Ethernet sayısı gibi özellikler bakımından kendi içinde çeşitli kategorilere ayrılan Tenda modemler arasından aradığınız tarzdaki ürüne pratik şekilde ulaşabilirsiniz.

Hızıyla Öne Çıkan Tenda Modem Çeşitleri

Teknik özellikleriyle kullanıcılarının ihtiyaçlarına yanıt vermeyi başaran Tenda modem çeşitleri, farklı kullanım amaçlarına uyum sağlayacak özelliklere sahiptir. Yüksek çalışma frekanslarına sahip olmalarıyla hız konusunda tatmin edici performans ortaya koyarlar. Fast Ethernet ismi verilen LAN türüne sahip olan modeller, saniyede 100 megabitin üzerinde veri iletimi sağlamasıyla kullanıcılarına pek çok farklı avantaj sunar. Veri iletiminin hızlı şekilde gerçekleştirilmesi özellikle günlük ağ bağlantısı işlemlerinde fark edilir internet desteği sağlar. Ayrıca Fast Ethernet, ağ hubları, yönlendiricileri ve anahtarları ile iletişim kurmayı da kolaylaştırır. Bu nedenle, Fast Ethernet özelliğine sahip olan Tenda modem seçenekleri, en çok tercih edilen alternatifler arasında yer alır. İnternet hızını geliştirmek ve daha iyi bir noktaya taşımak istiyorsanız seçenekleri incelemeye başlayabilirsiniz.

Gigabit Ethernet desteğine sahip olanlarsa Fast Ethernet ile kıyaslandığında 10 kata kadar daha yüksek hızlar sunmayı başarır. Daha az karmaşık kullanıma sahip olmasıyla öne çıkan Fast Ethernet desteği, ev ortamı için kullanışlı hale gelir. Gigabit Ethernet ise iş yerlerinde geniş alanları kapsamak isteyen kişiler için daha iyi bir seçenektir. Güncel teknolojinin bütün imkânlarından yararlanılarak geliştirilen Tenda modem çeşitleri, hız konusunda kullanıcılarına avantajlar sağlamasıyla öne çıkar. İnternet sağlayıcılarından tam olarak yararlanmanızı sağladığı için günlük hayatınıza işlevsellik kazandırmayı başarır. Aynı zamanda Wi-Fi üzerinden aynı ağa birkaç kişi bağlandığında hız düşüşlerinin önüne geçecek şekilde tasarlanan modemler, kalabalık aileler için de iyi seçenek olur. Tenda modemler arasından güçlü ve hızlı bir internet sağlayıcısına kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Tenda Modem Özellikleri

Tenda modemler sahip olduğu özelliklerle kullanıcılarının çoğu ihtiyacını başarılı bir şekilde giderir. Kablosuz, USB’li, firewall, sökülebilir anten, dual band ve VPN gibi özellikleriyle günlük hayata fonksiyonellik kazandırır. Kablosuz Tenda modem çeşitleri farklı cihazların yüksek hızlarda internete bağlanmasını mümkün kılar. Aynı zamanda interneti birden fazla kişinin kullanması gerektiği durumlarda işlevsel hale gelir. Firewall, genel anlamda bir güvenlik duvarı olarak nitelendirilebilir. Ev ağınız ve internet arasında sağlanan bir güvenlik katmanıdır. Herkesin özel bilgilerini ve gizliliğini korumak için tasarlanan Tenda modem seçenekleri, güvenlik önlemleri almak isteyen kişiler için de iyi seçenektir. Çift bantlı olarak da nitelendirilen dual band özelliği, aynı anda iki farklı frekansı kullanarak ihtiyaç durumuna göre doğru hızı belirler. Özellikle veri iletirken veya alırken Tenda modem çeşitlerinin performansını artırır.

VPN de firewall ile benzer şekilde ağınızı daha güvenli şekilde kullanmanıza imkân tanır. Sanal Özel Ağ anlamına gelen VPN, internete bağlanırken IP adresinizi dünyanın farklı bir noktasına taşıyarak güvenliğinizi garanti altına almanıza yardımcı olur. Firewall, bilgisayarlardaki verileri korurken VPN de internet üzerinde gezinirken sizi ve yaptıklarınızı koruyacak şekilde tasarlanır. Temel anlamda tüneller kuran Tenda modem, verilen VPN tünellerinden geçerken şifrelenmesini sağlar. Böylece herkese açık bağlantılar üzerinden erişim sağlayarak verilerin harici kişilerin eline geçmesinin önüne geçer. USB’li Tenda modemler ise dosya paylaşımı yapılmak istendiğinde kullanışlı hale gelir. Sökülebilir anten, diğerleriyle kıyaslandığında daha çok ürünlerin tasarımını ilgilendiren bir özelliktir. Alanınız dar olduğunda ürünlerin antenlerini çıkararak da bağlantı elde etmenize yardımcı olur. Sunduğu özelliklerle Tenda modem yorum ve değerlendirmelerinden yüksek puanlar almayı başarır.

Tenda Modem Kurulumu

“Tenda modem nasıl kurulur?” diye merak ediyorsanız oldukça kolay olduğunu öğrenmekten memnun kalabilirsiniz. Wi-Fi güçlendirici işlevi görmesiyle bağlantı hızını artırmayı başaran Tenda modem, kolay kurulumu ile herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilir. İlk olarak kurulum işlemine başlamadan önce bilgisayarınız ve modem arasında ethernet kablosu aracılığı ile bir bağlantı kurmanız gerekir. Kurulum işlemi bilgisayar üzerinden yapılacağı için bu ara kabloya sahip olmanız oldukça önemlidir. Bağlantıyı kurduktan sonra ürünlerin kutusunun üzerinde yazan internet bağlantısını girmeniz gerekir. İnternet sayfasını açarak birkaç rakamdan oluşan bağlantıyı pratik şekilde girebilirsiniz. Gerekli adresi girdikten sonra karşınıza kullanıcı adı ve şifrenin girilmesi gereken alan çıkar. İki bölüme de “admin” yazdıktan sonra devam edebilirsiniz. Eğer admin yazıldığında sayfa ilerlemiyorsa Tenda Modem kutusu üzerinden destek alınabilir.

Sonrasında karşınıza internet bağlantınızın bilgilerini girmeniz gereken yeni sayfa gelir. Burada halihazırda kullandığınız internet sağlayıcısının kullanıcı adını, şifresini ve bağlantı tipini girmeniz gerekir. Üzerinde USB girişi bulunan Tenda Modem seçeneklerinde ortak ağ kullanarak verilerinizi hızlı şekilde aktarabilirsiniz. USB ile telefonunuzu veya flash belleğinizi modeme bağlayarak aktarmak istediğiniz belgeyi seçebilir, modemin ana sunucusuna kısa sürede yükleyebilirsiniz. Sonrasında ağa bağlanan herkes yüklediğiniz dosyaya rahat şekilde ulaşabilir. Bu özellik çoğunlukla iş ortamlarında kullanılsa da ev içinde önemli verilerin bilgisayarlar arasında aktarılması gerektiğinde de oldukça pratik hale gelir. Tenda modem kurulumu kolay olduğu için de kullanıcılarının beğenisini kazanmayı başarır. Dosya paylaşımı özelliğinden yararlanarak günlük işlemlerinize hız kazandırabilir, Akakçe’deki alternatifleri karşılaştırarak ihtiyaçlarınızı uygun fiyatlarla karşılayabilirsiniz.

Tenda Modem Kullanmanın Sunduğu Avantajlar

Modem Tenda kalitesi sayesinde her türlü ortama hız ve pratiklik kazandırır. Aşağıda bulunan listeden ürünlerin sunduğu avantajları inceleyebilir, modemler hakkında daha yakından bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bütün bu avantajlardan faydalanmak istiyorsanız Tenda modem fiyatları ve ürün özelliklerini inceleyerek ihtiyaçlarınıza uygun olan alternatife vakit kaybetmeden sahip olabilirsiniz.