Wifi Güçlendirici

Wifi Güçlendirici Fiyatları

169 farklı Wifi Güçlendirici için fiyatlar listeleniyor.

Xiaomi Wifi Güçlendirici TP-Link Wifi Güçlendirici Mercusys Wifi Güçlendirici Hadron Wifi Güçlendirici Tenda Wifi Güçlendirici Zyxel Wifi Güçlendirici

Fiyatı Düşen Wifi Güçlendiriciler

Tümü

Piyasaya Göre Ucuz Wifi Güçlendiriciler

Tümü

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

750 Mbps1200 Mbps2.4 Ghz5 Ghz1200 Mbps867 Mbps1200 Mbps300 Mbps4.5 dBi5.9 dBiSatıcı Marka

ÖncekiSayfa: 1 / 8Sonraki

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 250 TL250 - 500 TL500 - 750 TL750 - 1.000 TL1.000 TL üstü
Markası Özellikler Çalışma Frekansı 2.4 GHz Bağlantı Hızı 5 GHz Bağlantı Hızı Anten Tipi Anten Gücü Genişlik Derinlik Yükseklik Anten Sayısı Bağlantı Hızı Port Sayısı SatıcıToplam 66 satıcı. Ürün Puanı

Hawk Gaming ChairQLED Televizyon TV FiyatlarıTCL 55P8MLED TVModemRouterKablosuz Ağ AdaptörüNetwork KablosuXiaomi Wifi GüçlendiriciTP-Link Wifi GüçlendiriciMercusys Wifi Güçlendirici

En Çok Karşılaştırılan Wifi Güçlendiriciler

Wifi Güçlendirici Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Wifi Güçlendirici Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Wifi Güçlendiriciler hangileri?

Bugün Akakçe'de 169 farklı model arasında

En çok satan Wifi Güçlendiriciler hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Wifi Güçlendirici:
  1. Xiaomi Mi Wifi Pro 300 Mbps Wifi Güçlendirici
  2. Xiaomi Mi Wifi AC1200 1200 Mbps Wifi Güçlendirici
  3. TP-Link TL-WA854RE 300 Mbps Wifi Güçlendirici
  4. Mercusys ME30 1200 Mbps Wifi Güçlendirici
  5. TP-Link RE305 1200 Mbps Wifi Güçlendirici

Wifi Güçlendirici & Sinyal Güçlendirici

Günümüzde neredeyse her ev ve iş ortamında internet kullanılır. Özellikle teknik alt yapının geliştiği bölgelerde internet erişimi her an ulaşılabilir hale gelmiştir. Ancak, internet kullanımı her ne kadar yaygın olsa da, bazı bölgelerde internet erişimi azdır. Özellikle sinyal dağıtımının yetersiz olduğu yerlerde Wİ-Fi güçlendirici kullanılması gerekir. Wİ-Fİ güçlendirici internetin geniş alana yayılmasını sağlayan teknolojidir. Bu sayede internet erişimi hızlı ve sorunsuz hale gelir. Wifi güçlendirici cihaz; kablolu ya da kablosuz olarak çalışabilme özelliğine sahiptir. Farklı markalar tarafından satışa sunulan ürün modelleri, kullanıcılarına üst düzey performans imkanı tanır. Hızlı internet erişimi sağlamak istediğiniz yere göre wifi güçlendirici satın alabilir, hız ve performansı güçlendirebilirsiniz. Akakce.com üzerinden wifi güçlendirici özellikleri konusunda inceleme yapabilirsiniz. Site site gezmenize gerek kalmayan site fiyat karşılaştırması yapmanıza da imkan tanır.

Wifi Güçlendirici Modelleri ve Özellikleri

Wifi sinyal güçlendirici internetin kapsama alanını genişleterek, ortamı kablo kalabalığından kurtarır. Modem wifi güçlendirici, internet kalitesini arttırarak, kapsama alanı dışında kalan yerlerde bile yüksek verim elde etmenize olanak sağlar. Wifi güçlendiriciler arasında en dikkat çeken konu kablolu ya da kablosuz olmasıdır. Genellikle ofis ve ev ortamında kullanılan güçlendirici ürünler, internet kullanımını verimli hale getiren teknolojik özelliklere sahiptir. Ürün seçeneklerinin kurulumunun ve kullanımının kolay olması sıklıkla tercih edilme sebepleri arasında yer alır. Genellikle tercih edilen ürün modelleri arasında kablolu wifi güçlendirici ilgi çeker. Kablolu wifi güçlendiricinin kullanım kolaylığı ve etkin performansı vazgeçilmeyen özellikleri arasında yer alır. Prize takılan wifi güçlendirici çeşitleri özellikle çok katlı evlerde tercih edilir. Duvarların kalın olduğu yerlerde sinyal yayılımını artırarak internet hızının yavaşlamasının önüne geçer. Wifi güçlendiricilerde anten sayısı ve bağlantı hızı da değişiklik gösterir. Anten sayısı genellikle 1 ya da 2 olan ürün seçenekleri 150, 300, 750, 1200, 1750 ve 2600 Mbps bağlantı hızlarına sahiptir. USB wifi güçlendirici ve diğer modelleri incelerken markalar bazında da inceleme yapabilirsiniz. Xiaomi wifi güçlendirici çeşitlerini ve diğer markaları karşılaştırarak bağlantı kalitesi ve anten sayısına göre seçim yapabilirsiniz.

Wifi Güçlendirici Fiyatları

Wifi güçlendirici fiyat aralıkları farklı segmentlerde yer alır. Ürünün modeli, teknolojik özellikleri, anten sayısı ve bağlantı kalitesi fiyatlara etki eden önemli konular arasındadır. Bazı wifi güçlendirici modelleri hem telefon operatörü hem de sabit internetine bağlanarak kullanılabilir. Her iki türe de bağlanabilen güçlendiriciler tek tip ürünlere kıyasla daha yüksek fiyat segmentinde yer alır. Wifi güçlendirici çeşitlerinde; VPN, bulut, DLNA gibi birçok teknoloji bulunur. Standart kullanıcılar için bu tarz özelliklerden ziyade, giriş seviyesinde bir ürün kullanmak yeterli olacaktır. Bu nedenle sadece internet hızını dağıtmak ve arttırmak isteyen kişiler anten sayısının yanı sıra maksimum veri girişini dikkate alır. Eğer siz de anten sayısına dikkat ediyorsanız masaüstü modellerden uzak durmanız gerekir. Masaüstü menzil arttırıcılar daha fazla antene sahiptir. Wifi güçlendirici fiyatlarına etki eden bir diğer konu ise markadır. Xiaomi, TP-Link, Asus başta olmak üzere birçok markada ürün modelleri bulunur. Ayrıca, Wifi şebeke güçlendirici 5 ghz ya da 2 ghz fiyat aralıkları birbirinden farklıdır. Alışveriş yaparken wifi güçlendirici kullananlar tarafından yapılan yorumları göz önünde bulunarak kolay ve güvenli ürün satın alabilirsiniz.

Wifi Güçlendirici Alırken Dikkat Edilecekler

İnternet hızının düştüğünü ya da çoklu kullanımlarda sorun yaşandığını fark ettiğinizde Wifi güçlendiriciye ihtiyaç duyabilirsiniz. Fakat piyasada yüzlerce wifi güçlendirici çeşidi bulunur. Özellikle teknik konulardan anlamıyorsanız alışveriş esnasında kafa karışıklığı yaşayabilirsiniz. Wifi güçlendirici almadan önce ilk olarak kullandığınız internet hizmetine göz atmanız gerekir. İnternetinizin kaç mbps hıza eriştiğini öğrenmeniz verim elde etmeniz açısından oldukça önemlidir. İnternet hızını öğrendikten sonra size uygun olmayan cihazları elemelisiniz. İkinci önemli olan konu ise markadır. Bilinen ve güvenilir markalardan yapılan alışverişlerinizde herhangi bir sorun ile karşılaşma ihtimaliniz de düşük olacaktır. Wifi güçlendirici alışverişiniz esnasında kullanacağınız yeri de belirlemeniz gerekir. Ev ya da iş ortamında kullanılan ürünler birbirinden farklı olmalıdır. Eğer evinizde internet sinyalini artırmak istiyorsanız kablolu güçlendirici satın alabilirsiniz. Alışveriş yaparken wifi güçlendirici yorum ve fiyat aralıklarını da kontrol etmelisiniz. Ürünün özelliklerine ve fiyatlarına göre araştırma yaparak alışverişinizi bütçe dostu hale getirebilirsiniz. En ucuz wifi sinyal güçlendirici alırken indirim dönemlerini takip ederek piyasa değerinden çok daha ucuza ürün satın alabilirsiniz. Sayfamız üzerinden wifi sinyal güçlendirici tavsiye ve önerilerine göz atabilirsiniz. Ayrıca, ürün satın aldıktan sonra yorum yaparak diğer kullanıcılarla fiyat alışverişinde bulunabilirsiniz. Bununla birlikte laptop modellerini de inceleyerek bütçenize uygun alışveriş imkanı yakalayabilirsiniz.

Wifi Güçlendirici İndirimleri ve Kampanyaları

Özellikle kablosuz internet kullanan insanlar sinyalin zayıflaması nedeniyle birçok problemle karşı karşıya kalabilir. Özellikle program indirirken ya da internette gezinirken yavaş çalışan internet zaman kaybetmenize yol açar. Wifi şebeke güçlendirici internet kaynağı ile bilgisayar arasında köprü görevi görür. Kablolu ya da kablosuz şekilde çalışan ürün modelleri, internetin ihtiyaç duyulan her yere dağıtılmasına olanak sağlar. Dual- band çalışmak üzere tasarlanan modellerin internet çekim gücü oldukça üstündür. Bu sayede neredeyse aynı apartmanda oturan birçok kata erişim hizmeti sunar. Teknik bilgi gerekmeden kolaylıkla kurulabilen en iyi wifi güçlendirici modelleri yaklaşık bir dakika içinde kullanıma hazır hale gelir. Uzak mesafelere bile internet aktarımını sağlayan cihazlar, fiber teknolojisinin artması ile birlikte daha fazla rağbet görür. Internet ağlarını rahatlatarak kolay ve hızlı performans ortaya koyan wifi güçlendiriciler, yüksek hızla yayılım sağlar. Kablosuz wifi güçlendirici çeşitleri adaptöre gerek kalmadan kullanılabilen bir ürün çeşididir. Akakce.com’u takip ederek ürünlerin kampanya dönemlerinde bütçe dostu ürün alma imkanı yakalayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken satın alacağınız ürünün markasını, özelliklerini ve bütçe aralıklarını belirleyerek alışverişinizi güvenli hale getirmektir.

İnternet Çekmeme Sorununa Son Veren Wifi Güçlendirici Çeşitleri Akakçe’de

İnternet kullanıcılarının yaşadığı en yaygın iki problem vardır. Bunlardan birincisi internet hızının düşük olması, ikincisi ise internetin çekmemesidir. Evde ya da iş ortamında aktif bir internet bağlantınız olduğu halde yavaş çalışma problemi ile karşı karşıya kalıyorsanız sinyal güçlendirici çeşidine ihtiyaç duyabilirsiniz. Birçok insan internetin neden çekmediği konusunda sıklıkla araştırma yapar. Internetin az çekmesinin en önemli nedenleri arasında modemin eski model olması yer alır. Eskiyen modem internet kalitesini düşürerek zaman kaybetmenize yol açar. Bazı durumlarda da kırılan ya da hasar alan modem anteni kalitenin düşmesine neden olur. Bunun yanı sıra; bilgisayarınızdan kaynaklı bir durum da olabilir. Eğer diğer cihazlarda internete bağlanabildiğiniz halde, aktif kullandığınız bilgisayarda bağlanamıyorsanız teknik destek almalısınız. Ayrıca bilgisayarınızın ağ ve internet sorunlarını gider bölümünden de problemin kaynağını öğrenebilirsiniz. Siz de telefon wifi güçlendirici ya da dış mekan wifi güçlendirici modellerine göz atarak kullanım şeklinize uygun olan alışverişi yapabilirsiniz.