TP-Link Modem

TP-Link Modem Fiyatları

26 farklı TP-Link Modem için fiyatlar listeleniyor.

Zyxel Modem Tenda Modem TP-Link Modem Keenetic Modem Asus Modem Huawei Modem

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

300 Mbps1200 Mbps1600 MbpsADSL2+Mobil VDSL 20 - 250 TL 250 - 500 TL Kablosuz4GSatıcı Marka (1)

ÖncekiSayfa: 1 / 2Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Markası: TP-Link Kaydet

Fiyatı
- 0 - 250 TL250 - 500 TL500 - 750 TL750 - 1.000 TL1.000 TL üstü
Markası TP-Link Özellikler Türü Ethernet Sayısı Anten Sayısı Bağlantı Hızı Port Sayısı SatıcıToplam 59 satıcı. Ürün Puanı

TP-Link Wifi GüçlendiriciTP-Link RouterTP-Link Kablosuz Ağ AdaptörüTP-Link Bluetooth AdaptörTP-Link SwitchTP-Link Access PointTP-Link Ethernet KartıTP-Link Powerline AdaptörTP-Link Wireless AntenTP-Link SFP ModülTP-Link POETP-Link Güvenlik Kamerası

En Popüler TP-Link Modemler

TP-Link Modem Yorumları ve Önerileri

 • FY1 yorum
  1 beğeni
  TP-LinkTP-Link Archer VR2100 4 Port 1200 Mbps VDSL2 ModemFatih Y. 2 Ekim 2021
  TP-Link Archer VR2100 4 Port 1200 Mbps VDSL2 Modem
  Nazmi E. adlı arkadaşın dediği doğru. Bu modemi bir kaç ay önce aldım ve haftada bir kaç kere sistem reboot ediyordu. Biraz tp-link forumlarını araştırınca bu problemin bu modemde çok sık rastlanılan bir problem olduğunu fark ettim. Neyse ki ağustosun sonunda bu sorunu düzelten bir firmware yayınlandı. Son yayınlanan firmware ile şu ana kadar hiç reboot sorunu ile karşılaşmadım. Sorunu düzeltmişler diyebilirim fakat bu seferde web kullanıcı arayüzünde can sıkmayan ufak tefek hatalarla karşılaştım. Modemin son firmware sürümüne aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. https://www.tp-link.com/tr/support/download/archer-vr2100/#Firmware (Firmware sürümü: 1.5.0 0.9.1)
 • Ömer Can I.66 yorum
  455 beğeni
  TP-LinkTP-Link Archer VR2100 4 Port 1200 Mbps VDSL2 ModemÖmer Can I.Niğde 5 Nisan 2021
  TP-Link Archer VR2100 4 Port 1200 Mbps VDSL2 Modem
  Ürünün usb özelliğini bugün test ettim. Elimde usb 3.0 ve usb 3.2 harici disk var. 3.2 olan eski tip (usb 2.0) destekli modemde kapanıyor yeterince güç alamadığı için. Bu modemin usb girişi daha güçlü sonuçta 10 kata kadar daha hızlı diyorlar :D Evet bu 3.2 destekli harici diskim çalıştı kapanmadı kendiliğinden. Ama tek artısı bu oldu. Bu modemin saf hızını görmek için dsl kablosu bile takmadan tek cihazla bağlanıp test ettim. Hızda hiçbir fark görmedim. 1700 mbps 5GHz dedikleri güçlü wifi hiçbir avantaj sağlamadı. Şaşırtıcı bir durum. Kısaca usb 2.0 modemle usb 3.0 destekli modemin media sharing (dosya paylaşımı) hızı aynı. Bu arada kablosuz hız saniyede 5mb/s okuma. Kablolu okuma ise 15mb/s. Modem zaten wifi 5 destekli yani 2/5 fiyatına aynı özellikte tenda kullandığıma hiç pişman değilim. Bunu iade edeceğim.
 • Ömer Can I.66 yorum
  455 beğeni
  TP-LinkTP-Link Archer VR2100 4 Port 1200 Mbps VDSL2 ModemÖmer Can I.Niğde 3 Nisan 2021
  TP-Link Archer VR2100 4 Port 1200 Mbps VDSL2 Modem
  Nazmi E. kardeşim. Adamın attığı resimlerde SNR Marjin 5.8 / 6 bunun internete girebilmesi mucize. Muhlemelen hattında kısadevre var yada köyün en uzak köşesinde yaşıyor olmalı. Yada iç tesisatı rezalet. Bunun modem kaynaklı olmadığını düşünüyorum. Modem reboot etmiyordur hattı düşüp tekrar buluşuyordur modemle. Ben bu modemi almayı düşünüyorum. Usb 3.0 destekli bu fiyata modem yok. Bana da gereken bu.
  • Alışverişçi resmi
Tüm yorumları gör

TP-Link Modem Sıkça Sorulan Sorular

TP Link Modem

İnternet; haberleşme ve gündemi takip etme gibi konuların yanı sıra oyun ve müzik dinleme gibi eğlence alanlarıyla da birçok kişiye yönelik site ve platformları içerisinde barındırır. İnternet kullanımı modem veya hücresel veri yardımıyla cihazlara aktarılarak gerçekleştirilir. Özellikle masaüstü ya da dizüstü bilgisayarlar ve akıllı cep telefonları içerisinde sıklıkla kullanılan internet bağlantısı, oyun konsolları gibi aksesuarlarla da senkronize edilebilir. Modemler, internet bağlantısına uygun bilgisayar ve telefon gibi cihazlara uzaktan ya da kablolu olarak bağlantı sağlar. TP-Link modem, internet hızını en verimli şekilde cihazlara aktararak keyifli bir internet kullanım deneyimi elde etmenize yardımcı olur. Markanın modem seçenekleri arasında inceleyebileceğiniz tek, çift ya da daha fazla antenler, ağ bağlantısının etkili bir şekilde cihaza aktarımına yarayan iletkenlerdir. Geniş alanlarda ya da birçok cihazın internet bağlantısı gerektiği durumlarda TP-Link router modem yardımıyla ağ bağlantısını geniş bir alana yayabilir, birçok farklı cihazda aynı hızda internet kullanımına erişebilirsiniz. Markanın ADSL, ADSL2+, mobil ve VDSL2 bağlantı türüne sahip modemleri arasında ihtiyaçlarınıza ve kullanım alanına yönelik TP-Link en iyi modem seçeneğini bulabilir, yüksek kalite ağ bağlantı özellikleri ile dilediğiniz an internete kolaylıkla erişim sağllayabilirsiniz.

TP-Link Modem Çeşitleri Akakçe’de

TP-Link modem çeşitleri, kablosuz, firewall, 4G, USB, Dual Band ve sökülebilir anten gibi birçok farklı kategori içerisinden kullanıcılara sunulur. Çevirge olarak da anılan modemler, geniş bant hızıyla internet kullanıcılarına hızlı bir internet deneyimi sunar. TP-Link VDSL modem çeşitleri, 125-150 MBpS aralığında indirme hızına sahiptir ve kullanıcılara ADSL tür modemlerden beş kat daha hızlı bir ağ bağlantısı olanağı tanır. İki ya da üç antenli seçeneklerini bulabileceğiniz modemler kablolu ya da kablosuz olarak cihazların internete bağlanmasını sağlar. Kablolu modem satın alırken internete bağlayacağınız cihaz sayısını göz önünde bulundurmanız gerekir. Kablolu modemlerin arka tarafında bulunan port girişleri, kaç cihazın aynı anda ağ bağlantısına erişebileceğini gösterir. Kablolu modemler genellikle masaüstü bilgisayar ya da yazıcılara bir kablo yardımıyla bağlanarak kullanılır. Bu tür modemlerin kablo kalitesi, cihaza aktarılan internet hız ve performansını direkt olarak etkiler. TP-Link ADSL modem seçenekleri 24 MBpS bağlantı hızına sahiptir ve sabit telefon hattı bulunan alanlarda yeniden bir kuruluma gerek duymadan kolaylıkla kullanılabilir.

TP-Link Modem Alırken Dikkat Edilecekler

Modem satın alırken cihazı kullanacağınız alanın hangi ağ bağlantı altyapısına sahip olduğuna dikkat etmeniz gerekir. TP-Link fiber modem çeşitleri, modemin kurulduğu bina ya da çevresinde fiber altyapı olması durumunda istenilen performansı sağlar. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte internet hızı da gündelik hayatta büyük bir rol oynar. İnternet hızı zamandan tasarruf etmenize yardımcı olmanın yanı sıra iş yükünün de azalmasına katkı sağlar. TP-Link 300 MBpS modem gibi hızlı internet bağlantısı sağlayan cihazlarla sevdiklerinizle kesintisiz görüntülü konuşmalar gerçekleştirebilir, dilediğiniz kaynaktan görsel ya da işitsel verilere daha hızlı erişim sağlayabilirsiniz. İnternet hızı, online oyun oynayan kişilerin de üzerinde durduğu konular içerisinde yer alır. TP-Link 3 antenli modem, ağ bağlantısını antenler üzerinden geniş alanda ve etkili bir şekilde cihaza aktararak internet kullanımı esnasında kesinti ya da zayıf sinyal gibi olumsuz durumların önüne geçer. TP-Link modem özellikleri içerisinde yer alan 3G, 4G ya da 4.5 gibi hücresel veri seçenekleri, modemin bulunduğu alandaki hücresel verinin gücüne bağlı olarak performans gösterir. TP-Link 4G modem seçenekleri 4G bağlantılı verinin sunduğu hızı etkili bir şekilde cihaza aktararak kesintisiz internet kullanımı elde etmenize yardımcı olur.

TP-Link Modem Kampanyaları

Bilgisayar ve akıllı telefonlarda internet erişimi sağlamak adına modemlerden yardım alınır. İşyeri ve alışveriş merkezleri gibi kamusal alanların yanı sıra evlerde de sıklıkla tercih edilen modemler, modeline bağlı olarak 24- 2167 MBpS aralığında bağlantı hızına sahiptir. TP-Link SIM kartlı modem seçenekleri 3G veya 4G gibi hücresel verileri modeme aktararak ağ bağlantısını gerçekleştiren modem türleridir. Bu modemlerin performansları konumlandığı alandaki hücresel veri sinyallerine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. SIM kartlı modem seçenekleri USB bellek ya da harddisk şeklinde portatif tasarımlara sahiptir. TP-Link mobil modem çeşitleri sıklıkla seyahat eden kişiler tarafından tercih edilebilir. Mobil modemlerle dilediğiniz an dilediğiniz yerde internete erişim sağlayabilir, portatif tasarımları ile mobil modemleri her zaman yanınızda taşıyabilirsiniz. Mail gönderme veya araştırma yapmanın yanı sıra yemek tarifi ve oyun gibi birçok farklı alanı içerisinde bulabileceğiniz internete erişebilmek için kablosuz, kablolu ya da mobil bir modeme sahip olmanız gerekir. TP-Link USB modemler genellikle dizüstü bilgisayarla birlikte kullanılır. Bilgisayarların USB çıkışına takılarak cihaza ağ bağlantısı aktaran modemler, internet bağlantısının gerçekleştirilmesi için hücresel verilerden yardım alır. TP-Link indirim ve kampanyalarını akakce.com üzerinden inceleyerek ihtiyacınıza uygun ürüne bütçenizi sarsmadan sahip olabilirsiniz.

TP-Link Modem ile Kesintisiz İnternet Deneyimi

Gündelik hayatın yoğun temposunda hız ve hıza erişim kişilerin üzerinde durduğu bir konudur. TP-Link VDSL2 modem seçenekleri, VDSL tür modemlerin geliştirilmiş versiyonlarıdır. VDSL2 modem altyapısında bakır kablo kullanılır ve bu tür yaklaşık 250 MBpS indirme hızına sahiptir. Birçok ev ya da kamusal alanda sıklıkla tercih edilen VDSL2 tür modemlerin performansına katkı sağlamak adına VDSL2 altyapısına sahip alanlarda kullanılması önerilir. Modemin sağladığı ağ bağlantısını daha geniş kapsama alanına yaymak adına modem sinyal arttırıcılardan yardım alabilirsiniz. TP-Link 3G modem gibi hücresel veriler ile cihazlara ağ bağlantısı sunan modem türleri ile dilediğiniz an internete erişim sağlayabilirsiniz. Modemlerdeki GHz frekansları, Wi-Fi bağlantısının hızını belirler. TP-Link 5GHz modem çeşitleri, Dual Band bir diğer adı ile çift bantlı modem kategorisi içerisindedir. Çift bantlı modemler aldıkları veriyi cihazlara hızlı bir şekilde aktararak daha yüksek performanslı internet bağlantısı elde etmenize yardımcı olur. Siz de ihtiyacınıza ve kullanım alanınıza yönelik TP-Link VDSL modem fiyatlarını inceleyebilir, yorumlar kısmına göz atarak kullanıcıların paylaşmış olduğu deneyimler üzerinden dilediğiniz modem çeşidi hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

TP-Link Modem Fiyatları

Modem fiyatları sinyal gücü, türü ve bağlantı özellikleri gibi kriterler içerisinde birbirleri arasında değişiklik gösterebilir. Kablolu ya da kablosuz modemler arasında da fiyat farkına rastlamak mümkündür. TP-Link kablosuz modem seçenekleri geniş alanlarda dahi kesintisiz internet erişimi elde etmenize yardımcı olur. Geniş bant gücü sayesinde pratik bir şekilde cihazınızı internete bağlayabilir, TP-Link 4.5G modem Firewall özellikli modemlerle güvenli internet kullanımının keyfini çıkarabilirsiniz. Kablosuz modemler akıllı telefon ve diz üstü cihazlara şifreleme yöntemi ile pratik bir şekilde bağlanır. Sağlanan Wi-Fi sunucusuna şifre koymak internet kullanımı sırasında güvenliğiniz açısından önemli bir kriterdir. Ayrıca şifreli Wi-Fi sunucuları ağ bağlantınızın mekana ya da kişiye özel kullanımına olanak tanır. TP-Link marka modemlerin kurulumu, kullanımları kadar kolaydır. Modem kurulumunda kullanım kılavuzuna göz atarak pratik bir şekilde ağ bağlantısı üzerinden internete erişim sağlayabilirsiniz. Siz de TP-Link 150 Mbps modem gibi farklı bağlantı hızlarına sahip modem modellerini akakce.com’dan inceleyebilir, ihtiyaçlarınıza ve konumunuzun ağ bağlantı altyapısına en uygun ürünü ucuz fiyatlar üzerinden satın alarak bütçe dostu alışveriş deneyiminin tadını çıkarabilirsiniz.