TP-Link Router

TP-Link Router Fiyatları

91 farklı TP-Link Router için fiyatlar listeleniyor.

Fiyatı Düşen TP-Link Routerlar

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • MarkasıTP-Link
 • Wi-Fi VersiyonuWiFi 5
 • Wi-Fi VersiyonuWiFi 6
 • Bağlantı Hızı3000 Mbps
 • Bağlantı Hızı5400 Mbps
 • Çalışma Frekansı2.4 GHz
 • Çalışma Frekansı5 GHz
 • 5.0 GHz Veri Hızı1201 Mbps
 • 5.0 GHz Veri Hızı2402 Mbps
 • 2.4 GHz Veri Hızı1200 Mbps
 • 2.4 GHz Veri Hızı574 Mbps

Önceki Sayfa: 1 / 4 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • MarkasıTP-Link
Fiyatı 0 - 1.500 TL 1.500 - 2.500 TL 2.500 - 3.500 TL 3.500 - 4.500 TL 4.500 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTümünü GösterÇalışma FrekansıUSB Port SayısıWi-Fi Versiyonu2.4 GHz Veri Hızı5.0 GHz Veri HızıAnten TipiAnten Gücüİşlemci Frekansıİşlemci Çekirdek SayısıRAMYükseklikGenişlikDerinlikAnten SayısıBağlantı HızıPort SayısıÜrün PuanıSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (91)

TP-Link Modem TP-Link WiFi Güçlendirici TP-Link Kablosuz Ağ Adaptörü TP-Link Switch TP-Link Bluetooth Adaptör TP-Link Access Point TP-Link Powerline Adaptör TP-Link Wireless Anten TP-Link Ethernet Kartı TP-Link SFP Modül TP-Link POE TP-Link Güvenlik Kamerası

En Popüler TP-Link Routerlar

TP-Link Router Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

TP-Link Router Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli TP-Link Router hangileri?

Bugün Akakçe'de 91 farklı model arasında

En çok satan TP-Link Router hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı TP-Link Router:
 1. TP-Link TL-WR840N 4 Port 300 Mbps Router
 2. TP-Link Deco E4 1200 Mbps 2'li Router
 3. TP-Link Archer AX12 AX1500 1500 Mbps Router
 4. TP-Link Deco E4 1200 Mbps 3'lü Router
 5. TP-Link Deco M4 2'li 1200 Mbps Router

TP-Link Router

Farklı kullanıcı türlerine yönelik çeşitli teknik özellikler sunan TP-Link Router, ev ve ticari işletmelerde kullanıma uygun bir ağ destekleyicisidir. Model çeşitliliği, kullanımı kolaylaştıran özellikleri, kurulum kolaylığı, rekabetçi fiyatlarla öne çıkan TP-Link Router modelleri tüm ihtiyaçlara cevap verir, yakın mesafelerden uzak mesafelere kadar bağlantı hızını büyük ölçüde iyileştirmeye yardımcı olur. Ağ kurulumunuza katkı sağlayan, modeme uzak kullanıcıları destekleyen ürünlerden biri olan TP-Link Router, kablolu, kablosuz, VDSL, micro modelleriyle alanlarınıza uyum sağlar, cihazlarınızda kararlı bağlantı oluşturmanızı destekler. Pratik yönergeleriyle karmaşık sistemlere alternatif olarak sunulan TP-Link Routerlar kurulum yapıldıktan sonra sürekli ayar ya da düzenleme gerektirmediğinden son derece kullanıcı dostudur. Siz de ağ bağlantılarınızda sorun yaşıyor, modeminizden yeteri kadar yararlanamıyorsanız TP-Link Router seçeneklerine göz atabilir, size en uygun ve ucuz modele Akakçe sayesinde sahip olabilirsiniz.

TP-Link Router Nedir?

Modem aksesuarları arasında yer alan “TP-Link Router nedir?” diye merak ediyorsanız, modem aracılığı ile birden fazla cihazın verimli bir ağa sahip olmasına, kararlı ağ erişiminin tamamlanmasına yardımcı olan cihazlardır. Kısaca modem, internet erişimi için modeme bağlanırken Router TP-Link ise trafiği tüm cihazlarınıza dağıtır. Yönlendiriciler kategorisinde bulunan TP-Link Router çeşitleri çekim mesafesi, uyumlu modem gibi detaylara dikkat edildiği sürece kullanıcılara uygun pek çok seçenek sunar. TP-Link kablolu, kablosuz Router olmak üzere iki segmentte tasarlanır. Ev tipi Wi-Fi ve ticari kullanım açısından yüksek güçlü yönlendiriciler, VPN, yük dengesi (Load Balance) yönlendiricileri de TP-Link markasının sunduğu router modellerindendir. Yalnızca Android, iOS işletim sistemlerine sahip akıllı telefonlar Tether uygulaması aracılığıyla ağı yapılandırmanıza ve TP-Link Router işlevlerini yönetmenize olanak tanır. TP-Link wireless Router çeşitleri genellikle güç kaynağı, Ethernet kablosu, hızlı kurulum kılavuzu ile birlikte gelir.

Bağlantı Hızıyla Dikkat Çeken TP-Link Router Özellikleri

İnternet sağlayıcınız geniş bant aralığı sunduğunda ancak çevredeki pek çok cihaza internet sağlayamadığınızda devreye giren TP-Link modem Router çeşitleri pek çok özellikle donatılır. İnternet sinyalini birden fazla cihaza dağıtan, TP-Link Routerlar ayrıca tüm bu cihazlar arasında iletişimi sağlar. Modemin daha kapsamlı ağ oluşturmasına yardımcı olan yönlendiriciler kablolu ya da kablosuz seçenekleriyle her tür kullanıma uygundur. TP-Link Router, evinizin veya ofisinizin boyutu veya yapısından bağımsız olarak istikrarlı, hızlı bağlantı sağladığından en iyi çözümdür. TP-Link Router kurulum konusunda da son derece pratik yönergelere sahiptir. Kurulum sihirbazı CD'si kullanılarak basitleştirilmiş kullanıcı arabirimi aracılığıyla yapılandırabilir. sonrasında ise kablosuz ağınızın güvenlik şifrelemesini ayarlamak amacıyla WPS düğmesine basmanız yeterlidir. QoS hizmet kalitesi söz konusu olduğunda ise IP kontrolü aracılığıyla her bir cihaza ne kadar bant genişliği tahsis edildiğini kontrol edebilir.

Misafir ağı oluşturmanıza olanak tanıyan TP-Link VDSL Router misafir ayarı sayesinde, özel ağınız korunurken Wi-Fi ağınızı misafirlere açmanızı sağlar. Öte yandan çocuklara özel olarak ayarlanan ebeveyn koruması, ebeveynlerin veya şirket yöneticilerinin belirli sitelere erişimi veya izin verilen süreyi sınırlamak için diğer kullanıcılar açısından erişim politikası belirlemesine izin verir. Pek çok TP-Link Router, DHCP sunucusuyla donatılmıştır. TP-Link Router IP adreslerini bilgisayarlarınızla paylaşır, böylece manuel olarak ayarlamanız gerekmez. Bu özelliği sayesinde ev kullanımı için idealdir. Aynı zamanda hemen her TP-Link Wi-Fi Router dışarıdan gelen saldırıları önlemek amacıyla yerleşik güvenlik duvarına da sahiptir. Ethernet kartı ile tasarlanan TP-Link Router modelleri ise çeşitli mesafelerden kurulum için ethernet kablosuna ihtiyaç duyar ancak son derece kararlı, güvenli bağlantı sunduğundan oldukça popülerdir.

İşlevsel TP-Link Router Modelleri

Kablolu ve kablosuz seçeneklerine ek olarak kapsama alanı, bağlantı türü ve desteklediği ağ protokolleri nedeniyle birçok farklı tasarımdan oluşan TP-Link Router çeşitleri ofisten ev kurulumuna, hastanelerden otellere kadar gerekli cihazlardır. Ancak doğru ağ bağlantısı kurulumu için ihtiyaçlarınızı karşılayan uyumlu cihaz seçimi oldukça önemlidir. Bu nedenle öncelikle “TP-Link Router ne işe yarar?” sorusunu cevaplamak gerekir. Örneğin pek çok TP-Link ethernet Router modelinde ebeveyn denetimi işlevi daha da eksiksiz hale getirildiğinden her aile üyesi için kullanıcı profilleri oluşturulabilir. Bu profillerde ise seviyeler filtrelenebilir, yaş sınırlandırmalarıyla özel web sayfalarına engel konulabilir ve zaman ayarı yapılabilir. TP-Link Router ile ailece vakit geçirmek için internet erişimini askıya almak da mümkündür. Ayrıca çocukların hangi siteleri ziyaret ettiği, orada ne kadar zaman geçirdiğine dair istatistikler de alabilirsiniz.

Kablolu ya da kablosuz fark etmeksizin TP-Link Router 5000 Mbps hız sağlayan modeller internetin yeni nesli olan IPv6'yı (İnternet Protokolü sürüm 6) destekler, ağınızı internet kurulumuna hazır hale getirir. Cihazlar ayrıca IPv4 uyumludur. WPA/WPA2 şifrelemesine sahip TP-Link micro Router standartları, kablosuz bağlantınızın davetsiz misafirlere karşı korunmasını sağlar. Tüm modellerde iki ila dört LAN noktası, TP-Link Routerı standart Ethernet bağlantılarından 10 kata kadar daha hızlı yapan en az bir WAN bağlantı noktası bulunur. MU-MIMO teknolojisine sahip TP-Link Router çeşitleri standart AC yönlendiricilerden dört kat daha yüksek hızlarda aynı anda birden fazla mobil cihazı kontrol edebilir. Her bir Router çok yönlü sinyal sunar. Bu teknoloji, seyahat ettiğiniz yön veya mesafe ne olursa olsun sabit sinyal sağlar. Çok yönlü bir sinyal ile evinizin veya ofisinizin her yerinde internet güvenilirliğine sahip olursunuz.

TP-Link Router Nasıl Kurulur?

Dokulu kaplamaya ve ısıyı dağıtan, istikrarlı çalışma ve uzun süreli işlevsellik sağlayan küçük delikli yüzeye sahip TP-Link Router kurulum aşamasında da sizi yarı yolda bırakmaz. Genel olarak Router kurulumu karmaşık işlemler gibi görünebilir, ancak birkaç adımda ve pratik şekilde tamamlamanız mümkündür. Bu nedenle “TP-Link Router nasıl kurulur?” kurulum sonrası ise “TP-Link Router ayarları nasıl yapılır?” kullanıcıların en merak ettiği konulardır. TP-Link Router kurulum aşamaları ve detayları şöyle sıralanabilir:

TP-Link Router Fiyatları

Bağlantı türü, kablolu, kablosuz, bağlantı hızı, tasarımı, ekstra güvenlik önlemleri ve özellikleri nedeniyle değişen TP-Link Router fiyat seçenekleri tıpkı modem fiyatları gibi kullanıcıları destekleyen aralıklarla sunulur. Pek çok alternatife sahip TP-Link Router fiyatları ağ bağlantılarınızı genişletmek istediğiniz alana göre de farklı sunulabilir. Bunun nedeni ise daha geniş alanlarda daha fazla çekim alanına ihtiyaç duymanız, menzil alanı arttıkça fiyatın da doğru orantılı olarak değişmesidir. TP-Link Router çeşitleri Wi-Fi söz konusu olduğunda iki özel ağın esnekliğini sunan 2,4 ve 5 GHz bantlı çift bantlı modeller bulunur. 2,4 GHz TP-Link Router genellikle basit görevleri gerçekleştirmekten sorumludur ve 300, 450, 600 veya 1000 Mbps hıza sahip olabilir. 5GHz bandı daha yüksek güce ve daha kısa aralığa sahip TP-Link Router ise karmaşık görevlerin yerine getirilmesinden sorumludur. 433, 867, 1300, 1625 veya 2167 Mbps olabilir. Siz de TP-Link Router aracılığı ile alanlarınızda birden fazla cihaza yüksek hız ve güvenli ağ oluşturmak isterseniz Akakçe ayrıcalıklarından yararlanarak bütçenize en uygun modele ulaşabilirsiniz.