Zyxel Modem

Zyxel Modem Fiyatları

17 farklı Zyxel Modem için fiyatlar listeleniyor.

Zyxel Modem Tenda Modem TP-Link Modem Keenetic Modem Asus Modem Huawei Modem

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

300 Mbps1200 Mbps1600 MbpsADSL2+Mobil VDSL 20 - 250 TL 250 - 500 TL Kablosuz4GSatıcı Marka (1)
Filtrele

Seçili Özellikler:Markası: Zyxel Kaydet

Fiyatı
- 0 - 250 TL250 - 500 TL500 - 750 TL750 - 1.000 TL1.000 TL üstü
Markası Zyxel Özellikler Türü Ethernet Sayısı Anten Sayısı Bağlantı Hızı Port Sayısı SatıcıToplam 58 satıcı. Ürün Puanı

Zyxel Wifi GüçlendiriciZyxel RouterZyxel Kablosuz Ağ AdaptörüZyxel SwitchZyxel Access PointZyxel Powerline AdaptörZyxel SFP ModülZyxel FirewallZyxel POEZyxel NAS Depolama Ünitesi

En Popüler Zyxel Modemler

Zyxel Modem Yorumları ve Önerileri

 • GN1 yorum
  9 beğeni
  ZyxelZyxel SBG3300N 300 Mbps VDSL2 ModemGaro N.İstanbul 23 Eylül 2019
  Zyxel SBG3300N 300 Mbps VDSL2 Modem
  Kolay Sipariş
  İki gün çalıştıktan sonra arıza yaptı. Açıldıktan kısa süre sonra kendiliğinden kapanıyor. Sakın 0212 314 1819 numaradan aramayın. Çünkü sadece teyp kaydı dinliyorsunuz. İnternet sitesindeki support@zyxel.com.tr ve telefon teyp kaydında belirttikleri kanaldestek@zyxel.com.tr'ye belirttikleri seri no. ve arıza tanımını ayrıca satın alma faturasını da gönderdim ama sağolsunlar hala dönüş yapacaklar. İşler aksamış vs. kimin umurunda.
 • İE6 yorum
  180 beğeni
  ZyxelZyxel P1302-T10D-V3 300 Mbps ADSL2+ Modemİlhan E.İstanbul 7 Ekim 2016
  Zyxel P1302-T10D-V3 300 Mbps ADSL2+ Modem
  En çok karşılaştırılanlar bölümünde bu modem için firewall yok gözüküyor ama var. Ayrıca 07.10.2016 tarihi itibariyle bu modem için en ucuz satış n11.com apexpazar mağazasında peşin fiyatına taksit seçenekleri ile kargo dahil 85TL. https://www.zyxel.com/tr/tr/products_services/P_302_10D_v3.shtml?t=p
Tüm yorumları gör

Zyxel Modem Sıkça Sorulan Sorular

Zyxel Modem

Teknolojinin ilerlemesi ve günlük hayatın içinde etkin olarak rol alması, internet kullanımını daha kolay hale getiren modemlere olan ihtiyacın artmasını sağlar. Ev, işyeri ve ofislerde yaygın olarak kullanılan internet, modemlerle geniş alanda kullanım imkanı sağlayabilir. Bilgisayarların ağ bağlantısını hem kablo ile hem de kablosuz olarak sağlama özelliği olan Zyxel modem, verilerinizin hızlı bir şekilde iletilmesini sağlar. Birden fazla kablo ve Wi-Fi ile ulaşabilen kişi sayısının artabildiği modeller, kalabalık kullanım için ideal özellikler sunar. Kişisel tercihlere ve ihtiyaca göre değişen Zyxel modem çeşitleri, telefon ve bilgisayarı aktif olarak kullananların önceliklerinde yer alır. Farkı port seçimleri olan modeller, USB kablosuyla 300 Mbps hız sunar. Diğer seçeneklere göre kaliteli ve uzun kullanım ömrü sağlayan marka, her türlü elektronik cihazlarla bağlanma imkanı oluşturur. 3G ve 4G desteği olan Zyxel modem modelleri, fiber bağlantı özelliği sayesindeki yüksek hızıyla size zamandan kazanma fırsatı sağlar. Yüksek çekim gücü size internet erişiminizde ve oyun deneyimlerinizde konfor yaratır. Kesintisiz ve hızlı internet sağlayan Zyxel yeni modem ile hem kablolu hem de kablosuz bağlantının rahatlığını yaşayabilirsiniz. Kapsama alanı oldukça fazla olan modeller, tüm kullanıcıların beklentilerini karşılamayı amaçlar. Dilerseniz cep telefonu, bilgisayar ve konsol gibi günlük kullandığınız elektronik aletlerinizi dilerseniz de televizyonunuzu internet üzerinden modem yardımıyla kullanabilirsiniz. Kesinti ve kopma gibi problemlerin yaşanmadığı modem çeşitlerine bakarken, internet sinyalini tüm odalarda aynı oranda alabilmek için gerekli olan router modellerine de göz gezdirebilirsiniz.

Zyxel Modem Çeşitleri Nelerdir?

İnternetin yaşantınızda etkin olarak kullanılması, farklı ürünlerin seçimi konusunda daha fazla seçenek sunar. Geniş kullanım imkanı sağlayan ürünler, kolay kurulumu ve yüksek çekim kalitesi sayesinde tercih edilebilir. Zyxel adsl modem, 2 ve 4 portlu seçenekleriyle size daha hızlı ve kesintisiz internet desteği sağlayabilir. Ev kullanımı ve işyerleri için uygun olan modeller, otomatik güncelleme detayı sayesinde kolayca kullanılabilir. Günümüzde en çok tercih edilen bağlantı seçeneği olan bu Zyxel modemler ile, 4 km'ye kadar olan bir alanda yüksek çekim gücü alabilirsiniz. Zyxel dsl modem, size dijital ortamlarda DVD kalitesinde film izleme imkanı sunar. Teknolojinin size sunduğu tüm imkanları tek bir cihazla evinize taşıyabilirsiniz. İnternet sağlayıcısı tarafından iletilen bu modellerde günlük işlerinizi hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Telefon hattındaki bandı kullanarak destek sağlayan çeşitler, kullanıcılara net internet desteği sağlar. 8-10 saat arasında çalışma süresine sahip olan Zyxel taşınabilir modem, çoklu anten seçimleriyle her alanda çekim imkanı oluşturabilir. Birden fazla cihazı bağlayabileceğiniz modeller ile kalabalık ev ve işyerleri için ihtiyacınız olan kullanımı sağlayabilirsiniz. Farklı ortamlara kolay götürülebilen çeşitler, kurulumunda sağladığı pratiklikle kaliteyi konforla bütünleştirir. 300 Mbps ve daha üzerinde hız sağlayan ürünler, kompakt tasarımlarıyla her alanda kullanım imkanı yaratabilir. Vdsl2 ve 4 port kablosuz seçenekler arasında yer alan Zyxel hiper hızlı modem ile yüksek çözünürlükteki oyunları oynayabilmenin yanı sıra ses, video ve veri aktarımları yapabilirsiniz. Markanın farklı serilerinde yer alan birbirinden cazip özellikler, seçim yapmanızda size alternatif seçenekler oluşturur. İşletmeler ve ev kullanımı için uygun olan bu ürünler, indirme işlerinizde de hız sağlayabilir. Çocuklar için güvenlik oluşturan modeller, kullanıcıların rahat kullanım sağlayabilmelerini mümkün kılar. Tüm internet işlemlerinizde güvenliği ön planda tutan modellerle, her aktarımınızı hızlı ve pratik bir şekilde halledebilirsiniz. Adsl uyumlu Zyxel usb modem, size farklı portlar üzerinden veri aktarımı yapma imkanı sunar. Paylaşılan dosyalara erişim sınırlaması yapabilen bu ürünlerle, kişisel gizliliğinizi koruma altına alabilirsiniz.

Zyxel Modem Ne İşe Yarar?

Ev ve ofislerde dijital dünya üzerinden yapılması gereken birçok işte internet yoğun bir şekilde kullanılabilir. Bu bağlamda kalitesi ve sunduğu kapasitesiyle Zyxel çift antenli modem, istediğiniz hıza erişme konusunda size yardımcı olabilir. Markanın kalitesine ve çekim gücüne bağlı olarak değişen özellikler size internette kesintisiz sörf yapabilmenin keyfini yaşatır. Çift antenli olması her yönden çekiş gücünü artıran bir detaydır. Evinizin veya kullanacağınız alanın metrekaresini göz önünde bulundurarak seçim yapabilirsiniz. İnternet sinyallerini birden fazla noktaya yayan Zyxel modemlerle her ortamda en iyi performansı alabilirsiniz. Sabit olarak tek noktadan İnternete erişmek isteyenler, Zyxel kablolu modem seçimleri yapabilir. 1.5 Mbps hızla veri alışverişine imkan sağlayan ürünler, bilgisayara ve televizyona kablo ile bağlanarak kullanılabilir. Kompakt tasarımı ve minimal ölçüleriyle her alanda en iyi çözümü sunan Zyxel kablosuz modem ile kopma probleminize en iyi çözümü bulabilirsiniz. İnternette gezinme kaliteniz üzerinde olumlu etki sağlayan çeşitler, en uzak köşelerde bile etkin çekim gücü sağlayabilir. İnternet hızınıza kalite ve artış getiren ürünler, markanın kalitesini yansıtabilir.

Zyxel Modem Özellikleri Nelerdir?

Özellikleri ve gücüyle kullanıcılardan olumlu dönüşler alan Zyxel fiber modem olarak nitelendirilen yeni nesil cihazlarla internet deneyimlerinize ekstra güç ve hız kazandırabilir. İnternet sağlayıcısı tarafından tercih ettiğiniz paketlerdeki hıza ve Mbps'ye göre sunulan Zyxel modem özellikleri bakımından da size mükemmel sonuçlar vermelidir. Bu modemlerde sunulan veri gönderiminde elektriğin yerini ışık hızı alır. Daha az gecikmenin yaşandığı bu modemler, size oyun ve film izlemeleriniz için uygun altyapıyı sağlayabilir. Birbirinden farklı özelliklerle satılan Zyxel en iyi modem, bulunduğunuz lokasyonda sağladığı yüksek çekim gücüyle kullanımınızı kolaylaştırabilir. Akakçe üzerinden isterseniz kablolu isterseniz de kablosuz olarak satılan modemler arasından ihtiyacınıza uygun seçimler yapabilirsiniz.

Zyxel Modem Seçiminde Nelere Dikkat Edilir?

Yeni modem seçimi yaparken çekim kalitesi ve her noktadan kesintisiz bağlanma gücü özelliklerine dikkat edilmesi ihtiyaç duyulan performansı sağlayabilir. Tercihlerde öne çıkan Zyxel modem yorumları merak ettiğiniz detayları cevaplandırabilir. Hem kablolu hem de kablosuz seçenekler bulunduğunuz yerin altyapısına göre farklılık gösterir. Hızınızı artırmak için tercih edeceğiniz sinyal gücü yüksek Zyxel modem çeşitleri, sizi ihtiyacınız olan sonuca ulaştırabilir. Kullanıcıların yaptığı Zyxel modem tavsiye yazılarında cihazların İnternete bağlanmanızda yüksek kalitede çekim alanı sağladığını görebilirsiniz. Ağ bağlantılarına son derece hızlı bir şekilde erişim sağlayabilen ürünler, evinizin veya ofisinizin kör noktalarında bile üstün çekim kalitesi sunar. Zyxel modem fiyatı ile olduğu kadar kalitesi ve diğer avantajlarıyla da size en iyisini sunmaya çalışır.

Zyxel Modem Fiyatlarını Akakçe’den İnceleyin!

Bütçenize ve kullanım detaylarını göre tercih edeceğiniz en ucuz Zyxel modem, sizin için üstün çekim desteği sağlar. Farklı modem modelleri içerisinden fonksiyonları ve çekim kalitesiyle size hitap edenleri seçebilirsiniz. Wifi özellikli olan çeşitler, iç ve dış ortamlarda sağladıkları çekim gücüyle size her yerde İnternete girebilme imkanı verir. Şık ve zarif görünümüyle her ortamda farkını hissettiren Zyxel modem ne kadar sorusu müşterilerin en çok sorguladıkları konular arasında bulunur. Kullanımı ve kurulum kolaylığı ile her yaştan kullanıcının tercih edebildiği çeşitlerden altyapınızın uygunluğuna göre 3G ve 4G desteği alabilirsiniz. Özellikleri ve performansıyla İnternet gezintilerinizde sizi yolda bırakmayan Zyxel modem fiyatları ile de bütçe dostudur. Siz de bütçenize uygun seçimler yaparak evinizde ve işyerinizde kesintisiz internet deneyimi yaşayabilirsiniz. Her model modemin bulunduğu geniş ürün gamı arasından bütçenize ve kullanımınıza göre satın alımlar yapabilirsiniz. Günlük kullanımda size destek sağlayacak modem seçiminizi yaparken Access Point fiyat ve çeşitlerine de göz atabilirsiniz.