SteelSeries Mouse Pad

SteelSeries Mouse Pad Fiyatları

28 farklı SteelSeries Mouse Pad için fiyatlar listeleniyor.

SteelSeries Mouse Pad HP Mouse Pad Sprange Mouse Pad Razer Mouse Pad Logitech Mouse Pad Rampage Mouse Pad

Fiyatı Düşen SteelSeries Mouse Padler

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

400 mm700 mm900 mm400 mm900 mm0 - 50 TL 50 - 100 TL DikdörtgenKareXLMarka (1)

ÖncekiSayfa: 1 / 2Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Markası: SteelSeries Kaydet

Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası SteelSeries Özellikler Genişlik Uzunluk Kalınlık Şekil Ürün Puanı

En İyi Oyuncu Mouse Kablosuz Gaming Klavye Mouse Set Gamer Klavye SteelSeries Mouse SteelSeries Kulaklık SteelSeries Klavye SteelSeries Hoparlör SteelSeries Kulaklık Aksesuarı SteelSeries Ses Kablosu SteelSeries Klavye Aksesuarı

En Popüler SteelSeries Mouse Padler

SteelSeries Mouse Pad Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

SteelSeries Mouse Pad Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli SteelSeries Mouse Pad hangileri?

Bugün Akakçe'de 28 farklı model arasında

En çok satan SteelSeries Mouse Pad hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı SteelSeries Mouse Pad:
  1. SteelSeries Qck Edge Large Mouse Pad
  2. SteelSeries Qck+ Large Mouse Pad
  3. SteelSeries Qck Edge XLarge Mouse Pad
  4. SteelSeries QcK Heavy Gaming Large Mouse Pad
  5. SteelSeries Qck Prism XL Neo Noir Edition Mouse Pad

Steelseries Mouse Pad

Hem dizüstü, hem de masaüstü bilgisayarlarda hız ve verim açısından kritik önem taşıyan mouse kullanımı için cihaz seçerken ince eleyip sık dokumak, detaylı araştırma yapmak yaygın bir durumdur. Fakat en kaliteli mouse bile, mouse pad yüzeyi cihazın tabanı için elverişli değilse yeterince rahat kaymayabilir, hareketi algılamayabilir, ya da gereğinden fazla kayarak kontrolünüzü zorlaştırabilir. Bu durumların önüne geçmek için, özgün ihtiyaçlarınıza yönelik beklentileri karşılayan bir mousepad seçmeniz çok önemlidir. Steelseries mouse pad, geniş tasarım yelpazesi ve çeşitli pek çok ürünüyle bu probleme yanıt vermek için hizmetinizdedir.
Her biri, çalışma ve oyun kullanımlarının her ikisine de uygun geliştirilen ürün serilerinin, özellikle boyut açısından çeşitlilik göstermesi, markanın hızla popülerleşmesini sağlamıştır. Steelseries mouse pad large boy versiyonu, özellikle geniş ekran hâkimiyeti gerektiren oyunlarda hareket alanının bitmemesi için tasarlanmış, kullanıcı dostu bir üründür. Bu sayede oyuncular arasında hızla yaygınlaşmıştır. Son 15 yıldır E-sports turnuvalarının önde gelen isimlerinin favori tercihi olan Steelseries QCK mouse pad Akakçe ürün kataloğundan detaylı olarak incelenebilir.

Oyuncuların Favorisi Steelseries Mouse Pad

Steelseries mouse pad boyutları ile zengin bir seçenek skalası sunan Steelseries mouse pad, özellikle farklı oyun türlerine özel tasarlanmış versiyonları ile rekabet oyunu tutkunları için öncelikle tercih sebebi olmaktadır. Ürünlerin tümü kaymaz kauçuk tabana sahiptir. Bu sayede olduğu yere rahatlıkla sabitlenir, istenmeyen hareketi önler ve sağlam bir duruşla size hareket özgürlüğü sunar. Markanın imzası olan yüksek teknolojili özel kumaş yüzeyi size, her oyun için olabilecek en üst düzey kontrol ve yetkinliği kazandırır. Fare altlığı çeşitleri arasında, E-sports kazananlarının tercihi olması sebebiyle öne çıkan Steelseries mouse pad ışıklı, wireless, gaming gibi pek çok kategori dâhilinde seçeneklendirilmiş ve oyuncuların beğenisine sunulmuştur.
Steelseries mouse pad L, XL, 4XL gibi çeşitli boyutlarda bulunur. Özellikle açık dünya (open world) oyunlar oynayan, yani geniş alanda hızlı manevra yapması gereken oyuncuların tercihi olan Steelseries mouse pad 450mm x 400mm boyutlu seçeneğiyle oyuncu topluluğunun ilgisini üzerinde toplamaktadır. Steelseries büyük mouse pad kategorisinde sınıflandırılan bu ürünün, aynı özelliklere sahip daha büyük ya da küçük boyutlu versiyonları mevcuttur. Aynı şekilde yüksek hız ve yoğun hareket isteyen, ani kararlar alıp uygulamanızı gerektiren çoklu oyunculu FPS (First Person Shooter) oyunlarında da Steelseries mouse pad, kullanım kolaylığı ve oyun ekranının tüm birimlerine hızlı erişim imkânı ile sunduğu eksiksiz kapsam sayesinde performansınıza profesyonel oyuncu dokunuşu katar.

Steelseries Mouse Pad Çeşitleri

Oyun performansına yaptığı katkıların yanı sıra, daha ergonomik ve az yer kaplayan versiyonları, profesyonel dijital çizim ve dizayn işlerinde de tercih edilen 90 x 40, 70 x 30 mouse pad Steelseries güvencesiyle mesai saatlerinize de kalite getirir. Konforlu kullanım sunan yapısıyla, uzun çalışma seansları süresince dahi bilek ve el rahatlığı vererek performansınızı destekler. Özellikle bilek ağrılarından ve yorgunluğundan şikayet eden profesyonellerin yardımına koşan Steelseries mouse padler, yoğunluklu olarak bilgisayar üzerinden iş yapanlar arasında oldukça yaygındır.
Tek üründe hem oyun, hem de iş amaçlı verim arzu ederseniz, masanızın üzerindeki alan kısıtlı ise, Steelseries mouse pad medium boyutlarda da aradığınız oyun deneyimini sağlarken, kapladığı yer açısından diğer seçeneklere göre daha tasarruflu bir kullanım sunar. E - sports profesyoneli olarak aktif yarışan oyuncular, 6 boyutuyla satışta olan QCK serisinin genellikle en büyüğünü tercih etmektedir. Oyun oynamak için fiziki bir masa üstü kurulumu yaratmak ve oyun dünyasının en yetkin oyuncuları arasında yerinizi almak istiyorsanız, Steelseries mouse pad alternatifleri arasında bu amaca özel olarak tasarlanmış ürünleri inceleyebilirsiniz. Steelseries mouse pad fiyat ve ödeme seçeneklerine ürün sayfasından göz atabilirsiniz.

Steelseries Mouse Pad Avantajları

Pek çok avantajı bulunan ve kendine özgü tasarımı ve kullanım kolaylığı ile rakiplerinin arasından sıyrılan Steelseries mouse pad, özellikle oyuncuların performansını profesyonel kademeye taşımasıyla oldukça popülerdir. Bu avantajların bazıları şu şekilde sıralanabilir:

Ürünün sensör hassasiyeti, önde gelen fare sensörü üreticileri tarafından test edilmiştir. Tüm bu kapsamlı ve işlevsel özellikleri sayesinde, oyuncular arasında en sevilen mouse pad Steelseries olmuştur. “Steelseries mouse pad satın al ve oyun dünyasının önde gelen isimlerinden biri ol” sloganına uymak isterseniz, oyun masanızın boyutuna en uygun Steelseries mouse pad seçeneğini ürün kataloğunda bulabilirsiniz.

Steelseries Mouse Pad ile Her Oyunda Öne Çıkın

E - sports turnuva birincilerine sayısız ödül kazandıran Steelseries mouse pad, sunduğu yüksek verim ve hem oyuna hem oyuncunun oynama stiline özel boyutları bulunan seçenekleriyle, oyun dünyasının öne çıkan ürünleri arasında yerini almıştır. Oyuncular için en kritik konulardan biri olan yüzey performansı, Steelseries’in sağladığı mikro dokulu kumaş teknolojisiyle en üst seviyeye çıkarılmıştır. İzleme doğruluğu sayesinde, diğer oyunculara karşı mücadele ettiğiniz çevrimiçi oyunlar esnasında gecikme olmaksızın tüm hamlelerinizi algılar, oyun hızınıza yetişerek sizi sıralamada geriye düşürmez.
Turnuvaların yıldızı olmakla kalmayan Steelseries mouse pad, pek çok oyun yayıncısının videolarında ve canlı yayınlarında da masaların üstünü süslemektedir. Işıklı yapısıyla oyun yayıncıları için görsel destek sağlayan ürün, estetik olarak da ilgi çeker. Etkin bir verimlilikle, oyun zevkine zevk katan bu kullanışlı gerecin tüm çeşitleri, pek çok farklı alandan profesyonel tarafından yoğun ilgi görmektedir.
Kendi ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi belirledikten sonra, tüm bu bilgiler ışığında kullanım alanınıza ve fiziki masa üstü koşullarınıza en uygun ürünü seçmeniz çok daha kolay olacaktır. Rekabetçi oyunlar için sağlam platform arayanların ilk tercihi Steelseries Mouse Pad Akakçe ürün sayfasında incelenebilir. Tüm ışıklı mouse pad seçenekleri ve mouse pad fiyatları kategori sayfalarında göz atmanız için sizleri bekler.