SteelSeries Klavye

SteelSeries Klavye Fiyatları

19 farklı SteelSeries Klavye için fiyatlar listeleniyor.

SteelSeries Klavye Razer Klavye Gamepower Klavye Asus Klavye Logitech Klavye Rampage Klavye

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

MekanikMekanik HisliBlueRed150 - 250 TL 250 - 500 TL KabloluKablosuzQFMarka (1)
Filtrele

Seçili Özellikler:Markası: SteelSeries Kaydet

Fiyatı
- 0 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 - 500 TL500 TL üstü
Markası SteelSeries Özellikler Arayüz Tuş Dizilimi Bağlantı Türü Genişlik Pil Tipi Tuş Ömrü Ağırlık Yükseklik Derinlik Switch Türü Ürün Puanı

Hadron KulaklıkSteelSeries MouseSteelSeries Mouse PadSteelSeries HoparlörSteelSeries Kulaklık AksesuarıSteelSeries Bluetooth AdaptörSteelSeries Ses KablosuSteelSeries Klavye AksesuarıSteelSeries Telefon Oyun Aksesuarı

En Popüler SteelSeries Klavyeler

SteelSeries Klavye Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

En Ucuz Steelseries Klavye Fiyatları Akakçe'de!

Bilgisayarların en temel donanımlarından biri olan klavyeler, kullanıcılar ile bilgisayar arasında adeta bir köprü görevi üstlenir. Veri giriş mekanizmaları olarak kullanılan ürün, geçmişten bu yana farklı tasarımları ile ne kadar değişime uğrasalar da halen önemini korur. Birçok dokunmatik cihazda sanal hale gelen klavyeler, konu dizüstü ve masaüstü bilgisayar olunca olmazsa olmaz araç konumundadır. Son dönemlerde klavyelere farklı bir anlam yükleyen oyuncu klavyeler, oyun severler için farklı bir öneme sahip donanımlardır. Oyun başında saatler geçiren oyuncuların, el ve bilek sağlığının korunması için özel olarak üretilen klavyeler arasında en ünlüleri Steelseries Mekanik Klavye modelleri ile aynı markaya ait diğer üstün özelliklere sahip olan gamer klavyelerdir. Ergonomik yapıda ve fonksiyonel olarak üretilen Steelseries Klavye özellikleri bakımından diğer oyuncu klavye tasarımlarının çok daha üzerindedir. Üstün yetenekleri bakımından fiyat farkına sahip bu eşsiz klavye modelleri için akakce.com'da daima fiyat avantajı yakalayabilirsiniz. Özellikle sık sık Steelseries Mekanik Klavye indirimleri ve kampanyaları düzenlendiği için tek bir tık ile tüm fiyat avantajlarını site site gezmeden kısa sürede görüntüleyebileceksiniz.

Steelseries Klavye Özellikleri

Gerçek oyun heyecanını yaşamak için özel olarak üretilen Steelseries Klavyeler, kişiselleştirilebilen özellikleri ile oyun severlerden tam not alır. Normalin dışındaki tuş takımları ve özel ışıklı seçenekler, gündüz olduğu gibi gece karanlığında da oyun keyfinden vazgeçemeyenler için son derece keyifli bir seçim sunar. Teknolojik gelişmelerin nabzını tutan, kullanıcı dostu Q klavyeler özel tuşları ile çok amaçlı komutlar oluşturmak için dizayn edilmiş özellikler sunar. Akakçe üzerindeki gerçek kullanıcı deneyimlerinden oluşan Steelseries Klavye yorumları ile beğendiğiniz ürün hakkında daha detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda siz de Steelseries Klavye yorumları platformunda kendi deneyimlerinizi paylaşarak diğer kullanıcıların karar vermesini kolaylaştırabilirsiniz. Teknik dokunuşlar ile hızdan keyif alan Steelseries Klavye özellikleri oyunları parmağında çevirmek isteyenler için en doğru seçimdir. Parmakları yormayan yumuşak tuş tasarımları, en aza indirgenen tuş sesleri ile tuşlar arası mesafenin optimuma çekilmiş hali ile gerçek eğlenceyi parmaklarınızda hissedeceksiniz. Steelseries Klavye fiyatı bunlar ve üzerine eklenen birçok değişik özellik ile farklılık gösteriyor olsa da akakce.com'da bütçenize en uygun seçeneği bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Steelseries Klavye Yorumları

Ayrıntılara önem veren marka, ayarlanabilir tuş renkleri ve yüksekliği sayesinde oyunlardan maksimum verim alınması için kullanıcı deneyimine son derece önem vermesiyle dikkat çekicidir. Kablolu ve kablosuz olarak sunulan modeller, USB portu, Wireless ya da Bluetooth ile kullanılabilir. Steelseries Klavye yorumları içerisinde en çok dikkat çeken özellikler arasında makro tuşlara atanabilen birden fazla komut sayesinde aynı işlevleri yapabilen tuşlardır.
Eğlence ve oyun dünyasının heyecanlı kapılarını aralayan Steelseries Mekanik Klavye modelleri arasında gamer klavyeleri üst seviyelere taşıyacak tasarımları ile kullanım kolaylığı sunar. Öyle ki gençlerin oyun tutkusu ile doğru orantılı olarak tasarlanan birçok seçenek, standartların çok üstünde bir hizmet anlayışı sağlar. Kullanıcılardan gelen Steelseries Klavye yorumları arasında diğer beğenilen özellikler arasında oyun esnasında konsantrasyonu sağlayan ve parmak dokunuşlarını hissederek hemen tepki veren yumuşak ve ultra parlak güçlü ışık tuşlar yer alır.

Steelseries Mekanik Klavye Modelleri

Teknolojik yaşamın en güçlü donanımı olan Steelseries Klavye modelleri içerisinde, touchpad eklenmiş modeller ile duyarlı sistem geliştirilmesi sayesinde performansını iki katına çıkaran birçok özellikli klavye modeli mevcut. Örneğin, Steelseries Apex Pro, dünyanın en hızlı tuş takımına sahip. 0.4 mm kadar düşük seviyelere ayarlanabilen tuş takımı, diğer mekanik klavyelere göre çok daha hızlı tepki vermektedir. Doğrudan fiziksel temas gerektirmeyen OmniPoint düğmeleri, zamanla aşınmaya karşı dayanıklıdır ve 100 milyondan fazla tuş basım özelliği sağlar. Bir sonraki nesil olan Steelseries Apex Pro TKL serisinde ise metal çerçeve ömür boyu dayanıklılık ve sağlamlık sağlayan bir teknoloji ile üretilmiştir. Oyunlar arasında farklı özelliklere göre adapte edilebilen 5 farklı profili kaydedebilir. Böylece kardeşiniz ya da arkadaşınız ile farklı oyunlar için klavyede yeni profiller oluşturabilirsiniz. Teknolojinin son harikası sayılan modelde hiç bir tuş basımı kaçırılmaz. Yani klavye ne kadar hızlı kullanılırsa kullanılsın tüm basımlara cevap alındığı için özellikle savaş tarzı oyunlarda %100 gölgeleme özelliği sağlar. Steelseries Klavye fiyatları arasında en yüksek olan modellerden biri sayılan bu eşsiz mekanik klavye için uygun fiyat avantajlarını akakce.com'da bulabilirsiniz.
Serinin bir başka modeli olan Apex 5 RGB modeli ise uçak sınıfı olarak geçen dayanıklılığı artırılmış alaşımlı çerçeve ile OLE ekran özellikleri sunmaktadır. En sevdiğiniz GIF'ler, anlık oyun kullanıcı bilgileriniz, discord mesajlarınız OLED ekran sayesinde tamamen size özel uyarlanabilir. Manyetik etki alanı sayesinde el içi destek sunan bu model, tek tuşla ses seviyesi ve tercihlerinin ayarlanabildiği özel multimedya kontrolleri de sağlamasıyla ünlüdür. Oyuncu tarzınız hangisi olursa olsun, mutlaka size özel bir klavye olduğunu bilen akakce.com, en iyi gamer klavye fiyatları sunar. İndirimler ve kampanyalar için saatlerinizi site dolaşmakla harcamak zorunda kalmayacaksınız.

Steelseries Mekanik Klavye İndirimleri ve Kampanyaları

Günlük kullanım ya da oyun amaçlı da olsa klavye seçimi yaparken mutlaka işlevsel özellikleri dikkate alınmalı ve amaca uygun bir tercih yapılmalıdır. Steelseries Klavye fiyatı farklılıkları, tamamen klavyenin performansına göre değişiklik gösterir. Hareket kabiliyetini artıran ve oyunlarca rakiplerinizden çok daha öne geçmenizi sağlayan muhteşem özellikler aslında Steelseries Klavye fiyatları arasındaki farkın en güçlü nedenidir. Oyuncu profilinizi size ait özelliklerle donatan, her daim güvence altında tutan, tasarımı ile masanızda tarz yaratan üstün mekanik klavyelerden biri sizin olsun isterseniz, Steelseries Mekanik Klavye indirimleri ve kampanyaları için akakce.com'a uğramanız yeterli.