Apple Mouse

Apple Mouse Fiyatları

11 farklı Apple Mouse için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • MarkasıApple
 • BağlantıKablolu
 • BağlantıKablosuz
 • Bağlantı TipiBluetooth
 • Bağlantı TipiWireless
 • Fiyatı0 - 150 TL
 • Fiyatı150 - 250 TL
 • Fiyatı250 - 500 TL
 • ÖzelliklerOyuncu
 • RenkBeyaz
 • RenkSiyah
 • Tüm Filtreler
Filtrele
Filtrele
 • MarkasıApple
Fiyatı 0 - 150 TL 150 - 250 TL 250 - 500 TL 500 - 750 TL 750 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerBağlantı TipiTürüBağlantıÜrün PuanıRenkSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (11)

iPhone 15 Pro Fiyat iPhone 15 Pro Max Fiyat iPhone 15 iPhone 15 Plus Fiyatı Apple Watch Ultra 2 Apple Watch 9 Apple Vision Pro Oyuncu Kulaklığı Önerisi Oyuncu Kasası iPhone 14 Fiyat Airpods Üçüncü Nesil Kampanyaları Apple Kulaklık Aksesuarı

En Popüler Apple Mouse'lar

Apple Mouse Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Apple Mouse Sıkça Sorulan Sorular

Apple Mouse

Apple mouse çeşitleri, geleneksel farelerden farklı yapıya sahiptir. Kendine has hareketlerle yönetilen fareler, kullanıcılarına birçok farklı avantaj sağlar. Trackpad’in sunduğu özelliklerin bazılarını sunan Apple kablosuz mouse modelleri, fonksiyonelliği ile öne çıkar. MacBook modellerinin yanı sıra Windows işletim sistemine sahip olan laptoplarda da kullanılabildiği için Apple mouse herkese hitap eder. “Apple mouse nasıl açılır?” diye merak ediyorsanız bilgisayarla bağlantı kurulduğu andan itibaren herhangi normal fare gibi çalıştığını bilmekten memnun kalabilirsiniz. Kesintisiz bağlantı kurabilme yeteneğine sahip olan Apple dokunmatik mouse çeşitleri, pratik kullanımlarıyla kullanıcılarının günlük hayatına fonksiyonellik kazandırır. Ürünler incelendiğinde Apple desktop mouse çeşitlerinden laptoplar için özel olarak tasarlanan modellere kadar birçok farklı alternatif olduğunu görebilir, ihtiyaçlarınız doğrultusunda seçenekler arasından seçim yapabilirsiniz.

Apple MacBook Mouse MacOS işletim sistemine sahip olan bilgisayarlarda sonsuz bir uyuma sahip olmasına rağmen diğer laptopların da ihtiyaçlarına yanıt vermeyi başarır. Üzeri dokunmatik yüzeye sahip olan ürünler, aynı zamanda düzenlenebilir olmasıyla da öne çıkar. Belirli hareketleri gerçekleştirdiğiniz, istediğiniz komutu verebileceğiniz biçimde düzenleyebileceğiniz ürünlerle günlük hayatınıza pratiklik kazandırabilirsiniz. Fonksiyonelliğinin yanı sıra şık görünümüyle de dikkatleri üzerinde toplar. Genellikle düz ve beyaz tasarıma sahip olsa da ürünleri incelediğinizde Apple mouse siyah renkli modelleri de olduğunu görebilirsiniz. Farklı renk seçenekleri içerdiği için herkesin kişisel zevklerine hitap etmeyi başaran ürünler, kendi içinde özellik bakımından da ayrılır. Mouse pad ile birlikte rahatlıkla kullanılabilen Apple Macintosh mouse modellerinde aradığınız çoğu özelliği bulabilirsiniz.

Apple Mouse Tasarımı

Mouse Apple farkıyla yeni baştan tanımlanır. Ekstra bütün parçalardan arındırılarak tasarlanan modeller, minimal bir görünüme sahiptir. Sade ve şık parçalardan hoşlanan kişiler için iyi bir seçenek haline gelir. Üst kısmı düz ve çok fazla yüksek olmayan ürünler, farelerini bir aksesuar olarak da kullanan kişiler için iyi bir seçenek haline gelir. Farenin üst bölümünde tuşların yerini dokunmatik bir yüzey bulunur. Tek bir tuşa sahip olan model, fonksiyonelliğini üst bölümünün kullanım şeklinden alır. Zarif tasarımı ve sade görünümüyle öne çıkan ürünler, zamansız bir tasarım anlayışının sonucunda ortaya çıkar. Uzun yıllardır üretilen ve tasarımını küçük detaylar haricinde çok fazla değiştirmeyen Apple fareler, kullanıcılarının da beğenisini kazanır. Bilgisayarınız için şık bir fare arıyorsanız Apple mouselar iyi bir seçim olabilir.

Apple Mouse Özellikleri

Apple fare kullanımı ve özellikleriyle kullanıcılarının günlük hayatını kolaylaştıracak şekilde tasarlanır. Genel kullanım amacıyla tasarlanan ürünler, oyun oynamak için fare arayışında olanlara hitap etmez. Oyunun haricinde sahip olduğu özelliklerle günlük işler için fare arayan kullanıcıların ihtiyaçlarına yanıt verir. Aynı zamanda tasarım, dizayn veya video düzenleme gibi işlemlerle ilgilenen kişiler için de sunduğu özelliklerle fonksiyonellik kazanır. Multi touch olarak da isimlendirilen Çoklu Dokunma özelliği, farelerin daha kullanışlı hale gelmesini sağlar. Apple uyumlu mouse üzerinde bulunan dokunmatik bölüme aynı anda birkaç noktadan dokunarak farklı işlemler gerçekleştirilebilir. Böylece farenin küçük alanı daha verimli bir şekilde değerlendirilebilir.

Dokunmatik bir yüzeyden oluştuğu için Apple mouselar hem sağ hem de sol elini kullanan kişilerin zorlanmadan kullanabileceği bir yapıdadır. Düz tasarımı ve sade çizgileri, ürünü her iki elini kullanan kişiler için de kullanışlı kılar. Böylece herhangi bir problem yaşamadan Apple mouselar üzerinde dilediğiniz işlemi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hafif bir yapıda olmasıyla da öne çıkan Apple fare çeşitlerini her yere zorlanmadan taşıyabilirsiniz. Kompakt boyutları ve hafifliği sayesinde dışarıda sıklıkla bilgisayar kullanan kişiler için iyi bir seçim haline gelir. Ayrıca sessiz tıklama özelliğine sahip olan ürünler, etrafa gürültü yaymadan dilediğinizi yapmanıza imkan tanır. Akakçe üzerinden Apple mouse en ucuz alternatiflerini inceleyerek ihtiyaçlarınıza uygun olanı kısa sürede bulabilir, günlük hayatınızın her alanında fareleri konforla kullanabilirsiniz.

Apple Mouse Kullanımı

Fonksiyonelliğinin yanı sıra Apple mouse kullanımı pratik bir ürün olduğu için de birçok kişi tarafından tercih edilir. “Apple mouse nasıl kullanılır?” diye merak ediyorsanız geleneksel farelerden biraz daha farklı olduğunu bilmeniz gerekir. Başlangıçta kısa süreli bir alışma sürecinin ardından herkes tarafından kullanılabilir hale gelen ürünler, kullanıcılarına konfor sağlamasıyla öne çıkar. Apple PC mouse üzerindeki hareketlerin tümü, bir veya iki parmakla rahat bir şekilde gerçekleştirebilir. Farenin üzerindeki dokunmatik yüzey, farklı hareketleri algılayarak çeşitli işlemlere çevirir. Örneğin, bir belgeyi veya internet sayfasını yakınlaştırmak istediğinizde tek parmağınızla çift olarak tıklamanız yeterlidir. Kabaca %50 oranında bir yakınlaştırma sunan hareket, hızlı bir şekilde görüntüyü büyütmeniz gerektiğinde kullanışlı hale gelir. Ayrıca uzaklaştırmak için de aynı çift tıklama hareketini yapabilirsiniz.

Windows işletim sistemine sahip olan bilgisayarlarla bağlantı kurduğu andan itibaren çalışmaya başlasa da bütün fonksiyonlarından yararlanmak istiyorsanız farenin özel yazılımlarını indirerek gereksinimlerinizi karşılayabilirsiniz. Yazılımlar indirildikten sonra entegrasyon işleminin gerçekleşmesinin ardından Apple mouse özellikleri ile her bilgisayarda kolaylıkla kullanılabilir. Bilgisayar üzerinde hızlı ve özgürce hareket etmenize imkan tanıyan Apple mouselar, dokunmatik yüzeyin sunduğu fonksiyonlardan yararlanıldığında zor gibi görünen işlemleri daha rahat bir şekilde gerçekleştirmenize imkan tanır. Apple yeni mouse ve eski modelleri de benzer teknolojiyi kullandığı için işlevsel olma özelliği gösterir. Akakçe üzerinden Apple mouse fiyat seçeneklerini inceleyerek aradığınız özellikleri sağlayan ürünü kolay bir şekilde bulabilir, bilgisayarlarınızın potansiyelini tam olarak ortaya çıkarmaya başlayabilirsiniz.

Apple Mouse Çeşitleri

Apple mouselar kendi içinde birtakım özellikler bakımından kategorilere ayrılır. “Apple mouse nasıl bağlanır?” diye merak ediyorsanız aldığınız ürünün sahip olduğu fonksiyonlara göre bu sorunun cevabı değişir. Genel olarak hepsinin kullanımı benzer şekilde olsa da bağlanma şekli bakımından kendi içinde çeşitlendirilir. Apple mouse kablolu olarak satışa sunulmadığı için genel anlamda bluetooth veya USB şeklinde iki farklı bağlantı tipine sahiptir. USB ile bağlanan modelleri USB çoğaltıcı ile birlikte kullanarak kendinize daha fazla çalışma alanı açabilir, farenin bilgisayar üzerinde alan kaplamasının önüne geçebilirsiniz. Ürünler şu şekilde özetlenebilir:

Farklı özelliklere sahip olan ürünler, herkesin aradığını rahatlıkla bulmasına imkan tanır. Windows bilgisayarlar, MacBooklar ve iPadler ile birlikte kullanılabilmesi, ürünlerin öne çıkan detayları arasında bulunur. Akakçe üzerinden Apple fare fiyatları ve modellerini birbiriyle kıyaslayabilir, bütçenize uygun olan alternatifi kısa süre içinde bulabilirsiniz.