Hassas Terazi ve Mutfak Tartısı

Hassas Terazi ve Mutfak Tartısı Fiyatları

2.135 farklı Hassas Terazi ve Mutfak Tartısı için fiyatlar listeleniyor.

Schafer Mutfak Tartısı Fakir Mutfak Tartısı Ideenwelt Mutfak Tartısı Teknika Mutfak Tartısı Tiffany Mutfak Tartısı Sinbo Mutfak Tartısı

Fiyatı Düşen Mutfak Tartıları

Tümü

Fiyat/Performans (F/P) Mutfak Tartıları

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • Maksimum Ölçüm1 kg
 • Maksimum Ölçüm5 kg
 • Maksimum Ölçüm10 kg
 • Maksimum Ölçüm15 kg
 • Maksimum Ölçüm20 kg
 • Fiyatı0 - 150 TL
 • Fiyatı150 - 250 TL
 • TürüDüz
 • ÖzelliklerDijital
 • Hassasiyet1 gr
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 50 Sonraki

Filtrele
FiltreleFiyatı 0 - 150 TL 150 - 250 TL 250 - 500 TL 500 - 750 TL 750 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTürüMaksimum ÖlçümMinimum ÖlçümHassasiyetTartı MateryaliHazne MateryaliHazne KapasitesiŞekilYükseklikGenişlikDerinlikAğırlıkÜrün PuanıRenk
Temizle Ürünleri Gör (2.135)

Rondo Mutfak Robotu Kıyma Makinesi Mikser Yoğurt Makinesi Vakum Makinesi Meyve Kurutma Makinesi Gıda Termometresi Salça Makinesi Schafer Mutfak Tartısı Fakir Mutfak Tartısı Ideenwelt Mutfak Tartısı

En Çok Karşılaştırılan Mutfak Tartıları

Mutfak Tartısı Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Mutfak Tartısı Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Mutfak Tartıları hangileri?

Bugün Akakçe'de 2.135 farklı model arasında

En çok satan Mutfak Tartıları hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Mutfak Tartısı:
 1. Schafer Emma Mutfak Tartısı
 2. Dijital Hassas Mutfak Tartısı Elektronik SF-400 10KG
 3. Fakir Molly Dijital Mutfak Tartısı
 4. Ideenwelt Dijital Mutfak Terazisi
 5. Teknika Dijital Mutfak Tartısı Terazisi Lcd Ekran Ile Hassas Ölçüm 10 kg

Mutfak Tartısı & Mutfak Terazisi

Hassas tartı, hassas terazi gibi isimleri bilinen mutfak tartısı düşük gramaja sahip olan yiyecek ve içeceklerin tartışmasına imkan tanımaktadır. Hassas bir ölçüt dengesine sahip olan bu basküller özellikle yemek yaparken imdadınıza yetişecek. İnternet üzerinden bir yemek tarifi bulduğunuzda ve denemek istediğinizde tarihlerin pek çoğunun gram cinsinden yazıldığı görülür. Tartılar sayesinde bu tarifleri denemek artık çok kolay olacak. Standart kullanımlı tartılar ile ölçülemeyecek derecede hafif olan gıda maddelerinin ölçülmesini sağlayan bu tartılar evlerin yanı sıra profesyonel mutfakların da vazgeçilmezidir. Restoranlar başta olmak üzere daha pek çok alanda karşımıza çıkan bu teraziler profesyonel mutfaklar için de kurtarıcı olmaktadır. Dijital mutfak terazisi herhangi bir ayara gerek kalmaksızın üzerine ağırlık konduğunda çalışır. Gösterge paneli de dijitaldir. Bu sayede rahatlıkla kullanılabilir. Yemeklerde istenilen lezzet ve kıvama erişebilmek için dijital mutfak tartısı tercih edilebileceği gibi manüel olan modeller de isteğe bağlı olarak tercih edilebilir. Şayet mutfağınız için bir tartı almayı planlıyorsanız yemek pişirme işinde de profesyonel hale geliyorsunuz demektir. Tartılar sayesinde pişirdiğiniz yemeklerin daha güzel olduğunu göreceksiniz.

Hassas Mutfak Terazisi Nedir?

Mutfak baskül doğru yemek yapmak isteyenlerin tercihi olacak. Yemek tariflerinde içeriklerde yapılacak olan çok küçük değişikliklerin dahi yemeğe farklılık katacağı bir gerçektir. Zaman harcayarak ve saatlerinizi vererek uğraştığınız yemeklerin tarif hatasından dolayı çok kötü olduğunu düşünsenize. Özellikle davet sofralarında bu hata oldukça yüz kızartıcı olacaktır. Bu tarz durumlar ile karşı karşıya kalmamak için yapılan yemeklerde ölçüye dikkat etmek gerekiyor. Çok fazla alternatifin olmasının yanında ayrıca sürekli kullanacağınız ve el altında bir ürün olmuş oluyor. Mutfak tartısı öneri olarak sunulabilecek pek çok ürün var. Akakçe üzerinde pek çok modelin yer aldığı görülüyor. Hazneli olan modellerin yanı sıra bambu yüzeyli ve dijital olanlar da çok fazla tercih ediliyor. Kırmızı, pembe, siyah gibi renklerin yanında bambu yüzeyli olan modeller de tercih edilmekte. Ayrıca mutfak sürekli bir kullanım alanı olduğundan dolayı tartınızın dayanıklı ve uzun ömürlü olması da gerekecektir. Beklentinizi karşılayacak olan bu tartıların en büyük özelliği her bütçeye hitap etmesi olmaktadır. Tamamen beklenti ve ihtiyaçlarınıza göre bir tartı satın almanız mutfakta elinizin altında güvenilir bir yardımcı olması bakımından da önemli olmaktadır. Ayrıca şeffaf ve cam olan modeller her türlü ortama uyum sağlaması bakımından da tercih edilecektir. Hazneli olan kaplar ise tartmak için ideal olmaktadır. Kulplu olan tartılara sığmayacak olan ürünler bu sayede kolayca hazne içine yerleştirilerek tartabilir. Mutfak gram tartısı baskül şeklinde olabildiği gibi aynı zamanda kulplu maşrapa şeklinde de olabilmektedir. Kulplu olan modellere sığmayacak olan ürünler ise hazneli tartılara kolay bir şekilde yerleştirilmektedir. Dijital olan ya da kadranlı olan tartılar aynı zamanda gözü yorup yormayacağına göre değişiklik göstermektedir. Bu sebeple ürünlerin dikkatle tercih edilmesi gerekiyor. Hazneli mutfak tartısı her türlü sebze, meyve, tahıl ya da çeşitli gıda maddelerini tartmak için imkan tanımaktadır. Kendinden hazneli olan bu modellerin içerisine herhangi bir kaba koymadan direkt olarak ürünü yerleştirebilirsiniz. Metal kaplı modeller olduğu gibi plastik kaplı ürünler de bulunuyor. Mutfak tartısı hassas ürünlerin tartılması için ideal olurken dünya yemeklerine uygun olan kursların açılması ile birlikte özellikle bu tartılar da önem kazanmaya başlamıştır. Mekaniklerin yerini alan bu teraziler en küçük ölçüleri dahi tartabildiğinden dolayı tercih ediliyor. Kullanıcılar tartınn yanı sıra gıda termometresi özellikleri ile de mutfakta keyifli bir yemek pişirme süreci geçiriyor.

Mutfak Tartısı Fiyatları

Mutfakların demirbaşları arasında olması gereken mutfak tartısı fiyatları ürün modellerine göre değişiklik göstermekte. Mutfak terazisi fiyatları üzerinde inceleme yapanlar çok fahiş fiyatlar ile karşılaşmadığı görecektir. Oldukça ekonomik olan bu tartılar her bütçeye hitap ediyor. Mutfak tartısı en ucuz Akakçe’den alınır. Elektrikli ve hassas kısımları kolay bir şekilde çıkan bu tartılar tercih edilirken özellikle temizliklerinin kolay bir şekilde yapılması da dikkate alınmalıdır. Ayrıca mutfak tartısında gram, mililitre, ounce gibi farklı ölçü birimlerinin de yer alması gerekiyor. Ürünleri incelediğinizde kendiniz için muhakkak bir tartı bulacaksınız. Mutfak tartısı fiyatları ucuz olanlar da oldukça kalitelidir. Fiyatların yanı sıra özellikle ürün özellikleri ile de dikkat etmeniz gerekecek. Ne kadar miktarda yemek pişirdiğiniz bu konuda oldukça önemli oluyor. Şayet kalabalık sofralar ve çok sayıda kişi için yemek hazırlıyorsanız bu durumda gram hassasiyeti olan fakat yüksek kiloları da tartabilen bir tartı almanız gerekecek. Fakat örneğin 3 kişilik aileler için bu kadar özellikli bir tartıya ihtiyaç yoktur. Daha az kilo tartma seçeneğine sahip olan tartılar incelenebilir. Hem fiyat bakımından bunlar daha da uygundur. Ayrıca kullanılan pil tipi, pil ömrü gibi özellikler de tartı seçiminde belirleyici olarak karşımıza çıkmaktadır. Kullanılan pil ömrünün oldukça uzun olması işinizi daha kolay hale getirecek şekilde tasarlanmıştır. Bunun yanında beklentilerinizi de aynı zamanda şekillendirmektedir. Mutfak dekorasyonu ve diğer mutfak aletleri ile uyumlu olan parçalar seçmeniz durumunda ise bütünlük bozulmaz aynı zamanda gözü yormayan bir görüntü oluşturulmuş olur. Tartılar farklı renklerde olduğundan dolayı diğer mutfak aletleri ve dekorasyonla uyumlu olmadığı taktirde kötü görünebilir.

Mutfak Tartısı Yorumları

Dilerseniz Techfit mutfak tartısı yorum ve değerlendirmelerini okuyarak karar verebilirsiniz. Mutfak tartısı yorumları incelendiğinde karşımıza pek çok model çıkacaktır. Çeşitli kapasitelere sahip olan bu tarzılar aynı zamanda mutfak tartısı 10 kg şeklinde de olabilmektedir. Bu teraziler ile katı ve sıvı ölçekler ölçülebilir. Hafif olması ve daha az yer kaplaması bakımından bu tür teraziler tercih edilirken birçok modelde ise kabın dara olarak kullanılma özelliği bulunmaktadır. Mutfak tartısı kullanımı oldukça basittir. Örneğin dönerciler 100 gr döner ölçmek ve tüm müşterilere aynı gramda döner satmak için bu terazilerden yararlanırlar. Dijital olarak teraziler üzerine ürün konulduğunda çalışmaya başlayacaktır. Model, hacim, pil özellikleri, yüzey genişliği gibi farklı özelliklere sahip olan bu tartılar mutfak tartısı nasıl kullanılır sorusunun cevabını da beraberinde getirmektedir. Herhangi bir ayar yapmanıza gerek kalmadan gösterge paneline göre ürünleri tartabilirsiniz. Kabın malzemesi sağlık için çok önemli olurken aynı zamanda yüzey alanlarının geniş olması büyük kolaylık sağlamaktadır. Ürünlerin kolay temizlenebilir oluşu da her şeyden önemlidir. LCD ekran kalitesi yüksek olan ve geliştirilmiş dijital özellikleri bulunan teraziler ile birlikte dekoratif modeller de mutfaklarda şık bir görünüm yakalanmasına yardımcı olacaktır. Profesyonel mutfak tartısı özellikle şeyler, restoran ve oteller tarafından tercih edilirken dekorasyona önem veriyorsanız sizler de Retro ya da modern görünüme sahip olan modelleri tercih edebilirsiniz.

Mutfak Tartısı Kampanyaları ve İndirimleri

Pek çok marka tarafından imal edilen bu tartılar özelliklerine göre farklı fiyatlarda olurken Akakçe uygun fiyatlar ve kampanyalar ile daha uygun fiyatlara tartı temin etmenize yardımcı oluyor. İster çocuklarınız, ister müşterileriniz, isterseniz de konuklarınız için yemek yapın Akakçe üzerinde yer alan modelleri indirimli ve kampanyalı fiyatlar ile temin edebilirsiniz.