Katı Meyve Sıkacağı

Katı Meyve Sıkacağı Fiyatları

287 farklı Katı Meyve Sıkacağı için fiyatlar listeleniyor.

Philips Katı Meyve Sıkacağı Sinbo Katı Meyve Sıkacağı Kiwi Katı Meyve Sıkacağı CVS Katı Meyve Sıkacağı Grundig Katı Meyve Sıkacağı Arçelik Katı Meyve Sıkacağı

Fiyatı Düşen Katı Meyve Sıkacakları

Tümü

Piyasaya Göre Ucuz Katı Meyve Sıkacakları

Tümü

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

700 W1000 W1200 W1500 W0 - 750 TL 750 - 1.000 TL 1.000 - 1.500 TL Marka

ÖncekiSayfa: 1 / 12Sonraki

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 750 TL750 - 1.000 TL1.000 - 1.500 TL1.500 - 2.500 TL2.500 TL üstü
Markası Özellikler Güç Posa Hazne Kapasitesi Sürahi Kapasitesi Besleme Ağız Genişliği Hız Kademesi Gövde Malzemesi Filtre Malzemesi Derinlik Genişlik Yükseklik Ağırlık Ürün Puanı Renk

Kahve Öğütücü Kapsül Kahve Makinesi Elektrikli Cezve Elektrikli Semaver Narenciye Sıkacağı Süt Köpürtücü Fritöz Şarjlı Süpürge Robot Süpürge Philips Katı Meyve Sıkacağı Sinbo Katı Meyve Sıkacağı Kiwi Katı Meyve Sıkacağı

En Çok Karşılaştırılan Katı Meyve Sıkacakları

Katı Meyve Sıkacağı Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Katı Meyve Sıkacağı Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Katı Meyve Sıkacakları hangileri?

Bugün Akakçe'de 287 farklı model arasında

En çok satan Katı Meyve Sıkacakları hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Katı Meyve Sıkacağı:
  1. Philips HR1832/00 Avance Collection Siyah 500 W Katı Meyve Sıkacağı
  2. Sinbo SJ-3148 1000 W Katı Meyve Sıkacağı
  3. Kiwi KCJ-1807 600 W Katı Meyve Sıkacağı
  4. CVS DN 2224 Energico 600 W Katı Meyve Sıkacağı
  5. Philips HR1863/20 Viva Collection 700 W Katı Meyve Sıkacağı

Katı Meyve Sıkacağı

İnsan vücudunun vitamin ve mineral almaya her zaman ihtiyacı vardır. Vücuda vitamin depolamanın yöntemlerinden bir tanesi de meyve suyu tüketmektir. Özellikle taze sıkılmış meyvelerin suyunun içilmesi hastalıklara karşı bağışıklık kazandırırken aynı zamanda lezzetli bir içecek tüketme şansı sağlar. Taze ve sağlıklı meyve suyu içmenin en kolay yolu katı meyve sıkacağı sayesinde olur. Katı meyve sıkacağı, meyve ve sebzelerin suyunu birkaç dakika içinde sıkarak tüketime hazır hale getirir. Bu sayede hem lezzetli hem de sağlıklı içecek tüketme imkanı elde edersiniz. Katı meyve sıkacağının en benzersiz özelliği elma, salatalık, maydanoz, hindistan cevizi gibi suyunu elle sıkmanın zor olduğu birçok meyve ve sebzenin kısa sürede hazır hale gelmesini sağlamasıdır. En iyi katı meyve sıkacağı çeşitlerine göz atabilir, kriterlerinize uygun olan ürünü satın alabilirsiniz. Özellikle Sinbo katı meyve sıkacağı çeşitlerini ve Vestel, Arçelik gibi markaların modellerini inceleyerek seçim yapabilirsiniz.

Katı Meyve Sıkacağı Çeşitleri ve Özellikleri

Yeni nesil katı meyve sıkacağı çeşitlerinin en bilinen özelliği birkaç saniye içinde meyve - sebzelerin hazır hale gelmesini sağlamasıdır. Meyveleri ve sebzeleri sıkarken makinenin üst kısmından atmanız ve kapak kısmını kapatarak hazır hale gelmesini beklemeniz yeterlidir. Yeni nesil ürünlerin özelliklerinden bir tanesi de meyve - sebzelerin posasının suyuna karışmasını engellemesidir. Posa kısmını ayrı bir hazneye boşaltan ürün seçenekleri, meyvenin taneciksiz ve sağlıklı suyunu tüketmenize fayda sağlar. Cafe, lokanta ya da restoran başta olmak üzere birçok yerde kullanmak üzere katı meyve sıkacağı profesyonel çeşitleri bulunur. Kısa sürede içeceklerin hazırlanmasını sağlayan profesyonel ürünler, zamandan tasarruf etmeniz açısından da gereklidir. Katı meyve sıkacağı modelleri elektrik gücüne göre de kategorilere ayrılır. Katı meyve sıkacağı 1000 watt, 600 watt, 500 watt başta olmak üzere birçok seçeneğe sahiptir. Ürün seçeneklerinden bazılarında yavaş sıkma özelliği bulunur. Yavaş çalışan meyve suyu sıkma makineleri, vitaminin ölmeden sağlıklı şekilde suyunun çıkmasını sağlar. Katı meyve sıkacağı özellikleri arasında kademeli hız ayarı dikkat çeker. Genellikle düğme ile kontrol edilebilen hız ayarlamalı ürünler; 1, 2 ve 3 olmak üzere ayarlanabilme özelliğine sahiptir. Bu sayede meyve - sebzelerin durumuna göre hızı ayarlayabilirsiniz. Sayfamız üzerinden katı meyve sıkacağı tavsiye ve önerilerini inceleyerek seçim yapabilir, en doğru ürüne kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Katı Meyve Sıkacağı Fiyatları

Katı meyve sıkacağı satın al işlemi öncesi markaların modellerini incelemelisiniz. Soğuk sıkım katı meyve sıkacağı çeşitleri “cold press” olarak da bilinir. Herhangi bir ısıl işlem uygulanmadan meyvelerin suyunun çıkarılmasını sağlar. Bu sayede özellikle yaz aylarında ferah ve sağlıklı bir içecek tüketme imkanı elde edilir. Dikkat çeken ürün seçeneklerinden bir tanesi de manuel katı meyve sıkacağı çeşitleridir. Manuel ve döküm katı meyve sıkacağı çeşitleri genellikle portakal, greyfurt, mandalina ve limon gibi meyveleri sıkmak için ideal bir seçimdir. Kulbu sayesinde sıkma işlemini kolaylıkla yerine getiren manuel ürünler, elektrik olmaksızın çalışma prensibine sahiptir. Katı meyve sıkacağı fiyatları markası, hacmi ve modeline göre değişiklik gösterir.Geniş kapasiteye sahip ve elektrikle çalışan katı meyve suyu sıkacağı manuel ürünlere kıyasla daha yüksek fiyat segmentinde yer alır. En ucuz katı meyve sıkacağı için fiyatları azaltan artana doğru sıralayabilirsiniz. Yüzlerce seçenek arasından bütçenize göre filtreleme ve ürün puanına göre seçim yapabilirsiniz.

Katı Meyve Sıkacağı Alırken Dikkat Edilecekler

Katı meyve suyu sıkacağı alırken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta çalışma şeklidir. Eğer evde hızlı ve pratik bir ürün arayışındaysanız elektrikli ürün seçenekleri arasından seçim yapabilirsiniz. Fişe takıldıktan sonra kullanıma hazır olan elektrikli ürünler farklı renk seçeneklerine sahiptir. Manuel ürünler ise evde, piknikte, parkta kısacası ihtiyaç duyduğunuz her yerde kullanım hazırdır. Kullanımı ve temizlenmesi oldukça kolay olan manuel ürünler ergonomik tasarımıyla ilgi çeker. Az yer kaplayan mini katı meyve sıkacağı ise istediğiniz yere rahatlıkla sığan şıklığı sayesinde vazgeçilmeyen ürün seçeneklerinden biri olmayı başarır. Ürün seçiminde dikkat etmeniz gereken noktalardan bir tanesi de parça sayısıdır. Çok parçalı katı meyve sıkacaklarının temizlenmesi oldukça zordur. Bu nedenle az ve çıkartılarak makinede yıkanabilen parçalardan oluşan katı meyve sıkacağı almanız gerekir. Eğer meyve sıkacağını detoks suyu ve bebek püresi yapmak gibi amaçlarla da kullanmak istiyorsanız çalışma prensibi robota benzeyen ürünler arasından alışveriş yapabilirsiniz. Robota benzeyen katı meyve sıkacakları salatalık, havuç ve muz gibi meyve - sebzelerin besin değeri ölmeden püre haline gelmesini sağlar. Alışveriş yaparken ürünün fiyat aralıklarına dikkat etmeniz gerekir. Ayrıca, tüm satıcı fiyatlarını karşılaştırarak ekonomik ve kolay alışveriş yapma imkanı elde edebilirsiniz.

Katı Meyve Sıkacağı İndirimleriyle Uygun Fiyatlı Modelleri Bulabilirsiniz

Katı meyve sıkacağı çeşitleri farklı materyallerden üretilir. Ürünün kalitesini belirleyen en önemli faktörlerden bir tanesi de kullanılan malzemenin çeşididir. Sıklıkla tercih edilen ürünlerden olan sanayi tipi katı meyve sıkacağı geniş kapasitesiyle tercih edilir. Genellikle ticari amaçla kullanılan sanayi tipi ürünler, birçok meyveyi aynı anda sıkar.Eğer uzun ömürlü ve kaliteli bir katı meyve sıkacağı almak isterseniz mutlaka markasını, işlevselliğini ve türünü kontrol etmeniz gerekir. Ayrıca katı meyve sıkacağı yorumları mutlaka incelenmelidir. Gerçek kullanıcıların alışveriş deneyimlerinden faydalanarak fikir sahibi olabilirsiniz. Ürün alışverişi yaparken kaç kişi tüketeceğinizi de göz önüne almanız gerekir. Kalabalık aileler için elektrikli ve geniş kapasiteli ürünler uygundur. Fakat az nüfuslu aileler için döküm katı meyve sıkacağı doğru bir seçim olacaktır. akakce.com yüzlerce kategoride olduğu gibi söz konusu katı meyve sıkacağı olduğunda da yüz gülümseten fiyatları ile adından söz ettirir. Ayrıca katı meyve sıkacağı indirim ve kampanyaları takip edilmelidir. Özellikle anneler günü, sevgililer günü, yılbaşı gibi özel günlere has indirimler kontrol edilerek, piyasa değerinden çok daha ucuza alışveriş yapma imkanı elde edebilirsiniz. Aynı zamanda mutfağınızda rahat etmek için vantilatör modellerine de göz atarak uygun fiyatlı ürünleri alabilirsiniz.

En Güzel Meyve Suları İçin Katı Meyve Sıkacakları Akakçe’de

Katı meyve sıkacağınız varsa en güzel tarifleri denemek sizin için kaçınılmazdır. Katı meyve sıkacağı kullananların yorumlarını da okuyarak yeni tarifler öğrenebilirsiniz. Yaz akşamları için mükemmel bir karışım hazırlamak isterseniz ihtiyacınız olan malzemeler; elma, muz, havuç ve çilek karışımı olacaktır. Meyveleri yıkadıktan sonra kabuklarını sırasıyla koymanız gerekir. Ilk olarak elmayı makineye atın. Ardından muz, çilek ve havucu ekleyin. Tüm malzemelerin sıkıldığından emin olduktan sonra iyice karıştırın ve bardağa ekleyin. Dilerseniz bardağınızın kenarına limon ve nane yaprağı koyarak şık bir görüntü elde edebilirsiniz. Ayrıca, içine buz ekleyerek karışımın yaz aylarının sıcak etkilerini ferah hale getirebilirsiniz. Eğer kış aylarında hastalıklardan korunmak ve bağışıklığı güçlendirmek için bir meyve suyu hazırlamak istiyorsanız; en az 3 adet portakala ihtiyacınız vardır. Portakalların iri ve sulu olmasına özen gösterin. Bu karışıma mandalina ve limon ekleyerek güçlü bir C vitamini deposu haline gelmesini sağlayabilirsiniz. Katı meyve sıkacağı kampanya fiyatlarını takip ederek her mevsim sağlıklı içecek tüketme imkanı elde edebilirsiniz.