Direct Nexus Nebulizatör

Direct Nexus Nebulizatör Fiyatları

8 farklı Direct Nexus Nebulizatör için fiyatlar listeleniyor.

Fiyatı Düşen Direct Nexus Nebulizatörler

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • MarkasıDirect Nexus
 • TürüKompresörlü
 • TürüMesh
 • TürüUltrasonik
 • ÖzelliklerTaşınabilir
 • ÖzelliklerSessiz
 • ÖzelliklerŞarjlı
 • Ses Seviyesi2.3 dB
 • Ses Seviyesi20 dB
 • Ses Seviyesi45 dB
 • Ses Seviyesi46 dB
 • Tüm Filtreler
Filtrele
Filtrele
 • MarkasıDirect Nexus
Fiyatı 0 - 500 TL 500 - 750 TL 750 - 1.000 TL 1.000 - 1.500 TL 1.500 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTürüAğırlıkDerinlikGenişlikGüçİlaç Kabı KapasitesiKompresör Basınç AralığıNebulizasyon KapasitesiYükseklikSes SeviyesiÜrün PuanıSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (8)

Diz Korsesi Direct Nexus Ateş Ölçer

En Popüler Direct Nexus Nebulizatörler

Direct Nexus Nebulizatör Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Direct Nexus Nebulizatör Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Direct Nexus Nebulizatör hangileri?

Bugün Akakçe'de 8 farklı model arasında

En çok satan Direct Nexus Nebulizatör hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Direct Nexus Nebulizatör:
 1. Direct Nexus Portatif Mesh Nebulizatör
 2. Direct Nexus VP-M10 USB Portatif Mesh Nebulizatör
 3. Direct Nexus MDS-1001 Kompresörlü Nebulizatör
 4. Direct NEXUS Kompresörlü Nebulizatör --yeni Ürün--
 5. Direct Nexus Mini Kompresörlü Nebulizatör

Direct Nexus Nebulizatör

Solunum yolu rahatsızlıkları başta olmak üzere çeşitli sorunlar için kullanılması önerilen Direct Nexus nebulizatör portatif tasarımı ve sessiz çalışma özelliği ile kullanıcılardan tam puan alır. Direct Nexus nebulizatör içerisine eklenen çeşitli ilaç ya da serum fizyolojik sayesinde solunum yollarının rahatlamasına olanak sağlar. Oldukça küçük tasarıma sahip olan Direct Nexus nebulizatör çantada taşınarak her yere götürülebilir. Kendine ait çantası olması sayesinde hijyenik şekilde muhafaza edilebilir. Nebulizatörün hem çocuk hem de yetişkin maskesinin bulunması her yaştan kullanıcının üründen yararlanmasına olanak sağlar. Maskelerin dışında ağız aparatı olan cihaz, çocuklarda kullanımı daha kolay hale getirir. Ebatı küçük olmasına rağmen buhar verme gücü oldukça başarılı olan Direct Nexus nebulizatör her evde bulunması gereken cihazlar arasında yer alır. Özellikle kış mevsimlerinde kuru havanın hakim olduğu bölgelerde kuruluktan dolayı yaşanan şikayetler Direct Nexus ile minimize edilebilir. Siz de hem kendiniz hem de aile bireyleriniz için soğuk buhar veren Direct Nexus nebulizatörleri gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz.

Kullanışlı Direct Nexus Nebulizatör

Kuru hava, solunum yolu rahatsızlıkları ve kronikleşen hastalıklarda uzmanlar tarafından kullanılması önerilen Direct Nexus nebulizatör modern ve portatif tasarımı ile dikkatleri üzerine çeker. Geçmiş dönem ürünleri göz önüne alındığında oldukça farklı bir çalışma prensibine sahip Direct Nexus nebulizatörler yaşamın her alanında kullanım kolaylığı sunar. Tek elle kullanılabilir olması özellikle çocuklar için buhar alımını keyifli ve konforlu hale getirir. Evde, uykuda, yolculukta ya da misafirlikte kullanılabilen ürün sessiz çalışma sistemi sayesinde herhangi bir gürültü kirliliği oluşturmaz. Günün her saati kullanıma elverişli olan tasarım kablosuz olmaz özelliği ile elektrik ya da pil gücüne ihtiyaç duymadan buhar akışını sağlar. İhtiyaç halinde dilerseniz Direct Nexus nebulizatör Akakçe seçeneklerine göz atabilir, en uygun fiyat sunan satıcıları görüntüleyebilirsiniz. Nebulizatöre ek olarak ayak, diz ya da bacakta meydana gelen çeşitli rahatsızlıklar için en iyi koltuk değneği modelleri için birbirinden farklı satıcıların sunduğu ürünleri inceleyebilir ve size uygun olan alternatifleri kolay bir bir şekilde satın alabilirsiniz.

Direct Nexus Nebulizatör Kimler için Uygundur?

Nebulizatör pek çok kişi tarafından sadece çocuklar için uygun bir cihaz olarak düşünülse de Direct Nexus nebulizatörler yetişkinlere de uygun kullanım imkanı sunar. Nebulizatör kutusunun içerisinde yer alan çocuk ve yetişkin maskesi standart tasarımlarda olup hemen her yaştan kullanıcı tarafından kullanılabilir. Yetişkin ve çocuk maskesinin baş kısmına rahatça sabitlenebilmesi için kutunun içerisine eklenen mavi renkli lastiklerin maskeleri yan kısımlarına geçirilmesi gerekir. Çocuk ve yetişkinler için ideal bir seçenek olan Direct Nexus nebulizatörün içerisinde kullanılacak ilaçlar hekimler tarafından belirlenir. Direct Nexus nebulizatör her yaş aralığında birey tarafından kullanılabilir olsa da özellikle 2 yaşın altındaki çocuklar için doktor önerisi ile tercih edilmesinde fayda görülür.

Direct Nexus Nebulizatör Nasıl Kullanılır?

Direct Nexus nebulizatör yorum ve önerileri incelendiğinde pek çok kişinin cihazın kullanımını merak ettiği görülür. Son derece pratik bir kullanıma sahip Direct Nexus nebulizatör buhar alma işlemini konforlu hale getirir. Direct Nexus nebulizatör kutusu açıldıktan sonra öncelikle şarja takılmalı ve şarj tamamen dolana kadar beklenmelidir. Ürünün kutusundan çıkan siyah mini kablo uyumlu bir adaptör ile eşleştirilerek şarj edilebilir. Cihazın şarj olma süresi oldukça kısadır. Cihazın ön kısmında yer alan üç mavi ışığın tamamen yanması sonrasında şarjın dolduğu anlaşılır. Pilsiz ve kablosuz çalışan Direct Nexus nebulizatör bu özelliği sayesinde birbirinden farklı yaşam alanlarında kullanılabilir.

İlaç ya da fizyolojik serum kullanımı için öncelikle nebulizatörün üst kısmında yer alan şeffaf kapağının dikkatlice çıkarılması gerekir. Cihazın sıvı alma kapasitesi ortalama 6 ml olduğundan daha fazlası eklendiğinde çalışma ve buhar vermede sorun yaşanabilir. Cihaz maske yardımı ile kullanılacak ise maskenin yuvarlak kısmı nebulizatörün ön bölümüne denk getirilerek nazikçe takılır. Maske cihaza monte edildikten sonra yüze takılarak çalışmaya hazır hale getirilir. Direct Nexus nebulizatörü çalıştırmak için maske takılan kısmın altında yer alan on/off düğmesine basılır. Buhar bitene kadar durdurulmaması önerilir. Cihazın buhar verme gücünün kısıtlanmaması için dik tutulması ve sıvı akışının doğru şekilde sağlaması gerekir. Cihaz oldukça hafif ve küçük olduğundan ebeveyn kontrolünde çocukların eline verilebilir.

Direct Nexus Nebulizatör Temizliği Nasıl Yapılır?

Direct Nexus nebulizatörler kolay kullanılır ve kolayca temizlenebilir. Cihazda serum fizyolojik kullanıldığında temizleme ihtiyacı duyulmaz. Fakat öksürük ya da diğer solunum yolu rahatsızlıklarında doktor tarafından verilen ilaçlar ile temas eden cihazın temizlenmesi gerekir. Su geçirmeyen Direct Nexus nebulizatör güvenle yıkanabilir. Ürünün temizliğinde herhangi bir sabun ya da deterjan gibi kimyasal maddeler kesinlikle kullanılmamalıdır. Su ile dezenfekte edildikten sonra cihazın ıslanan bölümleri kağıt havlu yardımıyla kurulanmalıdır. Direct Nexus nebulizatörün temizlenmesi gereken en önemli kısımlarından diğerleri ise maske ve ağız aparatıdır. Her kullanım sonrasında maskelerin suyla derinlemesine temizlenmesi büyük önem taşır. Özellikle maskeleri farklı bireyler kullanıyorsa bu konuda hijyene daha fazla dikkat edilmesi önerilir. Kullanım kılavuzunda cihazın aromatik yağlar için uygun olmadığı bilgisi bulunur. Kullanıcıların bu durumu göz önünde bulundurarak nebulizatöre zarar vermemek için aromatik yağ kullanmaması önerilir.

Direct Nexus Nebulizatör Kullanmanın Faydaları

Hem çocuk hem de yetişkin kullanımına olanak sağlayan Direct Nexus kompresörlü nebulizatör sahip olduğu özellikler sayesinde hekimlerin sıkça önerdiği ürünler arasında yer alır. Direct Nexus nebulizatörün faydaları şu şekilde sıralanabilir:

Direct Nexus Nebulizatör Fiyatları

Direct Nexus nebulizatör fiyat seçenekleri pek çok kişi tarafından oldukça merak edilir. Nebulizatörün fiyatı incelendiğinde birbirinden farklı bütçeler için ulaşılabilir konumda olduğu görülür. Farklı satıcılar tarafından satışa sunulan Direct Nexus nebulizatörler arasında karşılaştırma yaptıktan sonra bütçenize uygun olan seçeneği satın alabilirsiniz. Nebulizatörü en ucuz şekilde almak isteyen kullanıcılar isteğe göre dönemsel yapılan kampanya ve indirimleri takip edebilir. Nebulizatör gibi pek çok kişinin farklı hastalıklardan dolayı ihtiyaç duyduğu hasta yatağı modelleri birbirinden farklı özellikleriyle satışa sunulur. Hasta yatağı fiyatları ürünlerin sahip olduğu boyutlar ve nitelikler doğrultusunda farklılık gösterebilir. Hasta yatağı alternatiflerini de detaylı inceleyebilir ve kullanıcı yorumlarını dikkate alarak İhtiyaçlarınıza uyum sağlayan seçeneği satın alabilirsiniz.